Hirdetés

2024. május 19., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Multimédia, életmód, 3D nyomtatás  »  iPod Touch (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#6851) Karma válasza markose (#6850) üzenetére


Karma
félisten

Persze hogy lesznek.

“All nothings are not equal.”

(#6852) xxman válasza markose (#6850) üzenetére


xxman
senior tag

nem lesznek.
én amugy elég mérges vok az apple-ra.
csodálkoznak h jailbreakelik az emberek az almájukat de mégse engedélyezik iphone 2gn vagy ipod touch 1gn a 4.0-át pedig hardweresen birnak. na mind1 jailbreakkel ugyis megoldhato minden szoval sz0pt@k ....

I just wanna have some fun.

(#6853) Karma válasza xxman (#6852) üzenetére


Karma
félisten

Dehogynem lesznek. Nem lesz multitasking hivatalosan, mint ahogy az iPod Touch 2G-re se (mivel ugyanaz a kettő), vagy az iPhone 3G-re.

“All nothings are not equal.”

(#6854) xxman válasza Karma (#6853) üzenetére


xxman
senior tag

en azt lattam az oldalon h nem... de leeht en vok hülye..

I just wanna have some fun.

(#6855) Bling95 válasza xxman (#6854) üzenetére


Bling95
őstag

3G -seknél nem lesz korlátozás, csak tudod a 8gigás az csak 2G szóval azoknál ugyanolyan megkötések lesznek mint egy sima 2. generációson.

(#6856) maathe


maathe
senior tag

Lenne pár .doc amit fel szeretnék rakni az iPod-ra, QuickOffice-t feltettem. Azt nem tudom hogy SSH-n hova kellene másolnom a fájlokat?

(#6857) HXY válasza Karma (#6849) üzenetére


HXY
addikt

Köszi, jó tudni. Jó áron (40e Ft) tudtam volna venni, de akkor inkább mégse teszem.
Ráadásul a 8 GB-ot is kevésnek találom.
Most már csak azt kell eldöntenem, hogy a 32 GB-os Pod vagy Phone legyen.... :)

A kettő között ugye csak az a különbség, hogy az iPod-ban nincs kamera, és nem lehert bele sim kártyát rakni?

(#6858) Karma válasza HXY (#6857) üzenetére


Karma
félisten

Meg az iPodban nincs GPS se.

“All nothings are not equal.”

(#6859) xxman válasza HXY (#6857) üzenetére


xxman
senior tag

jjajja
meg én ugy vettem észre h touch több wifit fog

I just wanna have some fun.

(#6860) Csapi007 válasza HXY (#6857) üzenetére


Csapi007
veterán

Mobilinternet sem hátrány.

"Csak úgy mondom"

(#6861) HXY


HXY
addikt

Pár hónap múlva kijön a 4G, és augusztusban lejár a 2 év hűségünk.
Most már akkor azt kivárom.
Hátha a "régi" 3Gs-eket olcsón kiszórják. :)

(#6862) #40835072 válasza Csapi007 (#6847) üzenetére


#40835072
törölt tag

kösz! :R

(#6863) ZozzHUN válasza HXY (#6861) üzenetére


ZozzHUN
addikt

jaja, mint most a 3G-t mi? Előfizuval t-mob 120k xD Elöbb veszek akkor itt 130k-ért 3GS :P

(#6864) xxman


xxman
senior tag

szerintetek hogy van az h van egy hálozati töltöm , eredeti apple-s de régi mert nagyobb int a mostanikak, egyik iPhonehez vagy más ipodhoz csak az 1Gs touchnál működik 2gsnél se ...
:DDD

I just wanna have some fun.

(#6865) BigG.(nnnnn) válasza xxman (#6864) üzenetére


BigG.(nnnnn)
tag

Hali Srácok!

Ipod touch 3g-re tud vki jo pasztát amivel el lehet tűntetni a karcokat a plexiről és a fém részről?

(#6866) Karma válasza BigG.(nnnnn) (#6865) üzenetére


Karma
félisten

Hol látsz Te ezen plexit? :F
Üveg az előlap (ezért nem is szabad plexire csinált polírozó cuccal nekimenni).

Egyébként passz.

“All nothings are not equal.”

