Hirdetés

2024. május 22., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#301) donki válasza GypsFulvus2 (#293) üzenetére


donki
aktív tag

86 óra. Nem siettem, de nem is húztam feleslegesen az időt.

(#302) donki válasza sheep (#296) üzenetére


donki
aktív tag

Nem elég, ha megölöd a banditavezért, lootolnod kell valami bizonyítékot.

(#303) donki válasza .LnB (#297) üzenetére


donki
aktív tag

Ha az a küldi amire gondolok, akkor egyrészt meg kell várni az estét, másrészt lopakodni kell.

(#304) Rony949 válasza Departed (#300) üzenetére


Rony949
őstag

Igen, mert a WoW-al a grafikája miatt játszanak. :D

(#305) Departed válasza Rony949 (#304) üzenetére


Departed
őstag

Arra utaltam, hogy ha úgy nézne ki mint 2004-ben, nem hinném hogy játszanék vele, hiába sok más tényező miatt állat az a játék. :K

(#306) banana_joe válasza sheep (#299) üzenetére


banana_joe
tag

nálam pár nap után már nem volt kalodába

PSN: bananosjoe84

(#307) sheep válasza donki (#302) üzenetére


sheep
addikt

Tudom, mindig kilootolom a banditákat., elvettem ennek is a maszkját, de itt sajnos nem segített.

És most valami egyészen más:
a lopakodás és íjászat hogy megy nektek?
Én egy kicsit jobbra számítottam mindkét skillben:
a lopakodásban 13 szinten vagyok, az erdőben aktiválom a forester meg kaméleon perkeket, felveszem a legkisebb zajt és láthatóságot adó ruhát, odasunnyogok a bokorba hogy majd jól hátbalövöm a kutyaütő ellenséget, de sajnos már kilométerekről kiszúrnak. Olyan szinten vagyok hogy az állatok gyakorlatilag nem szaladnak el előlem az erdőben, és a városban is simán kinyitom a legerősebb zárat a legtöbb ember mellett, nem veszik észre. Fogalmam sincs hogy mit kéne még csinálnom de a banditák mindig észrevesznek.
Az íjászkodásnál meg 17-es szinten vagyok, master, a legjobb íjam van páncéltörő lövedékkel, kitanultam minden csínját-bínját, egy vaddisznó egy lövés, de az emberekbe vagy ötöt bele kell lőnöm. Van amelyik úgy néz ki mint egy sündisznó, az egyik haramiába nyolcat kellett lőnöm. A másik ami nem tetszik hogy hiába vagyok kimaxolva, két lövés között ugyanúgy 6mp telik el, ami nagyon sok. Nem tudom hamarabb felhúzni az íjat, pedig próbáltam többet is.
Nem várom hogy lara Croft szinten legyek de azért azt hittem ennél könnyebb lesz ha kimaxolom.

[ Szerkesztve ]

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#308) #70869248 válasza sheep (#307) üzenetére


#70869248
törölt tag

ha jól olvastam a szagodat is érzik, sőt talán a hagymánál ír is valami hasonlót.

(#309) BoB válasza sheep (#307) üzenetére


BoB
veterán

Én még nem játszok vele mert várok a patch-ig, de milyen páncél van azokon akikbe 5-öt kell lőni?

Csak mert azért a páncél az páncél. Nézd meg ebben a videóban breastplate-et lőnek 85 és 110! fontos íjjal és bodkin ("páncéltörő") nyílheggyel: [link]

Látható hogy csak pár centire üti át, ettől nem csak hogy nem hal meg egy ember de simán tovább harcol.

(a 110 fontos íj kiba erős, általában íjkészítők akik kézzel csinálják az íjakat 60-80 font húzőerőig csinálják őket)

[ Szerkesztve ]

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#310) sheep válasza BoB (#309) üzenetére


sheep
addikt

Nem mondom hogy nem jó ez így, vagy játszhatatlan, csak kicsit azért furcsa hogy ennyire nincs különbség az alap meg a kimaxolt karakter között. Tudom hogy a realizmusra törekedtek, na de akkor meg egyáltalán mindek az xp rendszer...
Ha felbelövök valakit aki sisakban van de az arca nem védett, max. az is csak a szeméhez kap, de jön tovább :D
De kiváncsi leszek a többiek véleményére is hogy szerintük okés-e ez így.

