Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#11001) r0by válasza zsolli (#10999) üzenetére


r0by
addikt

Amúgy azt nézem, hogy miért is kellene kétszer botlania? Csak azért, hogy sima legyen?
Vagy te akkora mákos, hogy mindezt akkora gólkülönbséggel lerendezd az utcsó fordulóban.... :)

(#11002) zsolli válasza r0by (#11001) üzenetére


zsolli
addikt

Nem hiszem, hogy meg lehet szorongatni. Túl jó védelme van, és a többiekhez képest a kp-ja is jó. Nem beszélve az edzőjéről. Most Ő is bot-csapathoz megy.

Szerintem ebben a szezonban nem fog kikapni.

Zs

HT-s csapat: Sörhas

(#11003) ftc


ftc
nagyúr

Tartalékosan nyertem...

(#11004) zsolli válasza r0by (#11001) üzenetére


zsolli
addikt

Oscar Larra milyen képességű?

Olyasmi korban mint az én Matuczám volt, talán kicsivel kisebb a TSI-je. De jónak tűnik. Megfelelő védekezésű, és magas mellékskillű?

Zs

HT-s csapat: Sörhas

(#11005) Patrick


Patrick
addikt

Grat Mindenkinek. :C

„Aki barátot talál, kincset talál."

(#11006) r0by válasza zsolli (#11004) üzenetére


r0by
addikt

Óscar Larra

17 éves és 59 napos, TSI = 1 280
Formája megfelelő, erőnléte gyenge. [Erőteljes]
Tapasztalata katasztrofális, és gyenge vezetői képessége van.

Védés: 2/20 pocsék
Védekezés: 7/20 jó
Játékszervezés: 3/20 csapnivaló
Szélsőjáték: 4/20 gyenge
Átadás: 6/20 megfelelő
Gólszerzés: 4/20 gyenge
Pontrúgás: 6/20 megfelelő

Nem tűnik rossznak. aztán majd meglátjuk mi sül ki belőle, 1935 a htms pontja.
Kitettem próbaként egyik fiatal védőmet (330100057), akinek kell licitálhat :)

(#11007) ftc


ftc
nagyúr

17 éves és 7 napos, TSI = 440
Formája megfelelő, erőnléte gyenge.
Tapasztalata pocsék, és pocsék vezetői képessége van.
Hűsége isteni.
Védés: 1/20 katasztrofális
Védekezés: 4/20 gyenge
Játékszervezés: 4/20 gyenge
Szélsőjáték: 5/20 középszerű
Átadás: 6/20 megfelelő
Gólszerzés: 3/20 csapnivaló
Pontrúgás: 1/20 katasztrofális

eladóóóó :P

(#11008) zsolli válasza r0by (#11006) üzenetére


zsolli
addikt

Nem rossz ;) :C

Sok szerencsét hozzá :R

HT-s csapat: Sörhas

(#11009) plus44


plus44
veterán

Már holnap induló ifi bajnokság keresi utolsó tagját! Debrecen, regionális, 4 fő, neve: loki cup

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#11010) zsolli


zsolli
addikt

Ifikapusom már megfelelő szinten van, sajna a védekezése pocsék lesz, a pontrúgása meg max. gyenge.
Az egyik szélsőmről meg kiderült, hogy maxolt pontrúgásból...
...remek szinten basszus :DDD
Sajna más képességét nem nagyon edzettem, de nemsoká felhozom, és meglátjuk mennyiért viszik el.

Zs

HT-s csapat: Sörhas

(#11011) DopeBob


DopeBob
addikt

Sziasztok,

szeretnék venni egy két játékost erősítésnek. Ezt mikor érdemes megtenni? Most eléggé úgy tűnik, hogy padlón vannak az árak, de sajnos a fedezet a kapusom eladása lenne :(

Közép- és szélsőhátvédet szeretnék és olyan 7-800M Ft-ot tervezek elkölteni.

Védekezés, szélsőjáték, játékszervezés az elsődleges képességek amikre figyeljek?

Jelenleg VI. osztályban vagyok, még nem tudom, hogy fel akarok e jutni (nem mitha csak tőlem függne, de azért nem lehetetlen :-).

