Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#451) Keeperv85 válasza laci laci (#450) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Ez egy komplett rom. FWUpgrade! ;)

(#452) laci laci válasza Keeperv85 (#451) üzenetére


laci laci
addikt

Elnézést(teloról vagyok),nagyon szépen köszönöm. :R :R

Xiaomi mi3-4-5-6-8-pro8-9-9t-9tpro,mi note 10,10,10pro,redmi k30/4g,pocof2pro,mi 10 ultra,mi11 ultra,11pro,11t-pro,11 lite 5g,12x,12s

(#453) laci laci


laci laci
addikt

Sajna a gémem win 8-as,nem találok hozzá drivert.a kikapcsolt telot nem ismeri fel a laptop.Hol találok hozzá "közösítő"drivert? :R

Xiaomi mi3-4-5-6-8-pro8-9-9t-9tpro,mi note 10,10,10pro,redmi k30/4g,pocof2pro,mi 10 ultra,mi11 ultra,11pro,11t-pro,11 lite 5g,12x,12s

(#454) laci laci válasza laci laci (#453) üzenetére


laci laci
addikt

Közben sikerült telepítenem a romot( :R ).az hogy lehet most csak ~9gb.lát a belső memóriának?

Xiaomi mi3-4-5-6-8-pro8-9-9t-9tpro,mi note 10,10,10pro,redmi k30/4g,pocof2pro,mi 10 ultra,mi11 ultra,11pro,11t-pro,11 lite 5g,12x,12s

(#455) Keeperv85 válasza laci laci (#454) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

A gépre kötve is? Nem néztem még ezen mit állítottak,de lehet az arányok változtak a virtuális SD és a dat partíció között...

(#456) laci laci válasza Keeperv85 (#455) üzenetére


laci laci
addikt

Igen sajna azon is...

ivanyi005 :R :R :R
Most már 24gb

[ Szerkesztve ]

Xiaomi mi3-4-5-6-8-pro8-9-9t-9tpro,mi note 10,10,10pro,redmi k30/4g,pocof2pro,mi 10 ultra,mi11 ultra,11pro,11t-pro,11 lite 5g,12x,12s

(#457) ivanyi005 válasza laci laci (#454) üzenetére


ivanyi005
csendes tag

szia!
gyári beállítások vissza állítása és legyen pipálva az sd kártya törlése is

(#458) laci laci


laci laci
addikt

Így párnap használat után a rom jó,akku tuti.Szeretnék zip formában pár progit telepíteni,de cwm-et nem találtam,van valamilyen más alternatíva? :R

Xiaomi mi3-4-5-6-8-pro8-9-9t-9tpro,mi note 10,10,10pro,redmi k30/4g,pocof2pro,mi 10 ultra,mi11 ultra,11pro,11t-pro,11 lite 5g,12x,12s

(#459) .St.


.St.
tag

Elvben tud az x8 MHL -t. Próbálta már valaki?

-= St forever =-

(#460) lkiss2


lkiss2
csendes tag

Sziasztok,

Tudja valaki, hogy az X8 mininel alulrol felhuzhato gyorsbeallitas menut hogyan lehet kikapcsolni? Mindig elougrik, mikor mas programnal hasznalok hasonlo lentrol fel mozdulatot. A felson ugyanazokat a beallitasokat tudom ki-be kapcsolgatni, az nekem boven eleg lenne.

Laci

(#461) lkiss2


lkiss2
csendes tag

Egy masik kerdes. Bejovo hivaskor a megjelenitett nev betumeretet hogyan lehet valtoztatni? Egyaltalan mi a neve a programnak ami letrehozza ezt az oldalt?
Van valakinek tippje, hogy hogyan lehet bejovo hivaskor a neven kivul mast is megjeleniteni a kontakt adatokbol (pl ceg, beosztas, cim)? En egyedul a Call Informer programot talaltam, de ez eleg fapados. Furcsa, hogy senkinek nincs erre igenye. Vagy csak en keresek rosszul?

(#462) .St. válasza lkiss2 (#460) üzenetére


.St.
tag

X8 -n Beállítások/Megjelenítés/Alsó gyors kapcsolók. Gondolom minin is hasonló a beállítások.

