Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-26 14:04:56

LOGOUT.hu

iPhone-t használók OFF topikja

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#80401) icecave válasza B-L-A-C-K (#80399) üzenetére


icecave
nagyúr

Nincs tökéletes telefon, mindegyiknél van kompromisszum. Itt nálam ez. Az meg, hogy kinek hogy kényelemes pötyögni, azt is egyéni dolog. Nekem, ha a gép előtt dolgozok itt van a billentyűzet és a testem között, azt asztalon fekve. Ha valamit meg kell néznem, nem veszem fel, pötyögök úgy, hogy az asztalon fekszik a készülék. Egyébként is, nem a kiálló kamera miatt nem jövök vissza iPhone-ra, hanem egyéb dolgok miatt.
Egyelőre elég lesz azon aggódnom, hogy iPad 2 meddig bírja, sajnos, tegnap óta a home gomb-ot is erősebben kell nyomni (be fog szarni gondolom), lassan akkucsere is ráfér, mert bár 3 éves lesz és elég jól bírja, azért nem annyira, mint új korában. Az frissítésre is előbb-utóbb rákényszerít az Apple, akkor meg már végleg meghal a kicsike.

Tényleg, iPad 2 vs. iOS 8 tapasztalat?

[ Szerkesztve ]

(#80402) Zjunior válasza icecave (#80398) üzenetére


Zjunior
veterán

Aha,segítek dönteni!
Nem Kell ilyen telefont venni!:(
Keyboard nem ugrik fel vagy vmikor késve App storeban meg nehany alkalmazasban.
Safari kilepeget vagyis eddig egyszer ugyanugy!
Eddig ennyi.
Nem olxan sokat hasznaltam mert vezettem:(
Viszont a hangutasitas sokkal gyorsabb...
Itt jut eszembe.
Lerakod a telefont az asztalra es elmondod neki...
Ios8 tudod tudja.
Így nem billeg...
De zárom a témát!
Sok sikert srácok!
Hazafele megnezem azt a z3/at es csinalok szep kepet, lehet szebb lesz;] es valtok!;)

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#80403) icecave válasza Zjunior (#80402) üzenetére


icecave
nagyúr

Nem tudom mit kell agresszorkodni, szerintem normális dolog, ha az ember látja a negatív dolgokat is, nem csak a pozitívakat. Hardver és szoftver terén is. Direkt odaírtam, hogy nem ezek azok, amik miatt nem veszek i6-ot,de mintha el sem olvasnád, amiket írok, csak szajkózod a "saját igazad".
Z3C-vel tőlem csinálhatsz képet, nem lesz jobb szerintem, mint i6-é, az biztos. Z1C is itt vérzik el, lehet vele igazén szar képeket csinálni, de az átlag képek is "elmegy" kategória, még az i5-ömhöz képest is, G2-höz képest meg egyenesen gázak. Attól még fényképezek vele, de mindegyik után megfordul a fejemben, hogy "volt ez már jobb". Pont ezért írtam, hogy bármilyen telefonja van az embernek, kompromisszumot kell hozni és azt kell venni, ami az ő igényeit a legjobban kielégíti, aztán ha abban rosszabb, mint másik, amit úgysem használ ki, akkor nincs is semmi gond.

Szoftverről meg szintén felesleges vitatkozni, mert csomó dolog van mindkét oldalon, ami egyiken alap, a másik meg nem tudja. Itt is visszakanyarodtunk oda, hogy kinek mire van igénye, azt használja.

Elégedett vagy te is, én is a saját cuccunkkal, ennyi. Ez a lényeg :) Az meg engedtessék meg, hogy nyilvánvaló dolgokat korrigáljak, ha egyszer az az igazság. Én sem fogok valótlan dolgokat állítani az aktuális készülékemről csak azért, hogy jobbnak tüntessem fel mások előtt. Minek is tesz bárki ilyet egyáltalán. Ő használja, elégedett, miért kell meggyőzni másokat, hogy minden más szar, csak az a jó, amit ő használ? Elismerem a hibáit is. Meg is tettem, többször is.

Na, ebből bomba lesz, érzem :D

Gergőke88: Nem, azért írtam oda, mert iPhone-ra nagyobb a kereslet, igy könnyebb eladni. Aztán a fene tudja, lehet újra iOS-t használok egy kicsit, oszt' újra az lesz. Mittudomén. Majd kiderül. :D Bár félek az iOS-től. Droidon minden hibája (mert van neki, nem is kevés) ellenére azért "jobban ki tudom élni magam".

