Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#632) kranazoli


kranazoli
senior tag

Hali!

Lépjünk túl a magyarítás témán. Megoldottam. Amit az 1.5 hozott hozzáfoltoztam ahhoz ami eddig volt.
Számomra teljességgel megfelel a GF fordítás. A hallott szöveget is érteni, angolul i ellennék, de magyarul vhogyan jobban szeretjük. (én igen) Nem a türelmetlenség miatt nem várok, stb... hanem semmi értelmét nem látom egy lektorált verziónak. Simán elvagyok egy olyannal is amit kb. megértek, és lehetne ezt simán polírozni. De most már annyian kezdték fordítani, hogy skippeljük a témát.

Ofkórz, ezek után saját verziót nem osztok meg. Majd mindenki megoldja magának, vagy elvan angollal, vagy épp német ésatöbbi verzióval, amelyiket jobban vágja.

Most egy kéréssel fordulnék Hozzátok:

Elvileg a DATA könyvtárban kell lennie egy pak.cfg fájlnak, "adatbázis" fájl. Inkább felsorolás... De nélküle nem indul a játék. Ez most irreleváns, mivel megvan, ill. backup-om is van, stb... Egyelőre nem értem teljes mértékben ennek a fájlnak mi a realitása, mi céllal hozta létre a WH.

De ide is jó csak spoiler-be, mert elég hosszú fájl...

Kérésem az lenne, hogy privátban vki elküldene nekem egy 1.5-ös verziójú fájlt? Ill. legyen szíves jelezze, hogy Steam-es, vagy GOG-os játékja van. Csak szimplán össze szeretném hasonlítani az enyémmel.

:R

Köszi és Üdv!

[ Szerkesztve ]

AsRock Z77 Extreme4 | Intel Core i7 3770K | Kingston HyperX Fury Blue 32GB 1600MHz DDR3 | MSI GeForce® GTX 1070 GAMING Z 8G | A-DATA 384GB SSD | XFX XTR Series 650W | LG-24MP57VQ-P IPS 24" | Windows 10 WST x64

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.