@b-type:
a szagra nem is gondoltam. Mondjuk elég durva szagnak kell lennie ha a szarvas mellettem legelészik, a a bandita meg 50 méterről kiszagol :D
Ez kb. olyan lehet mint Jani bá', volt kollégám, aki a munkahelyen pálinkát ivott, és hogy ne érezzék nyers vöröshagymát evett rá. Mindig volt hely mellette a buszon az már igaz.

[ Szerkesztve ]

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#311) Departed válasza sheep (#310) üzenetére


Departed
őstag

Mindig nehéz lavírozni a játékokban a realitás/irrealitás határán. KCD-ben inkább előbbi túlsúlyára törekszenek, de sok dologban félremegy sajnos. Kiváncsi vagyok ilyesmiken is dolgoznak-e a patch-ek formájában.
A potenciál megvan, csak olyan a játék most mint egy open béta a rendes vásárlókon tesztelve. :U

[ Szerkesztve ]

(#312) donki válasza sheep (#307) üzenetére


donki
aktív tag

Erdei állatokra van valami perk, hogy ne szaladjanak el előled, de az a banditák ellen nem segít. Erdei banditákat éjszaka többször is megöltem orvul, nekem sikerült észrevétlenül megközelítenem őket, pedig csak 10-es a lopakodásom (De meztelenül úgyis 0 hangot ad a lopakodás). Amúgy az íjászathoz nem tudok sokat hozzászólni, én inkább karddal ölöm őket, de valószínűleg nem érzékeli külön az arcot, hanem csak fej = sisak véd.

[ Szerkesztve ]

(#313) donki válasza Departed (#311) üzenetére


donki
aktív tag

Én ezt a játékot nem tapasztaltam különösebben bugosnak. Pár kisebb quest lehet, hogy nem működött, illetve volt pár hely, ahol majdnem kiestem a világból, de ez olyan szintű szőrszálhasogatás, mintha azt mondanám egy sörözőre, be kéne zárni, mert büdös a wc.

(#314) ThorsHUN válasza sheep (#296) üzenetére


ThorsHUN
őstag

Az ijaszverseny ilyen. Mindig kinezek jobbra, hogy elkezdenek e loni vagy hagyjam a francba:)

(#315) gyimger válasza sheep (#310) üzenetére


gyimger
őstag

Mai tapasztalatom: eddig mindig megvártam az éjszakát egy-egy tábor megtámadásával, de ma se könyvem nem volt, élelemre se kellett vadászni, gondoltam nappal megyek. Senki sem aludt, viszont nem is volt tele a tábor, lesből mellkason lőttem egy fehér inges ipsét (neki ennyi elég volt, kidőlt), majd futni kezdett felém a vezér, csupa testpáncélban és sisakban, akit célba vettem és amikor közel ért, szemgödrön lőttem és a lábam előtt dőlt el. Még egy alak volt ott, akit kardélre hánytam, és később jött egy bóklászó bandita, de egyedül esélye se volt. Szóval az éjszakai lopakodás is jó, de nappal is ban előnyünk.

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#316) Hopkins95


Hopkins95
addikt

Emberek tudnátok segíteni?
Elég nagy bajban vagyok... :O

Az van, hogy a Pescheknél elkezdtem a zsebtolvajos questet. Igen ám, többször is próbáltam, mígnem egyszer csak azt látom hogy a Theresa és Peschek egyszer csak kiáltozni kezd hogy "Tolvaj! Tolvaj!" Őrség ide gyorsan!" és futottak fel az őrökhöz. Ez nem vicc, tényleg így volt. Én is csak néztem, hogy ezeknek most mi a fene bajuk van hirtelen...

Na most aztán megjelent az a batyu a pénzzel középen fent, tehát fizetnem kéne. Elmenekültem, aztán visszamentem a Peschek házába, aludtam majd újra felvettem ezt a Questet és teljesítettem is. De még mindig ott van az a tarisznya, nem tűnik el.

