Hirdetés

2024. május 22., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobilalkalmazások  »  iOS alkalmazások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-06-07 15:56:53

LOGOUT.hu

Mielőtt kérdeznél, fusd át ezt a bevezetőt, mert lehet, hogy megtalálod a kérdésedre a választ, illetve itt mindig a legfrissebb információkat kapod készhez. Ha még mindig nem kaptál választ, akkor a kérdés feltétele előtt használd a keresőt. Ha csak nem valami specifikus a probléma, akkor meglesz a válasz a fórumban.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5351) Ragnar95 válasza ubid (#5350) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Akkor vedd fel a kapcsolatot a supporttal.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#5352) Enjoy válasza vadászcsiga (#5347) üzenetére


Enjoy
addikt

Én anno megvettem, de utólag nem érte meg.
Egyrészt csak a szemeszterek első hetében volt használva.
Onnantól már úgy is tudta az ember, mikor milyen órája lesz, melyik épület/teremben.
Másrészt pedig nem érte meg a fáradozást a többi funkció.
Pl. tanárok fogadóóráinak feltöltése (amelyek egyik hétről, a másikra változtak), vagy a zh-k időpontjai..

Nekem legalábbis nem vált hasznomra, de az ikonja jól néz ki, s ezért maradt a telón. :D
Egész addig, amíg meg nem lett a diplomám.

De ingyen okés :)

[ Szerkesztve ]

► més que un club ◄

(#5353) vadászcsiga válasza Enjoy (#5352) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Nekem tökéletesen haszontalan mivel nem tanulok most de leszedtem hátha egyszer mégis :D

(#5354) r3dsnake


r3dsnake
nagyúr

Létezik olyan médialejátszó, ami támogatja az AC3-at, az UPnP/DLNA-t és a samba-t? Fontos, hogy mindegyiket tudja.

Köszi!

(#5355) Ragnar95 válasza r3dsnake (#5354) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

AC3-mat csak az AVPlayer és a CineXPlayer tudja jelenleg, ezek leírását nézd meg, hogy a többi funkciót tudják-e.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#5356) DiVaD válasza Ragnar95 (#5355) üzenetére


DiVaD
senior tag

(#5357) madgie


madgie
titán

És a GoodPlayer már a DTS-t sem tudja...

(#5358) r3dsnake válasza Ragnar95 (#5355) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Koszi a segitseget! Sajnos a leirasokbol egyiknel sem derul ki szamomra egyertelmuen, hogy boldogulnak-e a sambaval vagy dlnaval. Valakinek van esetleg tapasztalata ezzel kapcsolatban? Valamint az is fontos lenne, hogy a sambas cuccokat ne csak lejatszani tudja, hanem le is tudjam menteni. Wifi transfer is kellene. Ezeket mind tok jol tudja az aceplayer, de az ac3at nem viszi. Ezert probalok alternativat keresni.

Elore is koszi!

(#5359) nullzero válasza r3dsnake (#5358) üzenetére


nullzero
tag

Ha máshogy nem: ace playerrel lemented, aztán átküldöd egy másik appnak.

(#5360) Blaise válasza nullzero (#5359) üzenetére


Blaise
veterán

Egy app nem lát bele és nem tud belenyúlni egy másik appban tárolt fájlokba.

(#5361) r3dsnake válasza Blaise (#5360) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Meghívni appot lehet (open in...), de ez így elég fura megoldás lenne. Jobban szeretném egy helyen kezelni a médiafájlokat, mint appból meghívni másik appot.

(#5362) nullzero válasza r3dsnake (#5361) üzenetére


nullzero
tag

Jó hát van az, amit szeretnénk, meg van a valóság. Ha nincs ilyen app, akkor máshogy nem megy.

(#5363) sirszevenap válasza nullzero (#5362) üzenetére


sirszevenap
addikt

Istenem, de rég írtam ide! :DD

Na akkor , hogy kérdésem is legyen. Kéne nekem egy wallpaper app. Mit ajánlotok?

Bankkártyával? Hát persze!

(#5364) Ragnar95 válasza r3dsnake (#5361) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Főleg, h nem is működik AcePlayerből az Open in opció, legalábbis én így se CineXPlayerbe, se Dropboxba nem tudtam átrakni filmet AcePlayerből

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#5365) Brumi˘ válasza sirszevenap (#5363) üzenetére


Brumi˘
addikt

Zedge.

(#5366) r3dsnake válasza Ragnar95 (#5364) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

De mukodik.

(#5367) madgie válasza Ragnar95 (#5364) üzenetére


madgie
titán

Nekem a cinexplayer sem működik, két iphone 4-en és két ipad 4-en sem.