(#6867) BigG.(nnnnn) válasza Karma (#6866) üzenetére


BigG.(nnnnn)
tag

:B
nem tudtam pontosan, hogy milyen anyag az eleje, de vmit tipp majd jol jönne vkitől:R:)

(#6868) piqla


piqla
őstag

Sziasztok!

Van arra valamilyen lehetoseg, hogy egy lementett oldalt (a legjobb lenne, ha PC-n Operaval lementett oldalt) offline uzemmodban megnyissak valahogy taccson? Vagy ha ugy nem, akkor a beepitett bongeszovel lementek, majd unalmas oraimban megnyitom? Kosz!

Szereted az állatokat?

(#6869) ZozzHUN válasza #40835072 (#6846) üzenetére


ZozzHUN
addikt

en 50ert vettem 3g 32gb-t, aztan akitol vettem hallottam hogy vett 45ert hasznalt 3g 64 gb-t, dontsd el meg eri-e :) mellesleg 64ert mar uj 3g 32gb-t kapni

(#6870) ZozzHUN válasza piqla (#6868) üzenetére


ZozzHUN
addikt

sztem probald megy egy db html fajlba lementeni, ssh ipodra, aztan vmivel megnyit

(#6871) Bling95 válasza piqla (#6868) üzenetére


Bling95
őstag

én úgy szoktam hogy még itthon betöltöm safariban az oldalakat ami érdekel, és amikor olvasni akarom akkor csak megnyitom újra a safarit, mert amit betöltöttem azt nem dobja el

(#6872) Csapi007 válasza Bling95 (#6871) üzenetére


Csapi007
veterán

Hy
Sajna hogyha nincs elég memória akkor először ezeket dobálja ki. Én is így csináltam de meg lehet szívni.

"Csak úgy mondom"

(#6873) Bling95 válasza Csapi007 (#6872) üzenetére


Bling95
őstag

igen tudom , erre azért figyelek mindig evidens hogy a biztonság kedvéért spórolok a memóriával

(#6874) Declare


Declare
őstag

Sziasztok !

Egy 32gb os itouch al szemezek mostanság, de van azért pár kérdés amire nem találtam egyértelmű választ.

- van benne bluetooth ?
- Fm rádió?
- akku meddig bírja (főleg régebbi itouch tulajoktól kérdezem, mivel cserélni nem lehet az akkut, legjobb tapasztalataim szerint is 3 év alatt azért rendesen leharcolódik egy akku amit az ember nap mint nap használ, vagy ez a tudatos apple logika, ne vegyél "mp3 lejátszót" 3 évnél hosszabb időre ? )
- ébresztő funkciójára fel lehet ébredni ?:) olvastam olyan tesztet, hogy nem egyértelmű a kérdés :)
- összehasonlítás alapja van valakinek creative lejátszóval? tudtommal creative cuccok (nekem is volt egy régebbi mp3 játszó) a legjobbak között vannak minőségben. Most egy music edition nokiém van, az is egész szépen szól, múltkor belehallgattam egy itouchba és nem esett azért le az állam.
-Programok letöltése, telepítése hogy működik ? Nem volt még soha semmilyen apple cuccom, azért ez a láma kérdés :) . Ha jól értem amiket eddig találtam, jobbára a saját itunes progijával az apple store ból fizetős úton működik. Ha ezt ki szeretném kerülni akkor meg mindenféle kockázatos feltörős mutatványt kell elkövetni ? Mostani kis nokiámra azért nem okoz gondot innen onnan beszerzett nem eredeti nokiás dolgokat telepíteni.
Ez főként azért is érdekel, mert egy fontos része lenne, hogy működjön rajta a tomtom os navigáció. Ezzel tapasztalata valakinek ? Külső nokiás gps vevőmmel nem gond neki együtt dolgozni ? A tom tom jó eséllyel csak úgy működik hogy kifezetek érte az apple nak megint több 10 ezret vagy valami jailbreak es bukfenc segít itt is ?

köszi szépen előre is mindenkinek :R

(#6875) xxman válasza Declare (#6874) üzenetére


xxman
senior tag

fm nincs bluetotth van akku fasza , jailbreak nem veszelyes vannak free appok , es a telepites 2érités csak kell hozzá wfi :D

I just wanna have some fun.

