Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5001) Patrick


Patrick
addikt

4-0 lett picelve. Szerdán kupa 400K TSI-s ellen, meglátjuk mit tehetek. :D Feljöttem a második helyre, mert az előttem levő X-elt.

„Aki barátot talál, kincset talál."

(#5002) okay


okay
aktív tag

3 kulcsjátékosom sérült, 3-1re kikaptam.
Viszont ilyen is van hogy lesérül egy játékosom a meccsen és közvetlen utána meg egészséges? :Y

Nagyon jó Football Manager: http://www.powerplaymanager.com/r421088

(#5003) Patrick válasza okay (#5002) üzenetére


Patrick
addikt

Nekem is volt ilyen most a kapusommal 1 hete. Lesérült meccsen, frissítem stb és nem sérült. Örültem neki, mint majom a ... de aztán 1 óra után már kiírta rendesen, hogy sérült, szal csak lassú a ht. :)

„Aki barátot talál, kincset talál."

(#5004) okay válasza Patrick (#5003) üzenetére


okay
aktív tag

És tényleg, 2hét , áhh 3 kulcsjátékos... :(((

Nagyon jó Football Manager: http://www.powerplaymanager.com/r421088

(#5005) gooool


gooool
őstag

A rangadóm 4-1-el zárult az én javamra.Így jobb GK-el enyém a második, továbbjutást érő hely. :))

Üdv, Balázs

(#5006) Patrick válasza gooool (#5005) üzenetére


Patrick
addikt

Hajrá. :C

„Aki barátot talál, kincset talál."

(#5007) r0by


r0by
addikt

Én is nyertem 4-0-ra. Hozzá kell tenni, hogy többet vártam a meccstől, mert az utolsó helyezett otthonában játszottam.
Mindegy, a kis győzelem is győzelem :)

(#5008) kopaszqtya


kopaszqtya
tag

5-0 bot csapat ellen nem állt ki:D

(#5009) SLYM válasza Patrick (#4999) üzenetére


SLYM
veterán

nyilván

6-2-re nyertem egyébként én is. és vezetem a komoly 8-ad osztálybeli tabellát. méghozzá +1 gólkülönbséggel :D

őőő, elfelejtettem, hogy mi van akkor ha az egyik védőm a meccsen lesérült. 1 hétre rúgták le. ilyenkor 1 hetesen megkapja teljesen az edzést nem? 2 hetesen meg már nem. vagy csak akkor kapja meg rendesen ha tapaszos?

[ Szerkesztve ]

(#5010) Patrick válasza SLYM (#5009) üzenetére


Patrick
addikt

Tapaszosan és 1 hetesen is megkapja. :) Persze nem akkorát, mert ha a 22. percben sérül meg akkor az nincs 90 perc játék. Így nincs úgy mond "100%" edzés.

„Aki barátot talál, kincset talál."

(#5011) ftc


ftc
nagyúr

Valakinek eladó kapusa?

(#5012) Patrick válasza ftc (#5011) üzenetére


Patrick
addikt

Nemsokára egy földöntúli. :D

„Aki barátot talál, kincset talál."

(#5013) ftc válasza Patrick (#5012) üzenetére


ftc
nagyúr

1 misi eurobol gondolom nem jön ki

(#5014) Patrick válasza ftc (#5013) üzenetére


Patrick
addikt

200 millióból nem. Vagy gyűjts még, vagy ahhoz az összeghez keress kapust, de így sztem nézd meg a piacot mit kínál. :)

„Aki barátot talál, kincset talál."

(#5015) ftc válasza Patrick (#5014) üzenetére


ftc
nagyúr

Ha eladom amostani kapusom akkor is max 2 misim lesz

(#5016) Patrick válasza ftc (#5015) üzenetére


Patrick
addikt

Abból már lehet jobbat venni. :) Ragyogó beleférhet.

„Aki barátot talál, kincset talál."

(#5017) SLYM


SLYM
veterán

a 10-ből 3 védőm megfelelőről jóra fejlődött a 2. edzésen. fasza :D

tényleg ki hány segédedzőt haszáltok? mennyit érdemes szerintetek?

(#5018) ftc válasza SLYM (#5017) üzenetére


ftc
nagyúr

Én 10-t

(#5019) SLYM


SLYM
veterán

énis. te patrick?

(#5020) SLYM


SLYM
veterán

ja a szóvivők is érdekelnének. sőt az egész stáb :D

(#5021) ftc válasza SLYM (#5020) üzenetére


ftc
nagyúr

Segédedző 10
Sportpszichológus 3 önbizalom meg stb....talán ennyi elég is...
Szóvivő 3 javítja a szurkolók és a szponzorok hangulatát. 3-nál több volt se jött szurkoló

Gyúró 7 azóta kevesebb a sérülés bár ideális létszámot még nem találtam emg
Orvos 7 tényleg gyorsabb a gyorsulás bár az újítás amit bevezettek nem tudom mennyire fogja befolyásolni Erre gondoltam

Egy mai sajtótájékoztatón a Hattrick Futballszövetség (HFA) bejelentette, hogy mostantól már élvezhetjük a HFA orvosi kutatóközpontjának első gyümölcsét.

