Hirdetés

2024. június 15., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobilalkalmazások  »  iOS alkalmazások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-06-07 15:56:53

LOGOUT.hu

Mielőtt kérdeznél, fusd át ezt a bevezetőt, mert lehet, hogy megtalálod a kérdésedre a választ, illetve itt mindig a legfrissebb információkat kapod készhez. Ha még mindig nem kaptál választ, akkor a kérdés feltétele előtt használd a keresőt. Ha csak nem valami specifikus a probléma, akkor meglesz a válasz a fórumban.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4801) máyköl válasza ubid (#4800) üzenetére


máyköl
veterán

Akkor nem rég kezdted. :)
Én szerintem már 150-200 dollárt nyertem az fma -val.

(#4802) ubid válasza máyköl (#4801) üzenetére


ubid
őstag

igen. most kaptam csak az ipadot...dec 21 -én

-.-

(#4803) sirszevenap válasza máyköl (#4801) üzenetére


sirszevenap
addikt

Én November 28.-án kezdtem, 35 dollárnál tartok. + Ugye ott vannak a többiek mint pl freeappslots, freeappdaily.

Te pedig lazán ki tudod számolni, hogy mennyi jött össze a redeemed gift menüpont alatt nyilván van tartva. :)

Bankkártyával? Hát persze!

(#4804) máyköl válasza sirszevenap (#4803) üzenetére


máyköl
veterán

Volt már egy pár iPhone -om mióta elkezdtem az fma -t...
Ráadásul 4 iPhone -ról és 2 iPad -ről tolom egyszerre.
De ahogy számolok sokkal több mint 150$ -nál tartok.

(#4805) ubid válasza sirszevenap (#4803) üzenetére


ubid
őstag

Mik vannak még az FMA-n kívül amikkel érdemes foglalkozni ?

-.-

(#4806) sirszevenap válasza ubid (#4805) üzenetére


sirszevenap
addikt

Csak is a freeappslots.com . Az épp annyira elég, hogy pár appot megvehess és ne a pénzed költsd rá. De jól jön. Mással nem érdemes.

Bankkártyával? Hát persze!

(#4807) ubid válasza sirszevenap (#4806) üzenetére


ubid
őstag

Az hogyan működik ? hogyan lehet ott vásárolni bármit is ?

-.-

(#4808) sirszevenap válasza ubid (#4807) üzenetére


sirszevenap
addikt

Jobb oldalt ott van h sold out. Ott vannak amiket vehetsz es az "áruk". Próbáld ki nem túl bonyolult. :K

Bankkártyával? Hát persze!

(#4809) bobooo válasza máyköl (#4804) üzenetére


bobooo
addikt

Nekem a mostani backup óta van 60$ előtte (Júniustól-Augusztusig) 15$, és még saját iPhone előtte fateréval gyűjtöettem és összejött úgy 30-35$. Ugyhogy eddig kb. 120$-t spóroltam eddig össze FMA-val..

(#4810) sirszevenap válasza bobooo (#4809) üzenetére


sirszevenap
addikt

Igen. Viszont most ugye az androidosoknak is elérhető. Így gondoltam szólok párnak a lehetőségről. Nem hittél el nekem, hogy van ilyen, még akkor sem amikor megmutattam nekik. Nem is csinálják, aztmondják biztos vírus és hogy semmi sincs ingyen a világban.... Nem írnám le, miket váltottak ki belőlem, mert nem sokáig lennék itt azok után! :)

De pont ők mondják, hogy semmi sincs ingyen?! Sokkal több alkalmazás ingyenes nekik, mint nekünk...
mindegy...

[ Szerkesztve ]

Bankkártyával? Hát persze!

(#4811) peugeotmate válasza sirszevenap (#4810) üzenetére


peugeotmate
őstag

No meg náluk a warez programok telepítése jóval magasabb szintet üt meg, mint az iPhone-t használók körében, így kevesebbeket is érdekelhet ez az opció.

[ Szerkesztve ]

meg

(#4812) Tibee86 válasza sirszevenap (#4810) üzenetére


Tibee86
veterán

Nem tudom nézted e androidon mennyi crediteket ad egy app.-ért. Mikor öcsémnek küldtem meghívót, akkor néztem, átlag ilyen 8-12 credit/app, a legtöbb az 20 volt.
A 10 dolláros gift card meg ugyanúgy 3000 credit.
Szóval én nem csodálom, hogy nem csinálják.