(#6876) Csapi007 válasza Declare (#6874) üzenetére


Csapi007
veterán

Tovabba az ebreszto total rendben van.
Es az Apple cuccok sose voltak a legjobb hangminoseguek kozt. Creativenal tutko nem jobb, Nokiaval egy szint vagy kicsit felette lehet.

"Csak úgy mondom"

(#6877) Bling95 válasza Declare (#6874) üzenetére


Bling95
őstag

aksiról még nem nyilatkoznék , nekem nincs vele gond.
nokis gps vevő elméletileg jailbreakel működik, appokat letölteni letöltesz netről és itunes csak simán rászinkronizálod , ehhez is JB kell. egyébként nem kockázatos a dolog mert ha valamit elrontanál a restore lehetősége akkor is ottvan.

(#6878) ZozzHUN


ZozzHUN
addikt

Nekem egy bajom van az ébresztő és értesítő hangokkal: ha rendszer hangját leveszem akkor azoknak a hangja is lemegy :S :P

(#6879) Bling95 válasza ZozzHUN (#6878) üzenetére


Bling95
őstag

miért vennéd le éjszakára a rendszer hangját?

(#6880) mrThomi


mrThomi
addikt

Sziasztok. Kérdezném hogy a porosodást mivel lehetne elkerülni? Nektek is porosodik a plexi alatt? Én nem tudom hol mehet be a por de már nagyon zavaró ha filmet nézek és fekete a háttér. Az összes kis redva látszik, szétszedni nem tudom hogy kell és nem is akarok ilyennel szórakozni, max az alján a töltő résznél megpróbálom porszivoval kiszivni hátha elindulnak lefele kis por részecskék:D de lehet h akkor a touch bele is lejebb jön majd :D
Vmi 5let??

Másik kérdés:
Van olyan hogy 1-2 számot nem tudok, vagyis nem engedi h rámásoljam itunes-ban. Az miért lehet? A telomon simán játsza,a formátum is megfelelő. Probáltam irásvédetséget leszedni rola, de sehogyse jo.
Köszönöm a válaszokat :)

(#6881) Bling95 válasza mrThomi (#6880) üzenetére


Bling95
őstag

nekem egyáltalán nem porosodik, másikhoz nem tuddok hozzászólni nekem nincs vele semmi gondom

(#6882) ZozzHUN válasza Bling95 (#6879) üzenetére


ZozzHUN
addikt

Mindig némán van, suli miatt :) játszom órán akkor nehogy véletlen hangoskodjon, éjszakára meg nem mindig jut eszembe felhangosítani

(#6883) ZozzHUN válasza mrThomi (#6880) üzenetére


ZozzHUN
addikt

nem engedi hogy szemetet hallgass :D

(#6884) Declare


Declare
őstag

Köszi szépen a hozzászólásokat !! Ez nem egy jó hír hogy tényleg nincs benne rádió :( soxor nem tudom megérteni az applet hogy olyan dolgokat spórol ki ami már annyira alap....rádió, vagy az iphonban a 3 megapixeles kamera vaku nélkül.....vicc

Viszont továbbra is várom a tom tom os tapasztalatokat, ha valki már próbálta !

(#6885) Stifler93 válasza Declare (#6884) üzenetére


Stifler93
tag

iPod Touch-ban nincs GPS, szal a Tom tom-ot és egyéb navit felejtsd el. Ha csak útközben nem viszed magaddal a laptopodat, ugyanis csak wi-fi segítségével képes helymeghatározásra

iPhone 15 Pro 512GB; iPad Pro 11” 256GB; Retina MacBook Pro 13", Apple Watch

(#6886) Kommy válasza Stifler93 (#6885) üzenetére


Kommy
veterán

jb után van lehetőség bluetooth gps csatlakoztatására.
Sőt ha megveszi a tom-tom tartót abban van gps modul amit tud használni az iTouch.

