Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Halo sorozat

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:36:28

LOGOUT.hu

Komplett leírások a topik összefoglalóban. A warez itt is tilos!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#51) oriic válasza Blyan (#50) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem jön pc-re tuti...

Live-Die-Respawn

(#52) br.rak válasza oriic (#51) üzenetére


br.rak
őstag

Sose lehet tudni. Mondjuk csak a Halo miatt nem vennék ONE-t (max kölcsönkérem egy kis időre :D )
Az Office-t is megcsinálták iOS-re is, úgy vannak vele hogy plusz bevétel, az meg jó :D )

Amúgy meg XP: Igen 4giga ramig bőven jó, nyilván a dx9 kicsit már behatátolja a játékokat, de nekem még megfelel.

szerk: jaj anyám azok a kommentek a cikk alatt... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#53) Blyan válasza oriic (#51) üzenetére


Blyan
félisten

Remelem nem, mert bitang bukó lesz anyagilag, szarrá fogjak warezolni.

Meg mondjuk a Halo hardverigenyek eleg durvák voltak anno. :D

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#54) Blyan válasza br.rak (#52) üzenetére


Blyan
félisten

PC-re kiadva nem plusz bevételek lesznek, hanem óriási bevétel kiesések. Halo egy húzócím a Boxon, amire Xone-nak pont szüksége lenne, és úgy hogy exkluzív legyen.

Szóval ha ezt meglépik azzal bukó lesz.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#55) oriic válasza br.rak (#52) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Én is most a hsz-eket olvasom. Jaj...:DDD

Live-Die-Respawn

(#56) Blyan


Blyan
félisten

A Halo 4 spartan ops-nak lesz újabb évada, vagy az ennyi volt?

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#57) oriic válasza Blyan (#56) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Az ennyi volt.

Live-Die-Respawn

(#58) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#59) Döglött Róka válasza oriic (#58) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Fuh, hat nem szaroznak:) Ujabb megerosites hogy a 343-nal a leheto legjobb kezekben van a franchise.

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#60) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Ok most kicsit elámultam. :Y :C

Live-Die-Respawn

(#61) Blyan válasza oriic (#60) üzenetére


Blyan
félisten

Mégis min? Hogy templomban valaki ilyet csinál? :D

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#62) oriic válasza Blyan (#61) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

PErsze, hogy milyen királyul szólt. :D

(#63) Blyan

Nem igen járok templomba. :D

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#63) Blyan válasza oriic (#62) üzenetére


Blyan
félisten

Nem sok gregorián kórust hallottál még, mi? :D Jó akusztikájú hely kell hozzá - a templomok jellemzően azok, és egy kis énekhang. :P

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#64) #18946816


#18946816
törölt tag

Sziasztok!

Először is örülök, hogy itt vagyok ebben a fórumban^^
Másodszor meg engedjétek meg, hogy bemutassam nektek az elmúlt percekben készen lett videómat. Egy Halo Combat Evolved-es Montage videó és talán amit érdemes megemlíteni, hogy Xbox360 Controler-rel próbáltam aprítani a PC-s népet! Remélem tetszeni fog a videó és várom a véleményeiteket róla! :K

CAME BACK (2014Tage) - A Halo CE Montage - Kadem

Kadem

[ Szerkesztve ]

(#65) oriic válasza #18946816 (#64) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Üdv itt is Kadem! :)

NEm rossz videó, élmény lehetett joy-t használni a többi pc-s ellen. :DDD

Live-Die-Respawn

(#66) #18946816 válasza oriic (#65) üzenetére


#18946816
törölt tag

Igen, az külön egy élmény volt. Néha még most is "kiakadnak", hogy mi az, hogy én joy-jal játszok és jobb vagyok:) De hát ilyen ez az FPS szakma:-)

MÁS:
Evil FX Designs Incredibly Realistic Halo 4 Didact Costume

[ Szerkesztve ]

(#67) #18946816


#18946816
törölt tag

Ha valakit érdekelne egy kis Halo 1-es bajnokság akkor ajánlom a figyelmébe azt a cikket: http://halocommunity.hu/2014/08/halo-community-free-for-all-bajnoksag/

Szerintetek van értelme Xbox-ra szervezni bajnokságot? SAjnos most nincsen boxom és nem tudom mekkora igény lenne rá.:/

[ Szerkesztve ]

(#68) Döglött Róka válasza #18946816 (#67) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Egy magyar Halo 4-re vagy Reach-re beneveznek.

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#69) Blyan válasza #18946816 (#67) üzenetére


Blyan
félisten

Bakker, évekig kerestem a lehetőséget erre anno CE alatt. :D
De PC-n sosem találtam szervert ahol játszottak volna... :(

Amúgy durva belegondolni, hogy már 12-13 éve rajongok töretlenül ezért az egészért. :D Mármint a Halo sztoriért. Nagyon telik az idő.
Sosem volt 1st gen boxom, szóval amikor végre megjelent PC-re a játék nagy királyság volt. 100x végigjátszottam. A demot vagy 1000x (csal a Silent Cartographer pálya fele volt benne :D).