[ Szerkesztve ]

(#80404) Gergőke88 válasza icecave (#80396) üzenetére


Gergőke88
addikt

Most látom a hirdetesed. Lehet visszavaltasz ios-re?
Mondjuk a karpant es a telefon arabol kaphatsz akar egy garanciaban cserelt uj keszuleket is.

(#80405) Cyberpunk válasza Zjunior (#80390) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Biztos, hogy placebó. Nagyobb a készülék valószínűleg ezért tűnik könnyebbnek. Érzéki csalódás.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#80406) r3dsnake válasza Zjunior (#80390) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Unalmas vagy. :(

(#80407) Cyberpunk válasza r3dsnake (#80406) üzenetére


Cyberpunk
félisten

A szokásos Bambula ámokfutás. :DDD

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#80408) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Műanyag pisztolyos kisfiút rohant le a rendőrség :C :W

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#80409) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Na ezért már kéne egy Xbox One. :DDD

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#80410) #51177472


#51177472
törölt tag

Zoli barátom új zenéje.. Ötlet nem volt magyar címnek.. :) Future Light & Krella - To Kill a Dead Man
szövegvilág..

[ Szerkesztve ]

(#80411) Zjunior válasza icecave (#80403) üzenetére


Zjunior
veterán

Dikk, valotlant állítasz!
Nem birtoklod a készülekét de téged zavar h billeg?
Mondd el akkor nekem mennyire billeg?
Olvastad a teszten?:D
De nem megyek bele nem én fogok koppanni ha megfogod élőben és KIPROBALOD!
A képet a designra ertettem;)!
Vezetek de este reagalok kemenyebben;]

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#80412) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

Bocs lusta vagyok visszaolvasni, nem vagy megelégedve az új iPhoneval?

(#80413) Zjunior válasza -secret- (#80412) üzenetére


Zjunior
veterán

Megvagyok.
Na megneztem a gepelest!
Jobb felul a sarokban ha nyomod akkor igen billeg, de az a kereten kivul van!:)
4,7" gepeleskor a zonan belul;] pont jo egyaltalan nem billeg!
Varom a kerdeseket!
Legnagyobb negativum eddig a power gomb es a keyboard bug!:(

[ Szerkesztve ]

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#80414) Ragnar95 válasza icecave (#80350) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Olyasmi, reggel 6-ra értem haza, most keltem :D
Maradék 2 hetet kihasználom az itthoniakkal, aztán kint folytatódik a party a gólyahéten, meg utána is ;]

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#80415) Cyberpunk válasza Zjunior (#80413) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Zsebedben hogy fér el? :D

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#80416) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Na kinek melyik tepsi kéne? :D Jól látszik, hogy a Nóta az némileg kompaktabb. :DDD

Bírom ezt az ürgét, jót röhögök általában, persze semmi negatív megítélés. :)

[ Szerkesztve ]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#80417) -secret- válasza Cyberpunk (#80416) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Érdekesen beszél, magyar ez a gyerek? :D

(#80418) gyuromoj válasza Cyberpunk (#80416) üzenetére


gyuromoj
veterán

Gáz ha egyre jobban bejön az i6+?! :B

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#80419) Cyberpunk válasza gyuromoj (#80418) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Kinézetileg nincs vele bajom, nekem is tetszik, de a méret az mindent odab@sz. :DDD

-secret-: származásilag magyar.

[ Szerkesztve ]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#80420) gyuromoj válasza Cyberpunk (#80419) üzenetére


gyuromoj
veterán

Hát igen. S4-t is nagynak találtam egy kicsit, akkor ezzel mi lenne... pedig nem vagyok éppen egy apróság. ;]
Mondjuk ez a képernyő aljába rakó funkció sokat dob rajta, legalábbis számomra.