Az a baj, akárhányszor megyek fel a várba, megállítanak az őrök hogy ezért megfizetek, de csak valami 27 garasom van és valami 65 kellene. Akármelyik opciót választottam, Game Over lett a vége...ha bezártak a tömlöcbe, akkor az uram elbocsájtott a szolgálatából végette és Game Over. Ha mással próbálkoztam megint nem értem el sikert az őrőknél és a vége vagy börtön volt vagy leütöttek ha szökni próbáltam.

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#317) TTomax válasza Hopkins95 (#316) üzenetére


TTomax
nagyúr

Én ugyanígy jártam,sajnos vissza kellett mennem korábbi mentésre még szerencse hogy felraktam a modot amivel akármikor lehet menteni csak az ilyen bugok miatt használom.

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#318) Hopkins95 válasza TTomax (#317) üzenetére


Hopkins95
addikt

Már megoldottam én is, egy előtte levő mentésre tettem vissza, szóval nem veszítettem vele semmit tulajdonképp. Szerencsére épp előtte aludtam. :)

Azóta úgy belemerültem a játékba, hogy most hagytam abba. Élvezem, de ezeket az apróságokat remélem tényleg orvosolni fogják.

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#319) #70869248 válasza Hopkins95 (#316) üzenetére


#70869248
törölt tag

Elég sokan beleszaladtak ebbe, a molnár bizonyos számú kísérletet engedélyez, majd ott hagy ha nem sikerült, lehet vele beszélni hogy tovább szeretnél próbálkozni akkor megint engedi valamivel több alkalommal mint az első próbálkozásnál. A probléma ott szokott lenni, hogy sokan rányomnak akkor is amikor a molnár lehord hogy béna vagy, és hát ilyenkor a molnár már nem tréner, hanem egyszerű NPC akit megpróbálsz kizsebelni.
Ezért szaladnak az őrhöz.
Amikor pedig ott a batyu akkor érdemes megnézni a megítélésedet az adott településen, mert 10-20 körül már szinte mindenkinek fizetni kell hogy szóba álljon veled.

[ Szerkesztve ]

(#320) banana_joe


banana_joe
tag

én most vertem el majdnem 10k-t lóra meg ló cuccokra hogy nincs nektek lóvétok? :)
mondjuk én kiraboltam párszor a páncél és fegyverkereskedőt, plusz a lovagokat akik megállítanak küzdeni azokat is miután elvertem őket :D

PSN: bananosjoe84

(#321) Piszkos-Fred válasza Hopkins95 (#316) üzenetére


Piszkos-Fred
aktív tag

> De még mindig ott van az a tarisznya, nem tűnik el.

A legtobb esetben idovel eltunik a verdij, de sokkal, sokkal tobb ido kell, mint egy alvas :)

Fejlesztoi valasz a temaval kapcsolatban:
"After a while, it is possible for the crimes to go away. This all depends on the other choices you make, how quickly word spreads, etc, but it is possible. It could take, let's say a couple of weeks (in-game time) for that to happen, which is still quite a while in real time. "

(#322) banana_joe válasza Piszkos-Fred (#321) üzenetére


banana_joe
tag

amikor nekem nem akart eltünni odamentem egy őrhöz megütöttem kicsengetem a büntetést és már el is tünt:)

PSN: bananosjoe84

(#323) sheep válasza banana_joe (#320) üzenetére


sheep
addikt

A lopással nagyon sok pénzt össze lehet szedni, persze leginkább a very hard zárak feltöréséből.
A várakban, a nemesek lakóházaiban érdemes kutakodni. Most találtam pl. 1.5k pénzt+egyéb cuccokat egy ládában, és ez nem ritka. Persze ide már durva lockpick skill kell.
Vettem egy arab telivért cuccokkal (durva a statja, tier 5, sebesség 56 pl az alap 42-höz képest, szinte sosem fárad el és 2x annyi cuccot tárol mint eddig), alkuval belefért 3k-ba, és van 25k még nálam. Nem tudom mire elkölteni.