- Azért alapítottuk a kutatóközpontunkat, mert több adatot szerettünk volna gyűjteni a futballsérülésekről, és hogy mit tehetünk ellenük, mondta a HFA szóvivője. És most megtérül valami a befektetéseinkből ezen a területen.

A kutatóközpont első felfedezése arról szól, hogy hogyan vethetünk véget az igazán hosszú sérüléseknek.

- Ennek a felfedezésnek köszönhetően most már elmondhatjuk, hogy a játékosok nem szenvedhetnek el 4 hétnél hosszabb sérülést ezentúl, folytatta a HFA szóvivője. Minden súlyos sérülés, ami korábban ennél hosszabb gyógyulási időt ígért, mostantól csak +4 lesz. Ez szerintünk nagy megkönnyebbülés az orvosok és a menedzserek számára egyaránt.

(#5022) SLYM


SLYM
veterán

ja tudom, hogy mi mire ad, csak azt nem, hogy miből mennyit érdemes. régen nem szaroztam, mindegyikből 10 volt, még közgazdászból is, :D ugye felette összezavarodtak. nyilván 9 segédedző és 1 kapusedző mellett, mert akkor még ez külön volt. nade most 10 fölé nem is lehet venni. meghát kitudja ez változott-e azóta valamit. a hírt énis olvastam. fasza

ja ma is nyertem 1-5-re. de sajnos a második is nyert, mégpedig 8-0-ra. így átvette gólkülönbséggel a vezetést. de mindegy, mert vele is játszok majd egyet. addigra kb fellegjáró lesz a csapatszellem. úgy motszolok majd. eddig mindig PIC ment

[ Szerkesztve ]

(#5023) ftc


ftc
nagyúr

0-9 -re nyertem vezetem a bajnokságot 2 kapott góllal :P

(#5024) kovsol válasza ftc (#5023) üzenetére


kovsol
titán

akkor te picit erősebb lehetsz mint a csoportod :B

én jelenleg második helyen állok így: A csapat a legutóbbi 5 tétmérkőzésén veretlen. Sorozatban 2 győzelme van.

May the Force be with you!

(#5025) ftc válasza kovsol (#5024) üzenetére


ftc
nagyúr

Sajna 4. szezonban maradtam itt.... idén már kötelező a feljutás....lényegében az első évben a kapott csapattal nyomul az ember(valljuk be max kirúgni érdemes őket...megvenni senki se veszi meg) azt kezdi összerakni a sajátját...így talán elsz esélyem bent amradni afeljebb lévő osztályban...Selejtező nélkül akarok bekerülni ;]

(#5026) kovsol válasza ftc (#5025) üzenetére


kovsol
titán

csak az első jut fel amúgy a felsőbb osztályba ?

May the Force be with you!

(#5027) ftc válasza kovsol (#5026) üzenetére


ftc
nagyúr

Igen s van egy pont a jobb oldalon...esély a feljutásra...még a vonal feltt avgy addig selejtező nélkül jutsz fel...alatta mérkőzésen dől el

(#5028) kopaszqtya


kopaszqtya
tag

5-1re nyertem.első vagyok veretlenül 6ból 6 győzelem 32 rúgott 4 kapott gól :)

(#5029) mefistofeles

Sziasztok!

Június 17.-én vettem át a csapatomat (kb. 2,5 év kihagyás után) azóta nem kaptam ki bajnokin. Ebben a szezonban van egy döntetlenem (egyértelműen nyernem kellett volna) és vezetem a bajnokságot 34-4 es gólkülönbséggel. Szóval a VI. osztályba élből feljutok, de tudom, hogy az már azért keményebb tészta lesz.......

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#5030) 010203


010203
tag

Üdv mindenkinek! Nem rég kezdtem el a HT-t, viszont lenne máris egy kérdésem.
A csapatomat megkaptam, látom is a csapattagokat, viszont taktikát és csapatfelállást, hol tudok beállítani?
Egy menüpontot sem találtam erre vonatkozóan.
Üdv

(#5031) okay válasza 010203 (#5030) üzenetére


okay
aktív tag

A főoldalon van egy olyan hogy Menedzser képző, azt csináld meg és nagyon sok mindenre rá fogsz jönni belöle, ráadásul ebböl pénzt is kapsz, és csak ezután tudsz majd pl felállást változtatni

Nagyon jó Football Manager: http://www.powerplaymanager.com/r421088

(#5032) okay


okay
aktív tag

Otthon nem tudtam hozni egy fontos mérközést , pedig jobb voltam. 1-1
Mondjuk igy is az 5. helyen félidöben :))

Nagyon jó Football Manager: http://www.powerplaymanager.com/r421088

(#5033) Patrick


Patrick
addikt

2-3-ra vezetett az ellenfél. 86. perc 3-3 és 87. perc 4-4, így nyertem. :D

„Aki barátot talál, kincset talál."