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#70) #18946816 válasza Blyan (#69) üzenetére


#18946816
törölt tag

Ne is mondd. Én 2004-ben kezdtem a Classic Xbox-on és járt hozzá a Combat Evolved. A kampánnyal toltam 2 évig, majd PC-re letöltöttem a Halo Trial-t (ugyebár ez volt a demo neve). Abban multiztam az egyetlen egy pályán, a Blood Gulch-on. Majd Ismerősöm mutatta, hogy van a Halo Csutom Edition és minden pálya benne van. Kész orgia volt:-) Aztán még máig azzal játszok néha-néha PC-n, de a jó öreg Joy-omat nem hanyagolom ezen a platformon sem:D Bennem a Halo 1 és a Halo 3 hagyta a két legnagyobb nyomott és emiatt is várom a MMC-t, mert felüdülés lesz játszani újra e játékokkal dedikált szerevereken és 60FPS-sel..:-)

(#71) Blyan válasza #18946816 (#70) üzenetére


Blyan
félisten

Nekem az 1 3 4 és a furcsa módon a hangulata miatt a ODST a kedvencem.

A 2-öt sajnos anno csak Warez miki módban tudtam kijátszani (de mocskosul felszabták az agyam akkor az Only Vista dologgal), szóval én ezért várom nagyon a MMC-t.

Anno nem volt lehetőségem multizni, amikor meg volt nem találtam senkit aki még játszotta volna, már meg már örülök, ha a offline lövöldére jut néha időm. :D

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#72) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

170font, kb 68 ezer ft. Rossz hír: elfogyott az összes. :D

Live-Die-Respawn

(#73) Blyan válasza oriic (#72) üzenetére


Blyan
félisten

Na azért ez túlzás. Nyilván megvenném, ha pénz nem számítana, de számít és egy Xbox 360 ára mégis csak borsós egy kicsit... :D

Ezt leszámítva amúgy baró. :K

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#74) oriic válasza Blyan (#73) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Kérlek szépen az xbox 360 full olcsó: :D Nem ONE-t akartál írni? :DDD

Live-Die-Respawn

(#75) Blyan válasza oriic (#74) üzenetére


Blyan
félisten

Vennék én One-t 68K forintért, de gondolom a kéz a bilibe kategória... :D

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#76) oriic válasza Blyan (#75) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

70ért már lehet az ebay-en kapni alapgépet( kábelek meg joy nélkül :D)

Live-Die-Respawn

(#77) br.rak


br.rak
őstag

Még pár hónap és ha az MS tovább pánikol, a Kinect mentes lesz 250-275Euro is :DD

[ Szerkesztve ]

(#78) Blyan válasza oriic (#76) üzenetére


Blyan
félisten

Aha, kar hogy nem árulnak házat, alaplapot, stb, mert akkor 2-10 ezer forintjával ossze lehetne legozni. :D

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#79) Döglött Róka válasza oriic (#72) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Bah jol muatatott volna az injustice figura mellett:D

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#80) oriic válasza Blyan (#78) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Szép is lenne. :DDD

Live-Die-Respawn

(#81) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Halo: The Master Chief Collection hivatalos ára Magyarországon: 20.000ft. Előrendelőknek 18 ezer. Az előrendelők ingame DLC-ket kapnak majd hozzá, Collectors edition egyelőre nem várható.

Live-Die-Respawn

(#82) #18946816 válasza oriic (#81) üzenetére


#18946816
törölt tag

Az ugy elég baráti... Szépen még ráment egy 6000 Ft:S

(#83) Blyan


Blyan
félisten

Amugy rajottem, egyetlen hibája van a Halo 4-nek, hogy a zenéje nem annyira jo, mint az O'Donnel félék.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#84) Döglött Róka válasza Blyan (#83) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Nekem nagyon bejonnek a zenei, frissult a hangulat tole. Amolyan uj kezdetet ad. A 117-et vagy a To The Galaxy-t hallgasd meg kulon de a Solace is egy remek track. De pl a 3. misszio amikor a forerunnerekkel talalkozol a kopar sziklakon na ott valami hihetetlen jol adja a foldontuli ismeretlen hangulatot a zene. Bejon a modernebb hangszereles. O'Donnel nem kicsit midi-jellegure vette a dolgot.

De ugyanilyen frenetikus volt anno a Tip of the Spear Reachben.

