Hirdetés

2024. június 1., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-04-23 22:38:51

LOGOUT.hu

A Hearthstone több, mint 6 éves játék így szinte minden információ megtalálható a topicban. Ennek ellenére érdemes inkább kérdezni, mert nincs karban tartott mindenre kiterjedő tudástár, és a gyorsan változó szabályok, kártyák, és eltérő játékmódok miatt ilyen nem is nagyon fog előállni.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2584) Sirandrish válasza ollie (#2583) üzenetére


Sirandrish
legenda

Természetesen nem várom el.
Írtam hogy másképp nehéz is lenne megoldani..de ettől függetlenül még nem tetszik mikor unrankeden hármasával meg négyesével tolják kifele a legendeket, és ráadásul egyre többen és többen.
Két héttel ezelőttig még alig alig láttam, most már szinte nincs olyan meccsem ahol egyet sem játszanak ki ellenem.

Mint mondottam nem várom el..
Szerintem itt egy megoldás lenne (talán) ha több lap lenne és jobban jönne a gold.
A vásárlósok előtt ugyan úgy megmaradna az előny viszont a free user sem maradna le annyira, mert ha nem is lenne annyi legend lapja, de azért lenne 1-2 vagy legalábbis lehetne. Most van egy dinóm amit igazából még szerintem sosem használtam ki, de betörni meg nem éri meg mert csak 400dust. Az más kérdés hogy ha csak 400 fog hiányozni, akkor úgy zúzom majd be hogy öröm lesz nézni :D

SZerk: bezzeg mikor 1,5-2hete én azt mondtam hogy OP a mage akkor leoltottak itt. Mára már tök nyilvánvaló mert Kripp is elmondta? Ejnye Bejnye :DDD :C

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.