Hirdetés

2024. május 31., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#401) Krajcsi válasza t.kristof (#400) üzenetére


Krajcsi
csendes tag

Igen volt, de nem segített. Viszont megihlettél :R és megpróbáltam azt, hogy leszedtem a frissítéseket a youtuberól és nem engedem, hogy telepítse újra, ez úgy néz ki megoldotta. Majd egy későbbi frissítést megpróbálok, azzal reméljük nem lesz már gond.

(#402) tranceplanet válasza Krajcsi (#401) üzenetére


tranceplanet
addikt

Revanced Extended + MicroG
Én ezt használom és bevált.

" Könnyű döntések-->Nehéz élet ; Nehéz döntések-->Könnyű élet " - Válassz!

(#403) okiszPSX válasza tranceplanet (#402) üzenetére


okiszPSX
tag

Mi pedig képesek vagyunk fizetni a youtubeért, nem mindenen filléreskedni.🙋

[ Szerkesztve ]

(#404) tranceplanet válasza okiszPSX (#403) üzenetére


tranceplanet
addikt

Igen, de itt konkrétan az applikáció szívta az akksit, ezért ajánlottam neki ezt az alternatívát. Most a tiszta szoftver témát ne kezdjük itt el, mert nem erről van szó! :N

" Könnyű döntések-->Nehéz élet ; Nehéz döntések-->Könnyű élet " - Válassz!

(#405) Krajcsi válasza tranceplanet (#404) üzenetére


Krajcsi
csendes tag

Igen, az a bajom nekem is azzal amit írtál, hogy youtube premiumom van :)

Egyébként átmenetileg megoldotta a problémár, hogy leszedtem a frissítéseket a youtuberól, viszont hiába kapcsolom ki azt, hogy ne frissítsen automatikusan, pár órán belül megteszi és visszatér a probléma. De azért tök durva, hogy amikor a gyári verziójú yt van fent, akkor 40 perc haza út alatt merülök 2-3 %-ot, ha frissít, akkor 20-at...
A fogyasztási görbe is meredeken megy lefele, amikor visszanézem. Néha pirosba is átcsap, ilyenkor szokott szaggatni. Sajnos másnál is van ilyen a gsmarena kommentszekciója alapján. Egyenlőre még nem láttam rá kielégítő megoldást.
Ott valaki felvetette, hogy ez csak az Indiai ROM-ot érinti, de nekem global van.

[ Szerkesztve ]

(#406) eldrah válasza mkata1000 (#348) üzenetére


eldrah
aktív tag

Régebbi téma, de nemrég jött meg a kábel. Hiába allitom igy be a beallitast, nem tölti. Lett kozben mas megoldas is? Vagy siman rossz a kábel?

(#407) Erik-22


Erik-22
kezdő

Ha valaki még nem rendelt, de szeretne Poco x6 Pro-t, akkor Aliexpressről most elég jó áron, 263 €-ért (104 ezer Ft-ért) beszerezhető a 12/512 GB változat.
Pénznem legyen Eurora állítva.

Kupon: AED239 (-30 €)
Link: [link]

(#408) norbert1998


norbert1998
veterán

Hallo,

Telefon beszerezve, BL nyitás 168 óra múlva, aztán suhan rá az EU stabil :)

(#409) AlyrArkhon válasza Erik-22 (#407) üzenetére


AlyrArkhon
senior tag

Köszönet a tippért, 3(!) napon belül jött egy kis X6 :) Ismerkedés zajlik. (~183 eur)

Redmi Note8,11/Band4,8/watch3a/Xiaomi S10

(#410) robi4040


robi4040
tag

Milyen ez poco mobil?
Akksi hoz egy àtlagosvszintet -àrvérték arányban brutális.
Kép szép???
köszi

Ha alacsony lennék vagy kisebbségi komplexusom biztos, hogy nagy autóval járnék.Bár nem értem, hogy a multimilliárdos főnökömnek miért van 12 éves Suzuki Ignis-e? Talán talán nem kicsi a farka?!

(#411) AlyrArkhon válasza robi4040 (#410) üzenetére


AlyrArkhon
senior tag

Ha a képpel a képernyőre gondolsz, akkor szerintem az egyik legszebb. Ha a fotókra, akkor átlagos, vagy jobb mint az átlag, de azért messze nem kiemelkedő.
Akkuidő nekem bőven jó, tegnap elég sok képernyővel 50% felett volt még estére.
(X6, global, még MIUI)

Redmi Note8,11/Band4,8/watch3a/Xiaomi S10

(#412) AlyrArkhon


AlyrArkhon
senior tag

Valaki tette már X6 globálra a hypert? tegnap bejelzett, hogy megjött...

