Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-29 12:53:51

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1001) dantej


dantej
tag

Üdv Mindenkinek!

Nekem egy olyan problémám lenne ,hogy van egy kamera rendszer kiépítve a közelünkben és az egyik kamera ( Neon fip 2110dnw ) egyszer csak nem adott képet!
Na most ami történt az az ,hogy egyszerűen nem is tudom elérni sehogy sem. Egyik program se látja amivel lehetne tesztelni, hiába írom be az ip címét akkor sem tudok hozzá csatlakozni.

Elképzelhető ,hogy hardveres a probléma?

Egyszer vissza vittem már a szervízbe és ott azt mondták semmi baja tudtak is hozzá csatlakozni (persze nem mutatták meg hogyan) de mikor hazaértem a probléma továbbra is fenn állt.

Ha a kamerát csatlakoztatom a rögzítőhöz vagy switch-hez bármihez akkor ügye van adatforgalom vagy legalább is az utp csatlakozó villog mintha lenne adatátvitel.

Lehetséges valahogy "hardveresen" resetelni a kamerát vagy valamit csinálni vele?

''Tedd vagy ne tedd de soha ne próbáld!!''

(#1002) kovy79 válasza dantej (#1001) üzenetére


kovy79
őstag

Az ip jó, amin csatlakozni próbálsz?
Nekem is volt már olyan, hogy a default (192.168.1.1) helyett hót' más volt (192.168.0.100). Reset után is ez utóbbi maradt.

[ Szerkesztve ]

''ha annyira NAGY hozzáértő vagy akkor azt is tudnod kell(ene) , hogy a 9550 ugyanaz mint a 9700-as!'' by bandika2006

(#1003) _ak_


_ak_
addikt

Sziasztok!

Egy olyan kérdésre keresem a választ, hogy milyen jogokat sért, hogy ha mondjuk a saját telkemet kamerázom be, de látható benne a szomszéd telek is. Valami hasonló vizsgakérdés lesz.
Ez személyi jogot sért vagy adatvédelmi jogot is? Elvileg valami hasonló válaszra lenne szükség.

Van erre konkrét ötletetek?

[ Szerkesztve ]

Let's begin, de gozaimasu!

(#1004) club1 válasza _ak_ (#1003) üzenetére


club1
veterán

Az adatvédelmi biztos állásfoglalása az ügyben:
A személyes adatok védelméről és a közérdekű adatok nyilvánosságáról szóló 1992. évi LXIII. törvény (a továbbiakban: Avtv.) 2. §. 1. pontja szerint személyes adat bármely meghatározott természetes személlyel kapcsolatba hozható adat, az adatból levonható, az érintettre vonatkozó következtetés. A személyes adat az adatkezelés során mindaddig megőrzi e minőségét, amíg kapcsolata az érintettel helyreállítható. A 2. §. 9. pontja szerint adatkezelés: az alkalmazott eljárástól függetlenül a személyes adatokon végzett bármely művelet vagy műveletek összessége, így adatkezelésnek számít a fénykép-, hang-, vagy képfelvétel készítése. Az Avtv. 3. §.-a alapján személyes adat akkor kezelhető, ha ahhoz az érintett hozzájárul, vagy azt törvény elrendeli.

A fentiek alapján valakinek a képmása, illetve a róla készített felvétel személyes adatnak, ezek rögzítése, valamint tárolása pedig adatkezelésnek minősül. Ezen tevékenységek – törvényi rendelkezés hiányában – kizárólag az érintett hozzájárulásával végezhetőek. Ezért térfigyelő kamerát csak úgy lehet elhelyezni, hogy azzal kizárólag a saját tulajdonban álló ingatlan területét lehessen megfigyelni. Továbbá az ingatlan bejáratánál egyértelmű felhívást kell elhelyezni, mely jelzi a területre belépőknek, hogy kamerát szereltek fel. Magánszemély közterületet szintén nem tarthat megfigyelés alatt.

