Hirdetés

2024. június 9., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#301) scope2007


scope2007
addikt

Üdvözlet.

Hogyan tudok több értesítő ikont megjeleníteni az óra mellett?
Jobb oldalon fullos. De bal oldal óra, egy ikon és három pötty nekem nem elegendő xd

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

(#302) nimmrody


nimmrody
tag

Akkor mi van ha véletlen első bekapcsolásnál frissült a globál 1.0.4.0.UNLMIXM verzióra?

Fel lehet így is tenni az Indonéz romot?

(#303) ginola


ginola
addikt

Az indonéz rom esetén is csak 1 értesítési ikon jelenik meg bal felül a képernyőzáron, a többi pötty?

(#304) amadeus11 válasza ginola (#303) üzenetére


amadeus11
senior tag

Frissítés után lesz elérhető a funkció .A globálon már be lehet állítani. Az indonéz ROM-on még nem.

There is a star

(#305) t.kristof


t.kristof
senior tag

Sziasztok!
Hogy tudnám elérni hogy a gmail app küldjön értesítést ha emailt kapok?

Az élet sz*r játék, de k**va jó a grafikája...

(#306) Baloo27 válasza t.kristof (#305) üzenetére


Baloo27
aktív tag

Próbáld meg zárolni ès a beállítások -alkalmazások-gmail alatt kivenni az akkumulátor kímèlèst.

(#307) ginola válasza amadeus11 (#304) üzenetére


ginola
addikt

Ez jó hír, köszönöm szépen.

(#308) t.kristof válasza Baloo27 (#306) üzenetére


t.kristof
senior tag

Zárolni nem zároltam, viszont (elvileg) a létező összes értesítést bekapcsoltam, mindenfajta app bezárást kikapcsoltam... így már kaptam róla értesítést, viszont volt egy olyan email ami csak azután látszódott, hogy megnyitottam a gmailt és frissítettem az emaileket.... kíváncsi leszek hogy működni fog e rendesen.. köszönöm azért a segítséget.

Az élet sz*r játék, de k**va jó a grafikája...

(#309) margithid


margithid
veterán

Nekem is megjött az x6 pro.
Nagyon tetszik, remélem 3-4 évig tényleg kapja majd a frissítéseket.
Külön jó a hosszabb távra tervezőknek, hogy +8 GB Ramot hozzá lehet adni a tárhelyből.
Szerintem 3-4 év múlva már kelleni fog.
Igy számomra már tényleg teljesen értelmetlen lett volna a 12 GB-os verziót megvenni.

(#310) eldrah válasza margithid (#309) üzenetére


eldrah
aktív tag

Szia!

Érdeklődhetnek, honnan, merrol(ha nem tul személyes , mennyiért) lett rendelve? Nezegetem a kulfoldi oldalakat, kodokat, kuponokat, de itthon is talalni 10-15 ezerrel többért azonnal átvehetőt, es konnyebb garival:/ eléggé hezitalok emiatt..

(#311) margithid válasza eldrah (#310) üzenetére


margithid
veterán

Dhgate-ról rendeltem, volt hozzá kupon, igy lett 106k az x6 pro 8 GB-os verzió.
Szerintem ennyit nagyon megér.
A sima X6 meg talán 89k-ra jön ki.
Kupon nem tudom, hogy van e még rá.

[ Szerkesztve ]

(#312) Jannii2


Jannii2
csendes tag

Sziasztok!

Én is szeretnék rendelni külföldről egy Poco X6 Pro 512 GB-val. Valaki rendelte ezt már esetleg: [link] . Az érdekelne, hogy global verzió-e, NFC-vel, és van-e sárga színben is (a leírásban szürke van megadva, de mégis elvileg van lehetőség más szín választásra).

A Dhgate-t is nézegettem, hogy esetleg onnan rendeljek, de ott jóval drágábbnak tűnik, nincs kuponom (a gshopper-ern 345 kuponnal).

(#313) eldrah válasza Jannii2 (#312) üzenetére


eldrah
aktív tag

Azzal en is szemeztem. De idehaza meg 18 ezerrel tobbt magyar garival...bar nem tudom ér -e valamit is. A poco x3 prom is gari utan masfel honappal mondta be az unalmast😂

(#314) margithid


margithid
veterán

Amúgy ha nem a saját töltőjével töltöm x6 pro-t, abból lehet gond?

(#315) tranceplanet


tranceplanet
addikt

Már kapható az Alzánál is, ha valakinek fontos a garancia megléte.

" Könnyű döntések-->Nehéz élet ; Nehéz döntések-->Könnyű élet " - Válassz!

(#316) Jannii2 válasza eldrah (#313) üzenetére


Jannii2
csendes tag

Az Alzánál még elhiszem, hogy van garancia, de a többi hellyel kapcsolatban kételyeim vannak.