Továbbra is botrányosnak tartom, hogy október-november óta nincs normális lehetőség dolby hangú forrást (hálózatról) nézni :(

(#5368) sirszevenap válasza Brumi˘ (#5365) üzenetére


sirszevenap
addikt

Köszöntem! :R

Ez nagyon korrekt, szép a felülete etc. Élvezet böngészni a képek között! :K

Bankkártyával? Hát persze!

(#5369) Ragnar95 válasza r3dsnake (#5366) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

És egyből megjelenik neked az átrakni kívánt fájl a másik programban :F Csak mert én rányomok,h open in és nem történik semmi :(((
madgie: nekem iPad 3-mon tökéletesen működik :K AVPlayer nem jó megoldás :F

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#5370) penge111 válasza ubid (#5350) üzenetére


penge111
addikt

a 200 creditet 72 órán belül írják jóvá, nekem is sokat kellett rá várni,de megkaptam mind a 7 ember után végül az 1400 pontot.

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#5371) r3dsnake válasza Ragnar95 (#5369) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Igen, átdobja dropboxba, és megkérdezi, hogy feltöltse-e.

(#5372) Ragnar95 válasza r3dsnake (#5371) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Akkor nem értem, nálam miért nem jó :O :F
És egyből megcsinálja vagy várni kell?

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#5373) r3dsnake válasza Ragnar95 (#5372) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Open in..., bejönnek az ikonok, rámegyek, hogy dropbox, és egyből nyitja is az appot.

(#5374) Ragnar95 válasza r3dsnake (#5373) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Akkor nálam nem tudom, mi a franc a gond, rámegyek,h Open in, majd a program nevére nyomok és nem történik semmi, csak eltűnik a párbeszédablak :(((

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#5375) bull84ghia


bull84ghia
őstag

80 kredit az FMA-n

Hazámat szolgálom...............ameddig tart a cérna :

(#5376) Ragnar95 válasza bull84ghia (#5375) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Ideje volt már :DDD

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#5377) Zoona


Zoona
aktív tag

Töröltem a cookiekat a telefonommal a safariban de igy eltünt minden kreditem:D vissza lehet szerezni őket? 1100 kredit kb:S

Diablo 3 Battletag - Jessa#2832

(#5378) bobooo válasza Zoona (#5377) üzenetére


bobooo
addikt

Ha telepíted a profilt újra akkor elvileg visszahozza

(#5379) bull84ghia válasza Ragnar95 (#5376) üzenetére


bull84ghia
őstag

Mondjuk messzire nem megyünk ezzel a kevéssel, jó lenne ha beindulna.

Hazámat szolgálom...............ameddig tart a cérna :

(#5380) Zoona válasza bobooo (#5378) üzenetére


Zoona
aktív tag

lájk!!! visszahozta:) köszönöm

Diablo 3 Battletag - Jessa#2832

(#5381) vadászcsiga


vadászcsiga
félisten

Aki tanul németet annak talán érdekes lehet. Ingyenes a Learn German Verb Conjugations.
5,49 volt.

(#5382) Ragnar95 válasza vadászcsiga (#5381) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Köszi, németdogánál még jól jöhet :DDD

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#5383) nullzero


nullzero
tag

Itt az iOS 6.1! :)

[ Szerkesztve ]

(#5384) ubid válasza penge111 (#5370) üzenetére


ubid
őstag

Hat turelmes voltam, de 72 ora eltelt mar es nem kaptam meg.
Csak azert reklamalok ennyire, mert mar az540 kredites ota 2820 kreditem volt. Ezzel a ketszazzal pont meglett volna...
Bar tegnap ugye jott az a 80 as.... De azzal se lettem kisegitve :D

-.-

(#5385) penge111 válasza ubid (#5384) üzenetére


penge111
addikt

Hát részemről, mint kijön a 6.1 Jb ami szerintem max 1-2 hét. Onnantól nem fogok ezekkel a pontgyűjtőkkel pöcsölni. Végülis jó volt, mert 1 hónap alatt így összeszedtem 3 féle gyűjtögetős appal 10 dodót, meg 7 appot.

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#5386) ittakary válasza penge111 (#5385) üzenetére


ittakary
nagyúr

Most legyünk büszkék rád hogy warezolni készülsz?