St

-= St forever =-

(#463) .St. válasza lkiss2 (#461) üzenetére


.St.
tag

Ha nem találsz rá semmilyen jó megoldást, csinálj az adott személy adatlapjáról egy képernyőképet és add hozzá mint fénykép. Akkor az fog megjelenni amikor hív az illető. Akkor látsz majd mindent amit akarsz.

St

-= St forever =-

(#464) lkiss2 válasza .St. (#463) üzenetére


lkiss2
csendes tag

Kosz szepen, igen ott van minin is.
Ez a kepmentes jo otlet :-)

(#465) lkiss2


lkiss2
csendes tag

Sziaszok,

Sajnos a mai napon eszrevettem, hogy a minim hatulja vizszitesen keresztberepedt. Mindenfele leejtes, vagy utes nelkul. Volt mar masnak ilyen tapasztalata? Arra gondoltam, hogy nem -e a ragados tipusu autostarto okozta, ami nagyon jol megfogja az uveg hatlapot. Levetelnel oldalra kell csavarni, hogy lejojjon. Lehet, hogy igy okozott olyan feszultseget, hogy elrepedt?
A GPS-el kapcsolatban vettem eszre, hogy a navig szofverben a sebesseg nagyon ingadozik. Beallva 143-es tempora 138-150-ig folyamatosan valtozik a kiirt ertek.

Laci

(#466) .St. válasza lkiss2 (#465) üzenetére


.St.
tag

Már olvastam máshol is, hogy az a ragadós cucc nagyon megfogja a telót, alig lehet lefeszegetni róla. Ez meg ugye üveg elől, hátul. Sajnos simán belefér, hogy nem szereti az ilyen irányú feszegetést.
A GPS egy 6-8-10 km/h -val kevesebbet szokott mutatni, sebesség függvényében mint a kocsi km/h -ja. Ez normális. Hogy mitől ingadozik, jó kérdés. Régen a 3 betűst használtam, most meg a N@..gon -t, abban meg talán nincs is sebesség kijelzés. Mondjuk nem is hiányzik :)

St

-= St forever =-

(#467) lkiss2


lkiss2
csendes tag

Igazabol nem olyan nagy gaz, csak nem akarom, hogy szepen elkezdjen levalni darabonkent, vagy meg tobbfele torjon. Epp most neztem youtube-on, hogy hogyan lehet leszedni a hatlapot, ha vegleg megadna magat. Gondolom hatlapot meg lehet kapni.
Igen, epp ez volt a cel, hogy belojjem a valos 143km/h-t :-), mert sokat autozom. Az ingadozas lepett meg. Ez szerintem a GPS pontatlansagat mutatja. Eddig volt mar tobb fajta telom, navigaciom, de 2-3km/h-nal tobbet egyik sem ingadozott.

(#468) lkiss2


lkiss2
csendes tag

Sziasztok,

Ha a sajat hangszorojan kihangositva hasznalom a Minim telefonalashoz, a tuloldal mindig panaszkodik, hogy mennyire romlik a hangminoseg. Kinek van hasonlo tapasztalata? Van esetleg valami beallitas, vagy program, amivel lehet ezen javitani?

Laci

(#469) Ostoba79


Ostoba79
újonc

Sziasztok!

Karácsonyra megleptem magam egy x8 minivel. Tetszett...aztán 2 hétre rá, egyik napról a másikra eltűnt a hátlapi kamera. 14 nap alatt rendbe is tették. Komplett belső csere volt. Most 1 hónapra rá, megint eltűnt a kamera. Nem érzékeli, csak az elsőt. Valakinek esetleg ötlete,h mit tegyek vele? Nem lehet,hogy túlmelegszik és megfő benne a cucc?

(#470) IceFoxR


IceFoxR
csendes tag

Üdv! Hogyan lehetne állítani a fülhallgató hangerején ? Mert mikor még maxra is állítom akkorse olyan hangos ... Valami programmal nemlehet ezt állítani ?