[ Szerkesztve ]

(#4813) sirszevenap válasza Tibee86 (#4812) üzenetére


sirszevenap
addikt

Néztem igen és beindul! :) Jó barátom csinálja, és mostmár 100-120 krediteket ad neki egy-egy appért. Kp 2 hete csinálja. Meg azért ha 12 credites appok vannak, neki adott egyszerre 10 et. Legfeljebb kicsit több telepítés, de pontra ott van. Bár ennek ellenére én sem csinálnám Androidon! :K

Bankkártyával? Hát persze!

(#4814) Mela Kehes


Mela Kehes
Topikgazda

Nálam sincs semmi napoknóta, ha azt az egy 80-ast nem számolom. Ilyenkor mindig abba akarom hagyni, csak kigyűjtöm ami még folyamatban van. Aztán hirtelen beindul és ismét bizakodó leszek. Érzem, hogy nemsokára jönnek a kreditek. :)

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#4815) Dusee


Dusee
őstag

FMA-val kapcsolatosan:
volt nekem egy olyan gondom, hogy nem tudtam redeemelni a gift cardokat, ezért írtam egy e-mailt nekik, ahogy kell.
azóta összegyűlt több pontom is, de se a 10$, se a 15$-os iTunes gift cardot nem tudtam beváltani.
ma kaptam egy e-mailt amiben megköszönik a türelmem, majd közlik, hogy megsértettem a felhasználási feltételeket, ezért így jártam, de új i-készülékről használhatom semmi probléma nélkül.
ezzel csak annyi a gond, hogy átnyálaztam az egész terms of use-t, és tudtommal semelyik pontját nem sértettem meg.
írok nekik egy újabb mailt, hogy mégis melyik pontban sértettem meg az "aláírt" szerződésünket, mert ez így nem frankó.
járt már így valaki?

szerk: max annyi lehet, hogy volt egyszer egy fizetős app, amit én "megvettem" (;]), de azon kívül semmi.

[ Szerkesztve ]

(#4816) DanielK válasza Dusee (#4815) üzenetére


DanielK
addikt

Szerintem meg is válaszoltad warezhuszár... :U

(#4817) sirszevenap


sirszevenap
addikt

Imánk meghallgatásra talált! :D csekkoljátok le az FMA-t négyszáz 80 kredit-es app! ;]

Bankkártyával? Hát persze!

(#4818) Dusee válasza DanielK (#4816) üzenetére


Dusee
őstag

na, megérte...max 320 creditet adott az az app, most buktam ~5200-at miatta :(

(#4819) r3dsnake válasza Dusee (#4815) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Tudtommal, ha JB van a telefonon, az már kapásból kizáró tényező.

(#4820) Mela Kehes


Mela Kehes
Topikgazda

Jött egy 80 kredites, erre kidob a program. :W

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#4821) ubid válasza Mela Kehes (#4820) üzenetére


ubid
őstag

Nekem semmi se jön :D :) vicces ez az FMA nagyon :D

-.-

(#4822) ubid


ubid
őstag

Valaki tudna ajánlani egy olyan programot, amivel otthoni serverre tudok kapcsolódni és onnan tudok filmeket lejátszani ?

DLNA képes cucc kéne nekem

Valaki help :)

Ipadra kéne

ui: MediaConnect nevűt talátlam, viszont azzal két baj is van, 1 : ha nem egy hálózatba vagyok a szerverrel akkor nem találja meg, merthogy kézzel nem lehet megadni az elérhetőségeket, hanem ő keresgél magának.
Kettő: Nincs benne autómatikus konvertálás a furmátumok között, hanem még külön valami 7 dodóért kéne vennem jogot,merthogy a videóim többsége nem mp4...

[ Szerkesztve ]

-.-

(#4823) Kicsirics77 válasza ubid (#4822) üzenetére


Kicsirics77
veterán

cinexplayer?

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#4824) ubid válasza Kicsirics77 (#4823) üzenetére


ubid
őstag

azt még nem próbáltam, viszont mivel fizetős, egyenlőre nem is tudom kipróbálni :D:D:D:

Az jó lehet ? Használod azt ?