Egy TeamID: 585343

Valahogy barátokat lehet felvenni? Esetleg egy moderátorral beírathatnák az első hozzászólásba, hogy kik azok, akik aktívabban tolják :-)

MZ/X

(#11012) Gonosz15


Gonosz15
aktív tag

Gólszerzés edzésről, mit gondoltok?

"Az igazi érték az nem is a szépség, meg nem az intelligencia, nem a humorérzék, nem az hogy milyen a kocsid, vagy az hogy mi a neved, hanem ha te kerülsz szóba azt mondják egy korrekt gyerek."

(#11013) plus44 válasza Gonosz15 (#11012) üzenetére


plus44
veterán

Guri1885 kollága jön és megaszongya' majd. :D

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#11014) PazsitZ válasza Gonosz15 (#11012) üzenetére


PazsitZ
addikt

Ha támadó szellemű az edződ-csapatod, és olyan felállást nyomsz, ahol 3 csatár van elől lehet értelme.
Ha kellő labdaszerzésed és átadásod is megvan gólban gazdag meccseket játszhatsz előbb-utóbb, bár max csak 6 játékosra hat, elsősorban a csatárokra.

Kapuralövés edzéssel, mindenkit fejleszthetsz, ráadásul a pontrugást is, de ennél az edzésnél mindkettő jóval lasabb tempóban fejlődik.

- http://pazsitz.hu -

(#11015) zsolli válasza DopeBob (#11011) üzenetére


zsolli
addikt

Középső védőnél érdemes magasabb jsz-űt venni, szélső védőnél meg talán az átadás is lehet fontos. Persze akkor, ha szélső támadást játszol, akkor a szélső hátvédek is pluszban résegítenek. Ennyi pénzből már nem csak öregek jönnek ki, így nem tudom, lesznek-e magas pontrúgásúak. Legalább az egyiknél nem ártana, ha nincs még pontrúgó a csapatban.

A HO-ban tudsz kreálni játékosokat, a Te általad beállított képességekkel. Aztán ezeket a kreált emberkéket be tudod tenni a mostani felállásodba, és látod, hogy milyen poszton, milyen utasításnál milyen értékelést hoznak, illetve a csapat össz-képét mennyiben befolyásolják.

Most melózom, nem tudok ránézni a HT-ra, így nem tudom, hogy állsz specesekkel, de ha tudsz, akkor olyan srácokat vegyél, akiknek van 1-2 fincsi specük ;)

Zs

HT-s csapat: Sörhas

(#11016) zsolli válasza Gonosz15 (#11012) üzenetére


zsolli
addikt

Szerintem jó edzés. Aránylag gyors (védekezésnél biztos gyorsabb). 6 db 100%-os edzés posztod van. A csatároknak talán még az áruk is elég jó.

Annyi van vele, hogy csak brutál támadás nem sokat ér. Tehát önmagában 3 szuper csatárral nem sokra megy a csapat, tehát kezdőknél nem mindig eredményes. De ha van már 1-2 jobb védő, vagy brutálabb kp, akkor lehet okoskodni ;)

Zs

HT-s csapat: Sörhas

(#11017) zsolli válasza DopeBob (#11011) üzenetére


zsolli
addikt

Bár nem néztem meg minden meccsed, de minek Neked védő?
Az uccsó mecset elnézvén b@szott jó kis védelmed van 3 védővel is. Ahogy néztem, a kapusod ebben igencsak részt vállal ;)

Ilyen védelmem lenne, meg sem állnék NB1-ig :DDD
Na jó, nem ;)

Zs

HT-s csapat: Sörhas

(#11018) DopeBob válasza zsolli (#11017) üzenetére


DopeBob
addikt

Most elég jó hangulatban vannak a fiúk :DDD

Akkor hol kellene belenyúlnom a csapatba? Mondjuk eléggéz a szívemhez nőttek már a játékosok :-) Az egyik csatárom elég öregecske már, de egy szezon-t még mindenképpen marad, a kapust nem akarom megtartani sokáig, nagyon magas már a fizetése, és az utánpótlás-gyerkőc is lassan bevethető.

Én úgy érzem most, ha valahol belenyúlnék, akkor elsősorban egy jobb középső védő, illetve ami drágább, szélső hátvéd, aki a támadásokat is segíti majd (átadás).

ui: fel lehet valahol venni barát-csapatokat, hogy ne kelljen őket mindig keresgetni? Vagy csak vaksi vagyok? :)

[ Szerkesztve ]

MZ/X

(#11019) zsolli válasza DopeBob (#11018) üzenetére


zsolli
addikt

Fejléc bal szélén klikk a "Hattrick"-ra, majd középen lejjebb a "Figyelő" rész jobb szélén van a "Hozzáadás/Eltávolítás" rész.
Legalább is nálam van ilyen, nem tudom, a Fox-trick miatt-e.