[ Szerkesztve ]

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#80421) -secret- válasza Cyberpunk (#80419) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Pedig olyan franciásan beszél, na mindegy. :D

(#80422) Cyberpunk válasza gyuromoj (#80420) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Ja, de így is meg kell fognod, az amúgy nem kicsi készüléket, és tartsd egy kézben mondjuk tömeg közlekedve úgy, hogy a másikkal kapaszkodsz! Na ez az egyik indok, ami miatt ragaszkodok a 4"-hoz. Lényegében mindenre jó, csak kisebb. Aláírom, mint ex tepsis, hogy böngészni kifejezetten jó a nagy, sőt egy 6" körüli az tuti lenne arra. Játékra is jobbak, meg filmezni is. Nos böngészni lehet 5S-en is, játszani is, de nem játszok mobilon, filmezni is lehet, de az nagy ritka nálam, max 1-2 Youtube videó hébe-hóba. Viszont kompakt méret a gatyában is elfér, egy kézzel is kezelhető, nyilván ez változó, hiszen eltérő lehet a kéz méret. Nekem a használhatóság, mobilitás többet számít a jobb internetes, és multimédiás élménynél. Másnak meg ezek számítanak. :)

Egy év múlva nem tudom mi lesz, szerintem BB lesz, ott még lesz egy Classic, talán nem hal ki a BlackBerry remélem, különben vagy vesz az ember egy Mini-t, ami mindenben mini, tudom kivéve a Z1C-t, nagy kár, hogy a Sony-n kívűl mindenki más szarik bele. Sony-t meg nem vennék siralmas a support-juk talán a legszarabb gyártó ebből a szempontból Android fronton.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#80423) Zjunior válasza gyuromoj (#80418) üzenetére


Zjunior
veterán

Nemcsak eloben baromi nagy!

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#80424) Zjunior válasza Cyberpunk (#80415) üzenetére


Zjunior
veterán

Epphogy...necces!

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#80425) gyuromoj válasza Cyberpunk (#80422) üzenetére


gyuromoj
veterán

Valamit valamiért. Nehéz dolog ez. Az már csak a saját perverzióm, hogy ha veszek valamit amiből több modell van, akkor nekem a legjobb kell. :B
Most mértem a tenyerem aljától a középső ujjam végéig 20 cm. Nagy araszom pedig 26 cm. Szerintem a fogással nem lenne gond. :DDD

[ Szerkesztve ]

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#80426) Cyberpunk válasza gyuromoj (#80425) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Ja ezért szubjektív téma az, hogy kinek mi a megfelelő méret. Viszont nagy kár, hogy a gyártók elmennek only tepsibe, ha a csúcskategóriáról van szó. Tudom van előnye is, mint a nagy akku, igaz a kijelző lezabálja. :DDD

Úgy tűnik kihalásra van ítélve a 4"-os méret itt, mint ahogy kinyírták a slide qwerty-t is, amiért szintén kár.

[ Szerkesztve ]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#80427) kali


kali
legenda

jó lenne a 6 plus, csak kicsi, akkor inkább már a 1520!

;]

(#80428) Cyberpunk válasza kali (#80427) üzenetére


Cyberpunk
félisten

5S-ről elég éles váltás lenne. :D Én azért nem mentem ennyire drasztikusan el egyik irányba sem anno. :DDD

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#80429) gyuromoj


gyuromoj
veterán

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#80430) icecave válasza Cyberpunk (#80422) üzenetére


icecave
nagyúr

Hát ez az... Sony tényleg gáz ilyen szempontból, frissítések szépen jönnek és gyorsan, de a szervíz ugye nagyon gáz, csak rémtörténetet lehet hallani, pedig egyre több gyártó ezekkel köt szerződést. Sajnos nincs választásom, pont amiatt, amit mondasz. Ha nem akarok tepsit, de csúcshardvert igen, akkor csak a Sony van.

Tech2 csávó: Én is bírom, baromi jól lehet szórakozni a megfogalmazásain (nem bántásból, gúnyból,hanem mert egyszerűen vicces, főleg,hogy nem direkt csinálja, hanem így megy neki).