(#317) eldrah


eldrah
aktív tag

Amúgy ennyire nincs még használatban ez a telefon meg elterjedve vagy csak ennyire nem írnak ide az emberek? Az x3 pro-nál tökre pörgött a topik már a kezdetektől szinte, itt meg alig van valami vélemény tapasztalat vagy bármi..:/

(#318) ginola válasza eldrah (#317) üzenetére


ginola
addikt

Friss telefon és erre nem lesz custom rom.
A maga idejében nagyon jó vétel volt az említett telefon.

(#319) t.kristof


t.kristof
senior tag

Mobilnettel van valakinek gondja? Napokban azt vettem észre, hogy néha mintha elmenne néha a mobilnet, holott van térerő (digi)..kis idő után minden rendben. Ilyenkor speedtestnél azt írja hogy nem tud csatlakozni a szerverhez.. ha átváltok telekom netre akkor sem javul meg. :W

Az élet sz*r játék, de k**va jó a grafikája...

(#320) scope2007 válasza t.kristof (#319) üzenetére


scope2007
addikt

Nálam hasít. Minden ok.

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

(#321) amdboy válasza Jannii2 (#316) üzenetére


amdboy
senior tag

Hazai kereskedésben vettem mikor még nem nagyon volt idehaza kapható 1 év garival :U

(#322) eldrah


eldrah
aktív tag

Na tegnap nem agyaltam tovabb, megvettem a francba :D hat sokkal gyorsabb mint a note12😁 bar ez az értesítési sáv lehuzas nekem még fura, hogy nem mindegy melyik oldalrol huzom lefelé az ujjam . Na meg allandoan a bekapcsolo gombra teszem az ujjam, nekem az nagyon kényelmes volt basszus, itt a kijelzoben van a leolvaso :)

(#323) amdboy válasza eldrah (#322) üzenetére


amdboy
senior tag

Használd egészséggel. Nekem is furcsa volt a kijelzőben de igazából nem is használom. Arcfelismerés van az meg azonnal nyitja a telefont.

(#324) eldrah válasza amdboy (#323) üzenetére


eldrah
aktív tag

Erre a jobbrol lehuzom ez jon, balrol huzom az jön, van megoldás, vagy csak masik launcherrel? :)

(#325) amdboy válasza eldrah (#324) üzenetére


amdboy
senior tag

Szerintem csak launcher cserével orvosolható.

(#326) margithid


margithid
veterán

Így pár nap után, érzésre a poco x3 pro jobban birta üzemidőben új korában.
Lehetséges hogy a snapdragon soc miatt?

(#327) szkaroly válasza margithid (#326) üzenetére


szkaroly
senior tag

A Dimensity 8300 Ultra magjai (8-ból 7) magasabb órajelen mennek mint például a hasonló tudású F5-é.

- 4 cores at 2.2 GHz: Cortex-A510
- 3 cores at 3.2 GHz: Cortex-A715
- 1 core at 3.35 GHz: Cortex-A715

és

- 4 cores at 1.8 GHz: Cortex-A510
- 3 cores at 2.49 GHz: Cortex-A710
- 1 core at 2.91 GHz: Cortex-X2

Poco X3 Pro

(#328) margithid válasza szkaroly (#327) üzenetére


margithid
veterán

Aha.
Lehet üzemidő tekintetében jobb választás a snapdragon.
De amúgy nagyon smooth az egész.
Viszont én hosszú távra tervezek ezzel a telefonnal, szóval ennyiből meg jobb ha van nyers erő.

(#329) t.kristof válasza t.kristof (#319) üzenetére


t.kristof
senior tag

Azt vettem még észre, hogy reggel 7 óráig sima 4G hálózatom van mobilneten, utána átvált 4G+-ra. Digi sim, ami már Vodafone hálózatot használ. Ez mitől van?

Az élet sz*r játék, de k**va jó a grafikája...

(#330) eldrah


eldrah
aktív tag

Valahogy meg lehet forditani a lehuzas módját (jobbrol beallitasok, balrol ertesitesek fentrol lefele) ezen a hyperOS-n? Sehogy nem all kezre a gyári mod..tudom..masik launcher, de anelkul?

(#331) eldrah válasza eldrah (#330) üzenetére


eldrah
aktív tag

Na és még egy ...bar kicsit egyedül vagyok, de hátha... látom ez is hozta az x3 betegséget, amikor fotot filmet akarsz szerkeszteni mindig újra letölt hozza mimdent...ezt tudja valaki miert?:0

(#332) okiszPSX válasza eldrah (#330) üzenetére


okiszPSX
tag

Nincs.

(#333) margithid


margithid
veterán

Ami nekem nagyon tetszik a mi 9t és a poco x3 pro után, az az ujjlenyomattal való feloldás.
Eddig soha nem kellett kétszer próbálkozni.
Amúgy nagyon rendben van az egész telefon, gyors és szép a képernyő is.
Ha meglesz a 3 android foverzio és a 4 éves biztonsági frissítés, akkor nagyon megérte az árát.