A vásárlással lehet, még várhatsz. Jelenleg első helyen vagy a bajnokságban, ha ezt meg tudod őrizni, akkor vagy az osztályozós ellenfeled, vagy feljutásnál, az aktuális csoportod csapatai függvényében erősíthetsz.

Zs

HT-s csapat: Sörhas

(#11020) DopeBob válasza zsolli (#11019) üzenetére


DopeBob
addikt

Nézegettem már az V. osztályt, de attól félek, hogy rögtön kiesnék, lehet, hogy ebben az idényben még nem akarok feljutni. Inkább lenyomok még egy idényt itt, a kupában tudok menni 3-4-5 fordulót, szerencsére elég jó csapatok vannak itt is, úgyhogy a legtöbb hazai meccsem teltházas. (35e)

Mondjuk eddig azt hiszem az összes bajnokin PIC-eltem :B

A vásárlásra azért gondoltam, mert nézegetni szoktam azért a piacot, és most elég olcsón lehet venni játékosokat.

[ Szerkesztve ]

MZ/X

(#11021) zsolli válasza DopeBob (#11020) üzenetére


zsolli
addikt

Lehet, hogy rosszul írtam a hozzáadást a figyelőhöz... :U

Szal kikeresed a csapatot, és a csapt oldalán, jobb oldalt van a "Figyelő" ablakocskán belül a "Monitor this team", erre klikkelve a Hattrick figyelődbe kerül a csapat.

Én megpróbálnék feljutni ;) :DDD

De Te tudod. Abban az esetben, ha nem akarsz feljutni, akkor a jelenlegi csoporthoz nem biztos, hogy ki kéne adnod "feleslegesen" ennyi pénzt. Majd ha úgy döntesz, hogy fel akarsz jutni, akkor robbantasz egy nagyot a mostani összeg többszörösével, és elkened mindenkinek a szája szélét :DDD

Zs

HT-s csapat: Sörhas

(#11022) Gonosz15 válasza zsolli (#11016) üzenetére


Gonosz15
aktív tag

Jó védelem már megvan, legalábbis szerintem.
PlayerID=272984979 Védekezés: 11/20 ragyogó
PlayerID=313595944 Védekezés: 10/20 kiemelkedő
PlayerID=313595944 Védekezés: 10/20 kiemelkedő
PlayerID=335921270 Védekezés: 7/20 jó (őt pár hete vettem még csak)

Még edzem őket egy kicsit (főleg az újonc védőt, őt is felhozom szintén kiemelkedő szintre), de csüt. meglesz a jó edző középszerű vezetőivel és most azon gondolkodom h mit kéne edzeni utána. Lehet pár szezon múlva megpróbálom én is a középpályát, de előtte adok egy esélyt a gólszerzés edzésnek :D Majd elválik mi lesz belőle, veszek 17 éves pár napos ifiket 6db -ot, min. remek gólszerzéssel. Az új edző után is marad pénz, de gyűjtök még hozzá és veszek minőségi magyar ifiket (nemzeti öntudat :D)

"Az igazi érték az nem is a szépség, meg nem az intelligencia, nem a humorérzék, nem az hogy milyen a kocsid, vagy az hogy mi a neved, hanem ha te kerülsz szóba azt mondják egy korrekt gyerek."

(#11023) zsolli


zsolli
addikt

Nem semmi ifi meccsem volt :D

A szélsőmet (akiről most derült ki, hogy remek a pontrúgása) megtettem pontrúgónak, és lőtt is 2 gólt :C :R

HT-s csapat: Sörhas

(#11024) Patrick


Patrick
addikt

Aktív felhasználók: 666 317

Szerintetek meddig csökken ez? Szerintem bemegy majd 600 alá is.

„Aki barátot talál, kincset talál."

