Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Halo sorozat

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:36:28

LOGOUT.hu

Komplett leírások a topik összefoglalóban. A warez itt is tilos!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#551) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Hunt the Truth 9. rész.

Ó, lesz itt balhé ezerrel. :)

Live-Die-Respawn

(#552) br.rak válasza oriic (#551) üzenetére


br.rak
őstag

"Kicsit" lemaradtam a Halo képregényekkel és ezzel a "podcast"-tal is. Mennyi infó van belülűk ,ami az új rész történetére utalhat?

(#553) oriic válasza br.rak (#552) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

A képregény a Halo 4 direkt folytatása, szóval azt mindenképp kell ismerni majd új részhez.

A podcast meg egy nyomozás igazából, rohadt sok érdekességgel. Sőt...Utalgatások is vannak Halo 5-re.

Live-Die-Respawn

(#554) br.rak válasza oriic (#553) üzenetére


br.rak
őstag

Oké ,akkor úgy kérdem, hogy a Didiactos képregény után is van-e közvetlen kapcsolódás a fősztorihoz, vagy Palmer&co kalandjait olvashatjuk? :DD

(#555) oriic válasza br.rak (#554) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Mivel van ott Halsey is, van kapcsolat. :D

Live-Die-Respawn

(#556) #58450688


#58450688
törölt tag

Hallgassátok szeretettel :) Halo 5 Guardians music sample [link]

[ Szerkesztve ]

(#557) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Na ODST kinek hogy tetszik? Szerintem szebb lett jóval mint az alap kiadás. :)

Live-Die-Respawn

(#558) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Gameinformer júliusi számában Halo 5: Guardians.

Ízelítő:






Live-Die-Respawn

(#559) Döglött Róka válasza oriic (#558) üzenetére


Döglött Róka
veterán

A karaktereken látszik, hogy ingame. Látom nem fejlődtek vissza a 4 óta :D

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#560) br.rak


br.rak
őstag

Nem akartam a legújabb hírhez bespoilerezni (ingyen DLC-k)
de spoiler

A Domain nem elpusztult a Halo legelső aktiválásakor? És már előtte is gajra tette a Flood....

[ Szerkesztve ]

(#561) oriic válasza br.rak (#560) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Elvileg de, viszont talaltam egy ilyet:

SPOILER

Despite the Gravemind's claim, something of the Domain appeared to survive the activation of the Halo Array. In 2557, during their time on Requiem, Master Chief Petty Officer John-117 and Cortana were able to partially access the Domain via local terminal nodes, learning more about the tale of the Didact and the Librarian. However, Cortana mentioned that the terminal was "caught in a loop" trying to access the Domain, suggesting that the Domain itself was actually unavailable and the fragments viewed on Requiem were hosted locally in the terminals themselves.

Live-Die-Respawn

(#562) br.rak válasza oriic (#561) üzenetére


br.rak
őstag

Mondjuk, ha így nézzük, akkor a terminálok egyfajta cache-ként funkcionáltak. majd kiderül mi az igazság (vagy nem :DDD )

(#563) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Trailerek... :Y :C

Live-Die-Respawn

(#564) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Warzone gameplay

Live-Die-Respawn

(#565) CocooN-z


CocooN-z
őstag

Kát hogy nem hoztak egy olyan trailert mint anno a 2 HD hoz csináltak...nha az ütött nagyon

Ez

[ Szerkesztve ]

BRSZK 9.0 - 2024.06.29-30

(#566) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Halo 5 képek. Páran mondták hogy csúnya, hát szerintem rohadtul nem. :)

Live-Die-Respawn

(#567) Döglött Róka válasza oriic (#566) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Haters gonna hate... :)

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#568) Blyan


Blyan
félisten

Én ugyan mostanában nem követem a Halo 5 történéseinek boncolgatását, de remélem MC megszívatja Locke-ot.

