Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) t72killer


t72killer
titán
LOGOUT blog

Csupán egy 75W-ból gazdálkodó GPU hiányzik a képletből és ténylegesen szupi kis kártya lenne. Pont emiatt tartottam meg igencsak régóta a GTX 1050 Ti karimat.

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#2) [CS]Blade2 válasza t72killer (#1) üzenetére


[CS]Blade2
addikt

Fixen kellene mindig kiadni 75W-ba még beférő kártyát minden szériából.

(#3) HUN_Sector válasza t72killer (#1) üzenetére


HUN_Sector
senior tag

1650-es kártyából is volt olyan, ami 75 wattot evett (pl a manli kártyája). Mégiscsak egy jó 15%-al erősebb a 1050ti-nál :)

(#4) tserrof77


tserrof77
senior tag

:C :C Csak az árcetli se legyen vészes.

Két informatikus beszélget: Neked milyen hosszú volt az eddigi legjobb kapcsolatod? Válasz: 8Mbites DSL 2 év hűségnyilatkozattal :)) Laptopszerviz (is)

(#5) Vigneau


Vigneau
félisten

Legalább jött egy konkurencia a Gigabyte-nak. ;)

Régen is kedveltem a gyártót, mikor még nem spórolta le az "Y"-t. Az se most volt. :N

Gondolom, kiadják majd KFA2 név alatt is.

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#6) Czeky


Czeky
Arcképgyáros
LOGOUT blog

Igencsak igényesen néz ki fehér nyákkal a kártya, nagyon tetszetős. :B

So you think it's really good, yeah? You should try making the bloody thing up; it's a real pain in the arse. /// Keresem a helyem a világban. /// RIP QLR PC bontó.

(#7) AxBattler


AxBattler
félisten

Bejövős, de honnan vettétek, hogy félpasszív? Eddig egyik LP 4060 sem volt ilyen.
Ahogy nézem, ugyanúgy 182mm hosszú, mint a Gigabyte modellje, viszont utóbbinak rövidebb a nyákja, így a 8pin-es PCIE tápcsati nem lóg ki a kártya síkjából.

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#8) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Elég pofás lett, a névválasztás felénk nem túl szerencsés, de amúgy jó ez a Galakuro kártya :D

A félpasszívot viszont én sem találtam sehol.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#9) HookR válasza AxBattler (#7) üzenetére


HookR
addikt

A termék japán oldalán a specifikációknál van egy olyan sor, hogy:
"セミファンレス", ami DeepL és Google Translate szerint is "semi-fanless"-t jelent. Mellette az adatmezőben pedig egy kör karakter látható.

Kicsivel lejjebb a "サポート" ("support") megnevezésnél a "DirectX 12" sor után is ugyanez a kör karakter látható, márpedig tudjuk, hogy azt támogatja, tehát a kör egyfajta pipa/pöttyként értelmezhető. Ha ez nem lenne elég, egy nagy méretű kártyájuk termékoldalán is ugyanez van feltüntetve a specifikációknál, de ott a terméktulajdonságoknál külön képpel illusztrálva is leírják ("Silent Extreme technology"), hogy félpasszív üzemre hivatott.

[ Szerkesztve ]

▌www.thunderbolts.info | youtube.com/ThunderboltsProject ▌16personalities.com▐

(#10) Synthwave válasza AxBattler (#7) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Elvileg ott van a japán linken valahol.

mod: HookR már írta.

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#11) AxBattler


AxBattler
félisten

Oké, köszi! Így legyen! :R

Remélem ez a modell lesz a legolcsóbb is egyben... legalábbis nem kell megfizetni az ASUS felárat. :D

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#12) Luck Dragon

Asusnak is volt hasonló megoldása nem , vagy tévedek ?

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#13) Rowon


Rowon
veterán

Patent.

Az emberiség két legnagyobb találmánya az írás és a mikrohullámú sütő.

(#14) Cassi válasza AxBattler (#11) üzenetére


Cassi
senior tag

Jelenleg egyik KFA2 LP kártya sem kapható Európában, nem valószínű, hogy ez megváltozna. Továbbá Magyarországon nincs hivatalos KFA2 disztribútor, csak egy-két webshop hozza be a németektől, ezért nem igazán opció, így most drágább az alap KFA2 4070, mint az ASUS TUF.

(#15) Synthwave válasza Luck Dragon (#12) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Még linkelve is van, szó szerint a hír első sorában...

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#16) Luck Dragon válasza Synthwave (#15) üzenetére

Jééé és tényleg ! Tudtam én csak nem voltam benne biztos. :DDD

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#17) MasterDeeJay válasza t72killer (#1) üzenetére

Vicces hogy pont adtak ki nagyobb GPU-kkal 75w-os low profile kártyákat lásd:
Tesla P4 - GP104 GTX1080 (ilyenem volt kb 1060-1070 között van, rohadt könnyű volt hűteni. [link] )
Tesla T4 - TU104 RTX2070
NVIDIA L4 - AD104 RTX4080
Nyilván a ramokat nyese meg nem összehasonlítható a teljes nagy fogyasztásúakkal és nem is játékra készültek viszont látszik hogy megvalósítható.

[ Szerkesztve ]

Vintage Story PH szervere újra fut!

(#18) Jesus_Shaves válasza [CS]Blade2 (#2) üzenetére


Jesus_Shaves
aktív tag

Nem igazán értem, hogy annak mi értelme, mikor ma már az integrált processzoros lapok zöme is ATX tápcsatit használ, tehát amúgy sem tudod megoldani külső adapterrel a dolgot, ATX-en meg úgyis ott a 6+2 csatlakozó.

(#19) Komplikato


Komplikato
veterán

Kiadtak ez mellett egy 4060Ti 16GB kártyát, az meg azzal menőzik, hogy egy slotos. Az mondjuk fekete, de jól néz ki.

[ Szerkesztve ]

"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide)

(#20) GoldhandRent válasza t72killer (#1) üzenetére


GoldhandRent
őstag

& #2[CS]Blade2
+1 !

Nagyon szép ez a fehér kártya, kéne :O

szerk:
#18Jesus_Shaves
Egyrészt, mert bőven megoldható, másrészt pont 1-el kevesebb fityegő kábeled van.
Egyedi ITX és mATX buildekbe pedig sokat számít, ha nem kell egy extra kábelt vezetgetni, elég a rizert.

[ Szerkesztve ]

-

(#21) Sogron válasza Graphics (#8) üzenetére


Sogron
tag

Gondolom, ha nincs terhelés, akkor lekapcsolja a ventiket, és passzív módba vált ilyen módon a kártya.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.