Hirdetés

2024. június 13., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:27:44

LOGOUT.hu

Honda topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12420) VTI-Totya válasza olbeteam (#12417) üzenetére


VTI-Totya
tag

Szerintem meg csak előítéleteitek vannak pár nyilatkozat miatt.

Én a szlovák határon éltem azért elég sokat. Átmentem, minden reggel szlovcsin keresztül mentünk melózni, sose baszogattak a magyar rendszámom miatt, pedig párszor igazoltattak már. Most nem is régen voltam szlovákiában és végig toltam neki a főutakon a falvakban meg tök normálisan és ugyi az enyémen nincs silencer........ igazoltattak és a zöldkártya hiányát észre sem vették. Jó utat kívántak oszt csók.

Lehet, hogy ha Pozsonyba lett volna pár száz euro-s bünti nélkül meg sem úszom, de ez már a drasztikus dolgok másik fele.......

Hozzá tenném, hogy én bármilyen külföldit látok az úton szerencsétlenkedni, nem dudálok, nem anyázok és nem tolom le. Pedig ha magyar lenne tuti néha már a fejét ütném...........

Én is voltam külföldön, bár én azért rutinosnak tartom magam és nem tökölök egy kereszteződésben 2-3percet..........de ha meg is akadtam, vagy picit lassabban araszoltam mert nem tudtam merre az arra, akkor sem tolt le és nem anyázott senki sem........

[ Szerkesztve ]

150-nél tolok egy negyediket és a lehúzott ablakon dobom neked a fehér zsepit, hogy töröld szemed, szád.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.