[ Szerkesztve ]

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#324) Szőrös  válasza banana_joe (#322) üzenetére


Szőrös 
veterán

De ettől romlik a repud, nem? Az meg nem igazán jó.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#325) donki válasza sheep (#323) üzenetére


donki
aktív tag

A megölt kunok és banditák cuccainak az eladásával lopás nélkül is meg lehet gazdagodni. De a játék elején még nincs pénz bőség.
Más. Azt nézem, hogy már a kezdőterületen nagyon meg lehet növelni a herbalizmust, abban meg van egy olyan perk, amivel a növényszedés az erőt is növeli. Most azon vagyok, hogy a kezdőterületen meglegyen a 20-as erőm. Vajon a bunkós banditát (Runtot) le lehet győzni 20-as erővel?

[ Szerkesztve ]

(#326) Rony949 válasza donki (#325) üzenetére


Rony949
őstag

Nem hiszem. Az szkriptelt rész.

(#327) banana_joe válasza donki (#325) üzenetére


banana_joe
tag

ahhoz hogy erőt növelj vele nagyon sok kell a prekhez, és sztem se lehet leverni.
érdemes viszont 200 nettlet összeszedni az ad +2 vitalityt

még csak 1x ütöttem meg őrt így nem nagyon romlott a repum. cserébe meg adok borravalót vagy olcsóbban adom el a cuccaim néha

[ Szerkesztve ]

PSN: bananosjoe84

(#328) gyimger válasza donki (#325) üzenetére


gyimger
őstag

Ez a Runt nevű rosszaság egy jó példa arra, miért érdemes sisakot hordani.

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#329) Hopkins95 válasza #70869248 (#319) üzenetére


Hopkins95
addikt

Köszi! :R Akkor megnyugodtam, hogy ez nem csak velem történt meg. :D

(#321) Piszkos-Fred Amúgy ez igen nagy szívás, mert ha nincs elég pénzed akkor mindig a börtönben fogsz kikötni a végén. Még az sem segít, ha más ruhát veszel fel.

Amúgy még egy kérdés, hogy lehet lockpicket szerezni? A molnárnál ugye felvettem a másik küldetést, ahol a gyűrűt kell keresni és el kell lopni. Ott azonban beletörött a zárba a lockpickem. Visszamentem a molnárhoz hogy hátha majd ad helyette, de nincs olyan opció a párbeszédben, rám sem hederít. Hogy tudom teljesíteni a Questet? :U

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#330) ThorsHUN válasza Hopkins95 (#329) üzenetére


ThorsHUN
őstag

Ezt imadom ebben a jatekban hogy egy csomofele megoldasa van. Legy kreativ:)

(#331) Piszkos-Fred válasza Hopkins95 (#329) üzenetére


Piszkos-Fred
aktív tag

> Amúgy még egy kérdés, hogy lehet lockpicket szerezni?

Nem akarom a poent leloni, sem konkret tippet adni, ezert csak azt mondom, hogy mar jartal azon a helyszinen, ahol tudsz szerezni ujabb alkulcsokat (tizet talan, ha jol emlekszem). :)

Hozzateszem, en is igy jartam, nem ereztem ra a zarnyitasra elsore igy ment a levesbe Peshek osszes kulcsa, es majd csak jo par jatekora (es jatekbeli nap) utan sikerult szerezni alkulcsokat. Nalam elvi kerdes, hogy elso vegigjatszas alkalmaval direkt nem guglizom ki a dolgokat, ha elrontok valamit, nincs reload, egyszeruen csak jatszok es magamtol probalok rajonni a dolgokra. Es ehhez kapcsolodik az is, hogy

...peldaul eleg sokat ultem mar bortonben, de nem gond az (perkkel meg csokkentheto is a negativ hatas) Igaz, hogy egyre kevesbe vagyok nepszeru arrafele, de hat ilyen ez a rock szakma :) Az en Henrym egy idiota, enyveskezu kreten (nagyjabol igy is jellemeznek a jatekban talalhato npck is), aki egyelore csak el a vilagban, gyujti a penzt, menekul ha menekulni kell, es siman agyonvereti magat, ha kisse nagyobb pofaval kommunikalna random idegenekkel, mint azt a tudasa es/vagy ereje indokolna...

(#332) Hopkins95 válasza Piszkos-Fred (#331) üzenetére


Hopkins95
addikt

"...egy idiota, enyveskezu kreten..."

