Hirdetés

2024. június 9., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Kinek milyen a desktopja? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-05-02 10:59:34

LOGOUT.hu

Kérek mindenkit, olvassa el figyelmesen ezt a hozzászólást!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17374) karlkani válasza pocokxx (#17364) üzenetére


karlkani
aktív tag

Persze... :DDD

Fogod a C:\Windows\System32\imageres.dll állományt és csinálsz róla egy másolatot. Lehetőleg ne Total Commanderben végezd a műveletet, nehogy meglepetés érjen a végén (32 bites rendszer esetében nincs gond). TC-vel is lehet (rendszergazdaként indítva), de be kell legyen kapcsolva a 64-bites Windows: 32-bites system32 könyvtár átirányítás, különben a 32-bites system32 mappában találod magad (sajnos még nincs 64-bites TC, de már készül).

Restoratorral megnyitod a másolatot, majd az icon/78-ra ráállsz a kurzorral (jobb klikk), assign..., assing to... és betallózod neki ezt az ikont, amit most csináltam. Elmented, majd átnevezed a C:\Windows\System32\imageres.dll-t imageres.dll.bak-ra. Átmásolod az új fájlt a C:\Windows\System32 mappába.

A futó folyamatok közül kilövöd az explorer.exe-t, majd újra elindítod és már működik is. Ha ki-be jelentkezel az is jó.

A művelettel azonban nem csak a parancsikonokról tűnik el a "pajzs", hanem a "Futtatás Rendszergazdaként" opció elől is, ne lepődj meg.

Na mentem szavazni! :DD

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Kinek milyen a desktopja? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.