[ Szerkesztve ]

(#334) eldrah válasza margithid (#333) üzenetére


eldrah
aktív tag

Nekem pl. Sokszor nehezen old fel. Pedig megadtam három lenyomatot is. De betudom annak, koszosabb az ujjam..viszont az x3 oldalso erzekeloje mindig nyitott,meg nekem jobban kézre is allt.

[ Szerkesztve ]

(#335) mkata1000


mkata1000
csendes tag

Én coolmobile.hu oldalról rendeltem 157e Ft-ért. Két év garival. X3 NFC-t váltott, ami 3 évig szolgált nálam.
Az ujjlenyomat olvasót hamar megszoktam. Az értesítési sáv nem zavar, mert így volt már az X3-on is beállítva.
Nekem olyan kérdésem lenne, hogy mivel nincs jack csatlakozó, tudja e azt, hogy hogy egy elosztóval egyszerre töltsem, és használjam a fülhallgatót? Rendeltem egy ilyet az aliról ( [link] ) de csak a jack működik , a töltés nem. Az elosztó a hibás, vagy nem képes a telefon megosztani a type c csatlakozót? (nem hiszem, vagyis remélem hogy kétirányú a csatlakozó)

(#336) margithid


margithid
veterán

Nekem elég gyorsan merül a pro.
Másnál mi a helyzet?
X3 pro jobban birta újonnan.

(#337) Jakesz válasza margithid (#336) üzenetére


Jakesz
őstag

HyperOS-re sokan panaszkodnak, hogy jobban merül tőle a telefon.

(#338) Jannii2


Jannii2
csendes tag

Tud valaki egy kompatibilis és megbízható USB-C jack átalakítót ajánlani a telefonhoz?

(#339) okiszPSX válasza margithid (#336) üzenetére


okiszPSX
tag

Én is ezt tapasztaltam.
Két napot nem bír ki. De legalább hamar feltöltődik. :)

(#340) okiszPSX válasza Jannii2 (#338) üzenetére


okiszPSX
tag

Kb tök mindegy, ezeknél nincs nagy matek..
Az első találatot berendeltem én is és tökéletes működik.

(#341) ginola válasza margithid (#336) üzenetére


ginola
addikt

Ez számokban mit jelent?

(#342) margithid válasza ginola (#341) üzenetére


margithid
veterán

Kb amit okiszPSX leírt.
Hozzáteszem, használtam is rendesen.

(#343) amdboy válasza margithid (#336) üzenetére


amdboy
senior tag

Mikor beírtam ugyan ezt, hogy gyorsan merül mikor megvettem a telefont nem nagyon hitte itt el senki. Pár nap használat után kicsit jobb lett a helyzet, de szerintem még mindíg nem az igazi. Teli fényerővel nem is használom mert akkor titanic szindróma lenne. De a merülés eléggé random. Van mikor kibír 1 napot, de van mikor csak kb 10 órát. De olyan is.van mikor üres óráimban aktívan tiktokozok, facebookozok vagy éppen youtubeozok akkor 3-4 óra után ( ami nem folyamatos telózás) már 50%-on vagyok.. :U

[ Szerkesztve ]

(#344) amdboy válasza mkata1000 (#335) üzenetére


amdboy
senior tag

Sikerült esetleg találni megfelelőt? Vagy ahogyan kérdezted egyáltalán képes a teló rá? Engem is érdekelne.

(#345) ZakRob válasza amdboy (#344) üzenetére


ZakRob
senior tag

Nekem tölti is közben, de nem max. sebességgel.

(#346) mkata1000 válasza amdboy (#344) üzenetére


mkata1000
csendes tag

Rendeltem még egyet, ami a type c-t két type c-re osztja, de az sem tölti. és van már type c végű fülhallgatóm is. a zene átjátszás mind a kettő elosztóval működik, de a töltés
nem....

(#347) eldrah válasza mkata1000 (#346) üzenetére


eldrah
aktív tag

Nem lejet csak be kell kapcsolni az otg-t? Tudom az más, de amilyen hulye megoldasokat alkalmaznak neha :D rendeltem en is egy hasonlo jack/usb-c toltot..kivancsi keszek

[ Szerkesztve ]

(#348) mkata1000 válasza eldrah (#347) üzenetére


mkata1000
csendes tag

MEGVAAAAN!!!!!!
MInd a Kettő működik! Fejlesztői beállítások-> Alapértelmezett USB-beállítás-> Nincs adatátvitel.
Ezt kell beállítani, és működik :K :K :K :K

(#349) margithid


margithid
veterán

Nem feltétlen ehhez a telefonhoz tartozik csak, de a gyorstöltés mennyire teszi tönkre az aksit?
Számítógépről lassú töltéssel is tudom tölteni a telefont, ez esetleg meghosszabítja az aksi élettartamát?

(#350) zagloba válasza margithid (#349) üzenetére


zagloba
aktív tag

Én nem vagyok a gyorstöltés híve. A mostani telefonom 4 éves elmúlt és 77%-os az akkumulátora. Lassan töltöm és próbálom 40-80% között tartani. Sokat nyomkodom de tudom is tölteni bármikor. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.