(#11025) ftc válasza Patrick (#11024) üzenetére


ftc
nagyúr

Simán..... még5 év és vége ha nem tallnak ki vmit

vmi más foci managgeres game

(#11026) Patrick válasza ftc (#11025) üzenetére


Patrick
addikt

Hát, vagy lesznek újítások és vagy reform. Vagy csődbe megy?
Hm.
Akkor Mi Magyarok maradunk és bekerülünk a HT masters döntőbe stb. :D Csak Mi leszünk. :D

Én játszom más managerrel is.

„Aki barátot talál, kincset talál."

(#11027) ftc válasza Patrick (#11026) üzenetére


ftc
nagyúr

Sztem ha elérik a 300 000 jatekost onnantol van esélyunk :D

amugy sokan ott hagyták mikor bevezették az uj edzést

S milyen managgert ajánlasz? focit pl?

[ Szerkesztve ]

(#11028) Patrick válasza ftc (#11027) üzenetére


Patrick
addikt

Jelen pillanatban szerintem ami ténylegesen manager és nagyon sok minden van benne, az a powerplaymanager azaz ppm.
III-ban vagyok. 22 csapatos a bajnokság, igaz nem minden hétvégén, hanem 2-3 naponta van bajnoki meccs. Van bari, kupa, ligakupa, stb stb. Mindenkinek külön edzése van, minden nap kapnak edzést. Managelni kell a csapatot, a klubot, összetett, ami izgalmassá teszi.

Na persze, nem azért regeltem, mert a HT ilyen meg olyan. Kíváncsi voltam egy másikra. Azt kell mondjam az összes másik közül ez a legjobb. HT az HT. :)

„Aki barátot talál, kincset talál."

(#11029) ftc válasza Patrick (#11028) üzenetére


ftc
nagyúr

Nah ezt megnézem...szóval ez a game az amit hiányoltam HT-ből :D

pl edzés..mi az, hogy csak pl KP kap edzést? a többiek aludtak vagy mi? :D

(#11030) Patrick válasza ftc (#11029) üzenetére


Patrick
addikt

Kapusom védést kap most. A védőim védekezést, bár páran átadást kapnak. Csatáraim most gyorsaságot kapnak, meg átadást. Később majd Lövés és Támadást fogom edzeni.
Na a kp-k nak, amit csak tudok tolok felfelé... :D

Pl:

100-as középpályája van egy srácnak és van egy minősége, hogy az adott tulajdonságot, milyen hatékonyan tudja végrehajtani, ettől is függ az edzés gyorsasága. pl ha ez 80 azaz 80% akkor az már nagyon jónak felel meg. Van, hogy két naponta +1-el nő a középpálya tulajdonsága. 0,60-0,80-akat kap pl.

No, de ez itt a HT. A lényeg, hogy kissé aggódom... :U

„Aki barátot talál, kincset talál."

(#11031) zsolli válasza Patrick (#11030) üzenetére


zsolli
addikt

Annyi időm nincs, hogy egy másikat is "toljak". Emiatt is elég sokat ülök a gép előtt, olvasgatok, keresgetek stb...
Úgy vagyok vele, ha csinálok valamit, akkor megpróbálom jól csinálni.

Van a ligámban egy csapat, a mumusom, Medvebólé. Bár most mindkétszer megvertem ;)
Na, a menedzser elég ritkán lép be. Szerintem nem is csinál semmit, nem változtat, nem ad el, nem vásárol. Tegnap belépett, 33-34 nap után :W . Azt hittem botolódni fog már végre :DDD

Szal így nem tudnék játszani. Vagy csinálom, vagy hagyom a fenébe.

Zs

5 utolsó belépése:

- 1 nap ...
- 37 nap ...
- 52 nap ...
- 67 nap ...
- 82 nap ...

[ Szerkesztve ]

HT-s csapat: Sörhas

(#11032) ftc válasza Patrick (#11030) üzenetére


ftc
nagyúr

Nah kiproba :D

max ott hagyom de jobbnak néz ki... de sugot hasznalom még :D

HT amugy megy le a vizzel sajnos

[ Szerkesztve ]

(#11033) ftc


ftc
nagyúr

Mai bari

Hatalmas verekedés kerekedett a pálya közepén a játék 34. percében. Miután helyretették a játékosokat, és a bíró egyeztetett a partjelzőkkel, Gian Paolo Caracciolo (Rugd) volt az egyetlen, akit a piros lap felmutatásával elküldött zuhanyozni.

