Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  JiaYu G4

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:09:19

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#863) melkah válasza Cyborg (#861) üzenetére


melkah
tag

Szerintem ezeket a hisztiket itt nem kellene komolyan venni feltetlen. Hogy sw vagy hw problema? Van akinek jo van akinek nem.

Anno vettem egy lenovo a750-et, megerkezett 2.3.6-al es kb hasznalhatatlan rossz volt a gps.
5-10 perc alatt talalt eppen csak muholdat ha talat, varosban epuletek kozott inkabb nem mint igen. Egyszer futottam vele egy margitsziget kort es trackelesnel vegig a vizben usztam szerinte :D.
Telt mult az ido raraktam egy legtobbet dicsert 4.0-as romot, es a gps azota is tokeletes vele. Pikpakk talal muholdat es nem pontatlanabb mint akarmilyen kocsiba szant gps.
Most is ezt a telefont hasznalom de mar lassucska a mukodese es a keves ram miatt legeltetem itt a szemem folyamatosan. Nekem valoszinuleg G4-em lesz es nem tartok attol , hogy jajj hw problema. Majd jone egy jo rom, felrakom mukodik es boldogsag. Sok telefonnal volt mar itt a forumon ilyen hiszti, megoldas szerintem mindig szuletett.

Ez egy sajat story sajat nezopont nem muszaj mindenkinek egyeterteni velem, en igy latom ezt a helyzetet.

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  JiaYu G4
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.