A Halo: The Fall of Reach – Animated Series-t gondolom sehol sem lehet fű alatt megnézni egyelőre.

Apropó. a negyedik Halo könyv magyar megjelentetése hogy áll? Anno karácsonyra vártam nagyon. :D

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#569) oriic válasza Blyan (#568) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"Apropó. a negyedik Halo könyv magyar megjelentetése hogy áll? Anno karácsonyra vártam nagyon. :D"

Írtam Tuannak, még nem válaszoltak. :D

Chief vs. Locke-hoz meg:

Elvileg ez lesz az egyik gyűjtői kiadásban, szóval valszeg összefognak majd.

Live-Die-Respawn

(#570) Blyan válasza oriic (#569) üzenetére


Blyan
félisten

Durva, hogy John ennyivel nagyobb darab... :D Azért remélem az összefogás előtt még szétrúgja Locke seggét.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#571) Döglött Róka válasza Blyan (#570) üzenetére


Döglött Róka
veterán

John oriasi, imadom a cutscene-eket ahogy a tobbi ember fole tornyosul. A legjobb a 4-ben Palmer megjegyzese, "azt hittem magasabb vagy" :D

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#573) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#574) br.rak


br.rak
őstag

Azért lassan jönnek a videók is

Halo 5: Launch TV Commercial

Halo 5 Opening Cinematic

Kár hogy nincs spoiler gomb, szívesen megírnám, hogy szerintem miért csinálja ezt a Chief. :)

(#575) oriic válasza br.rak (#574) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nyugodtan, úgyse jár ide senki. Igazából ezért nem foglalkozok topikkal. :(

Live-Die-Respawn

(#576) br.rak válasza oriic (#575) üzenetére


br.rak
őstag

oké

Naszóval innentől sp:

Chief célja az ONI kiiktatása, mivel szerintem megint előtúrtak valamit amit nem kellett volna ( flood v. precursor) vagy célirányos fajirtást terveznek, esetleg a kettőt együtt Ugye az emberi civilizáció is igen komoly diktatórikus jegyeket öltött, maga Spartan program eredet célja az volt, hogy egyszemélyes kvázi SS kivégzőosztagokat hozzanak létre a lázadók ellen, csak menet közben jött a Covenant.

sp off

(#577) [Prolixus] válasza br.rak (#576) üzenetére


[Prolixus]
addikt

FRIKKIN SPOILER ALERT

Ez olyan túl kézenfekvő lenne az ONI oldaláról. Fantáziátlanságról tanúskodna, már ami a készítőket illeti. Másrészről meg szerintem a Chief nem menne el idáig. Parancsmegtagadást, esetleg dezertálást már kinézek belőle az Halo 4 eseményei után, de ez azért azon jóval túl megy. Szóval saját szakállára nem hiszem hogy ilyet csinálna. Plusz még a komplett Blue team-et is sikerülne meggyőznie, hogy legyen cinkosa? A társai (barátai) azért csak agymosott katonák valamilyen szinten (még ha szuperkatonák, akkor is), ebben akkor se állnának mellé csak úgy, a státusz meg a közös múltjuk ide, vagy oda. Ilyesmit részemről csak úgy tartok elképzelhetőnek, hogy ha tegyük fel valahogy kapcsolatba kerülnének Dr. Halsey-vel, aki olyan bizonyítékokat mutogatna nekik az ONI terveiről meg asztal alatti húzásairól, amit máshogy nem lehetne interpretálni. Plusz lenne valami belső erő a UNSC-n belül, akik kvázi "off the record" parancsba adnák, hogy iktassák ki az ONI-t.

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#578) oriic válasza br.rak (#576) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ismerős írt egy dolgot. (SPOILER)

"A Blue Team küldetés során, MC leesik egy hídról egy Hunter miatt, és ott meglátja Cortana chipjét, ami eltűnik, amikor hozzáér majd Coratana alakját látja meg ( többször láttuk ezt már előzetesekben ), ami hozzászól azzal, hogy "The Domain is open. Meridian is next. The reclamation has begun. " vagy valami ilyesmi!Szóval utána valahogy újratálalkozik a csapattal és elmennek, de szerintem nem vissza az Infinity-re, hanem Meridian-ra."