(#11034) zsolli válasza ftc (#11033) üzenetére


zsolli
addikt

:DDD :DD :D :)) :)
Én már meg sem lepődöm ezen :DDD

A szélsődet sajnálom :U , ha jól látom, éppen tapaszos lett, erre most rásérült :W

HT-s csapat: Sörhas

(#11035) plus44


plus44
veterán

Így szeretjük a HT-t, ilyen ritka igazságos kis huncutka.. :W

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#11036) ftc válasza zsolli (#11034) üzenetére


ftc
nagyúr

a másik sérült :D

(#11037) zsolli válasza ftc (#11036) üzenetére


zsolli
addikt

Én sajnos csatár poszton vagyok meglőve. Egy cserém volt, ill. "B" csapatban nyomult, az öreg Bundesligás, de őt nemrég kinyírták :DDD

Az egyik szélső posztom is üres, ott most a 2 csatárom van 45-45 percet a barátságoson, így kapnak egy kis jsz edzést.

Persze rizikós, mert ha lesérül valamelyik, akkor nagyon meg vagyok lőve :U

HT-s csapat: Sörhas

(#11038) r0by válasza zsolli (#11037) üzenetére


r0by
addikt

Én meg mindehol, kivéve a védelem, az most már szépen lassan alakulgat.
Talán még a kapusom elmegy szódával..
De a többi kritikán aluli. Bár talán van egy jó kp-m, igaz csak lenyűgöző, de elég jól teljesít, nem ritkán ő a legjobb a csapatomban. Fasza kis edző lesz majd belőle, mert megfelől vezetői képessége van. A tapasztalata meg remélem még nő pár szintet :)

(#11039) zsolli válasza r0by (#11038) üzenetére


zsolli
addikt

Na igen, mondjuk "B" csapatban van 1-2 védőféleségem, de nyilván nem olyan kaliberűek, mint az "A" csapatosak.

A kapusaim? :U Háááát, a legtöbb menedzser nem nevezné Őket kapusnak :DDD

HT-s csapat: Sörhas

(#11040) zsolli


zsolli
addikt

Valaki néz meccset?

Hogy áll a csapat? Remélem nincs sérült :Y

HT-s csapat: Sörhas

(#11041) r0by válasza zsolli (#11040) üzenetére


r0by
addikt

Egy tapaszos befigyelt eddig..

Bár a meteorológusok mára esőt jósoltak, a csodálatos Sörhabeu 2706 nézőjének mégsem kellett elővennie az esernyőket. Sörhas ezúttal egy 4-5-1 felállás mellett döntött. Az összeállítás: Fődi - Filó, Wurmitzer, Solt, Tavakkoli - Akşahin, Serís, Weigel, Rettau, Tax - Zrínyi.

A kissé idegesnek látszó AJUTANTES-játékosokat a vezetőedző érdekes 4-5-1 felállásban küldte pályára. A kezdőcsapat: Frąk - Stehrenberger, Roev, Riber, Artilheiro - Maslovar, da Maré, Neuvonen, Corona, Petaros - Akça.

Sörhas leginkább a széleken támadásra összpontosított. AJUTANTES láthatóan a széleken futó támadásokat részesítette előnyben. Arto Neuvonen (AJUTANTES) akadályozta az ellenfelet egy szabadrúgás elvégzésében, így sárga lapos figyelmeztetésben részesült a viadal 13. percében. Sörhas majdnem megszerezte a vezetést a játék 29. percében, de Mirko Weigel bal oldalról érkező lövése méterekkel elkerülte a kaput. Kemény fából faragták a lelkesen futballozó Sörhas labdarúgóit. Bár Levente Zrínyi a mérkőzés 33. percében kisebb Achilles-ín húzódást szenvedett, mégis a pályán maradt, és folytatta a játékot. Az első 45 perc után 0 - 0 állt az eredményjelző táblán. Ez a félidő egyértelműen Sörhas-fölényt mutatott, ugyanis 66 százalékban birtokolták a labdát.

46 perc játék után Sörhas csapatának edzője jelzett játékosainak, ami után Ryan Tax és Levente Zrínyi hamarosan helyet cseréltek.