-.-

(#4825) kiki22


kiki22
senior tag

Sziasztok!Az volna a kerdesem van valami jo kis poker jatek amivel lehet penzben jatszani?Esetleg a pokeren kivul valami mas penzes?Persze telefon alkalmazasra gondolok

(#4826) szabopali válasza kiki22 (#4825) üzenetére


szabopali
aktív tag

nézd csak

szabopali

(#4827) r3dsnake válasza szabopali (#4826) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Ezek gagyik.

A 888pokernek van kliense iOS-re, viszont a tourney-k nem elérhetőek, csak a ring game-ek és a sng-k. A pokerstarsnak volt nagyon igényes appja, de fogalmam sincs miért tűnt el a magyar és az US store-ból is. Ott volt tourney meg minden...

(#4828) kiki22 válasza szabopali (#4826) üzenetére


kiki22
senior tag

Koszonom

(#4829) Hooper


Hooper
őstag

hi,
iFileshoz egy ideje nem tudok hozzáférni böngészőből.
jön a "kiszolgáltató nem található..Ha a számítógépet vagy a hálózatot tűzfal vagy proxy védi, ellenőrizze, hogy a Firefox számára engedélyezett-e a webhozzáférés.." üzenet.

nem tudtok erre megoldást?

más: pdf olvasót mit tudtok ajánlani iPadre ami tud mappákat is kezelni? iBooks szép meg jó, de be van ömlesztve minden. Jó lenne ha az appba vhogy egyszerűen fel is lehetne tenni a fileokat.
köszi!

(#4830) Mela Kehes válasza Hooper (#4829) üzenetére


Mela Kehes
Topikgazda

GoodReader for iPad

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#4831) vadászcsiga


vadászcsiga
félisten

Ezt a sellsimple-t az FMA-ról nektek sikerül letölteni mert a magyarban nem találja, ha atlepek US-be akkor is azt hiszi még mindig a magyarban vagyok és továbbra sem találja.

(#4832) Tibee86 válasza vadászcsiga (#4831) üzenetére


Tibee86
veterán

US ID-vel szedtem le, nem volt gond vele.

(#4833) Mela Kehes válasza vadászcsiga (#4831) üzenetére


Mela Kehes
Topikgazda

Én leszedtem, de ahogy elindítom rögtön kidob. :F

[ Szerkesztve ]

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#4834) sirszevenap válasza Tibee86 (#4832) üzenetére


sirszevenap
addikt

Nekem is gond nélkül lejött, beléptem, de különösebben nem foglalkoztam vele, kérte , hogy FB-vel vagy Email-el jelentkezzek be, ott hagytam 1 percig , visszaléptem és megadta.

Elég karcsú most a kínálat, remélem legalább napi 2-3 -ra beindul most már.

Bankkártyával? Hát persze!

(#4835) Hooper válasza Mela Kehes (#4830) üzenetére


Hooper
őstag

Köszi!

egyébként mi ez az FMA? (visszakerestem, de csak rövidítésként beszéltek róla :) )

(#4836) Mathematics válasza Hooper (#4835) üzenetére


Mathematics
csendes tag

FMA = Free My Apps Ha kipróbálsz programokat, akkor azért krediteket kapsz, amiket pedig iTunes, Amazon és egyéb feltöltökártyákra lehet beváltani. Teljesen biztonságos, és több száz dollár szerezhetö így (ahogy a topikban szereplö példák is bizonyítják).

(Ha a fenti linken regisztrálsz, akkor kapok ajándék kreditet. :B )

[ Szerkesztve ]

(#4837) Kicsirics77 válasza Hooper (#4835) üzenetére


Kicsirics77
veterán

fma= free my apps
safari böngészőben tudod megnyitni majd szponzor appokat letölteni és 30 sec-ig futtatni ezért változó értékű kreditet ír jóvá
majd ha összejön 3000 kredit lehet érte venni pl apple gift cardot 10$-ért.
röviden ennyi.

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#4838) Mela Kehes válasza Hooper (#4835) üzenetére


Mela Kehes
Topikgazda

link

Kicsit lemaradtam.

[ Szerkesztve ]

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#4839) Tibee86 válasza Mathematics (#4836) üzenetére


Tibee86
veterán

Csak ugye ez tiltott a ph-n... :U

(#4840) Kicsirics77 válasza Tibee86 (#4839) üzenetére


Kicsirics77
veterán

nem hiszem hogy nagy gond lenne ha kap utánna 200 kreditet
bár lehet én nem értelmezem jól a játék és hozzáférés vagy stb árusítását...