Erről az enyveskezű banditák jutottak eszembe :DD

Amúgy én sem töltök vissza, hacsak nem muszáj. Én is igyekszem mindent úgy csinálni, ahogy a való életben, hogy nem lehet visszacsinálni ha valamit elrontok. :) Csak azon gondolkodtam, tudnák -e a piacon venni valakitől ilyen lockpicket, de hát akkor ezek szerint ez nem lehetséges. Na majd akkor később visszatérek erre a Questre.

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#333) sheep válasza Hopkins95 (#329) üzenetére


sheep
addikt

Szívesen segítenék de sajnos nincs spoiler, így nem tudom én sem elmondani hogy hol lehet lockpicket szerezni.

[ Szerkesztve ]

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#334) Hopkins95 válasza sheep (#333) üzenetére


Hopkins95
addikt

Én is épp a spoiler gombot kerestem, mert le akartam írni, hogy éppen hol tartok, de mondom akkor inkább nem írom. Aztán rátaláltam erre: A SPOILER formázás mától csak bizonyos topicokban használható :O

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#335) TESCO-Zsömle


TESCO-Zsömle
félisten

GYerekek... A bugok kicsit viccesek, van ami idegesítő*, de a sztori kárpótol mindenért. Annyira jók a karakterek, hogy alig várom minden percét.

SPOILER!: Ma vadászni voltam az ifjú Hans-szal. Első alkalommal arra kellett rájönnöm, hogy Inventorí alatt is telik az idő... Restart... Második alkalommal, mikor már volt nálam vagy 150-200 nyúlhús, visszamentem a táborba és megsütöttem őket. Sajnos a Quest sütve már nem fogadta el a 20 kiló nyulat... Restart... :DDD Harmadjára zökkenőmentesen ment minden a táborig. Ott a háromból csak 2 kun katonát találtam, egyiknél pedig előjött a korábban emlegetett bug: Az istenért nem akart kardot rántani a fiú, kétszer is ököllel mentem szablya ellen... Most itt tartok. Ígértek nekem hátast és tűkön ülök, hogy megütközhessek azzal a mocsokkal, aki lecsapott Szakolcán. Bár hagyhatna a játék pár percet, hogy a perk-eket átnézzem, eladjam a fölös cuccokat és megjavítsam a holmikat... :B

* - Legnagyobb gondom még mindig az, hogy átvezetők alatt beesik az FPS és akadozik a kép. Hálát adok az égnek, hogy a hangnak nincs baja, így a lényeg sértetlenül átjön.

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#336) gyimger válasza TESCO-Zsömle (#335) üzenetére


gyimger
őstag

Olvastam a Warhorse egyik fórumában, hogy Windows 10-en nincs beakadós probléma, van valakinek tapasztalata?

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#337) kiserik válasza TESCO-Zsömle (#335) üzenetére


kiserik
senior tag

Nem szúrjátok el a játékélményt ezzel a sok mentéssel? Eddig egyszer sem mentettem, de nem is hiányzik. Ha valamit elrontok, akkor az el van rontva és kész.

(#338) Szőrös  válasza gyimger (#336) üzenetére


Szőrös 
veterán

Nálam win10 van és ugyan úgy beesik az fps átvezetőnél, meg ha lakott helyre megyek akkor néha 1-2 mp-re beáll az egész. Nemsokára jön új patch az állítólag javít ezen.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#339) gyimger válasza Szőrös  (#338) üzenetére


gyimger
őstag

Akkor ugyanaz, mint nálam Win7-en. Viszont ráállítottam a Geforce Experience-t, az fentebb állította a beállításaimat látható lassulás nélkül.

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#340) Piszkos-Fred válasza Szőrös  (#338) üzenetére


Piszkos-Fred
aktív tag

Nekem ez segitett. Megoldani nem oldotta meg teljesen a hibat, ez majd a WH feladata (remelhetoleg), de ezzel a kis progival visszavettem az egyik magot 98%-ra es azota csak docog, viszont folyamatos minden es nem all meg a 1-2 secre zsufolt varosokban. Grafikahoz minimalis koze van a dolognak, a proci teljesitmeny ugrik 100%-ra es amiatt all be az egesz.