Redmi Note8,11/Band4,8/watch3a/Xiaomi S10

(#413) amdboy


amdboy
senior tag

Sziasztok. Pár napja észrevettem, hogy nem érkeznek meg a gmailok csak akkor ha megnyitom az alkalmazást. Mi lehet a gond? :U

(#414) Bzs77 válasza amdboy (#413) üzenetére


Bzs77
tag

Szia. Maga az alkalmazás a probléma. Nekem 1-30 perces időintervallumban jönnek meg a gmail-es üzik. Lakatold le hátha segít!

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 11t. 20 deka telefonért nem adok több százezret.

(#415) amdboy válasza Bzs77 (#414) üzenetére


amdboy
senior tag

megpróbálom, köszi :R

(#416) Bzs77 válasza amdboy (#415) üzenetére


Bzs77
tag

Vagy használj outlook-ot! Azon egyből jönnek a mail-ek. Nincs mit.😊

Xiaomi 11t. 20 deka telefonért nem adok több százezret.

(#417) amdboy válasza Bzs77 (#416) üzenetére


amdboy
senior tag

Megnézem azt is. Ami még érdekes, hogy a google play frissítése sem történik meg csak ha megnyitom és rányomok, hogy frissítsen. Holott be van állítva, hogy automaikusan frissítsen bármilyen hálózaton :F

(#418) mkata1000 válasza eldrah (#406) üzenetére


mkata1000
csendes tag

Sajnos nagyon lutri.
A korábban befotózott kettő kuka [kép]
Rendeltem egy ilyet [kép] , ez tönkrevágta a type c-s fülhallgatómat (ezt [kép] )
Viszont rendeltem ilyet, [kép] , ebből hál istennek 3 db-ot, és simán állitgatás nélkül müködik.

(#419) eldrah válasza mkata1000 (#418) üzenetére


eldrah
aktív tag

Egy linket kaphatok esetleg? Hasonlo az enyém is kinezetre pedig:/

(#420) robi4040 válasza AlyrArkhon (#411) üzenetére


robi4040
tag

köszi
képernyőre gondoltam nálam az a legfontosabb egy mobilnál meg a szoftver stabilitás.
pixelem van szoftveres téren hibátlan csak kicsit nagyobb méretű készűlék kéne pixel 8 pro meg minimum 2x szer annyiba kerűl és ha kijön a pixel 9 ideges lennék....hogy ennyi lové és már elavult..

Ha alacsony lennék vagy kisebbségi komplexusom biztos, hogy nagy autóval járnék.Bár nem értem, hogy a multimilliárdos főnökömnek miért van 12 éves Suzuki Ignis-e? Talán talán nem kicsi a farka?!

(#421) AttilaMvh


AttilaMvh
tag

Sziasztok, belépek a klubba egy sárga Poco X6 Pro 12/512 tulajaként. Samsung A53-ról váltottam. Pár dolgot hiányolok, de lehet csak nem tudom hol keressem a beállítását. Ezért kérdezősködnék egy kicsit, hátha tudtok segíteni. A Samsungon volt egy olyan lehetőség, hogy helyadatok alapján otthon illetve munkahelyen automatikusan bekapcsolt a wifi, ezen körzetek elhagyásakor kikapcsolt. Létezik Pocon valami hasonló? Ébresztő beállításokban pedig volt naptárból kiválasztható dátum/időpontra egyszeri riasztás. Itt csak egyszeri de csak 24 órán belülre, naponta, vagy egyénileg a hét napjaira szabott ismétlődő riasztást találtam. Tudom, van naptár-emlékeztető, és a Jegyzet alkalmazásban is lehet naptárhoz kötött szöveges emlékeztetőt beállítani, de kissé más filozófia alapján működnek. Nincs egyszeri "ébresztő" dátumra/órára?
Ne értsetek félre, nem kekeckedni akarok, semmi bajom a Miuival (most már HyperOs) Samsung előtt hosszú évekig Xiaomiim voltak, MiMax1, MiMax3, Poco X3 Pro. Csak az Oneui6 elég sok kényelmi ficsőrrel rendelkezett, és ha ezeknek lenne HiperOs megfelelője, szeretném kihasználni. Ez a Poco az A53-hoz képest fénysebességen működik, s emiatt több kompromisszumra is hajlok.
Minden segítő ötletért hálás vagyok!
Szép estét mindenkinek! :B

(#422) norbert1998


norbert1998
veterán

Sziasztok

Nincs hálózat Vodafone mellett. Egyáltalán, semmi.
Tudtok segíteni?