Mivel a panaszolt tájékoztatása szerint a kamerák csak saját használatú területet figyelnek meg, ezért jogellenes adatkezelési tevékenység a rendelkezésre álló információk alapján nem állapítható meg. Amennyiben a képfelvevő berendezések használata mégsem felelne meg a fenti feltételeknek, úgy a kamerák működtetése sértené az Ön, valamint az Önhöz látogató polgárok személyes adataik védelméhez fűződő jogát. Ebben az esetben Ön bírósághoz fordulhat személyhez fűződő jogának megsértése miatt. A bíróság előtt a 84. §-a alapján a következő igényeket támaszthatja:

a) követelheti a jogsértés megtörténtének bírósági megállapítását;

b) követelheti a jogsértés abbahagyását és a jogsértő eltiltását a további jogsértéstől;

c) követelheti, hogy a jogsértő nyilatkozattal vagy más megfelelő módon adjon elégtételt, és hogy szükség esetén a jogsértő részéről vagy költségén az elégtételnek megfelelő nyilvánosságot biztosítsanak;

d) követelheti a sérelmes helyzet megszüntetését, a jogsértést megelőző állapot helyreállítását a jogsértő részéről vagy költségén, továbbá a jogsértéssel előállott dolog megsemmisítését, illetőleg jogsértő mivoltától megfosztását;

e) kártérítést követelhet a polgári jogi felelősség szabályai szerint.

Továbbá lehetősége van birtokvédelmet kérni a Ptk. 188.§-192.§ alapján, mely megilleti a birtokost, ha birtoklásában zavarják. Ebben az esetben a jegyzőtől egy éven belül lehet kérni a zavarás megszüntetését.

[ Szerkesztve ]

(#1005) bigrock válasza bozoli (#1000) üzenetére


bigrock
Topikgazda

Hello,
ezen a héten lesz nálam egy hasonló kamera, megnézem a beállításokat.
Üdv.

[ Szerkesztve ]

(#1006) _ak_ válasza club1 (#1004) üzenetére


_ak_
addikt

Köszönöm! :R

Let's begin, de gozaimasu!

(#1007) bozoli válasza bigrock (#1005) üzenetére


bozoli
tag

Köszönöm, várom. :R

(#1008) bozoli


bozoli
tag

Van valakinek tapasztalata ilyen, vagy hasonló NVR-el?
http://www.ebay.com/itm/8CH-MINI-portable-1080P-nvr-free-shipping-home-security-surveillance-system-hdmi-/221528688891?pt=US_Surveillance_Digital_Video_Recorders_Cards&hash=item33942388fb

(#1009) dantej válasza kovy79 (#1002) üzenetére


dantej
tag

Biztos ,hogy jó az ip!
A probléma az ,hogy sehogy nem is látom a kamerát pedig a kamera tuti jó ,mert ha a videó kimenetére rácsatlakozok akkor ad képet meg működik rendesen csak utp kábelen keresztül nem érem el sehogy sem.

Van hozzá egy pár program amivel kalibrálni lehet mondjuk az ip címet vagy átjárót,portokat ilyeneket de abban sem jelenik meg. Van több ilyen kamera is a rendszerben és mindegyik látom is ebben a programban és bármelyik másik programban ahol ki lehet listázni a kapcsolódott egységeket legyen az kamera vagy nyomtató vagy akármi de ezt egyáltalán nem jeleníti meg semmi.

Olyan mint ha mondjuk a firmware-el lenne valami probléma, legalább is nekem úgy tűnik vagy nem tudom.

Az a baj ,hogy így resetelni se tudom ha csak nincs valami mechanikus módja. Igaz szétszedtem és van egy kis elem is benne de bele van forrasztva tehát még azt se tudom kiszedni.

''Tedd vagy ne tedd de soha ne próbáld!!''

(#1010) bigrock válasza dantej (#1009) üzenetére


bigrock
Topikgazda

Garanciális még? Ha igen, akkor vissza kell vinni, és mutassák meg, hogy igenis, működik a LAN port. (sanszos, hogy az ment tönkre)
Ha már nem (esetleg buktad a garit, mert szétszedted), akkor forraszd ki az elemet, és úgy adj neki tápot.

(#1011) moseras


moseras
tag

Sziasztok!

Egy kis segítséget szeretnék kérni. 1 db IP kamera jelét szeretném rögzíteni, de 3 külön hangforrás lenne, 3 külön mikrofonnal. Keresek olyan önálló IP alapú rögzítőt, amely 1 IP kamera + 3 mikrofon jelét tudja rögzíteni, FullHD-ben, 1 hónapig.

Köszi előre is.

Imi.

