Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#251) Mclarenöcsi válasza citkar (#250) üzenetére


Mclarenöcsi
tag

Azt hogy is kell?
A memória kártya törlése opcióval?

(#252) Terra86


Terra86
csendes tag

Sziasztok!
Néhány napja megérkezett az X8 mini. Mindenki mindent tud már róla,dizájn,minőségérzet,a leírtak szerinti
teljesítmény,nálam minden működött,ha valaki kérdezni szeretne,egyszerűbb dolgokról szívesen írok.
Kellemetlen tulajdonsága a tűhegynél is kisebb értesítő led, a nem fogadott hívásokat jelző
kék(?) fény még sötétben is alig látszik.Pedig ez nekem nagyon fontos lett volna.
Néhány kérdésem lenne:
-A ledek fényerejét lehet valahogyan szabályozni?
-A bluetooth kapcsolat ikonja az értesítő sávon nem jelzi azt,hogy a fülhallgatót lekapcsoltam-e,emiatt néha problémáim vannak.Mindenkinél így van?
-Kínai nyelvű recovery lehet a telefonon?( emiatt nem mertem megnézni,hátha nem találok vissza :)
Mindenkinek köszönöm előre is a választ.

Sajnos az én telefonom hátlapján a Gorilla Glass védőburkolat megrepedt (ennek kapcsán legalább megtudtam, hogy ez valójában csak egy fólia vékonyságú üveg).
Írok a kereskedőnek,gondolom elhiszik,hogy nem én okoztam.
Remélem ezzel nem veszem el senkinek a kedvét a vásárlástól,mert valójában egy jó telefon.
Jó lenne egy év múlva is ugyanezt mondani..

(#253) Terra86


Terra86
csendes tag

Igen,és még egy:
A Smart Wake funkció nagyon jó. Tudja valaki,hogy a jelent-e többlet akkumulátor fogyasztás?

(#254) Keeperv85 válasza Terra86 (#252) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Szia!

"-A ledek fényerejét lehet valahogyan szabályozni?"

Nem lehet, ám a tiédben ez is hibás lehet, nem csak a hátlap: az enyém majd a szemem veszi ki, úgy villog...

"-A bluetooth kapcsolat ikonja az értesítő sávon nem jelzi azt,hogy a fülhallgatót lekapcsoltam-e,emiatt néha problémáim vannak.Mindenkinél így van?"

Ezt passzolom, nincs BT fülesem. :B Tudomsom szerint Mini-vel csak mi vagyunk itt ketten.

"-Kínai nyelvű recovery lehet a telefonon?"

Angol van rajta, de sok értelme nincsen.

Smart Wake: nálam be van kapcsolva egy ideje, de nem tapasztaltam drasztikus merülést. A kamera fényérzékelése az, ami kifejezetten zavar viszont... :W

(#255) citkar válasza Mclarenöcsi (#251) üzenetére


citkar
addikt

Igen, próbáld ki.
Valamint eszembe jutott, hogy barátnőmnek volt valami baja a Playből feltelepítendő alkalmazásokkal, nála a hibakód alapján rákerestem a neten és azt írták, a google accountod töröld a telóról, tedd be újra s jó lesz (közben a Google Play alkalmazásnál is kitöröltem az adatokat), lehet neked igazából ez az utóbbi segíthet.

(#256) Mclarenöcsi válasza citkar (#255) üzenetére


Mclarenöcsi
tag

Az a helyzet hogy bármit akarok telepíteni ezt írja ki.

(#257) citkar válasza Mclarenöcsi (#256) üzenetére


citkar
addikt

Kipróbáltad a Play adat törlését, az accountod törlését és újra megadását?

(#258) Terra86 válasza Keeperv85 (#254) üzenetére


Terra86
csendes tag

Köszönöm,a led hibát is beírom a kereskedőnek szóló levélbe.

(#259) Mclarenöcsi válasza citkar (#257) üzenetére


Mclarenöcsi
tag

Még nem próbáltam ki.Most próbálom rá felrakni a a 4.4.2.őt,de sosem megy végig a zöld csík mindig valahány százaléknál megáll nem akar végig menni..
Nem tudom mi lehet a gond.
Esetleg valakinek ötlete?

[ Szerkesztve ]

(#260) Mclarenöcsi


Mclarenöcsi
tag

Na megoldódott minden úgy néz ki.
Sikerült felraknom a legújabb 4.4.2.őt a 10.30-it.Eddig minden rendben van vele.
Most már csak rootolnom kellene,de a root geniusal nem sikerül sehogysenem.

