Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobilalkalmazások  »  iOS alkalmazások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-06-07 15:56:53

LOGOUT.hu

Mielőtt kérdeznél, fusd át ezt a bevezetőt, mert lehet, hogy megtalálod a kérdésedre a választ, illetve itt mindig a legfrissebb információkat kapod készhez. Ha még mindig nem kaptál választ, akkor a kérdés feltétele előtt használd a keresőt. Ha csak nem valami specifikus a probléma, akkor meglesz a válasz a fórumban.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4451) sirszevenap válasza vadászcsiga (#4443) üzenetére


sirszevenap
addikt

Már hogy küldene push-t amikor gépen csináltam? nekem nem volt leszedve még mielőtt törölte volna az apple a store-ból...

Bankkártyával? Hát persze!

(#4452) r3dsnake válasza sirszevenap (#4451) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

És ezt nekünk honnan kéne tudnunk? :))

(#4453) sirszevenap válasza r3dsnake (#4452) üzenetére


sirszevenap
addikt

(#4442) sirszevenap válasza
"Most regeltem appshoperre."......

Innen! :) Akkor nyilván nem régi user vagyok ott! :K De nem gáz, a lényeg az, hogy amit "megjelöltem" akkor arról kapok emailt?

Bankkártyával? Hát persze!

(#4454) bobooo válasza sirszevenap (#4453) üzenetére


bobooo
addikt

Igen

(#4455) sirszevenap válasza bobooo (#4454) üzenetére


sirszevenap
addikt

Köszöntem! :R

Bankkártyával? Hát persze!

(#4456) Möhe


Möhe
addikt

FMA-n tényleg karácsony van, 10 percenként új app jön,és miről is maradhattam le ha most este 9 után így megy (bár ott még csak délelőtt van) .

(#4457) Blyan válasza sirszevenap (#4430) üzenetére


Blyan
félisten

Szerintem bőven van értelme, legalább is, ha az alapsztorit ismered. A szereplők teljesen újak, tehát nem kötődnek a nagy játékhoz.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#4458) sirszevenap válasza Möhe (#4456) üzenetére


sirszevenap
addikt

Így van, kis túlzással, úgy, hogy előbb gyűlt ki a 10$ megint kifog! :D Nekem laza a holnapom, kicsit fent leszek még, megszedem magam! :K Meg milyen már, hogy 320 kreditért szedtem le a Dark Summonert, most pedig már 480-ad. No mindegy.

(#4457) Blyan: A gáz az, hogy nem ismerem az alap sztorit sem! :D

Bankkártyával? Hát persze!

(#4459) Dusee


Dusee
őstag

hello!
FreeMyApps másoknál működik, csak nekem nem?
3190 kreditem van, váltanám be 10$-os iTunes Gift Card-ra, de azt írja, hogy: "Sorry, FreeMyApps has encountered a problem with your device. Please contact customer support:support@freemyapps.com"

pedig direkt emiatt átváltottam US store-ra is, el is úszott pár ingyenessé tett appom :W
tehát sikerült már valakinek ezzel a programmal iTunes Gift Card-hoz jutnia, vagy csak kamu a cucc? :F
köszi előre is :R

(#4460) sirszevenap válasza Dusee (#4459) üzenetére


sirszevenap
addikt

Konkrétan a második 10$ - os Giftemet kaptam meg ma, ( 3 hét alatt ) most meg már megint van 600 creditem annyit appot ad. Nem kamu, nálad van valami problem, de nem tudom mi. Elméletileg 5.1.1 kell neki minimumba. (vagy 5.0.1 nem tudom)

Bankkártyával? Hát persze!

(#4461) r3dsnake válasza Dusee (#4459) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Nem húztál vissza backupot iCloudról egy másik telóról?

(#4462) Dusee válasza sirszevenap (#4460) üzenetére


Dusee
őstag

jó neked :(
3GS 5.1.1-gyel, tehát annak nem kéne problémát okoznia :F
mindegy, próbálkozok még, de már írtam nekik e-mailt, remélem okoskodnak valamit.

(#4461) r3dsnake: nem, mióta használom az FMA-t nem volt újrahúzva/visszaállítva a teló.

[ Szerkesztve ]

(#4463) DiVaD válasza sirszevenap (#4458) üzenetére


DiVaD
senior tag

Debil kérdés de pl a freemyapps-en app store ikont látok a gift card mellett... Ezt zenére is belehet váltani vagy csak app-ekre?

(#4464) C4mp3r válasza Dusee (#4459) üzenetére


C4mp3r
addikt

nekem is ez volt kb 3 hetig, a supportnal nyitottam egy ticketet es vegul megcsinaltak. a $15 viszont gond nelkul mukodott addig is. 4s

(#4465) sirszevenap válasza DiVaD (#4463) üzenetére


sirszevenap
addikt

Természetesen mindenre. Ez iTunes Gift Card. Nyilván oda is szól.

Bankkártyával? Hát persze!