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#85) Blyan válasza Döglött Róka (#84) üzenetére


Blyan
félisten

A Reach zenéjét nagyon szeretem, de igaz ez a többire is, a Reach, 1,2,3,ODST-t vagy 100x végighallgattam (bkv-zok, szóval majd minden utazásom során valamelyik Halot hallgatom 90%-ban), de 4-gyel még barátkoznom kell. Egyszerűen annyira nem ragadott meg, mint azok.

Azt ugye tudod, hogy a 4 zenéjét nem O'Donnel csinálta?

Viszont maga a játék és a történetvezetés nagyon ott van. Nagyott gurítottak a 343-as srácok.

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#86) oriic válasza Blyan (#83) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Tény hogy más, de nekem nagyon bejön. Remélem 343i-nek van annyi esze hogy most a szabadúszó O'Donel-t felveszik majd.: :)

(#87) Blyan

Nem akarom megváltozatni, inkább kibővíteném. Vegyesen jöhetnének a régi taktusok( alap Halo theme egy pár másodpercre hallható Halo 4-ben, ez nagyon kevés szerintem)

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#87) Blyan válasza oriic (#86) üzenetére


Blyan
félisten

Nos... jó lenne, de egyben valszeg változna trilógia további részére a zene, szóval nem biztos, hogy jó ötlet.
Azt mondjátok jó az új zene, akkor miért akarjátok megváltoztatni? :D

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#88) Döglött Róka válasza Blyan (#85) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Persze, de ez hallhato is rajta. Teljesen mas a hangszereles.
Neil Davidge a massive attacktol volt az elkoveto. A Solace-on hallatszik leginkabb, hogy nem nyultak melle a fazonnal.

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#89) br.rak


br.rak
őstag

Lehet, hogy sokaknak kicsit fura volt a váltás, de pl az Arrival vagy a To Galaxy igazán jó sikerült darabok.

más: A Halo 5 akkor egy fordított 2 lesz, csak itt nem John/Thel 'Vadamee hanem Locke/John sorrend lesz?

[ Szerkesztve ]

(#90) Döglött Róka válasza br.rak (#89) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Szerintem nem erdemes talalgatni, a 4 is eleg kitekert sztorival rendelekezett. Amikor az embereriseg eredetet magyarazta a konyvtarosneni kicsit pislogtam:)

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#91) oriic válasza Döglött Róka (#90) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

No igen, korábban én is csak ámultam a Forerunner-Emberiség háború témáján. Erre meg ugye rátette egy jó nagy lapáttal a témához illő Terminal videó.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#92) br.rak válasza oriic (#91) üzenetére


br.rak
őstag

Most konkrétan nem rémlik mire gondolsz, egy youtube linket tudsz adni?
Amúgy az emberiség mindig is barbárabb volt, azért is lettek volna "'Mantle" örökösei,csak közben a Precursorok szépen eliminálódtak. (és a Flood is ezért kímélte meg őket az ősi Human-Flood háborúban)

(#93) oriic válasza br.rak (#92) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Lord of Admirals

Live-Die-Respawn

(#94) br.rak válasza oriic (#93) üzenetére


br.rak
őstag

:R

(#95) Blyan válasza br.rak (#89) üzenetére


Blyan
félisten

Az akkor már csak Arbiter volt, nem? :)

Amúgy jó kérdés, elvileg Locke Johnra vadászik, nem? Érdekes, hogy ezt hogyan hozznák össze...

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#96) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

"más: A Halo 5 akkor egy fordított 2 lesz, csak itt nem John/Thel 'Vadamee hanem Locke/John sorrend lesz?"

Kb, de azt még mindig nem tudni hogy milyen parancsot utasított vissza John, amiért ráküldték Locke-ot. Plusz H2-ben végül Arbiter a társunk lett, Agent Locke-al nem tudni mi a helyzet.

Live-Die-Respawn

(#97) Blyan válasza oriic (#96) üzenetére


Blyan
félisten

Lehet Halsey doki levadászása volt a parancs?
Nem nagyon tudnék más olyat, amit ne vállalt volna el 117.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#98) oriic válasza Blyan (#97) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Mivel Halsey tudjuk hogy melyik oldalra ált, lehetséges.

SPOILER

Viszont ott van még a Didact ügy is, plusz nagy kérdés, hogy hova tűnik el Chief csapata.

SPOILER

Live-Die-Respawn

(#99) br.rak


br.rak
őstag

Az ONI a háttérben kevert már a Covenant szeparatisták (vagy mi most a nevük) ellen is , akár az is lehet az indok. Az új Halo amúgy Halsey sikertelen levadászása után fog játszódni biztosan? Mennyi rész van még a képregényből vissza?

[ Szerkesztve ]

(#100) Blyan válasza oriic (#98) üzenetére


Blyan
félisten

Engem még az érdekel, hogy ennyiben marad-e a Cortana dolog... Nagy űr marad majd utána a játékban, ha így marad..

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Halo sorozat
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.