(#423) norbert1998


norbert1998
veterán

Update:
Telekom sem.
XiaomiEU HyperOS 1.04

(#424) norbert1998


norbert1998
veterán

Update2:
A XiaomiEU romokra fel kell pluszba flashelni az EEA modem.img-t. Utána jó lesz.

(#425) AttilaMvh


AttilaMvh
tag

Sziasztok,
Váltottam telefont, Galaxy A53-ról HyperOS-es Poco X6 Pro-ra. A Huawei GT2 órám az A53-al tökéletes, a Pocokkal nem akar párosodni semmi áron. Pedig látják egymást, párosításhoz az órán rákattanok a pipára, de fél percen belül kiírja, hogy sikertelen párosítás. Próbáltam sima Huawei Health App-al, aztán leszedtem, és felraktam HMS-t, App Gallery-t, es abból telepítettem Huawei Health-et, ugyanaz a hiba. Valakinek ötlet?
Egy Amazfit T-rex Pro gond nelkül csatlakozott, de a GT2 nem. A Galaxy A53-on egyszerre mindket óra csatlakoztatva volt, azon túrázáshoz a T-rexet használtam a jobb GPS-e miatt, maskor a GT2-t ha éppen azt szerettem volna (sokszor jól jött, hogy lehet hívást fogadni vele).
Jelenleg úgy néz ki, hogy nem tudom mindkét órát használni, hacsak valaki nem tud egy jó varázslatot megoldásnak. Kösz ha próbáltok segíteni!

(#426) AlyrArkhon válasza AttilaMvh (#425) üzenetére


AlyrArkhon
senior tag

Két gondolat/tipp
1) az órát leválasztottad az előző telefonról?
2) a Bt menüben próbálod párosítani? Próbáld úgy, hogy a telefonhoz nincs párosítva, és az appgallerys healtbol inditod a keresést.

Redmi Note8,11/Band4,8/watch3a/Xiaomi S10

(#427) AttilaMvh válasza AlyrArkhon (#426) üzenetére


AttilaMvh
tag

1) Igen, az előző telefonról leválasztottam.
2) T-rex-nél írja tisztán, hogy kizárólag a Zepp-ből kell párosítani, nem a telefon BT-jén keresztül. Itt is így próbáltam, hogy a Huawei Health-ből párosítsam. De most hogy mondod, megpróbáltam, és a telefon BT-jéből párosítottam, majd ekkor kiírta az óra, hogy csatlakozáshoz indítsam be az applikációt, és láss csodát, így sikerült.
Tehát először a telefon BT-jében kell párosítani, az sima ügy, utána pedig csatlakoztatni a Huawei Health-ben, és így sikerül.
Köszi a segítséget!

(#428) amdboy


amdboy
senior tag

Sziasztok. X6 pron továbbra sem kapom meg az emailos értesítéseket. Az itt leírt összes módszert kipróbáltam már. Okosórát is használok de arra sem megy át az értesítés. Van esetleg valakinek épkézláb ötlete a továbbiakban? Köszönöm a válaszokat :R

[ Szerkesztve ]

(#429) AlyrArkhon válasza amdboy (#428) üzenetére


AlyrArkhon
senior tag

Egy elborult, köze nem lehet hozzá tipp: téma van beállítva? (sok panasszal találkoztam a neten, legkülönbözőbb fajtákkal, aminek a gyökere valamilyen letöltött téma beállítása lett)

Egyebekben én csak a saját (X6-os) beállításaimmal tudok hozzászólni. Levelezőm gmail, beállítások/fiók kiválasztása
Értesítések:mind
Értesítés egyszer
Értesítések kezelése:
értesítések megjelenítése = bekapcsolva
lebegő értesítések = kikapcsolva
Rezgés =kikapcsolva
Képernyőzáson : összes jelenjen meg
Ezeket minden olyan fiókra meg kell adni, ami leveleket kap.
Karomon redmi w3 active.

telefonon gmail, mi fittness akksikimélésből kivéve, zárolva, automatikus inditás engedélyezve, mi fittnessben hozzáférés az értesítésekhez engedélyezve.