[ Szerkesztve ]

(#6887) Stifler93 válasza Kommy (#6886) üzenetére


Stifler93
tag

Végülis igen, akkor úgy mondom, h gyárilag, szűz iPod Touch-csal, kiegészítők nélkül nem lehet navigálni.

iPhone 15 Pro 512GB; iPad Pro 11” 256GB; Retina MacBook Pro 13", Apple Watch

(#6888) Declare válasza Stifler93 (#6887) üzenetére


Declare
őstag

Igen ezt már kiderítettem, köszi azért az észrevételet. Az a bajom, hogy a mobil telókra a tomtom befejezte a frissítéseit már egy jó ideje, de ha jól tudom az apple el jóban vannak és fejlesztik is rendesen. Youtubon is láttam videókat, de még senkivel nem sikerült beszélnem aki kipróbálta :( Pedig ha se gps se rádió se fényképező, se divx filmek akkor lassan ott tartok hogy egy dárga nagyranőtt mp3

(#6889) Declare válasza Kommy (#6886) üzenetére


Declare
őstag

Neked látom van iphonod. Itouch od is van ? vagy hasonlítottad össze már őket kéz a kézben ? tényleg szebb az iphone kijelzője ? Iphonnal navit próbáltál esetleg ?

(#6890) Karma válasza Stifler93 (#6885) üzenetére


Karma
félisten

Es mihez kezdenel a laptoppal egyebkent?

A SkyHook helymeghatarozashoz ket dolog szukseges: elo internetkapcsolat, es felterkepezett WLAN access pointok. Ez elobbit a laptopbol nem tudsz kicsikarni (kiveve 3G modemmel es Internet Connection Sharinggel, de ezt mar egy atlagos mobiltelefonnal is meg lehet oldani), a masodik meg ugyis csak Pesten belul van, autopalyan es videken nem.

Tehat jailbreak es Bluetooth GPS, vagy a TomTom autos tarto kell hozza, ha navigalni akar vele az ember.

“All nothings are not equal.”

(#6891) Kommy válasza Declare (#6889) üzenetére


Kommy
veterán

Egy ipod touch 3G 8GB-m volt az iPhone előtt. Van benne valami mintha élénkebbek lennének a színek valamivel. Igazi navigációt nem próbáltam csak a beépített maps alkalmazással néztem, hogy hol vagyok de ezt is csak gyalogosan

(#6892) kali8n


kali8n
tag

Az mitől van, hogy a beépített youtube alkalmazás nem találja meg az official videókat?
Pl. keresel egy videókilppet és kiad egy csomó videót, de egyik sem az eredeti, hanem különböző paródiák stb...

(#6893) xxman válasza kali8n (#6892) üzenetére


xxman
senior tag

szerintem hangzasban odaveri az összeset :U :U :U :U :U :U :U
főleg a 20Fts creativeokta :U

I just wanna have some fun.

(#6894) Csapi007 válasza kali8n (#6892) üzenetére


Csapi007
veterán

Hy
Mert a legtöbb olyan videó direkt nem támogatott a mobil cuccokon.

"Csak úgy mondom"

(#6895) kali8n válasza Csapi007 (#6894) üzenetére


kali8n
tag

Miért?

(#6896) Bling95 válasza kali8n (#6895) üzenetére


Bling95
őstag

gondolom hogy pénzért letöltsd...

(#6897) Csapi007 válasza kali8n (#6895) üzenetére


Csapi007
veterán

Fogalmam sincs, csak ők tudják.
Nincs benne a pénz hiszen a géped elött bármikor ingyen megnézheted.
Esetleg az hogy a mobil lejátszókon nem láthatod a reklámokat.

"Csak úgy mondom"

(#6898) Bling95 válasza Csapi007 (#6897) üzenetére


Bling95
őstag

akkor tévedtem :R

(#6899) chubii


chubii
senior tag

Olvastátok?? Megint elhagyták egy Apple termék prototípusát. A képek alapján valószínű,hogy kamerát fog kapni az új iTouch.

[ Szerkesztve ]

It's gonna be legen - wait for it - dary!

(#6900) Bling95 válasza chubii (#6899) üzenetére


Bling95
őstag

csak nekem fura hogy mostanában mik kerülnek elő az apple-től,, ennyit nem bakizhatnak... vmi itt nagyon nem stimm

Útvonal

Fórumok  »  Multimédia, életmód, 3D nyomtatás  »  iPod Touch (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.