(#471) laci laci válasza IceFoxR (#470) üzenetére


laci laci
addikt

Tetőről vagyok, nem tudok linkelni. *#*#3646633#*#* menüben lehet állítani. A neten megtalálsz róla infót.

Xiaomi mi3-4-5-6-8-pro8-9-9t-9tpro,mi note 10,10,10pro,redmi k30/4g,pocof2pro,mi 10 ultra,mi11 ultra,11pro,11t-pro,11 lite 5g,12x,12s

(#472) IceFoxR válasza laci laci (#471) üzenetére


IceFoxR
csendes tag

Ohh... Köszi szépen :) :R

(#473) IceFoxR válasza laci laci (#471) üzenetére


IceFoxR
csendes tag

Annak a hangszórónak amit telefonálás közben használunk a hangerejét Normal mode/sph nál kell állítani ugye ? Mert én ott csak a Value-t tudom állítani a Max vol-t nem ... :F

(#474) laci laci válasza IceFoxR (#473) üzenetére


laci laci
addikt

6 level van azt állítsd.Az eredetit írd ki valahova(legyen meg),value is 0~160,ezeked lehet módosítani.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi mi3-4-5-6-8-pro8-9-9t-9tpro,mi note 10,10,10pro,redmi k30/4g,pocof2pro,mi 10 ultra,mi11 ultra,11pro,11t-pro,11 lite 5g,12x,12s

(#475) bodnarzoltan válasza lkiss2 (#467) üzenetére


bodnarzoltan
tag

Szia! Nekem X8-van és annak is elrepedt a hátulja. Nem tudom, hogy magától, vagy esetleg megütődött (le nem ejtettem, nem vettem észre, hogy valamikor is megütöttem volna, de hát ki tudja). A gyári műanyag tokban használom.

Én felvettem a kapcsolatot az Iocean-nel és rendeltem tőlük hátlapot.

[ezt rendeltem]

Akksit ugyan nem árulnak, de sikerült azt is kialkudoznom, hogy küldjenek egyet. Így ha vacakol majd az akksim akkor kicserélem a hátlapot is, meg az akksit is. Addig meg jól van így a repedt hátlappal. Egyáltalán nem feltűnő.

(#476) bodnarzoltan


bodnarzoltan
tag

Sziasztok!
A telefonomon (X8) az Iocean oldaláról letöltött 10.31-es szoftver van fent. Meg lehet azt valahogy oldani, hogy töltés közben ne világítson az értesítő led folyamatosan, hanem az aktuális eseményeket mutassa (pl: üzenet, nem fogadott hívás stb.)

Van esetleg más ROM-rá ami jobb mint a gyári Iocean-os?

A Régi telómon THL W8+-on meg lehetett csinálni egyszerűen, be-ki lehetett kapcsolni egy radio gombbal.

Köszi a segítséget!

(#477) m3gtr


m3gtr
senior tag

Sziasztok
Így közel fél év használat után leírnék pár dolgot az iOcean x8-ról. Aki csak netezni és telefonálni szeretne rajta arra tökéletes. Nekem eddig nem fagyott le és elég gyors is. Amire még nagyon szükségem lett volna az a navigáció, na az használhatatlan. Kiprobáltam olyan programmal is amihez nem kell internet, de szinte ugyanolyan rossz volt. A kamerája szintén nagyon gyenge, normális képet nem lehet vele összehozni. A hangja szintén elégtelen. Kb 1 hónapja vettem észre szemből a jobb alsó sarkánál oldalról nézve az illesztésnél kiszűrődő kis fényt, elkezdett leválni kicsit az előlap, igaz nagyon kicsit de észre venni. Szóval nekem csalódás a telefon, és a hogy a többi hasonló Kínai márkáról olvasok, máshol is vannak hasonló problémák. Úgy hogy kénytelen leszek befektetni egy komolyabb márkás telefonba, mert jelen állás szerint ezek a Kínai telefonok meg sem közelítik márkásabb társaikat. Írtam a gyártónak a képen látható probléma miatt és azt közölték küldenek javító készletet amivel magam csinálhatom meg a telefont.