(#1012) bigrock válasza moseras (#1011) üzenetére


bigrock
Topikgazda

Ilyet nem fogsz sehol kapni. Megoldás lehet, hogy egy ilyen kis keverőn összehozod a 3 miki hangját és a kevert jelet viszed be az NVR-re. Apró hiba, hogy visszahallgatáskor nem tudsz választani a hangsávok közül. :)

(#1013) moseras válasza bigrock (#1012) üzenetére


moseras
tag

Üdv!

Köszönöm, hát ez nem túl biztató.

Imi.

(#1014) kovy79 válasza bigrock (#1012) üzenetére


kovy79
őstag

Az Eneo-nak van olyan hibrid cucca, amin egy rakás audió bemenet van.
Szerintem simán be lehet programozni a célnak megfelelően, de más kérdés, hogy mennyibe kerül...

''ha annyira NAGY hozzáértő vagy akkor azt is tudnod kell(ene) , hogy a 9550 ugyanaz mint a 9700-as!'' by bandika2006

(#1015) bigrock válasza kovy79 (#1014) üzenetére


bigrock
Topikgazda

Jogos, pl. ez a modell már 860.000 HUF körül megvehető. :)

(#1016) kovy79 válasza bigrock (#1015) üzenetére


kovy79
őstag

Hidd el, az nem is sok egy profi céleszközért! Otthonra játszadozni lehet az, de pl egy minőségi riasztó sem 2 Forint és mégis sok lakásban van milliós értékű.
Szerintem biztosan van olcsóbb (lehet, hogy az is a 100.000.- Forintot súrolja), de most nincs időm keresgetni. :)

[ Szerkesztve ]

''ha annyira NAGY hozzáértő vagy akkor azt is tudnod kell(ene) , hogy a 9550 ugyanaz mint a 9700-as!'' by bandika2006

(#1017) kovy79 válasza dantej (#1009) üzenetére


kovy79
őstag

Ha pl router-re rádugod, kap ip címet (ezt a router menüjében tudod megnézni a dhcp kliensek listájában)?
Én is így szopattam magam, míg rá nem dugtam egy 192.168.0.1 ip-jű router-re.

Mod: bocsi, hogy dupla lett.

[ Szerkesztve ]

''ha annyira NAGY hozzáértő vagy akkor azt is tudnod kell(ene) , hogy a 9550 ugyanaz mint a 9700-as!'' by bandika2006

(#1018) cleric


cleric
tag

van valami külömbség praktikussági szempontból egy dóm és sima kamera között vagy csak a kinézet?

https://lightyear.com/go/adam149

(#1019) kovy79 válasza cleric (#1018) üzenetére


kovy79
őstag

Sok dóm forgatható, ezenfelül a normálisan megcsináltak esetében nem lehet tudni, hogy éppen merrefelé néz. Elrettentésnek mindenképpen jobb, mint a sima.

''ha annyira NAGY hozzáértő vagy akkor azt is tudnod kell(ene) , hogy a 9550 ugyanaz mint a 9700-as!'' by bandika2006

(#1020) cleric válasza kovy79 (#1019) üzenetére


cleric
tag

Köszi a választ. :R

Ez szerinted ezek közé sorolható, jó vétel szerinted?

https://lightyear.com/go/adam149

(#1021) bigrock válasza cleric (#1018) üzenetére


bigrock
Topikgazda

Van a FIX dome, amin csak manuálisan (helyszínen) tudsz fókuszt, vagy zoomot állítani. A speed dome (PTZ) távolról is vezérelhető, forgatható.
Szerk.: megelőztek :-)

[ Szerkesztve ]

(#1022) kovy79 válasza cleric (#1020) üzenetére


kovy79
őstag

Szerintem semmivel sem különb, mint egy "sima" kamera. Külső behatás ellen mondjuk jobban védett, meg plafonra is egyszerűbb rögzíteni. :)

''ha annyira NAGY hozzáértő vagy akkor azt is tudnod kell(ene) , hogy a 9550 ugyanaz mint a 9700-as!'' by bandika2006

(#1023) cleric


cleric
tag

Remek, akkor lehet beruházok egy ilyenekből álló szettre. Van valaki aki foglalkozik felszereléssel (igényes kábelcsatornázás, házba befúrás stb.) ?

https://lightyear.com/go/adam149

(#1024) bozoli


bozoli
tag

Sziasztok!
Ha van egy IP kamerám, és szeretnék (video) felvételt készíteni riasztások (mozgás érzékelés) alkalmával, a kamerában NAS-t lehet megadni, mint video tárolására alkalmas eszköz. Szóval, NAS szervert kellene vennem (csinálnom) inkább, vagy NVR-t vegyek hozzá? (Pl:mini NVR cca:10000HUF. (e-bay))
Üdv.

