Hirdetés

2024. június 17., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-26 14:04:56

LOGOUT.hu

iPhone-t használók OFF topikja

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#79901) válasza gyuromoj (#79896) üzenetére



őstag

Azt hittem lement az ára :(

Így repül, 196 ezer az iPhone 6 ára.

[ Szerkesztve ]

(#79902) legiaap válasza r3dsnake (#79899) üzenetére


legiaap
nagyúr

Ha felteszik az oldalukra akkor le töltöm majd neked.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#79903) r3dsnake válasza legiaap (#79902) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Mi a szalon neve? Tuti van facebookjuk, meglesném. :)

(#79904) legiaap válasza r3dsnake (#79903) üzenetére


legiaap
nagyúr

[link]
Én Matt Hunt-nál voltam. Tetszik a stílusa. Majd még vissza megyek kari előtt az tuti.
Csajom is jönne de be van arva rendesen. :)

[ Szerkesztve ]

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#79905) r3dsnake válasza legiaap (#79904) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Nah én is tuti hozzá mennék közülük, neki szépen menne a trash polka stílus, bár én itthon szeretnék varratni VELE. 2 éve varr csak, te tőle jobbat és stílusban jobban hozzám közelebb állót még nem láttam. Másfél évre előre le van foglalva...

[ Szerkesztve ]

(#79906) legiaap válasza r3dsnake (#79905) üzenetére


legiaap
nagyúr

Nagyon ügyesen dolgozik!

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#79907) r3dsnake válasza legiaap (#79906) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Jah. Nagyon kontrasztosak a rajzai. Jah igen, az összes felvarrt minta 100%-ig saját tervezése, rajza előre megadott mintát nem varr fel. :)

Olcsó fotós appot valakinek? [link] :D

(#79908) whitezo88


whitezo88
nagyúr

egyre jobb ez a 4s aksi, most húsz százalékról gontolta hogy lemerül és kikapcsol. rögtön rádugtam, erre megint annyit mutatott töltés alatt is... teljesen kiszámíthatatlan. persze tizesért lehetne új aksi, de már nem akarok rá költeni, lassan cserélni szeretném 5s-re...

tetkó téma: én csak szemezgetek ezekkel, ha raknék az valami kocka téma lenne, ez pl elég durván néz ki: For the Horde!

[ Szerkesztve ]

(#79909) Cyberpunk válasza r3dsnake (#79907) üzenetére


Cyberpunk
félisten

OMG! :Y

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#79910) nofi válasza whitezo88 (#79908) üzenetére


nofi
őstag

Szép; mennyit húztál le WoWban?

Xbox GT: nozsolt

(#79911) whitezo88 válasza nofi (#79910) üzenetére


whitezo88
nagyúr

2007 elejétől, bár Catában nem raideltem, Pandába is csak tavaly év végén kapcsolódtam be és kb fél évet játszottam (bár akkor raideltem is, legendary köpeny, stb), WoD-ra viszont megint töltök majd novemberben :)

(#79912) legiaap válasza r3dsnake (#79907) üzenetére


legiaap
nagyúr

Na így néz ki az enyém fólián kersztül. Egy kis vér is van még ott.
[link]

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#79913) r3dsnake válasza legiaap (#79912) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Hát ebből nem tudtam kinézni semmit, de a spidey-s kép tetszik a háttérben. :D

(#79914) Gergőke88 válasza legiaap (#79912) üzenetére


Gergőke88
addikt

Azt a kepet a hatterben hol vetted?

(#79915) legiaap válasza Gergőke88 (#79914) üzenetére


legiaap
nagyúr

Birmingham, Bull Ring bevásárlóközpontban.
:)

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#79916) Jojo5


Jojo5
őstag

[link]

200mah-val kevesebb mint az O+O, durva üzemideje lesz az I6+-nak... :K

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#79917) ittakary válasza Jojo5 (#79916) üzenetére


ittakary
nagyúr

Elképesztő az a telefon :) Még idén megveszem, az biztos.

Harmadáron. (!)

[ Szerkesztve ]

(#79918) Ragnar95 válasza ittakary (#79917) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Aztán kérdés,h milyen lesz az optimalizációja + a támogatása...