(#4466) Dusee válasza C4mp3r (#4464) üzenetére


Dusee
őstag

hmm, nekem is küldtek egy válasz e-mailt egy linkkel a ticketemhez, remélem nekem is orvosolják a gondot.
köszi a válaszokat :R

[ Szerkesztve ]

(#4467) DiVaD válasza sirszevenap (#4465) üzenetére


DiVaD
senior tag

Köszi. :R
Szerk: mindig elérhetőek a card-ok? Csak mert akkor nem görcsölök, hanem egyből gyűjtők egy 25-ös kartyára és kész. :)

[ Szerkesztve ]

(#4468) sirszevenap válasza DiVaD (#4467) üzenetére


sirszevenap
addikt

Persze, Freeappdaily-n megy ez a " kifogytunk a kárdból , káming szún " ! :D Itt mindig van raktáron, szóval nyugodtan gyűjtögess! :K Még én sem váltom be, még nem kell most semmi, mindent beszereztem 5 dollárból tegnap! :D

Bankkártyával? Hát persze!

(#4469) Dusee


Dusee
őstag

mellesleg, ha csinálok iCloud backupot a teló mostani állapotáról, és azt visszatöltöm egy i5-re, akkor azon ugyan onnan folytatódik az FMA, vagy nullázódik?

(#4470) sirszevenap válasza Dusee (#4469) üzenetére


sirszevenap
addikt

Tudtommal itt nem számít, hogy milyen backupot csinálsz. A telefon Device ID - jét tárolja az FMA és másik telefonon így értelemszerűen újra indul a dolog. Tehát itt a mentéshez köze nincs, nem a telefonra ment , hanem annak az ID-jét regisztrálja be.

Bankkártyával? Hát persze!

(#4471) Dusee válasza sirszevenap (#4470) üzenetére


Dusee
őstag

na az még külön jó lesz, elviekben mostanság váltok i5-re, el is bukom a gift cardot, az akciókat :(

tuti a világvége miatt nem tudom beváltani a kreditjeim :D

(#4472) sirszevenap: azzal tisztában vagyok, én is erre alapoztam, csak addig tudjam beváltani a krediteket míg nálam van a 3GS :D

[ Szerkesztve ]

(#4472) sirszevenap válasza Dusee (#4471) üzenetére


sirszevenap
addikt

Ja, fáradt vagyok, elnéztem. Tehát arra vársz , hogy sikerüljön beváltanod a krediteket! :K szóval az FMA-tól függ. Ha sikerül, akkor nem buktad a dolgot, az US apple id-en ott lesz a dollár! :K

Ja tényleg! :D Észre sem vettem, hogy már 21.-e van. Eddig jók vagyunk, még fórumozunk. Remélem holnap ilyenkor is lesz még fórum... vagy akármi más... :DD

[ Szerkesztve ]

Bankkártyával? Hát persze!

(#4473) Kicsirics77 válasza Dusee (#4459) üzenetére


Kicsirics77
veterán

A 25$ giftemet költöm éppen egy ideje tegnap este lett meg megint 10$ de mivel van giftem igy szerintem megszedem magam vagy 50$ giftcard-ig :DDD
Egyébként meg ne kapkodjatok ma úgyis világvége van :DDD

[ Szerkesztve ]

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#4474) bobooo válasza Kicsirics77 (#4473) üzenetére


bobooo
addikt

Most jott ossze fma-n 10 dollar, igy mar 54 dollarom van :B

[ Szerkesztve ]

(#4475) bull84ghia


bull84ghia
őstag

Walking dead nagyon jó kis játék lett és ingyen van, igaz a többi rész már pénzes. :O
Az aktuális leárazásokról hol lehet tudomást szerezni?

Hazámat szolgálom...............ameddig tart a cérna :

(#4476) lupus_l válasza bull84ghia (#4475) üzenetére


lupus_l
aktív tag

Érdemes az Appshoppert figyelgetni.

(#4477) adamssss


adamssss
veterán

Sziasztok!

Az normális, hogy a 0.89-es appoknál az apple 517 forinttal terheli a számlámat? Vagy ez vissza fogják írni?

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#4478) sirszevenap válasza adamssss (#4477) üzenetére


sirszevenap
addikt

Persze, vissza fogják írni! :K

Az én kérdésem: Ha a havernak kéne egy app, amit én megvettem, belép az itunesomba, akkor lehetséges , hogy letöltse ő is és használja? Ne keljen kétszer kifizetni?

Bankkártyával? Hát persze!

(#4479) norbi2010 válasza sirszevenap (#4478) üzenetére


norbi2010
őstag

Lehetséges,én is csináltam már ezt vagy ezerszer haverral. :K

(#4480) sirszevenap válasza norbi2010 (#4479) üzenetére


sirszevenap
addikt

Működik!! :K Mostmár együtt gyűjtögetünk gift cardot! :K

Bankkártyával? Hát persze!