(#1025) kovy79 válasza bozoli (#1024) üzenetére


kovy79
őstag

Én biztos NVR-t vennék.
Arról a mini NVR-ről én sem találtam semmi normális tesztet, de majd beszámolok arról, amit végül rendeltem.

''ha annyira NAGY hozzáértő vagy akkor azt is tudnod kell(ene) , hogy a 9550 ugyanaz mint a 9700-as!'' by bandika2006

(#1026) bozoli válasza kovy79 (#1025) üzenetére


bozoli
tag

Neked mikor jön meg a készüléked?

(#1027) kovy79 válasza bozoli (#1026) üzenetére


kovy79
őstag

Sógorom nemrég adta fel Kínából, tehát szerintem 2-3 hét.

''ha annyira NAGY hozzáértő vagy akkor azt is tudnod kell(ene) , hogy a 9550 ugyanaz mint a 9700-as!'' by bandika2006

(#1028) IppY


IppY
tag

Sziasztok!
A körfolyosómra kellene egy kulteri fix ip kamera nagy/szeles latoszoggel, >80°. Ha dome es van poe az elony. Koszi a javaslatokat elore is.

(#1029) VANESSZA1


VANESSZA1
őstag

Mini NVR 1080p teszt

Precision M7710_&_Precision M7740- CPU: 9980HK, RAM: 32GB/3200MHz, GPU: RTX5000, IGZO 4K-UHD, SSD: 2TB Force MP510, 2TB ADATA XPG SX8200 PRO, 1TB SK HYNIX Class 50 SSD

(#1030) bozoli válasza VANESSZA1 (#1029) üzenetére


bozoli
tag

Szia,
Igen, azóta ezt már én is néztem. Így elsőre elég jónak találom.
Bár nincs referenciám. Lehet, rendelek egyet....... :U

(#1031) rover45 válasza bozoli (#1030) üzenetére


rover45
senior tag

Ez gyakorlatilag alkalmas lehet arra, hogy 1-2 D-Link DCS-2310L kamerát kiszolgáljon? :)

(#1032) bozoli válasza rover45 (#1031) üzenetére


bozoli
tag

Szia,
Nem akarom osztani az észt, mert én is nemrég csöppentem ebbe bele. Viszont ezeket 4, ill. 8 csatornásnak írják. Attól függ, melyiket veszed meg. De szinte egy árban van. (+-1000 Ft) Én kérdeztem a kínait, hogy 3 MP-es kamerát rá lehet-e kötni, de azt válaszolta, hogy nem. Szerintem ő is csak a leírását nézte meg, ahol 2MP-ig írja. Viszont láttam egy orosz youtube videot, ahol egy 3MP-es (hikvision) kamerát vígan viszi. Amit te írtál az 720P, a hiki, meg 1080P. Szerintem vinnie kell. De ez még csak elmélet. Ha megjön, és érdekel, leírhatom a tapasztalataimat.
Üdv.

Ők ezt írják: Support Onvif protocol, support High profile S, High profile G, compatible with different IP camera that based on Onvif, RTSP standard.

[ Szerkesztve ]

(#1033) rover45 válasza bozoli (#1032) üzenetére


rover45
senior tag

Ha nem aranyárban megy, egyet szerintem én is vennék, te honnét rendeled?

(#1034) bozoli válasza rover45 (#1033) üzenetére


bozoli
tag

Én innen rendeltem:
http://www.ebay.com/itm/221528688891?_trksid=p2060778.m2749.l2649&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT
Azért, mert bár lehet, hogy tök egyformák mind kívül, mind belül, de még a progi verzója is, de amit láttam és tuti viszi a 3MP hikit, annak ez: N6200-8E volt a tipusa.
10500 Ft volt.

[ Szerkesztve ]

(#1035) Isikamika


Isikamika
tag

Üdv mindenkinek!