[ Szerkesztve ]

(#5387) penge111 válasza ittakary (#5386) üzenetére


penge111
addikt

Szegény gyerek vagyok testvírem, csak Ipad 4-re futotta, appokra má nincs pízem :B

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#5388) r3dsnake válasza penge111 (#5387) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Büszke lehetsz magadra... :U

(#5389) ittakary válasza penge111 (#5387) üzenetére


ittakary
nagyúr

Az ilyenek miatt tart itt az ország mint te... Hitelre vegyünk szórakoztatóelektronikai termékeket, ennyi ész van :W Ha meg nem hitelre vetted, akkor lenne pénzed rá = GTFO

[ Szerkesztve ]

(#5390) penge111 válasza ittakary (#5389) üzenetére


penge111
addikt

Hitelre semmit sem veszek, elég sokat üzletelek hardverekkel, így lett ipad 4-em és sok egyéb cuccom, amit a nagyszerű fizetésemből sohasem valósítottam volna meg. Az ország meg nem miattam, tart itt ahol tart szerintem. Kérlek ne minősíts látatlanba, én se minősítelek téged :R

[ Szerkesztve ]

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#5391) sirszevenap válasza ittakary (#5389) üzenetére


sirszevenap
addikt

Nos. Ez igen csúnya volt véleményem szerint. A warez miatt tartunk ott, ahol? Akkor ilyet kijelent azt kérem(!) soha de soha ne JB-elje a készülékét! SOHA! Kíváncsi lennék én, hogy amint lehetőség nyílik rá, hányan fogják egyből feltörni a készüléküket.

Hozzáteszem, eddig mindig JB párti voltam , viszont most biztosan nem fogom jb-zni a telefonom. De hozzáteszem, hogy ennek ellenére, gyűjtögetek (gyűjtögettem amíg adott valamit) FMA-n illetve egyéb helyeken. Mert ahol lehet, spóroljon az ember.

Attól , hogy te veszel egy Gamer gépet, meg is veszel hozzá minden játékot amit szemed,szád kíván? Vagy xbox, ps esetében ugyan így? Kétlem...
Ne haragudj meg, de látszik, hogy nem voltál abba a helyzetben amikor azt számolgatod, hogy: Már csak 10 ezer forintot kell gyűjtenem és megvan! Már csak 5 ezer! És így tovább. Mert gyerekkoromba nekem nem adtak meg mindent amire kinyitottam a számat így ÉPPEN kigyűlt a pénz az áhított dologra. Ami példa kedvéért legyen egy iPhone. Épp megvan rá a pénz, innen , onnan, de még mondjuk tanulsz közép iskolában, egyetemen, főiskolán és nincs kereseted, akkor miből veszed rá az appokat?

Több kategória van. Vannak akik összeüzletelgetik maguknak az ilyen luxus cikkeket, mint pl az iPhone , iPad etc.. Meg vannak azok, akik lépést nem tesznek érte, hanem anyuci, apuci vesz nekik mert (legtöbb esetben) pökhendi sz@r emberek voltak csak a szülőknek nyalnak, ők pedig elfogultak és mindent megadnak a kicsikének!!!!

Nos, Nyilván akik összeüzletelték és örülnek neki mint majom a farkuknak, azok jobban meg is becsülik azt. Na de ez nem ide tartozik. Lényeg a lényeg, hogy ők próbálnak majd ezen felül nem költeni, mert nem csücsülnek milliók a számláikon.

Inkább tartozok ebbe a csoportba, mint az elkényeztetett tinik körébe, akik "ANYU ÁFÓN KELL !" csatakiáltásra már a zsebükben tudják a telefont.

De egyébként ami nagyon kell azt meg veszem kpra is. Ilyen volt a Fifa13 , NFS MW például. Azt rögtön megvettem. JB-vel csak annyit érnék el, hogy ha kell ha nem alapon minden rajta lenne a telefonomon , a bőség zavara miatt.

[ Szerkesztve ]

Bankkártyával? Hát persze!

(#5392) Totheground válasza sirszevenap (#5391) üzenetére


Totheground
addikt

Ti páran baromi nagy tévedésben vagytok a JBt illetően. En például pár tweak miatt szoktam JBzni, es valszeg át i5-öt is fogom. Lopkodtam appokat? Soha. A kettő baromira nem ugyan az.

Es mielőtt valaki elkezdi, igen. Az otthoni szoftverek es a zenék közül a beszerezhetők mind jogtiszták.

Egyébként meg igen, szemléletváltásra van szükség, sokan baromira tudnak ordibalni egy bolti lopás miatt, miközben otthon a warezolt Windowson hallgatják a torrentezett zenéket. A szellemi termek ugyanolyan (sőt) értek, azt lopni ugyan úgy bűn es megvetendő. Csak sokan ezt meg nem fogtak fel.

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#5393) sirszevenap válasza Totheground (#5392) üzenetére


sirszevenap
addikt

Ezzel teljesen egyet értek veled és igazad is van. Viszont nincsenek/nem vagyunk tisztában azzal, hogy ezek is mind mind lopásnak minősülnek. Legyek én a példa: Teljesen tiszta, hogy egy Torrentelt Windows nem legális, egy torrentelt játék nem legális, ugyan ez a filmekkel. ( Windowsom jogtiszta, két darab játékkal játszom az a CS:S és a COD MW3 ezek is jogtiszták ) Viszont én leszoktam kapni pl Youtube-rol a zenéket... Publikusan meghallgathatom netközelben bármikor, akárhányszor. De nem mindig vagyok net közelben, akkor is szeretném hallgatni.