[ Szerkesztve ]

Asus Prime z590- i7 11700kf 3.6 -Asus Radeon RX 6800 16G 2 x16 gb ram 3200mhz Kingston FURY Beast

(#478) citkar válasza m3gtr (#477) üzenetére


citkar
addikt

Ez sajnálatos, nekem az X8 mini pro-val ilyen problémáim nincsenek. A navigáció nagyon jó, a fényképező rendben, jól hallom a hívót (vagy hívottat) is, valamint néhányszor le is ejtettem, de előlap leválás sincs (bár nem is kerestem).

Szerintem az árához képest hozza az elvártat, beleértve a külsőt, az némi felár, mert hasonló kínaiaktól valóban némileg drágább, de esztétikusabb is. Én például kifejezetten a külseje miatt vettem meg.
Az előző iOceanemnél nekem is a GPS volt a problémás, de ennél teljesen rendben van, garanciáztatáson nem gondolkodtál?

[ Szerkesztve ]

(#479) m3gtr válasza citkar (#478) üzenetére


m3gtr
senior tag

Igazából engem is a külseje fogott meg.

Asus Prime z590- i7 11700kf 3.6 -Asus Radeon RX 6800 16G 2 x16 gb ram 3200mhz Kingston FURY Beast

(#480) citkar válasza m3gtr (#479) üzenetére


citkar
addikt

Az előző X7-es széria is nagyon tetszett, már lassan 3 éves X7 youth (nemrég óta tőlem átkerülve) egy ismerősömnél jó szolgálatot tesz a mai napid. A GPS benne ratyi, de minden más jó, a fényképezője szerintem teljesen rendben van, azért is reméltem, hogy az X8 szériának jobb lesz, de szerintem hasonló, lehet kicsit jobb vagy rosszabb, de nagyságrendi különbség nincs.
Azért is cseréltem, mert az X8 széria külseje nagyon tetszett, de sajnos szerintem is kicsit javíthatnák az iOceannél a minőség-ellenőrzésen, nem jött volna ki régen olyan sok rossz GPS képességű telefon (és néha mai napig is előfordul, de már sokkal ritkábban), illetve más probléma is ritkábban jelentkezne, ami sokat dobna rajta.
Viszont a support korrekt volt szerintem és a rendszerük sem fagy, jól működik. Ha a hardware-s átlagos minőség javulna az növelné a népszerűségét az biztos. Az előző X7-t megközelítőleg bő 2 éve én is garanciáztattam, ami rendben meg is történt.

[ Szerkesztve ]

(#481) laci laci


laci laci
addikt

Kíváncsi lennék egy elméletemben.Ezt a módszert már a régi négymagos telomnál már kipróbáltam.Nem kötelező,de szeretnék segíteni a gps "gonddal".Várok szakmai hozzászólást(de kérlek,ne lekezelően)
-Az időbeállításnál 3 lehetőség van, hálózat, GPS, ki.
Nekem eddig hálózaton volt de átraktam gps-re.
Kíváncsi lennék ti mit tapasztaltok ? Ha van kedvetek akkor próbáljátok ki ezt a beállítást és meséljetek mit tapasztaltok.Szóval átállítottam GPS alapúra az idő automatikus beállítást és a következőket tapasztaltam:
- GPS gyorsabb, pontosabb, sokkal hamarabb korrigál hiba esetén
- éjszaka alatt kb 0%-ot merül, mert mindösszesen ha 5-6 alkalommal ébred
- wifi valóban lekapcsolódik mikor nem használja
- érzésre sokkal gyorsabb lett a telefon! Pl. ha görgetek weboldalt Chrome-ban akkor akármilyen gyorsan húzgálom az ujjam, vele mozog a kép, vagy ha kétujjas zoomolok ki-be gyorsan akkor is tökéletesen követi még rángatva is, ugyanez igaz a fotóalbum képeire is.
- minden animáció a telefonon sokkal smooth-abb
Olyan mintha a hálózati idő szinkronizáló modul visszafogta volna a telefont.Időbeállításnál, hogy az időzónát is a hálózatról frissítse. Na ezt is KILL!