Segítséget kérnék olyan ügyben ,hogy a lakásban szeretnék 1-2 helyre megfigyelő kamerát tenni ,de teljesen vakon vagyok ezzel!
A lényeg,hogy aránylag normális kép legyen,ha nem rögzít nem gond ! Mobilrol rá tudjak nézni !
A beüzemeléshez ne kelljen kábel (internet) ,csak az adott WiFi hálózat !

Segítségeteket előre is köszönöm !

(#1036) BaLee válasza Isikamika (#1035) üzenetére


BaLee
addikt
LOGOUT blog

Én a Foscam kameráit tudom ajánlani:

Foscam FI931FW (1.3 megapixeles kamera)
esetleg
Foscam FI926W (ugyanez csak 3x zoommal)

Amit viszont én tapasztalati úton is leszűrtem most már, hogy az olcsóbb kategóriában alkalmazott (gallium-arzenid) alapú infra ledek élettartama 6-8000 óra. Ha minden éjszaka bekapcsolnak (és úgye nem csak éjszaka hanem ha olyan helyen vannak akkor sokkal tovább is éghetnek az infra ledek) és világítanak akkor már 1-1.5 év után elkezdhetnek kiégni. Nálunk a kamera amit tavaly nyár elején üzemeltünk be ott már 3 infra led kiégett.

(#1037) bozoli válasza Isikamika (#1035) üzenetére


bozoli
tag

Szia!
Először én is csak távolról akartam ránézni a lakásra, már ott tartok, hogy fel is akarom venni, amit lát. (esetleges riasztáskor)
Ezzel csak azt akarom mondani, hogy a bővítés lehetőségét is érdemes számba venni........
Üdv.

(#1038) Isikamika válasza BaLee (#1036) üzenetére


Isikamika
tag

Köszönöm a segítséget !

Az látom ,hogy WiFi kamerák ,de a lényeg az lenne ,hogy mikor felinstallalom,akkor se keljen hozzá router ,csak az adott,jelenlevő WiFi jel!

Nem derült ki számomra,hogy ez megfelel e ennek a kritériumnak!

(#1039) bigrock válasza Isikamika (#1038) üzenetére


bigrock
Topikgazda

Értem én, hogy gőzgép, de mitől megy? :)
Az "adott, jelenlévő wifi jel"-et a router generálja. Vagy a Mekiben akarod használni, publikus wifi-ről? :)
Feltelepíteni, beállítani wifi nélkül is be tudod egy laptop-ról. Után viszont kell a router a vezetéknélküli használathoz.

(#1040) Isikamika válasza bigrock (#1039) üzenetére


Isikamika
tag

A lényeg,hogy fizikálisan nem férek hozzá a routerhez! Szimplán csak wifis jön a jel,persze kell hozzá egy router is,de ahhoz nem férek hozzá! Tömören ennyi !

[ Szerkesztve ]

(#1041) bozoli válasza Isikamika (#1040) üzenetére


bozoli
tag

Hát, ha nem férsz hozzá a routerhez, úgy lehet, hogy ideig óráig fog működni, de nem biztos, hogy stabil lesz.
A kemerának jó, ha fix IP címe van. Amúgy nem fogod tudni elérni. (vagy csak ideig óráig, amit a router kioszt)
Aztán azt az IP címet amit előtte nehezen beállítasz lehet más kapja meg. Vagy ha kezdeményezed a fix IP-t, akkor meg router tulaja fogja látni, hogy van egy kakukktojás, és még a IP kamera MAC címér is fogja látni, és hipp-hopp, már ki is zárt véglegesen. Esetleg a feltöltési szálat fogod belassítani, és az szúr szemet.
Szintén az IP kamerákban van DDNS beállítási lehetőség, hogy ha nem fix a router IP címe, de pl nekem ez nem hozott kellő stabilitást, és a routerben kellett kezdeményeznem a DDNS szolgáltatást. Aztán ott a port használat, amin szintén lehet ütközés, mert nem tudhatod, mi van beállítva a routerben, vagy mögötte.
Ha nagy multik wifijét csapolod meg, ott meg lehet a sok felhasználó fogja belassítani, és neked már nem marad csak pár bit feltölteni. Akármelyik is a te lehetőséged, a kiadott pénz a kamerákra lehet, hogy felesleges lesz. És nincsen drágább, mint a kidobott pénz. Így vagy úgy, egy ideig még működhet is, de.......
gondold el, ha pont akkor nem megy amikor kell?..........
De a lehetőségeidet te ismered pontoson, mi csak találgatunk.