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#79919) legiaap válasza ittakary (#79917) üzenetére


legiaap
nagyúr

Melyiket?
;]
1+1 sem rossz amúgy.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#79920) kali


kali
legenda

majdnem jó, ha a vége rossz; link :DDD

(#79921) Jojo5 válasza legiaap (#79919) üzenetére


Jojo5
őstag

Azt szerettem volna venni, ami nagyon mellette szólt nálam az az üzemidő. :K

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#79922) madgie válasza Jojo5 (#79921) üzenetére


madgie
titán

4 óra kijelzőidőnél az sem megy szerintem többet.

(#79923) Jojo5 válasza madgie (#79922) üzenetére


Jojo5
őstag

Franco kernellel csináltak már 6-8 órás kijelzőidőt... :C

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#79924) madgie válasza Jojo5 (#79923) üzenetére


madgie
titán

Nem fehér embernek való az a buhera, hidd el, olvastam, miket kell művelni az ilyesmihez. Öreg vagyok én már ahhoz, hogy kis túlzással azt is kikísérletezzem, hogy pisáláskor hány Herz-en ketyegjen a harmadik mag a telefon procijában.

(#79925) Zjunior válasza ittakary (#79917) üzenetére


Zjunior
veterán

Neked való;](!):DDD:P

[ Szerkesztve ]

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#79926) válasza madgie (#79924) üzenetére



őstag

Ehhez nekem sincs türelmem, de ahhoz igen, hogy meghalljam az otthoni hifi-m jobbról vagy balról van bedugva a dugaljba, vagy milyen tüske legyen a hangfal alatt. :D

(#79927) madgie válasza (#79926) üzenetére


madgie
titán

Ez most betalált, vagy fél éve lusta vagyok kivinni a hangfalállványt a kertbe, hogy beleöntsem a csőbe a tiszai homokot, meg miután visszahoztam, a tüskét rárakni :))

(#79928) ittakary válasza legiaap (#79919) üzenetére


ittakary
nagyúr

:D

(#79929) válasza madgie (#79927) üzenetére



őstag

Akkor hajrá :D
Én pár hónapja kezdtem bele egy hangfal építésébe, tettem is fel képeket. Ott tartok, hogy már üzemel, de messze van még a késztől. Talán a hétvégéig kész lesz hozzá az állvány is. Azért már most hallani, hogy kegyetlen hang van benne.

(#79930) icecave


icecave
nagyúr

Na, érdekes szitu volt ma. Találtak egy i4-et ismerősök, de már egy hónapja kb. Simet tettek bele, nem tudtak vele mit kezdeni. Mondtam,hozzák el. Beleraktam a simem, meg wifimre csatlakoztam, hátha valami kiderül és ki is derült, hogy hozzá van rendelve egy Apple ID-hez, igy be kellene írni az e-mail cimet meg a jelszót az aktiváláshoz (ebből gondolom, hogy a Find my iPhone be volt/van kapcsolva). Hogy tudom megtalálni a tulaját? Most, hogy a wifim-re csatlakoztam vele kicsit, elküldte akkor a GPS koordinátát a tulajának, hogy itt van nálam, vagy valami ilyesmi? Ha el is küldte, akkor azt csak -+30 méteres pontossággal mutatja meg nem?

Beszeljukmac-en, google-ben imei alapján kerestem, de semmi. Ötleteket várok.

(#79931) Mela Kehes


Mela Kehes
addikt

Ma vagy holnap lehet tölteni az iOS 8-at?

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#79932) gyuromoj válasza icecave (#79930) üzenetére


gyuromoj
veterán

Siri-vel próbálj meg felhívni valakit. Például szülőt vagy tesót hang utasítással.

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#79933) B-L-A-C-K válasza icecave (#79930) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Gondolom a rendőrségen már rég bejelentették, már 1 hónapja lekellet volna adni annak aki megtalálta...

gyuromoj: Szerintem ott törölve van az egész telefon már Find my Phone-ból ezért is kéri az emailcímet-jelszót, azaz el se éri a Sirit...