[ Szerkesztve ]

(#261) Keeperv85 válasza Mclarenöcsi (#260) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Protip: az összes iOCEAN teló gyárilag rootolt! ;)

(#262) Mclarenöcsi válasza Keeperv85 (#261) üzenetére


Mclarenöcsi
tag

Tényleg?Akkor az enyém miért nem?Néztem root checkerrel,titanium backupal és nem érzékelte annak.
Egy tapasztalat.Efox shoptól rendeltem a telefont vám és áfa biztosítással.Elfogták a telót a vámon.Elküldtem nekik a vámhatározatot és ezt a választ kaptam:

Sehr geehrte Damen und Herren,

Vielen Dank für Ihre Bestellung bei uns. Wir können nur für Sie die
Einfuhrumsatzsteuer erstatten. Für die Kapitalbereitstellungsprovision
auf Zoll und EUSt und noch MwST auf Kapitalbereitstellungsprovision
müssen Sie selbst übernehmen.

Ennyit a vám és áfa biztosításról. :W :W :W

(#263) Keeperv85 válasza Mclarenöcsi (#262) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

A tiéd is az! A Beállítások > Biztonság menüpontja alatt "rejtőzik" a Superuser! ;)

(#264) Mclarenöcsi válasza Keeperv85 (#263) üzenetére


Mclarenöcsi
tag

Igen x8 asom van,és frissítettem 4.4.2.re és én nem találom sehol a superuser ott ahol írtad.

(#265) m3gtr válasza Mclarenöcsi (#264) üzenetére


m3gtr
senior tag

Nekem is ott van.

Asus Prime z590- i7 11700kf 3.6 -Asus Radeon RX 6800 16G 2 x16 gb ram 3200mhz Kingston FURY Beast

(#266) Mclarenöcsi válasza m3gtr (#265) üzenetére


Mclarenöcsi
tag

De a tiéden hányas droid van?

(#267) m3gtr válasza Mclarenöcsi (#266) üzenetére


m3gtr
senior tag

4.4.2 Ezzel küldték.

Asus Prime z590- i7 11700kf 3.6 -Asus Radeon RX 6800 16G 2 x16 gb ram 3200mhz Kingston FURY Beast

(#268) Mclarenöcsi válasza m3gtr (#267) üzenetére


Mclarenöcsi
tag

Akkor segíts nekem én hol találom meg pontosan mert én tényleg nem találom.

(#269) m3gtr válasza Mclarenöcsi (#268) üzenetére


m3gtr
senior tag

Ott van ahol a kolléga írta.

Asus Prime z590- i7 11700kf 3.6 -Asus Radeon RX 6800 16G 2 x16 gb ram 3200mhz Kingston FURY Beast

(#270) Mclarenöcsi válasza m3gtr (#269) üzenetére


Mclarenöcsi
tag

Az lehet de én magamnak raktam fel a 4.4.2.őt lehet hogy ezért nem találom?

(#271) fateless válasza xhege (#48) üzenetére


fateless
veterán

honnan rendelted és mennyiért?

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#272) Neveno


Neveno
újonc

Sziasztok!

Az lenne a kérdésem ,hogy akinek van már iOcean X8 as mobiltelefonja, attól kérhetnék egy kis információt?
élőbe ,hogy néz ki? anyaghasználat? külalak? a belsőjével kapcsolatban milyen tapasztalataitok voltak? gyors? nem fagy?
nagyon gondolkozom egy ilyen készülék megvásárlásán,
ahol én találtam megvételre ott 96 600 Huf ba kerül, ti honnan rendeltétek? és menyibe került? csak fekete színűbe van az x8?

oké válaszotokat előre is megköszönöm.
Üdv.

(#273) Keeperv85 válasza Neveno (#272) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Szia!

Fekete és fehér színben is elérhetőek az x8-asok. Nehéz elmondani hogy néz ki, de leginkább a Sony Xperia Z3-as jut eszébe róla a legtöbb ismerősnek. Jó masszív cucc, sebességre teljesen rendben van.

(#274) m3gtr válasza Neveno (#272) üzenetére


m3gtr
senior tag

A minősèggel ès az anyagokkal semmi gond, az egyik legjobb ár èrtèk arány. Èn kínából renbeltem angliába ès szállítással együtt kb 70 000ft, 1-2 hèt ès itt nem kell tartani a vámtól. De magyarországra is kb ennyi lenne ugyanott ahol èn vettem.