(#1042) Isikamika válasza bozoli (#1041) üzenetére


Isikamika
tag

Köszönöm a kimerítő válaszod! Így azért sokkal tisztábban látok!

(#1043) bozoli


bozoli
tag

Na, most nekem is akadt egy kis gondom. Nem megy az e-mail küldés a kamerából. Pontosan nem tudom mióta, de valamikortól a router csere után. Érdekes, mert addig a ddns nem ment rendesen, most jó, viszont most meg az e-mail küldéssel vannak gondok. Meg kell valami (kivételt, szabályt) adnom a routerben?

(#1044) bozoli


bozoli
tag

Hát már sok mindent kipróbáltam, de mindig ezt írja ki : Nem sikerült kapcsolódni a tesztszerverhez.
Ez mi? És miért?

(#1045) bigrock válasza bozoli (#1044) üzenetére


bigrock
Topikgazda

Az FTP-re küldés megy a kamerából?

(#1046) bozoli válasza bigrock (#1045) üzenetére


bozoli
tag

Igen, de az az ftp a routeren lévő USB pendrive.

(#1047) bozoli


bozoli
tag

Az IVMS-be (4200) megy az e.mail teszt, 465-ös porton (gmail).
De a hikin keresztül már nem. Már próbáltam a 25-ös 587-es portot is, meg átváltottam hotmail-re. de az sem lett jó. Mintha nem találná a routert, vagy nem találna át rajta. De akkor az ftp feltöltést miért? Több gép, és telefon is van a routeren. Legtöbb wifin..........

(#1048) Magi


Magi
tag

Sziasztok,

Egy kis segítséget szeretnék kérni.
Jó pár oldalt végig olvastam azokról a témákról, hogy hogyan lehet az IP kamerák IO portját használni.
Sajnos egyik sem adott egyértelmű választ :(

Tehát adott egy AV Tech AVN805-ös kamera IO portokkal.
A kamera érdekessége, hogy van benne egy PIR.

A PIR az alarm out-ra dolgozik jelenleg, mely 5V-os (talán TTL) jelet ad ki. Ezt egy tranzisztoron keresztül átalakítottam úgy, hogy a riasztó már tudja kezelni az egyik zónáján (Bázis ra a +5V, Emitterre a GND és a riasztóba a Collector és Emitter van bekötve megfelelő EOL ellenállásokon keresztül.)

Végre sikerült beszereznem egy mini PC-t (ingyen :) )amit DVR-ként szeretnék használni.

Azt szeretném elérni, hogy a rögzítés akkor induljon el, amikor be van élesítve a rendszer, tehát a PGM kimenetet úgy programoznám, hogy az az Alarm In-nek adjon jelet.

Na most a problémám az, hogy PGM-et még sosem kötöttem be, de azt látom, hogy a PGM és egy zóna Comja között NO/NC van, fesz különbség nincs. Így azzal próbálkoztam, hogy ilyen módon kötöm be az alarm in-t.
Azonban ez kudarc, mivel ahogy bekötöm a riasztó nyitottnak látja az alarm-outnak kötött PIR-t :(

Tudnátok segíteni abban, hogy ezt milyen módon lehetne jól bekötni?

Előre is köszönöm.

Sziasztok

Magi

(#1049) Magi válasza bozoli (#1047) üzenetére


Magi
tag

Szia,

Most olvastam, h problémád van az email küldéssel.
Nekem is hasonló gondom van az AV Tech kamerámmal. Van otthon 2 másik kamera ami simán küld emailt, de az AV Technek nem sikerül (FTP-t sem tudok elérni vele)

Remélem lesz valami triviális megoldás, mert már én is próbáltam Gmail-lel és yahooval is, illetve kinyitottam minden portot, de mégsem megy :(

Magi

(#1050) bozoli válasza Magi (#1049) üzenetére


bozoli
tag

Szia,
Az érdekes az, hogy amíg azSMC routerenen keresztül ment, addig ment az email. Viszont nagyon nem akart menni a távoli elérés.Ekkor a kamerában volt beállítva a DDNS szolgáltatás. Most TP link routerem van, mindig megy a távoli elérés, (itt a routerben van beállítva a DDNS) viszont ugrott az email. :(

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.