(#11042) r0by válasza r0by (#11041) üzenetére


r0by
addikt

46 perc játék után Sörhas csapatának edzője jelzett játékosainak, ami után Ryan Tax és Levente Zrínyi hamarosan helyet cseréltek. A döntetlenbe belenyugodni nem hajlandó Sörhas csapatának lehetősége nyílt a vezetés megszerzésére Ryan Tax bal oldali felfutásával, azonban a lövése gyengére sikerült, és a labda egyenesen Patryk Frąk karjaiba hullott. Az iksszel elégedetlen Sörhas megszerezhette volna a vezetést, amikor egy jobbról érkező labda után Thilo Rettau a kapussal találta szemben magát, azonban Patryk Frąk látványos védést mutatott be. AJUTANTES csapata a mérkőzés 60. percében friss energiát akart a játékba vinni. Giovanni Petaros gyorsan megölelte Hélder Casquilho csapattársát, és elhagyta a pályát. Umut Akça tovább szeretett volna játszani, de az edző másként döntött. Augusto Accorsi csatlakozott a csapathoz, miután a mérkőzés 60. percében sor került a meglepő AJUTANTES-cserére. 62 percnyi játék után Fúlvio Artilheiro a bal oldalról betört a büntetőterületre, és tíz méterről egy hatalmas bombát eresztett meg, mely a kapus kezét érintve a hálóban landolt: 0 - 1. A labdabirtoklási arány a félidőben 63% volt a frissebben mozgó Sörhas javára.

Fernando Serís (Sörhas) ma csapata legjobbjának bizonyult, Szabolcs Fődi viszont különösen rossz napot fogott ki. A helyenként jól játszó AJUTANTES játékosa, Frano Maslovar mai teljesítményével társai fölé nőtt, Arto Neuvonen viszont meglehetősen gyenge napot fogott ki. A bíró véget vetett az összecsapásnak, a végeredmény 0 - 1.

(#11043) zsolli válasza r0by (#11042) üzenetére


zsolli
addikt

Köszi :R

Na, a csatim tapaszos lett, pont amelyik még úgy-ahogy jó formában volt. :U

Fenébe, csak felveszek dokit, hátha az öreg is megyógyul :U

Nem szeretem tapaszosan jétszatni, mert egy kis sérülés miatt is (ami mondjuk szintén csak tapaszos lenne) szinten belül túllépi az egy hetes sérülést, tehát keresztre sérül.

Zs

HT-s csapat: Sörhas

(#11044) ftc


ftc
nagyúr

Idei szezont úgyi feláldoztam a fiatalítás oltárán!

(#11045) zsolli válasza ftc (#11044) üzenetére


zsolli
addikt

Szerintem még mindig jobb helyen lennél, ha a duplázó meccseknél nem köp szembe Olaf, ill. ha minden meccsre csapatot állítasz ;)

HT-s csapat: Sörhas

(#11046) zsolli


zsolli
addikt

Üdv a csapatnak!

Mindenkinek hatékony edzést, gyógyulásokat kívánok.

Nálam lehet, hogy további 2-3 kp-m meglépi a term. feletti szintet :U

Nemsokára kiderül.

Zs

HT-s csapat: Sörhas

(#11047) ftc válasza zsolli (#11046) üzenetére


ftc
nagyúr

nálam is lépnlének ha nem lenen sorozatos sérüléshullám a KP-n...

(#11048) plus44


plus44
veterán

Nálam remélem akkorára növekednek szinten belül, hogy jövő héten szintet lépnek és nem megint x.99% lesz... :U

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#11049) ftc válasza ftc (#11047) üzenetére


ftc
nagyúr

Mondjuk mind1 mert aki természetfelettire lép azt adom is el :D pénz kell.... jo a V-ben még 4 szezon itt s feljuthatok az 5.szezonban!

(#11050) Gonosz15


Gonosz15
aktív tag

Na bekerült végre a listába.

Etienne Naugle edzőként a következő képességekkel fog rendelkezni:
Vezetői képesség: középszerű

jó 63 980 eFt
remek 454 920 eFt

Előbbire simán van pénz, utóbbira el kéne adnom a teljes védelmemet (3 játékos) úgy simán lenne rá zsé. Gondolom elég lesz akkor a jó edző is, felesleges a remek.

"Az igazi érték az nem is a szépség, meg nem az intelligencia, nem a humorérzék, nem az hogy milyen a kocsid, vagy az hogy mi a neved, hanem ha te kerülsz szóba azt mondják egy korrekt gyerek."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.