Asus Prime z590- i7 11700kf 3.6 -Asus Radeon RX 6800 16G 2 x16 gb ram 3200mhz Kingston FURY Beast

(#275) m3gtr válasza Keeperv85 (#273) üzenetére


m3gtr
senior tag

Fehèrben sehol sem találtam, csak a minit

Asus Prime z590- i7 11700kf 3.6 -Asus Radeon RX 6800 16G 2 x16 gb ram 3200mhz Kingston FURY Beast

(#276) Keeperv85 válasza m3gtr (#275) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Látni én sem láttam, csak a termékspecifikációban szerepelt. Elméletileg tehát létezik olyan. Bár megeshet, hogy a Mini miatt került bele...

(#277) m3gtr válasza Keeperv85 (#276) üzenetére


m3gtr
senior tag

Csak a mini van fehérben szerintem, eddig sehol sem találtam a sima X8-ban. Azt meg tudnád mondani ez az NFC dolog hogyan működik? A lényegét értem, csak nem tudom hogyan kivitelezhető ezzel a telefonnal.

Asus Prime z590- i7 11700kf 3.6 -Asus Radeon RX 6800 16G 2 x16 gb ram 3200mhz Kingston FURY Beast

(#278) m3gtr


m3gtr
senior tag

Na ez szèp a telefonról nem tudom használi az internet bankot. Nem enged belèpni a bank oldalára, azt írja, a kèszülèk rootolval van. Igazából csak sejtèsem van mi az a root.

Asus Prime z590- i7 11700kf 3.6 -Asus Radeon RX 6800 16G 2 x16 gb ram 3200mhz Kingston FURY Beast

(#279) citkar válasza m3gtr (#278) üzenetére


citkar
addikt

A beállítások/biztonság alatt a Superusert kapcsold ki, hátha ez segít.
Az iOceanek egy ideje gyárilag rootoltak, de csak akkor mutatja nekem a MUT, ha ez a Superuser be van kapcsolva.

[ Szerkesztve ]

(#280) m3gtr válasza citkar (#279) üzenetére


m3gtr
senior tag

Nincs bekapcsolva.

Asus Prime z590- i7 11700kf 3.6 -Asus Radeon RX 6800 16G 2 x16 gb ram 3200mhz Kingston FURY Beast

(#281) Keeperv85 válasza m3gtr (#277) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Szia!

Az NFC-ről sok mindent nem tudok elmondani azon túl, hogy rövid hatótávú rádióadást valósít meg. Ez a gyakorlatban abban nyilvánul meg, hogy a készülék hátsó fele úgy működik mint egy PayPass bankkártya: érintéssel tud adatokat továbbítani. Annyiban bővebb ez a lehetőség, hogy itt fogadni is lehet így adatokat, tehát ez olvasó is. Sajnos az RFID (bank - és egyéb mágneskártyák) és az NFC nem kereszt licencelt, szóval egymással nem kompatibilisek...
--------------

Netbank: erre rá fogok most kérdezni, illetőleg megnézek valamit... :K

(#282) Terra86


Terra86
csendes tag

Sziasztok!
(X8 mini )
Eddigi hibák :- értesítő led olyan halvány,hogy gyakorlatilag nem látszik.
- akkumulátor %-os kijelzése egy idő után csökkenés helyett
növekedést mutat
-bluetooth ikon nem jelzi ha a fülhallgató ki van kapcsolva
- recoverybe sem le,sem fel gombbal (+bekapcsoló)nem lehet belépni
(gondoltam talán ha törlöm a battery stat.-ot,az segít)
Az akkujelzés hiba azért elég súlyos.
Ha van valakinek ötlete,szívesen veszem

(#283) m3gtr válasza Keeperv85 (#281) üzenetére


m3gtr
senior tag

köszi

Asus Prime z590- i7 11700kf 3.6 -Asus Radeon RX 6800 16G 2 x16 gb ram 3200mhz Kingston FURY Beast

(#284) Keeperv85 válasza m3gtr (#283) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Megírnád légy szíves melyik bank oldala műveli ezt?
----------

Megjött a Mini Pro hozzám is. Két baja máris van: meghülyül az érintő éééss: igen > A leddel van valami, a fényerő mondhatni... nincs is szinte.

(#285) m3gtr válasza Keeperv85 (#284) üzenetére


m3gtr
senior tag

Egy angol bank.

Asus Prime z590- i7 11700kf 3.6 -Asus Radeon RX 6800 16G 2 x16 gb ram 3200mhz Kingston FURY Beast

(#286) citkar válasza Terra86 (#282) üzenetére


citkar
addikt

A rendszer gyári visszaállítását kipróbálnám, esetleg egy újabb ROM-mal hátha javul.
Ha akkor sem, akkor baj van. Garancia.

(#284) Keeperv85:

Mikori ROM-mal kaptad? Nekem még szeptemberi, de ha csinálsz újabbat lehet kipróbálom.