Tippre azért megy a balhé, mert nem tér vissza, hanem Meridianra megy. Közben meg ugye a Guardianok is megjelennek több bolygón, Jul elveszíti az irányítást a Promehteanok felet, megjelenik Warden Eternal, szóval lesznek itt balhék.

Az több mint valószínű, hogy a sztoriban lesz meglepi, meg a végén Locke és Chief együtt harcolnak majd, de hogy pontosan mi történik majd azt nem tudom egyelőre elképzelni. Részletek miatt figyelni kell a Hunth The Truth új évadát, meg az Escalation képregényt is, ezekkel áll majd elvileg össze az egész sztori.

A multiról meg nem mondhatok semmit, az már "most" is király... :P

Live-Die-Respawn

(#579) MTMan válasza oriic (#578) üzenetére


MTMan
tag

Azért remélem Cortana nem csak ennyi lesz a sztoriban és vele kapcsolatban is lesz valami meglepi.

(#580) br.rak válasza oriic (#578) üzenetére


br.rak
őstag

Escalation, abban mi a logika, hogy az új story lezáró része novemberben jön ki, a játék után?

Starctaft példával élve: szerintem megpróbálják megszelídíteni a floodot (mint anno UED a 2. overmind-ot) és saját céljaikra használni, én ezt gondolom a balhé kiindulási alapjának és erős ok lehet a dezertálásra

Illetve amit még el tudok képzelni, hogy a "proféták" akik ugye felszívódtak, valahogy mégis az embereknél kötöttek ki ( ugye a régmúltban volt ilyen szövetség csak a Forerunnerek bedaráltál őket)

A Domain-os utalás meg nagyon kétértelmű, lehet ezt is a flood-dal kapcsolatba hozni

(#581) oriic válasza br.rak (#580) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ezért mondom hogy tuti hogy lesznek még itt meglepik. Már csak az Escalationt olvasva is, ott is vannak érdekességek.

A képregény befejezését nem értem én sem, de lehet hogy majd abban is folytatják majd a Halo 5 eseményeit.

(#579) MTMan

Elvileg ebben a részben nem kap szerepet.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#582) [Prolixus]


[Prolixus]
addikt

Új előszereplős TV reklám:
[link]

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#583) oriic válasza [Prolixus] (#582) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

br.rak is ezt linkelte, de köszi. Jó lesz ez. :)

Live-Die-Respawn

(#584) [Prolixus] válasza oriic (#583) üzenetére


[Prolixus]
addikt

fuck, mivel a szintén linkelt intro cinematic már régi dió, aszittem a reklám is az ami már korábban lett bemutatva. sorry. :B

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#585) oriic válasza [Prolixus] (#584) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem para, csak szóltam. :)

Meg kellene hallgatnom Hunt The Truth legutóbbi részét is, de lehet holnapra hagyom, ma még van egy tesztelésem éjféltől, és előtte nincs már ehhez kedvem....

Live-Die-Respawn

(#586) br.rak


br.rak
őstag

Soundtrack (hivatalos) van már a játékhoz?

(#587) oriic válasza br.rak (#586) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Még nincs . Sample-ket lehet hallgatni egyelőre:

[link]

Valamint az első számot feltették netre:

Halo Canticles :C

Live-Die-Respawn

(#588) [Prolixus] válasza oriic (#585) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Igazán írhatnál belőlük valami összefoglalót. Nincs kedvem végighallgatni őket. :DDD

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#589) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Halo videók, trailerek magyar felirattal. Hátha jól jön valakinek majd.

Live-Die-Respawn

(#590) [Prolixus] válasza oriic (#589) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Te csinálod?