Zjunior: Nem olvastam, minden videótesztben mutatják, hogy leteszik sík felületre, nyomkodják ellentétes oldalon, és billeg. Ezt a kiálló kamera miatt nem nehéz elképzelni. Egyébként ezerszer mondtam és úgy is értettem, hogy ha lenne ilyen készülékem zavarna. Nyilván, ha 100 emberből 99 állítja és akár videón be is mutatja,hogy billeg az asztalon (természetesen nem magától, hanem ha nyomkodod, tehát használat közben), egy meg az ellenkezőjét, nem kérdés, ki(k)nek fogok hinni. Bár mint mondtam, tökmindegy, hisz nincs ilyen készülékem. Viszont ha lenne, zavarna! :D Á, elfáradtam, hagyjuk a p*csába ezt a billegős dolgot. :D

Továbbra sem lettem Apple hater, csak azért, mert egy éve váltottam. Jó cuccok, sosem voltak rosszak, amikor volt is, akkor is ismertem a korlátait és az előnyeit is. Attól, hogy most droidom van, nem lettem Apple gyűlölő, ahogy nem állt fenn a helyzet fordítva sem.

[ Szerkesztve ]

(#80431) kali válasza Cyberpunk (#80428) üzenetére


kali
legenda

ezt a lépést is kibírtam; link :)

(#80432) GALARDO válasza Cyberpunk (#80416) üzenetére


GALARDO
addikt

Csak a nótnégy! ;] Most néztem a srác másik videóját, és ez a gyári epöl tok, nagyon gáz. Gondolom a szilikon sem különb. :U Nem baj, marad a jól bevált Ottterbox.

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#80433) icecave válasza GALARDO (#80432) üzenetére


icecave
nagyúr

Szerintem nem rossz, de jobb lett volna,ha "körbemegy" az egész, és ahol kell, ki van vágva (mert így a jack-nél elég necces), mint pl. a gyári 5/5S bőrtoknál: [link]

iPhone-nál legalább kismillió tokból lehet válogatni, droidos telefonok jórészére messze nincs ennyi.

[ Szerkesztve ]

(#80434) Cyberpunk válasza icecave (#80430) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Frissítés is katasztrófa egy fél éves modellt nem támogatnak többé az egy kissé nonsens, még ha csak középkategória akkor is. :( A tavalyi középkategória például nem kap semmit, van amire konkrétan egyetlen verziófrissítés sem érkezik. a vásárlók picsán rúgása ez szvsz.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#80435) Tibee86 válasza icecave (#80433) üzenetére


Tibee86
veterán

Szerintem direkt hagyták szabadon a mikrofont, mivel az 5S gyári tokot pont azért nem használom már, mert sokan panaszkodtak, hogy nem hallanak jól, ami a tok levételével megszűnt. Túl picik a lyukak ehhez a vastagsághoz.

(#80436) icecave válasza Cyberpunk (#80434) üzenetére


icecave
nagyúr

Az biztos, hála Istennek, nem a középkategóriából választottam. Itt azért jobb a helyzet. Az más kérdés, hogy a frissítést kevésbé érzem itt szükségesnek, minden dolog, amire igényem van, meg tudom oldani, annyi a program, a widget, a tweak, stb. Emlékszem, G2-n sem volt semmi különbség, pusztán a bt smart támogatás miatt vártam a 4.4-et.
Igazából, mindegyik gyártó rákényszerít így vagy úgy arra, hogy vegyél új hardvert, ez alól egyik sem kivétel.

Tibee86: Lehet, ezt nem tudtam, pusztán kinézet szintjén mondtam, hogy jobb lenne ha körbeölelné a tok.

[ Szerkesztve ]

(#80437) Zjunior válasza icecave (#80430) üzenetére


Zjunior
veterán

Nem mondtam h az vagy apple hater.
Azt sem, hogy nekem elhidd!
Nekem nem lesz se tobb, se kevesebb ha neked Sony, Samsung , vagy Apple telefonod van!
Az igazsagtalansagot se szeretem.
Ha megnezed minden evben talalnak apple teloban vmi hibat!
Iphone gate, 5 kopas , 5s nel is volt vmi, most meg a kamera.
Miért?
Mert reklambol el, minnel tobben megnezik az oldalt tesztet ez a lenyeg...
Xbox One-t is fikaztak most meg mindenki arra valt.
Ipodnal is kiallt a kamera a kutya meg sem emlitette...
Azert reagalok mert idegesit ha elferditik a dolgokat.
Biztos en is tudnam ugy billegtetni h szetverem az asztalt vele:(
Amugy ezt leszamitva hibatlan a telefon, az ios 8 az meg most sem:)!