„Warez”: a szerzői és szomszédos vagy egyéb vagyoni jogok (vagy általában jogszabályok) által védett bárminemű szoftver / adat / képanyag / hanganyag / filmanyag / stb. jogosulatlan használatának elősegítése (információ megadásával, linkeléssel, bárhogyan); segítségkérés, használatra buzdítás (például: szoftver illegális regisztrációjához, működéséhez szükséges kód vagy azt kijátszó eljárás; elektronikus készülék szoftverének jogellenes megváltoztatása, kijátszása, megváltoztatása a szolgáltatótól való függetlenítéshez, fájlcserélő oldalak meghívóinak adás-vétele).

ez meg szerintem nem Warez de ha igen akkor megkövetek mindenkit :R

[ Szerkesztve ]

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#4841) Tibee86 válasza Kicsirics77 (#4840) üzenetére


Tibee86
veterán

Most nem bogarásznám át az alapelveket, de ha nem az lenne, akkor ez a topik kb csak ref.linkekből állna.
iOFF-ból lett már néhány törölve.

[ Szerkesztve ]

(#4842) Kicsirics77 válasza Tibee86 (#4841) üzenetére


Kicsirics77
veterán

pedig lassan át kell mert ez lesz az új.
de mint mondtam ha warez akkor megkövetek itt mindenkit
mondjuk eddig sem terjesztettem a linkjeit az fma-nak meg ezután sem fogom :DDD

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#4843) Tibee86 válasza Kicsirics77 (#4842) üzenetére


Tibee86
veterán

De nem mondta senki, hogy ez warez. :D
Mivel rákényszerítettél, kikerestem neked az erre vonatkozó részt ;]
MLM-hez, "piramisjátékhoz", kereskedelmi, marketing vagy gazdasági tevékenységhez tagok, vásárlók gyűjtése, szervezése, regisztrációra invitálása

(#4844) Kicsirics77 válasza Tibee86 (#4843) üzenetére


Kicsirics77
veterán

na szép én meg ezt nem találtam meg :DDD
+1

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#4845) Hooper


Hooper
őstag

Köszönöm a gyors válaszokat mindenkinek :R

Már csak egy kérdés maradt:
"Fontos, hogy rendelkezni kell US accountal, mert magyarral nem tudod majd aktiválni a gift card-ot."
Ez a rész nem világos. Csinálnom kell egy uj appleIDt? És ha igen akkor az h lesz US?

(#4846) Tibee86 válasza Hooper (#4845) üzenetére


Tibee86
veterán

Igen, kell hozzá egy US ID is, arra fogod tudni aktiválni a gift card-ot.
Mikor csinálod az ID-t, ott kell kiválasztani, hogy melyik régió legyen. Ugyanaz, mint mikor a magyart csináltad, csak nem Magyarországot választod, hanem U.S.-t.

Az oldalon ahol a leírás van(n3d), van ID készítéshez is, hogy ne kelljen bankkártyát megadni hozzá.

[ Szerkesztve ]

(#4847) Hooper válasza Tibee86 (#4846) üzenetére


Hooper
őstag

Bocs, ebben analfabéla vagyok. Ez csak a FMA bejelentkezéshez kell? csak azért kérdezem h 2. ID nem-e kavar be valamit a rendesnek.

(#4848) Mela Kehes válasza Hooper (#4847) üzenetére


Mela Kehes
Topikgazda

Nem kavar be.

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#4849) Keksz


Keksz
senior tag

Ezt nézte már vki? :SmartPlayer:

https://itunes.apple.com/hu/app/smartplayer/id492333520?mt=8

Aztán még egy ingyenes GL játék:

SharkDash
https://itunes.apple.com/hu/app/shark-dash/id495995067?mt=8

(#4850) norbi2010


norbi2010
őstag

Valaki redeem-elt már 10$-os Xbox GC-t FMA-ról?Mennyi pontot adhat?
Szerintem olyan 800-at mert 1600 pont kerül 20$-ba.

Útvonal

Fórumok  »  Mobilalkalmazások  »  iOS alkalmazások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.