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#591) oriic válasza [Prolixus] (#590) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Neeeem, annyira nem megy nekem az angol. :) Egy jó ismerősöm. :)

Live-Die-Respawn

(#592) [Prolixus]


[Prolixus]
addikt

Halo The Fall of Reach Animated Series Trailer

Már ha érdekel valakit. Ez amúgy olyan f@szság, hogy mindenfelé (pl. képregény, animációs sorozat) látható Chief arca, kivétel a játékokban. Értem én, hogy hagyomány, meg minden, de akkor úgy kellett volna csinálni, hogy sehol se lehessen látni.

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#593) oriic válasza [Prolixus] (#592) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Halo 4 intrójában is látható volt.

Live-Die-Respawn

(#594) [Prolixus] válasza oriic (#593) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Jah,, gyerekként. De valahol hivatalosan megerősítették, hogy ő volt? Persze, "ohn" feliratú póló meg minden, nyilván rá vonatkozott, de meg lett erősítve, hogy tényleg? Amúgy ha igen, akkor még inkább baromság, hogy felnőttként nem mutatják az arcát.

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#595) Blyan válasza [Prolixus] (#594) üzenetére


Blyan
félisten

Eccer mutatták a szemét, az nem elég? :D

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#596) oriic válasza Blyan (#595) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

:D

Egyébként korábban azzal magyarázták hogy mindig sisakban van, hogy így könnyebben el tudják képzelni a játékosok azt hogy ők a nagy harcosok. :D Persze ez hülyeség, szóval jöhetne már az hogy néz ki. Ebben a részben mondjuk ismét nem látjuk meg, de talán a következőben.

Live-Die-Respawn

(#597) Blyan válasza oriic (#596) üzenetére


Blyan
félisten

De most egy hófehér arcú, 50+ körül csávó arca mennyiben dobja fel a játék hangulatot? :D

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#598) oriic válasza Blyan (#597) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Főleg hogy valszeg sebekkel is teli van. :D Engem nem érdekel hogy néz ki amúgy.

Live-Die-Respawn

(#599) br.rak


br.rak
őstag

Nincs ebben semmi különös, van akinek a maszk hozzá tartozik az "imidzséhez" (az hiszem a halo 1 végénél amikor leveszi a maszkot, hiába nem látod , egy másik maszk van alatta)

(#600) [Prolixus] válasza Blyan (#597) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Semennyire. De nem is ez a lényeg. Egyszerűen csak idegesítő picit számomra, hogy kínosan ügyelnek erre "Játékban sosem látszik a Chief arca" dologra, miközben:

a, Totál hülyeség az ennek okára adott magyarázat, főleg úgy, hogy hangot azért adnak neki (így már nyilván nehezen tudom beleképzelni magam a helyébe, ha hallom, hogy nem olyan a hangja mint nekem), plusz egyre inkább személyiséget is. Nem mellesleg a mai FPS-ek világában ez a "néma, szótlan, személytelen főhös" archetípus enyhén túlhaladott, idejétmúlt dolog.

b, Minden más formátumban láthatod, hogy néz ki, egyedül a játékban nem.

Szóval akkor mire jó ez? Hagyomány? Nyilván, de az egyre kínosabb fajátból. Amúgy ez az egész onnan jött most nekem, hogy a Halo 5-ös Blue team-es bemutatkozó cinematicban iszonyat béna a vágás amikor a Chief felrakja a sisakot, persze csak azért, hogy ne lehessen látni az arcát. Erre ugyanezzel a játékkal megjelentetnek egy animációs cuccot, amelyben premier plán látni lehet, hogy néz ki a csávó. WTF :F

Nem nagy dolog persze, egy béna vágással kicsit elrondított cinematic nem a világ. Csak ez a hagyomány érthetetlen számomra. Úgy baromság ahogy van szerintem, ezért nem tudok szó nélkül elmenni mellette már.

[ Szerkesztve ]

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Halo sorozat
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.