Xiaomi mi3-4-5-6-8-pro8-9-9t-9tpro,mi note 10,10,10pro,redmi k30/4g,pocof2pro,mi 10 ultra,mi11 ultra,11pro,11t-pro,11 lite 5g,12x,12s

(#482) Keeperv85


Keeperv85
nagyúr

Minire jön a Lolli srácok. Örüljünk! :C

(#483) laci laci válasza Keeperv85 (#482) üzenetére


laci laci
addikt

Biztos a szokásos 100 hibával...

Xiaomi mi3-4-5-6-8-pro8-9-9t-9tpro,mi note 10,10,10pro,redmi k30/4g,pocof2pro,mi 10 ultra,mi11 ultra,11pro,11t-pro,11 lite 5g,12x,12s

(#484) Keeperv85 válasza laci laci (#483) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Az én Minimben egy sincs meg belőlük... :U

(#485) laci laci válasza Keeperv85 (#484) üzenetére


laci laci
addikt

Persze az enyémben sem(hála neked),csak ezek nincsenek kiforrva.Most is szenvedek egy teloval snapdragonos (zte nubia x5s) teljesen lemerült a cwm-es mentésem megsérült most semmit nem csinál és mivel fix sd kártyás így nem is tudom újrarakni,persze az akku is 0% az is fix-es.

Xiaomi mi3-4-5-6-8-pro8-9-9t-9tpro,mi note 10,10,10pro,redmi k30/4g,pocof2pro,mi 10 ultra,mi11 ultra,11pro,11t-pro,11 lite 5g,12x,12s

(#486) Keeperv85 válasza laci laci (#485) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Hát ez erősen off itt, de ahhoz is a "Nubia Tool" kell és Download módban lehet újrahúzni. (QHSUB_BULK), amihez a HS-USB Qloader 9008-as driver kell, ha minden igaz. Nálam is van egy z7 max. Ennek már ez sem segít. Bekapcsol, de az egész kezelőfelület akad. Ha kikapcsolod a kijelzőt, akkor többé nem tér magához...

(#487) citkar válasza Keeperv85 (#482) üzenetére


citkar
addikt

Minire jön előbb, vagy csak azt mutogatták videón? Bár, ha jól értem nálad már használatban van.
Ha lesz mini pro-ra megbízható, na azt felteszem! De virtuális gombsor nélkülit :)

[ Szerkesztve ]

(#488) Keeperv85 válasza citkar (#487) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Még én sem kaptam meg... :B Minire előbb, a többit nem tudom... :(

(#489) citkar válasza Keeperv85 (#488) üzenetére


citkar
addikt

Végül is nem sürgős, még mindig a gyárit használom, amivel küldték, régi, de különösebb baj nincs vele, sőt, igen stabil, ha hozza ezt a szintet az 5.0 akkor örülni fogok neki :)

(#490) merqree


merqree
őstag

Galaxy Ace 2-ről térnék át "noname" telefonra.
Iocean X8 mini Pro-t néztem ki magamnak, de kicsit szkeptikus vagyok a 8 magos professzorral szemben. Jól gondolom, hogy ez lehet egy alacsonyabb teljestményű professzor, amit "nyolcmagosítottak"?
Amire használom/használnám:
- waze navigálás
- viber üzenet és telefon
- telefonálás
- ritkán (napi 1-2 alkalommal) weboldal nézés.

Fénykép, videó nem fontos!

Mindenképpen megnézném magamnak a boltban is, és itthon venném meg. A dual SIM szimpatikus számomra, de hogyan működik? Párhuzamosan vagy váltogatni kell?

(A mostani készülék két éve van meg, és brutálisan lassú, hiába raktam 3-4 hónapjra újra az egészet.)

(#491) citkar válasza merqree (#490) üzenetére


citkar
addikt

Az iOcean X8 mini pro gyors, sőt a mini is elég jó. A rendszerrel nem lesznek problémáid ezzel kapcsolatban, de még játszani is lehet rajta sok mindennel.

"Amire használom/használnám:
- waze navigálás
- viber üzenet és telefon
- telefonálás
- ritkán (napi 1-2 alkalommal) weboldal nézés."