[ Szerkesztve ]

(#79934) Gergőke88 válasza B-L-A-C-K (#79933) üzenetére


Gergőke88
addikt

+1.
Vigyetek be minel elobb. Nem er 30e ftot az egesz....

(#79935) gyuromoj válasza B-L-A-C-K (#79933) üzenetére


gyuromoj
veterán

Elnéztem, sima i4-en nincs is Siri. :B

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#79936) icecave válasza B-L-A-C-K (#79933) üzenetére


icecave
nagyúr

i4-en nincs is Siri. Tudom,hogy be kellett volna vinniük, holnap el is viszik, de gondoltam, többre megyek,ha valahogy meg tudnám találni a tulajt. Akkor a GPS koordinátákat nem küldte el, mikor wifimre felléptem? Hátha a tulaj elkezd itt az utcán kiabálni,hogy "i4-et keresek", mert kapott emilt a koordinátákkal és eljött erre, vagy mittudomén.

(#79937) B-L-A-C-K válasza icecave (#79936) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Ha törölve lett a készülék szerintem nem küldi már el...

(#79938) kali válasza icecave (#79930) üzenetére


kali
legenda

elvesztés esetén a rendőrség nem rendel el nyomozást és nem ad ki körözést, így hivatalos úton is nehéz megtalálni a tényleges tulajdonost - arról nem is beszélve, ha kéz alól lett véve -, ezért pihenhet jó ideig hivatalos helyen - találás helye szerint illetékes jegyző jár el az ügyben - egy szekrény vagy fiók mélyén, ha viszont eltulajdonították a készüléket és a sértett tett feljelentést az ügyben, akkor idővel elkezdik beidézni a rendőrségre azokat a személyeket, akiknek a bűncselekmény megtörténte után a készülékben volt a sim kártyája, és a szolgáltató alapján beazonosíthatók.

[ Szerkesztve ]

(#79939) icecave válasza kali (#79938) üzenetére


icecave
nagyúr

Ezt találták valahol, tuti nem lopott, hanem elhagyta valaki. Nincs ötletem, mit lehetne csinálni, kutatok a google-ben, imei, serial alapján, de semmi. Nem tudom, mit lehetne kezdeni, mivel nem tudom ugye aktiválni, mert apple id-t és jelszót kér, még azt sem tudom megjátszani, hogy megnézzem benne a telefonszámokat, vagy bármit, akkor előrébb lennék. Persze, mint mondjátok, ha már ID-t kér, akkor tuti törölték az adatokat róla messziről, akkor itt sem jutok sokmindenre.

(#79940) válasza icecave (#79930) üzenetére



őstag

Apple support - TE BECSÜLETES MEGTALÁLÓ :D talán a postaköltséget vissza kapod, vagy valami mást, ha Orbán lányáé :D

(#79941) r3dsnake


r3dsnake
nagyúr

Szerintetek ENNÉL az rMBP-nél lehet valami rizikó? Platina előfizura vette a T-nél, tehát gondolom részletre. Olyankor mivan, ha esetleg nem fizeti? Tiltani macet úgysem tudnak.

(#79942) icecave


icecave
nagyúr

Mivel kérdezget bekapcsolás után adatokat, pl. ország, nyelv, aztán wifi beállítésa, stb. így szerintem ez már volt valakinél, aki újrarakta a szoftvert, vagy lehet a távoli törlés után állt olyan állapotba, mint mikor full restore-t csinál az ember. Ezzel persze az Apple ID-s dolgot nem lehet kiderülni. Felajánlja az iTunes-ra dugást, de akkor is kellene az Apple ID, amit megadott a tulaja a find my iphone-ben gondolom. Akkor így biztosan nem küldte már el a GPS koordinátáimat gondolom...(mmint hogy vaszleg újrarakta valaki a szoftot, de ugyanaddig jutott,hogy kér ID-t). vagy tévedek? Akkor így nehezen lesz meg a tulaj...

(#79943) B-L-A-C-K válasza kali (#79938) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Általában senki se olyan hülye úgy megy be a rendőrségre hogy elveszett, hanem azt mondja hogy ellopták...