(#4481) ubid válasza sirszevenap (#4480) üzenetére


ubid
őstag

Sziasztok!

Ipad-ra letölthető valami olyan alkalmazás amivel exchange levelezést lehet szinkronizálni ?
Valamint olyat keresnék, amin látom a NAS-on lévő torrenteket, és tudom managel-ni őket.

Mondjuk transmission vagy valami hasonló.

Valaki tud segíteni ?

-.-

(#4482) sirszevenap válasza ubid (#4481) üzenetére


sirszevenap
addikt

Ez engem is érdekelne, csak most vettem észre, hogy már nem megy az exchange.... Várom rá én is a választ.

Más: Ha valaki keményen csinálja a gift cardokat és mondjuk szüksége van valamire azzal szívesen összefogok és cserélgethetünk appokat! Van egy pár az US-store-omba szívesen megadom a kódot még lekapjátok. Biztos van olyan ami nekem is kellene a tiétekről. Többen összefogunk akkor konkrétan minden ami kell meglenne.

Bankkártyával? Hát persze!

(#4483) madgie válasza ubid (#4481) üzenetére


madgie
titán

Transmission-t elvezérelheted a böngészőből (webUI), ha nem úgy akarod, akkor könyvjelzőként kidobod a home screen-re és full screen-be fut.

(#4484) ubid válasza madgie (#4483) üzenetére


ubid
őstag

ez is egy megoldás, de a webui kicsit buta, ezért szeretek inkább desktop GUI-kat használni.

Jöhet akkor egy láma kérdés, előtte viszont a magyarázata ( most kaptam egy Ipad-et . életembe most használok először I cuccokat, előtte mindig windows cuccaim voltak, ezért foggalmam sincs hogy működik)

Hogyan lehet rá mondjuk egy filmet felmásolni ? vagy könyveket... bármit...

-.-

(#4485) Land


Land
veterán

Ez a gyujtogetos, beváltos dolog hogy működik?

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#4486) Tibee86 válasza Land (#4485) üzenetére


Tibee86
veterán

(#4487) madgie válasza ubid (#4484) üzenetére


madgie
titán

Nem buta a', csak körülményes :))

Film: iTunes, vagy egyes programoknál wifi. Rámásolod, aztán meg majd visszaírsz ide, miért nincs hang. Megelőzzük hát a kérdést: jogi balhék a Dolby-val, AC3 hangú film néma marad, kivéve a cinexplayer nevű progival. Az egy borzalom, de csak azzal van most AC3 hang.

(#4488) Land válasza Tibee86 (#4486) üzenetére


Land
veterán

US account kell a programokhoz? Mert akkor ez bukta nálam.

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#4489) Tibee86 válasza Land (#4488) üzenetére


Tibee86
veterán

A gifdt card-hoz mindenképp kell egy US ID.

(#4490) sirszevenap válasza Land (#4488) üzenetére


sirszevenap
addikt

Miért lenne bukta? 3 perc alatt csinálsz egyet.

Bankkártyával? Hát persze!

(#4491) Land válasza sirszevenap (#4490) üzenetére


Land
veterán

És a magyar ID-Ben le tudom majd vásárolni?

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#4492) norbi2010 válasza Land (#4491) üzenetére


norbi2010
őstag

Nem.

(#4493) Tibee86 válasza Land (#4491) üzenetére


Tibee86
veterán

Nem. Azért kell az US ID, mert a gift card-ot csak arra tudod aktiválni, ezáltal csak azzal tudod levásárolni majd.
De a leírásban amit linkeltem, ezek mind le vannak írva.

[ Szerkesztve ]

(#4494) Land válasza Tibee86 (#4493) üzenetére


Land
veterán

Tudom. Az US acc-nál leakadtam. Végülis 1 euro alatt vannak egész jó appok akcióban. A kérdés, hogy meddig?!

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#4495) sirszevenap válasza Land (#4494) üzenetére


sirszevenap
addikt

A válasz meg az , hogy nem tudjuk! :) Csak tippelni tudok , hogy ünnepek alatt.

Bankkártyával? Hát persze!

(#4496) r3dsnake válasza Tibee86 (#4493) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Ha pl amazon kartyakat valt be valaki, nem us acc. En igy csinalom pl.

(#4497) sirszevenap válasza r3dsnake (#4496) üzenetére


sirszevenap
addikt

Egyébként amazonon miket érdemes venni? Meg mire szoktatok ti ott költeni?

Bankkártyával? Hát persze!

(#4498) ubid


ubid
őstag

Silverlight köteles oldalakat nem Lehrer ipadon megnėzni? Vague van letölthetõ kiegèszìtõ?

-.-

(#4499) Blaise válasza ubid (#4498) üzenetére


Blaise
veterán

Nem lehet, nincs plugin

(#4500) r3dsnake válasza sirszevenap (#4497) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Eladom eBayen a kártyákat. :DDD

Útvonal

Fórumok  »  Mobilalkalmazások  »  iOS alkalmazások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.