Ezeket talán mind egyszerre is elbírja :D

A dual ebben a készülékben dual standby módban valósul meg, ami azt jelenti, ha nem beszélsz egyik SIM-en sem akkor olyan, mintha mindkettő a hálózaton lenne (ezt gyakorlatilag úgy éri el, hogy rendkívül gyorsan váltogatja a kettőt), de ha az egyiken beszélsz, akkor a másik a beszélgetés idejéig (és csak addig) nem lesz elérhető (de ha akarod átirányíthatod), ennyi. Hasznos, ha két SIM-ed van beszélgetni vagy akkor is ha az egyik csak netezni kell (különböző szolgáltatóktól akár). Olyat még nem hallottam, hogy valakinek két különböző SIM kell és mindkettő netezni, de mindenhol vannak furcsa emberek :).

[ Szerkesztve ]

(#492) Keeperv85 válasza merqree (#490) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

"Jól gondolom, hogy ez lehet egy alacsonyabb teljestményű professzor, amit "nyolcmagosítottak"?"

Nem. :N

Valódi 8 magos procik. Az más lapra tartozik, hogy nem tudok egyetpen alkamazást sem ami 8 szálat képes lenne legalább elosztani 8 magra,

(#493) m3gtr válasza merqree (#490) üzenetére


m3gtr
senior tag

Szerintem ne tedd, nekem x8 van de a navigáció használhatatlan. Telefonálni és netezni lehet vele, a kamerája és a hangszórója gyenge minőségű.

Asus Prime z590- i7 11700kf 3.6 -Asus Radeon RX 6800 16G 2 x16 gb ram 3200mhz Kingston FURY Beast

(#494) merqree válasza m3gtr (#493) üzenetére


merqree
őstag

Navigáció alatt mit értész, hogy ne tegyem?
Neked X8 mini Pro-d van?
Mert azt olvastam, hogy a GPS gond nem mindegyik készüléknél áll fenn.

(#495) m3gtr válasza merqree (#494) üzenetére


m3gtr
senior tag

Azt hogy ne válts ilyen no name telefonra. X8-van a nagy és a gps rettenetesen gyenge, használhatatlan, de nem csak ennél a márkánál van ezzel gond, hanem úgy általában a kínaiaknál.

Asus Prime z590- i7 11700kf 3.6 -Asus Radeon RX 6800 16G 2 x16 gb ram 3200mhz Kingston FURY Beast

(#496) merqree válasza m3gtr (#495) üzenetére


merqree
őstag

Mit kell érteni azon, hogy gyenge és/vagy használhatatlan navigálásra?
Hosszú ideig kell várni a pozicionálásra?
Három utcával arréb helyez el a térképen?

[ Szerkesztve ]

(#497) m3gtr válasza merqree (#496) üzenetére


m3gtr
senior tag

Azt hogy nem lehet használni, pontatlan de nagyon, be felhősödik az ég és vége van sokszor még jelet sem talál. Össze vissza ugrál a pozíció.

Asus Prime z590- i7 11700kf 3.6 -Asus Radeon RX 6800 16G 2 x16 gb ram 3200mhz Kingston FURY Beast

(#498) merqree válasza m3gtr (#497) üzenetére


merqree
őstag

Ez viszont nagy baj!
Hivatalosan nem lehet javítani? Ez a benne lévő GPS chipnek köszönhető, vagy rendszerszintű a gond?

(#499) m3gtr válasza merqree (#498) üzenetére


m3gtr
senior tag

Javítani ezen nem lehet szerintem, de fogalmam sincs minek a hibája lehet.

Asus Prime z590- i7 11700kf 3.6 -Asus Radeon RX 6800 16G 2 x16 gb ram 3200mhz Kingston FURY Beast

(#500) citkar


citkar
addikt

A GPS terén voltak/vannak problémák, de a többség jól teszi a dolgát. Az X8 mini prom nagyon is jól navigál, a régebbi X7 elég ratyi volt szó mi szó. De ha Mo-n veszed, próbáld ki vásárlás előtt és elkerülhető ez a probléma

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.