[ Szerkesztve ]

(#287) Neveno válasza m3gtr (#274) üzenetére


Neveno
újonc

Én is jó ár érték aránynak tartom ezt a telefont egyébként, a leírások alapján is. a kül alakja a videokban is meg a képeken is rendkívül szép stílusos telefon, ezt biztos mindenki megnézi ha előveszed.

én se találtam a sima x8 at fehérbe, az csak szerintem a x8 minibe van fehér.
köszönöm a válaszotokat.

(#288) Keeperv85 válasza citkar (#286) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Október 17.-ei dátumozással van kiadva ez a rom, ami rajta fut. Kettő verzió lesz hozzá: lesz be és kikapcsolt virtuális gombokkal is, mivel a fehéren a minivel ellentétben fel vannak jelölve az alsó gombok. Nem lenne szerencsés az ottani megoldás esztétikai okokból. A led problémát leadtam a support felé,kérdés mi lesz rá a reakció.

(#289) Terra86 válasza citkar (#286) üzenetére


Terra86
csendes tag

Köszönöm,a gyári visszaállítást már kipróbáltam.Nincs változás.

(#290) Mclarenöcsi


Mclarenöcsi
tag

Sziasztok!
Az lenne a kérdésem hogy hogy lehet a Iocean x8 at rootolni,
Nekem gyárilag 4.2.2 vel jött én raktam fel rá a 4.4.2 öt és ahol mondjátok a biztonsági beállításoknál nekem nincs superuser.
Root Geniussal próbálkoztam de nem akarja az igazságot.Nincs valamilyen más módszer a rootolásra?

(#291) Keeperv85 válasza Mclarenöcsi (#290) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Szia!

De van: rá kell tenni a gyári rendszerét. Ennyire egyszerű. Itt van hozzá egy általam készített system.img >> [link]

(#292) Mclarenöcsi válasza Keeperv85 (#291) üzenetére


Mclarenöcsi
tag

Ez elvileg gyári rendszer a Needrom ról töltöttem de a hivatalos oldalon is fenn van és raktam fel.Amit te írtál azzal mit is csináljak egy kicsit bővebben leírod nekem.

(#293) Keeperv85 válasza Mclarenöcsi (#292) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Abban, amit letöltöttél a needrom-ról pl. van egy system.img nevű fájl. Cseréld ki ezzel, amit én adtam és tedd fel a flashtoolal ezt, ahogy korábban is a régebbit.

(#294) Mclarenöcsi válasza Keeperv85 (#293) üzenetére


Mclarenöcsi
tag

Köszönöm szépen ki fogom próbálni.

(#295) m3gtr válasza Keeperv85 (#293) üzenetére


m3gtr
senior tag

Szia erről az internet bank dologról tudtál érdeklődni hogy mi lehet?

Asus Prime z590- i7 11700kf 3.6 -Asus Radeon RX 6800 16G 2 x16 gb ram 3200mhz Kingston FURY Beast

(#296) Keeperv85 válasza m3gtr (#295) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Szia!

OTP-s és UniCredites rendszerrel megnéztük. Azokkal nincs gond. A Superuser kikapcsolása teljesen elveszi a készülék root jogát, szóval nem kéne vacakolnia annak a bizonyos banknak sem.

(#297) m3gtr válasza Keeperv85 (#296) üzenetére


m3gtr
senior tag

Pedig nekem nincs bekapcsolva.

Asus Prime z590- i7 11700kf 3.6 -Asus Radeon RX 6800 16G 2 x16 gb ram 3200mhz Kingston FURY Beast

(#298) m3gtr


m3gtr
senior tag

Na még egy kellemetlenség, a SKY Sports Mobile TV-t sem tudom használni, hasonló okok miatt mint a bankot.

Asus Prime z590- i7 11700kf 3.6 -Asus Radeon RX 6800 16G 2 x16 gb ram 3200mhz Kingston FURY Beast

(#299) citkar válasza m3gtr (#298) üzenetére


citkar
addikt

Egy próbát megér, hogy írj az iOceannek (nekem korábban válaszoltak), valószínűleg van valami aplikáció ami unrootolja a telefont.
Ha felteszed a mobileuncle tools-t, az amikor elindul a bal felső sarokban mit ír, root vagy unroot?

(#300) m3gtr válasza citkar (#299) üzenetére


m3gtr
senior tag

Azt írja unroot.

Asus Prime z590- i7 11700kf 3.6 -Asus Radeon RX 6800 16G 2 x16 gb ram 3200mhz Kingston FURY Beast

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.