Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Halo sorozat

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:36:28

LOGOUT.hu

Komplett leírások a topik összefoglalóban. A warez itt is tilos!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#451) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

[link]

:Y :Y :R

Live-Die-Respawn

(#452) Blyan válasza oriic (#451) üzenetére


Blyan
félisten

Zsír! :K

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#453) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

KATTTATT

Live-Die-Respawn

(#454) br.rak válasza oriic (#453) üzenetére


br.rak
őstag

Én azt mondom hogy jobb hogy nem lett film belőle, hasonlóan a Bioshock-hoz,
N+1-edik Marvel szerű tucatfilm PG-12-vel, totál egydimenziós megközelítésben. Ilyenekkel nem kell rombolni a kiépített márkát.

szerk: A Nightfall végül milyen lett, nem tudtam túltenni magam az első részen, pedig a forward unto dawn-t szerettem, de ez eléggé alulról súrolta a minimumot, később beindul vagy emelkedik a minőség ( nem a CGI zavar, azt elfogadom hogy olyan amilyen)

[ Szerkesztve ]

(#455) oriic válasza br.rak (#454) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ismertek engem, fanboy vagyok mint állat, de a Nightfall... Inkább nem kommentálnám... :( :O

szerk:

Egyetértek egyébként, akármennyire is szeretnék filmet, túl nagy a világ ahhoz, hogy normális, élvezhető alkotást csináljanak belőle. Mondom ezt úgy, hogy Blomkamp Halo: Landfall videója mocskos jó lett.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#456) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

[link]

Live-Die-Respawn

(#457) br.rak válasza oriic (#455) üzenetére


br.rak
őstag

És a Film kapcsán, szerintem nem is a Master Chief/Covenant féle vonal lenne az erős. Hanem a Forerunner/Precursor ellentét, a Flood eredete, a következményes háborúk és maga a Halo-k megépítése. (nekem ezek tetszettek, ezekből én szívesen látnék több filmet és/vagy sorozatot, megfelelő költségvetéssel és akár kevésbé gyerekbarát módon ábrázolva)

szerk: Szóval akkor a Nightfall felejtős, a "normális" Halo sorozta idén jön?

[ Szerkesztve ]

(#458) oriic válasza br.rak (#457) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Rendes sorozat jöhetne ezekből, de az meg ugye nézettségfüggő, hogy kap-e folytatást: :( Amcsikat meg scifi sorozatok nem érdeklik, ezt már tudjuk évek óta. (lásd rengeteg elkaszált tv sorozat)

Nightfall felejtős, sima Spielberg sorozat idén ősszel jön. Valszeg Halo 5 megjelenése elött

Live-Die-Respawn

(#459) br.rak válasza oriic (#458) üzenetére


br.rak
őstag

Én akár egy animációs sorozattal is ki lennék békülve, ami annyira nem nagy költségvetésű ( kb mint most a Rebels) Halo MCE és SWTOR szinte animációt várni felesleges, kábelen simán elférhetne akár több évadon át.

(#460) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Remény

Csak ne karácsony legyen belőle. :DDD

Live-Die-Respawn

(#461) Blyan válasza oriic (#460) üzenetére


Blyan
félisten

Hát elég nagy szopóka van, ahogy elnézem... :D

Kösz az infót! :K

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#462) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#463) CocooN-z válasza oriic (#462) üzenetére


CocooN-z
őstag

Háááát.....

BRSZK 9.0 - 2024.06.29-30

(#464) Döglött Róka válasza CocooN-z (#463) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Mar eleg regota megy a pletyka rola, Chief renegat lesz es nyomozni kell utana.

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#465) oriic válasza Döglött Róka (#464) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

A két játszható karakter már régóta köztudott. (Chief, Locke) Fél éve voit egy leak lista, benne volt az open world. Bejött. Ezek szerint a saját hajó is várható lesz.

Live-Die-Respawn

(#466) CocooN-z


CocooN-z
őstag

Ezzel nincs bajom, nekem az böki a szememet, hogy eddig volt egy full lineáris játék sorozatunk, majd gondoltak egyet az 5. részre, és az open lesz.

Ha lesz benne sok interaction, és nem randomizálják szét akkor bejöhet. Nem tudom végül Destiny-t mennyire húzta ez le sztori szempontból.

győzzetek meg ;]

BRSZK 9.0 - 2024.06.29-30

(#467) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Halo bukósisak. :)

Live-Die-Respawn

(#468) CocooN-z válasza oriic (#467) üzenetére


CocooN-z
őstag

MC és ODST sisak keveréke, de ez brutál jó végeredménnyel... kiv leszek az árára.

BRSZK 9.0 - 2024.06.29-30

(#469) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#470) Döglött Róka válasza CocooN-z (#468) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Nem keverek ez, ez a szimpla Mark VI.

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#471) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Fan trailer :R

Live-Die-Respawn

(#472) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Kis kérdezz felelek a játék világáról.

Egyik legfontosabb: az E3-on látott trailerben nem egy Forerunner War-Sphinx volt.