Kimelendo a cput, erdemes par cuccot a beallitasok kozott (pl a fizikat) is visszabb venni. A gpuval osszefuggo dolgok maradhatnak.

(#341) sheep válasza gyimger (#336) üzenetére


sheep
addikt

Nekem win 10 van és még sosem akadt be az átvezetőknél. Nekem játék közben szokta csinálni hogy a stabil 60 fps-től egyszercsak visszugrik 15-re, és kb. 10 petcig úgy marad. Utána hirtelen visszaáll 60-ra és már nem ugrál.
Viszont ez nem a játék hibája, más játékoknál is előjön, fogalmam sincs hogy mi okozza.
Egyébként a win10 mérföldekkel jobb játékra mint a win7, saját tapasztalatom szerint.

[ Szerkesztve ]

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#342) donki válasza Szőrös  (#338) üzenetére


donki
aktív tag

Nekem is win 10 van, nekem nem szokott lakott helyen megakadni. Simán átlovagolok egy városon.

(#343) TESCO-Zsömle válasza gyimger (#336) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Van. Azt használok. :DDD

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#344) TESCO-Zsömle válasza kiserik (#337) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Nem én mentek, hanem a játék, én csak visszatöltöttem. A hibáimmal én is együtt élek, de csak addig a pontig, hogy ez nem befolyásolja a sztori hozzám való eljutását. Plusz ahogy a leírásban is szerepel, nem én hibáztam, hanem a játék. SP a cucc, ráadásul RPG. Kutya kötelessége lenne az inventory-ba lépve megállítani az időt, ha már alvás közben nem lehet a kódexet és egyebeket molyolni.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#345) donki válasza TESCO-Zsömle (#344) üzenetére


donki
aktív tag

Nem értek egyet, sokkal jobb így. Ha valami miatt várakozni kell, akkor közben tudom a hátizsákot rendezgetni, tehát hasznosan tölteni az időt.

(#346) Actionx válasza Piszkos-Fred (#340) üzenetére


Actionx
csendes tag

Ez nekem is sokat segített...azóta egyszer sem esett be durván videóknál sem. Városokban döcög ugyan de sztem érdemes használni.

(#347) sheep válasza TESCO-Zsömle (#344) üzenetére


sheep
addikt

Ezt nem igazán értem:
"ha már alvás közben nem lehet a kódexet és egyebeket molyolni."
Van olyan rpg ahol alszol és közben tudsz olvasni?
(amúgy olyn perk van hogy ha az ágyon ülve olvasol akkor duplázódik az olvasás skilled meg nehezebben leszel éhes, ilyesmik)

[ Szerkesztve ]

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#348) ThorsHUN


ThorsHUN
őstag

Harc.
Nemtom ki hogy van vele, de nekem egy kettonel tobb ellenfel levagasa lehetetlen feladat.
En olyankor azt csinalom, hogy korbe korbe lovagolok megallok nyilazok egyet tovabb, felhuz, megall, visszafordul nyilaz.
Kozelharcban nem tudom legyozni oket. Egyet is nehezen.
A kombokat nem tudom alkalmazni es a parry/counterattack sem tudom hogy megy:(

(#349) gyimger válasza ThorsHUN (#348) üzenetére


gyimger
őstag

Nexuson van egy mod, valami responsive targeting (majd gépről linkelem, ha kell), azzal könnyebb váltani két ellenfél között közelharcban. Ha már megtanultad a "perfect block" perket (Bernard megtanítja), akkor a célkereszt közepén felvillanó zöld pajzsot kell figyelni, amikor felvillan, akkor nyomj védekezést és így kisebb stamina fogy védéskor és lehetőséged nyílik visszatámadni. Páncélosokból kettő is sok tud lenni.

[ Szerkesztve ]

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#350) Rony949 válasza ThorsHUN (#348) üzenetére


Rony949
őstag

Oda kell menni a Rattay parancsnokhoz. Ő megtanít téged az alap dolgokra, onnantól meg már magad fogod képezni magad. Szintén ennél a parancsnoknál van egy mellékküldi hogy végezz ki ilyen 4-5 fős bandita csapatokat. Én azokat például már könnyűszerrel megcsináltam. Alig tudtak hozzám érni.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.