(#5034) kovsol


kovsol
titán

én egy sima 5-0 -t produkáltam az előbb gólok: 42. 44. 80. 85. 89. percben
a csoportom 3. helyezettje ellen (én most a második vagyok) nagyon úgy néz ki első helyet nem tudom megcsípni, mert le vagyok maradva 4 ponttal, amit a korai szakaszban edzetlenségből kifolyólag mérkőzések végén bekapott sok gól és ezáltali több döntetlennek a számlájára írhatom, bár még a 7 mérkőzésből eddig 4 győzelem 3 döntetlen 0 vereséggel nagyjából meg is lehetnék elégedve első szezonomban és a rugott és kapott gólok aránya még +19 ben van

May the Force be with you!

(#5035) gooool


gooool
őstag

Ma hazai rangadóm volt,az elsővel játszottam.Sajnos 4-4 lett,így nem tudtam beelőzni.Jövő héten idegenbe megyek,de a csapatom addigra kicsit fejlődik,meg most volt sérültem és piros lapos játékosom is.

Üdv, Balázs

(#5036) ftc


ftc
nagyúr

8-0ra nyertem csatárok gólt se lőttek :DDD

(#5037) Patrick válasza ftc (#5036) üzenetére


Patrick
addikt

Jaj, bírom az ilyet, vesz az ember csatárt, aztán nem lövik a gólokat... :D A csapnivaló gólszerzésű, monoskilles, spec nélküli előbb lő gólt, mint a csatár. :D Ultrapoén. :)

„Aki barátot talál, kincset talál."

(#5038) PazsitZ válasza Patrick (#5037) üzenetére


PazsitZ
addikt

Ezt én is útálom csatár sokszor alig rúg gólt. Nem egyszer volt már, hogy a gollövőlistán a hátvédem szerepelt és egy csatár sem...
Ezt egyébként nem értek a focihoz, de kisebb bugnak könyveltem el.

- http://pazsitz.hu -

(#5039) Patrick válasza PazsitZ (#5038) üzenetére


Patrick
addikt

Igen, én is, de valahogy nem javítják. Az okés, ha jól fejelő a védő és úgy lő gólt. De amúgy, nem értem miért van így.

„Aki barátot talál, kincset talál."

(#5040) ftc válasza Patrick (#5039) üzenetére


ftc
nagyúr

jobb kérdés egy akcional a középső védő mit keres az ellenfél 16-ánál?

(#5041) DopeBob válasza Patrick (#5039) üzenetére


DopeBob
addikt

Így élethű, azért valóságban is sokszor előfordul, hogy egy csatár sokáig gólképtelen, és az előrehúzódó védők mákolják be a gólokat :K

MZ/X

(#5042) Patrick válasza DopeBob (#5041) üzenetére


Patrick
addikt

Ez is igaz. :D Akkor 50-50. :D

„Aki barátot talál, kincset talál."

(#5043) DopeBob válasza Patrick (#5042) üzenetére


DopeBob
addikt

Én sajnos csak 6-0ra nyertem 10 ember ellen ( volt egy sérültje és sztem nem állított cserét ) ami azért gáz, mert már az előző szezonban is csak a gólkülönbség számított :(

MZ/X

(#5044) Patrick válasza DopeBob (#5043) üzenetére


Patrick
addikt

Hát a GK is számít, azért van. :D

„Aki barátot talál, kincset talál."

(#5045) ftc


ftc
nagyúr

Vettem 1 misiért nagyszerű kapust..17 éves...átálltam kapus edzésre :DDD

(#5046) Patrick válasza ftc (#5045) üzenetére


Patrick
addikt

Ollé :C

„Aki barátot talál, kincset talál."

(#5047) ftc válasza Patrick (#5046) üzenetére


ftc
nagyúr

meddig érdemes kinevelni?

(#5048) Patrick válasza ftc (#5047) üzenetére


Patrick
addikt

Max földöntúli.

Nekem most titáni és lenyűgöző.

„Aki barátot talál, kincset talál."

(#5049) SLYM válasza DopeBob (#5041) üzenetére


SLYM
veterán

ez így igaz. egyébként meg itt is a csatárok lövik a legtöbb gólt nyilván

egyébként szerintem 6-odba feljutni első nekifutásra nem éri meg. ott csak ilyen 2-4-ig helyet lehet hozni egy átlag csoportba. szóval én 7-ig megyek fel. első csoport kiedzése után 6-odig, vagy 5-ödig. és onnan 1 vagy 2 garnitúra után irány a 3-ad

[ Szerkesztve ]

(#5050) ftc válasza SLYM (#5049) üzenetére


ftc
nagyúr

Tervenk nem rossz...csak mindig vmi kézbeszól majd :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.