Live-Die-Respawn

(#473) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#474) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#475) tknof1871


tknof1871
őstag

Üdv! Ez az élőszereplős videó trailer mit mesél el? Halo 3: "Arms Race" + "Landfall" Full Live Action Trailer

Windows 10 Home 64 bites operációs rendszer; LG G4 6.0 Android verzió

(#476) oriic válasza tknof1871 (#475) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Halo 3-hoz csinálták, ezek voltak az első élőszereplős reklámok a játékhoz. A trailer végén a Chief lezuhanó hajóját lehet látni.

[link]

Live-Die-Respawn

(#477) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#478) CocooN-z válasza oriic (#477) üzenetére


CocooN-z
őstag

Ez Menő :)

BRSZK 9.0 - 2024.06.29-30

(#479) Blyan válasza oriic (#477) üzenetére


Blyan
félisten

:C

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#480) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Elkezdtem kiacsizni a TMCC-t. :) Most perpill épp a playlisteket csinálom, meg a Par Time/Score acsikat. Tegnap lement easy-n a Halo: Combat Evolved. Időm:

2óra 57 perc 26 másodperc. :DDD

És rohadjak meg vagy 10x meghaltam, de az is csak azért volt, mert ugye Halo játékoknál, főleg az elsőnél, berobbannak a földön lévő gránátok is, így szinte mindig emiatt haltam meg hogy a plazma láncreakció elért engem is. :D De legalább meglett 15 perc alatt a The Library, meg 9 perc alatt a Keyes pálya. :DDD

Live-Die-Respawn

(#481) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Halo 5 Teaser!!

Live-Die-Respawn

(#482) Blyan válasza oriic (#481) üzenetére


Blyan
félisten

Szegény Chief... :)

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#483) br.rak válasza Blyan (#482) üzenetére


br.rak
őstag

Mert gondolod, hogy kinyírják a legsikeresebb xbox-sorozat főszereplőjét? :DD

(#484) Blyan válasza br.rak (#483) üzenetére


Blyan
félisten

Nem gondolom, bár örökké nem lehet futtatni.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#485) oriic válasza br.rak (#483) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem fogják. A teaser arra utal, hogy vadásznak Chiefre. Ha megnézitek csak a sisakot lövik szét. De ha nagyon kötekedni akarunk, akkor az csak egy Spartan II-es sisak, hiszen az előző teaserben már repedt volt a sisak. :D Ahogy a képregényben is. :DDD

Live-Die-Respawn

(#486) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Lelepleződött a visszaszámlálós oldal. Hát nem örülök, többet vártam.

Live-Die-Respawn

(#487) CocooN-z válasza oriic (#486) üzenetére


CocooN-z
őstag

Ez a riporteres "point of view" már sokszorta lerágott módszer, ilyenkor úgy érzem magam mintha a sztorit előttem megcsámcsogják, puhára rágják, majd aszottan nyálasan nekem csak le kell nyelnem.... :D

az SC: Tűzkeresztség is ilyen volt, bár azt szerettem :)

BRSZK 9.0 - 2024.06.29-30

(#488) oriic válasza CocooN-z (#487) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Erdekel a dolog amugy, csak trailert vartam. :)

Live-Die-Respawn

(#489) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Halo Online. Hivatalosan bejelentve. Csak Pc. Free-to-play. Csak oroszoknak. :DDD

Live-Die-Respawn

(#490) br.rak válasza oriic (#489) üzenetére


br.rak
őstag

Idén korábban jött el április elseje? :DDD
amúgy nézzük a jó oldalát, ha a halo3 motorját használják, akkor a 3/odst/reach triót lelkes oroszok átültethetik pc-re :DD

(#491) oriic válasza br.rak (#490) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hja GAF-en is ezt kerdeztuk legtobben. :D

Hihetetlen amugy de tenyleg.

Live-Die-Respawn

(#492) br.rak válasza oriic (#491) üzenetére


br.rak
őstag

gondolom mikrotranzakció lesz benne rendesen, amúgy piszkosul nem értem a logikát a halo3 motor portolásánál. Miért? Nem lenne egyszerűbb valamely akár régebbi Id tech -et vagy akármit licencelni?

(#493) Döglött Róka válasza br.rak (#492) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Akkor nem lenne halo, a motortol fugg a jatekmenet.

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#494) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Halo Online trailer

Ez bizony Halo 3, de van dizájn a 4-ből meg az 5 Bétájából is. Érdekes hogy csomó menüpont perpill angol.

Live-Die-Respawn

(#495) Sirandrish


Sirandrish
legenda

:D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#496) oriic válasza Sirandrish (#495) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Egyebkent se tudna, olyan nehez a cucca. :DDD

Live-Die-Respawn

(#497) Sirandrish válasza oriic (#496) üzenetére


Sirandrish
legenda

Igazán kijöhetne egy úszógumi is abból a suitból :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#498) Blyan válasza Sirandrish (#497) üzenetére


Blyan
félisten

Jókora kell, hogy megtartsa az 500 kilós mjolnirt. :D

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#499) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Halo 5 megjelenési dátum:

Master Chief Trailer

Spartan Locke Trailer

Vajon melyik lesz az igazi. :) Hell yeah de várom már.

Live-Die-Respawn

(#500) Blyan válasza oriic (#499) üzenetére


Blyan
félisten

Lehet választható lesz... :D

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Halo sorozat
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.