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#80438) r3dsnake válasza gyuromoj (#80418) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

3 napja akkubankon logok, komolyan megfordult a fejemben az i6+ az akksi miatt, pedig nekem a 4" is sok. De ez a szar akkuido sokkal zavarobb.

(#80439) Ragnar95 válasza r3dsnake (#80438) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Engem is a hosszabb akkuidő vonz nagyon a 6-ban és főleg a 6+-ban, de a 64gigás 6+ már nagyon drága lenne, 16gb meg nagyon kevés nekem, szóval szinte biztos,h nem lesz 6+ :(

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#80440) icecave válasza Zjunior (#80437) üzenetére


icecave
nagyúr

Nézd, csomó videó van, itt sem úgy néz ki, hogy kalapáccsal veri, hogy billegjen. Egyszerűen az ujjával nyomkodja. Rengeteg ilyen videó van. Akkor most vagy a tiéd van eldeformálódva alapból, vagy az asztallapod, vagy nem tudom: [link] Ennyi. Szóval továbbra sem tudom "hol a hiba".

Másik: persze, mindenhol van hiba, együtt kell élni vele. Antenna gate sem érdekelt, vettem matricát az oldalára, i5-ön sem a kopás, szintán matrica. Gáz, de engem nem zavart, hogy ragaszgatni kell.

(#80441) r3dsnake válasza Ragnar95 (#80439) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

En kicsereltetem 3 het mulva, ugyis jovok fel megint kutyas talira, aztan valszeg marad i5S 32gb, ha talalok. Amugy nem ok nelkul viszem be, a lock gomb nagyon benn van, az akksiido rossz (bar valszeg az osszesnel), es ma osszevissza maszkalt az auto fenyero tuzo napnal.

(#80442) Zjunior válasza icecave (#80440) üzenetére


Zjunior
veterán

Itt is van megoldás asztalon diktálsz!

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#80443) ittakary válasza Zjunior (#80402) üzenetére


ittakary
nagyúr

zavard el a hisztiző kislányodat a gép elől!

A hátad mögött kommentelget PH!-n :) Viszont ha ezeket te írod, akkor az atom gáz :D

(#80444) ittakary válasza icecave (#80440) üzenetére


ittakary
nagyúr

Hagyd a bánatba. Ennek az embernek aztán feleslegesen magyarázhatod órákig, hogy 1+1=2 , ha egyszer ő meg van róla győződve, hogy az 3 :N

Te mondod az észérveket, hogy nincs az az isten, hogy ne billegjen, ha egyszer egy téglalap alapú hasáb telefon egy csúcsa leér...

Ő meg csak ennyit mond: "De nem is billeg!! Miért mondod hogy billeg? Biztos óvastad a Jutubon!"

Nem lehet vele vitatkozni. Képtelenség. Ennyi erővel a fallal is verekedhetnél :D

(#80445) válasza gyuromoj (#80425) üzenetére



őstag

A gyakorlat azt mutatja, hogy nagyon nem a tenyér mérettől függ a tepsi használat.

(#80446) válasza icecave (#80430) üzenetére



őstag

Konkrétan azért billeg, hogy meglegyen az újdonság, előrelépés lehetősége a 6S-nek. :D amúgy még mindig jobb mint az antenna get. :D

[ Szerkesztve ]

(#80447) Jojo5 válasza Ragnar95 (#80439) üzenetére


Jojo5
őstag

Ugyanebben a helyzetben vagyok en is...
Ki tudnam fizetni az I6+-t, de felhaboritoan draganak tartom....

O+O jo lenne akksiban de az meg droid...:W

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#80448) válasza r3dsnake (#80438) üzenetére



őstag

Ezen most sírva röhögtem, de csak azért mert te mondod. :D
Azért előbb utóbb beválnak a joslataim, akár mennyire is nézték hülyének. :D

(#80449) r3dsnake válasza (#80448) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Ketlem, hogy valaha meg fogom lepni a dolgot, de akkor is gaz az akksi.

(#80450) Ragnar95 válasza Jojo5 (#80447) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Jaja, már az i6 európai árazása is eszméletlenül durva, hát még a 6+-é, egyszerűen nem ér ennyit egy telefon...
ittakary: a legszebb,h tőle még nem láttunk videót, amin bizonyítja,h az övé valóban nem billeg, pedig ezzel elég gyorsan el lehetne dönteni, kinek van igaza :DDD

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.