De szerintem jobb, ha hagyjuk az álszentséget. Biztosra veszem, hogy ilyesféle törvény szegéseket a virtuális világban mindannyian elkövettünk már legalább egyszer.

Nagyon nagyon offba mondnom, hogy ha olyan feltételekkel élhetnénk és kamatoztathatnánk a tudásunkat, mint sok országban, talán nem okozna gondot minden ilyesféle kiadás.

Példa: Magyar embert kérdezel róla, hogy vett e valaha valamelyik előadótól lemezt! Válasz: Miért vennék, letöltöm, ugyan az! Nos ez így is van. De akkor mégis ki generálja nekik azt a tömérdek lemez eladást???????? Ez a lényeg... Máshol ez természetes, ha szeretsz egy előadót és hallgatod a számait, azt meg is veszed. Itt viszont szinte kivétel nélkül az előbbi választ kapnád.

Bankkártyával? Hát persze!

(#5394) Totheground válasza sirszevenap (#5393) üzenetére


Totheground
addikt

Nekem az a természetes, hogy megveszem. Leginkabb digitálisan.

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#5395) ittakary válasza sirszevenap (#5391) üzenetére


ittakary
nagyúr

Hallod testvírem :D Mielőtt még elkezdesz itt gyalázkodni hogy gamer géphez biztos nem veszek játék, nézzünk már rá a Steam fiókomra -> [link]

Hupsz ez nem jött be :D

Voltam :) amikor az első telefonomat vettem... Az anyuci kedvence típusokat én is utálom, és nehogy azt hidd hogy én ilyen vagyok. Megdolgoztam a telefonomért és az iPadért is...

Ja és az üzletelgetést azt ne nevezzük már munkának mert ki foglak nevetni... Előre mondom. :U Én DOLGOZTAM hogy meglehessenek ezek a cuccaim.

Ja és én is csak azért FMA-zok mert miért ne (végülis most fogom beváltani a 3. 10$os kuponomat ami azért már nem kevés píz), amúgy ami kell (mostazonnal) azt én is megveszem kpra.

(#5396) Kicsirics77


Kicsirics77
veterán

akkor én most nem szólok semmit mert lassan a második 25$ giftet szedem össze,csupán csak abból,hogy a szponzor appokat letöltöm és futtatom
eddig kb 2,65$ költöttem belőle az US store-ban mert nincs olyan amit megvegyek :U

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#5397) sirszevenap válasza ittakary (#5395) üzenetére


sirszevenap
addikt

Ne érts félre! :)

1. Általánosságban mondtam pl a pc játék témát is. Nem te voltál a célpont! :) Nem mondok személyes véleményt senkiről, míg nem tudom a hátterét, nem ismerem őt!
2. Egyáltalán nem hiszem azt, hogy ilyen lennél. Megint csak általánosságban beszéltem, de ez látszik is szerintem! :)
3. Nem neveztem az üzletelgetést munkának. Értsd úgy, hogy van egy alap kereset, legyen az magyar ÁTLAGBA(!!!) 130 ezer forint és ebből nem jutna 200ezres telefonra, akkor kamatoztatja az illető az "üzleti" készségét és a neki már nem szükséges dolgokból összeszedi rá a pénzt!

4. pontba meg teljesen egyezünk , ugyan ezt mondtam én is! :K

ui:. A "testvírem" jelzőt meg nem tudom eldönteni, hogy szarkazmusból (mert netalántán láttad, hogy nem budapesti vagyok), vagy csak szimplán poénból szúrtad a monológod elejére! :)

[ Szerkesztve ]

Bankkártyával? Hát persze!

(#5398) bobooo válasza sirszevenap (#5391) üzenetére


bobooo
addikt

Nekem minden játék eredeti, mind iPhoneon, mind Xboxon ;)

Nem értem, hogy a JB mért függ össze nálatok a warezzel :U

14 éves vagyok, de az utolsó fillérig én gyűjtöttem össze a pénzt xboxra és minden féle appokra. És nem hinnem, hogy a fiatal korom miatt lekéne sz@rozni :U

[ Szerkesztve ]

(#5399) sirszevenap válasza bobooo (#5398) üzenetére


sirszevenap
addikt

Hát ha jól megnézed, nem is én közelítettem meg ebből a szemszögből a témát! :K

Bankkártyával? Hát persze!

(#5400) bobooo válasza sirszevenap (#5399) üzenetére


bobooo
addikt

És a telefononat se úgy kaptam, hogy kijelentettem, hogy "ÁJFONT AKAROK" és már kaptam is.. A magam módján rendesen megdolgoztam érte ;) Részemről itt befejeztem a témát..

Útvonal

Fórumok  »  Mobilalkalmazások  »  iOS alkalmazások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.