Redmi Note8,11/Band4,8/watch3a/Xiaomi S10

(#430) amdboy válasza AlyrArkhon (#429) üzenetére


amdboy
senior tag

köszi a választ. Minden beállítás nálam is ugyan így van kivéve a rezgést. Téma nincs beállítva az alapot használom. :U

(#431) AttilaMvh válasza amdboy (#428) üzenetére


AttilaMvh
tag

Szia, én is két napot szenvedtem a mailekkel. Minden egyéb értesítés, FB, Messenger, Sms, whatsapp bejött, az okosórára (Amazfit Trex Pro) is átadta a telefon, de sem Gmail, sem céges mail Bluemailen meg se mukkant. Megkaptak minden engedélyt ertesítés, automatikus indítás, akkukímélő kizárva, semmi. Még lakatoltam is őket, ami azért nem szokás mail alkalmazásokra, de zéró öröm. Ha megnyitottam, rögtön szinkronizáltak, az üzenetek azon nyomban bejöttek. Kétségbeesésemben feldobtam egy Outlookot, és arra állítottam be mind a céges postát, mind a gmailt, na azon minden begyütt azonnal, csak a kezelését utálom. Amikor már összevissza állítottam mindent, ket nap után egyszercsak működni kezdett a Bluemail is, a Gmail is. Outlookot leszedtem, és következő lépésben a lakatot is feloldottam, úgyis okés maradt. Mintha "tanulni" kellett volna a telefonnak. Par napra rá frissítést kerestem, és egy letöltött újabb változat HyperOS sikertelen telepítéspróbálkozása után véletlenül adtam egy "legújabb frissítő csomag telepítését", ugyanoda jutottam, ahonnan kezdődött a mailekkel való harc. Megint ráment két napom, amíg a fent leírtakat ismét eljátszottam, és beindultak az üzenetek. Science fiction ez az egész. Jelenleg OTA frissítést nem talál, kíváncsi vagyok ha majd lesz ilyen, akkor megint végig kell járni a kálváriát? Amúgy a telefonnal teljesen elégedett vagyok, egy Samu A53 után ez űrhajó, meg aztán az azt megelőző sok év Xiaomi után nem szokatlan az ilyesmi, nem kell feladni a reményt! Esetleg próbálkozz te is egy Outlookkal ideiglenesen, hátha megijeszted:B. Bocs, hogy regényt írtam!

[ Szerkesztve ]

(#432) amdboy válasza AttilaMvh (#431) üzenetére


amdboy
senior tag

Köszi, megpróbálom bár soha nem használtam. Több gmailt használok ott az kivitelezhető?

(#433) AttilaMvh válasza amdboy (#432) üzenetére


AttilaMvh
tag

Támogat több fiókot, nekem egy céges, és egy gmail volt beállítva, feltételezem, hogy több gmailt is be lehet állítani, csak váltogatni kell közöttük, és vigyázni, hogy mikor melyikről írsz kinek, mert így azért szépen le lehet szívni. De ez Gmail alkalmazásaban is érvényes a több fiókra, s ha megszoktad már, nem lesz gond. Meg aztán hátha utána beindulnak a Gmail appos üzenetek is, mint nálam, s akkor utána leszedheted az Outlookot. Az órádra semmi nem megy át? Milyen okos szerkentyűd van?

(#434) amdboy válasza AttilaMvh (#433) üzenetére


amdboy
senior tag

Az órára is csak akkor jön meg ha megyitom. Egyébként amazfit gtr 3 pro

(#435) AttilaMvh válasza amdboy (#434) üzenetére


AttilaMvh
tag

Akkor az Zepp alkalmazással műkszik?
Gondolom a három szükséges műveletet elkövetted: automatikus indítás, akkukímélő - nincs korlátozás, és lakat a futó alkalmazások között - zárolás a memóriában.
Fejlesztői beállításnál ugye nem állítottál háttérfolyamatok korlátozásán? Elvileg kellene működnie az értesítések órára küldésének, ha a Zepp-ben is beállítottad.

(#436) amdboy válasza AttilaMvh (#435) üzenetére


amdboy
senior tag

Természetesen minden így ahogyan leírtad

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.