Hirdetés

2024. május 29., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-12-18 22:59:26

LOGOUT.hu

Egy kis előszó a totyikhoz, amit jó ha mindenki elolvas:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#89663) Outlander válasza akom (#89662) üzenetére


Outlander
őstag

"az hogy van egy driver win7 x64 alatt amit nem lehet használni win10 x64 alatt. "

Hát én tényleg nem értem mi lehet nálad a gond, esetleg nézted már a winme drivereit?

"Egyszer sikerült neki feltelepíteni egy olyan Ati drivert aminek hatására összeomlott a rendszer..."
Ez még nagyon nagyon az első verzióknál, én is becoptam pont ugyanezt, azóta se...

"Megint 1 óra szarakodás..." Nálam ez annyi volt h letöröltem és visszatettem azt amivel jó volt... nem dobta fel újra frissítést.

"Kezdem azt hinni hogy valami MS által fizetett fikázó vagy, akinek az a feladata hogy hülyének nézze azt aki nem win10-et használ.."

Lásd:
"az hogy van egy driver win7 x64 alatt amit nem lehet használni win10 x64 alatt. "

Azért mert nem tudsz úszni nem a víz a hülye, mondom az aktuális drivert vagy "elfogadott" drivert kell felrakni és mennek a dolgok... ha ráerőltetsz egy másik oprendszerhez írt drivert, akkor mégis mit vársz?
Mintha azon höbörögnél h miért nem szereti az autód, a coccializmusból megmaradt a 91-es keveréket, mikor az is ottó motor meg a trabantod is... én sem értem hogy miért nem jó nálad... de tényleg, azt tudom mondani h próbáld ki még az xp/2000/98/me drivereket is. Esetleg küldj rá a valami driver boostert, virusírtó legyen kikapcsolva!!!444444444!!!négy :U

[ Szerkesztve ]

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.