(#79944) kali válasza B-L-A-C-K (#79943) üzenetére


kali
legenda

gerinctelenség, vállalja fel, ha balfék volt, amellett hatóság félrevezetése, tehát bűncselekmény, esetlegesen hamis vád amibe elég sokan buktak már bele...
nem véletlenül kezdődik úgy a feljelentési jegyzőkönyv - amit alá is kell írni a panaszosnak -, hogy figyelmeztetnek a hatóság félrevezetése és a hamis vád jogkövetkezményeire.

[ Szerkesztve ]

(#79945) B-L-A-C-K válasza kali (#79944) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Jó oké, ebbe most ne menjünk bele, igazad van, de tegyük fel úgy hagyod el hogy észre se veszed gondolhatsz arra hogy ellopták. Egy 50-250 ezer forintos telefonnál meg senki se úgy megy be a rendőrségre ha még valóban tudja hogy elhagyta hogy igen, bocs elhagytam keressétek meg...:)

[ Szerkesztve ]

(#79946) kali válasza B-L-A-C-K (#79945) üzenetére


kali
legenda

nem véletlenül kell részletesen elmondani mindent, és tesznek fel aprólékosnál aprólékosabb kérdéseket a részletek tekintetében, hiszen nem csak azt kell behatárolni, hogy elvesztés vagy valamilyen bűncselekmény történt, hanem bűncselekmény esetén azt is pontosan, hogy milyen lopás, netán kifosztás vagy rablás...stb.
nálam is sokan bepróbálkoztak anno, hogy az elvesztésből - de olyan is volt, hogy az eladásból - feljelentési jegyzőkönyvet kapjanak, aztán legyen mivel elszámolni a szolgáltató, biztosító, munkáltató...stb irányába, és azért nem egy ember bukott bele a részletekbe, akár szóban, vagy térfigyelő kamera, tanúk...stb által.
ami erősen határeset, és a történtek alapján lehet elvesztés és eltulajdonítás is - azért valljuk be, kevés ilyen életszerű helyzet van -, ott még elcsúszik a dolog, de a szándékos trükközés már nem okés.
korábban is leírtam, elvesztés esetén nem keresi a rendőrség, hiszen nem történt bűncselekmény.

[ Szerkesztve ]

(#79947) B-L-A-C-K válasza kali (#79946) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Te rendőr vagy? Ha igen már értem miért ellenzed ennyire azt a használt szolgáltatós készülékeket... ;] Amúgy akkor is ez van, ilyen a magyar mentalitás, elhagyja, megy be megmondani ellopták tőle, nincs ezen mit szépíteni ez van...

Amúgy mondtam tegnap tesómtól ellopták az 5S-t, megkérdeztem hogy volt...Mondta elmentek sétálni, kocsiba hagyta a táskát, kifigyelték mikor kiszálltak, valami cuccal kinyitották a kocsit úgy hogy teljesen sértetlen volt (úgy tudom már valami eszközük van amivel riasztó jelet lemásolják, és már nyitható is bármilyen kocsi), és léptek is...Mondjuk ő is felelőtlen volt hogy ott hagyta, benne volt pénze, iratai...

[ Szerkesztve ]

(#79948) kali válasza B-L-A-C-K (#79947) üzenetére


kali
legenda

nem vagyok rendőr! :P
én is eladom a megunt, de amúgy használt és szolgáltatónál vásárolt mobiltelefonjaimat! ;]
azon a területen dolgoztam 15 évig, de elegem lett és leléptem - már 3 éve -, meg aztán nem is akartam mások adójából élni - mert ugye mindenkitől ezt hallani, még az adót soha nem fizető, állandóan mínuszos kimutatást beadó vállalkozóktól is...stb.
kocsiban semmit sem szabad hagyni, mert úgy nyitogatják a jobb típusokat is kulcs és nyom nélkül, mint amit nyitva felejtettek.

[ Szerkesztve ]

(#79949) legiaap


legiaap
nagyúr

Na asszony lefotóztam fólia nélkül. Így már jobban latjátok.
[link]
:B

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#79950) gyuromoj válasza legiaap (#79949) üzenetére


gyuromoj
veterán

Na így már hogy látszik minden, korrekt lesz! ;)

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.