Hirdetés

2024. május 19., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVI. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#40851) Boxer001 válasza Vandit. (#40850) üzenetére


Boxer001
veterán

Ja, értem...sissy-t soha nem csinálom, eddig akárhányszor próbáltam, mindig a térdemet baxta. Jól nézhetsz ki pinalegyezés közben. :D Jobban mondva faxlegyezés. :D

(#40852) CarajoEsp válasza Vandit. (#40850) üzenetére


CarajoEsp
senior tag

Sissy-t énis szoktam csinálni, legjobb:)

-Battletag: CarajoEsp#1838 -Steam: CarajoEsp -WP7 Gamertag: CarajoEsp1-BF3: HUNGeriEnd

(#40853) Vandit. válasza Boxer001 (#40851) üzenetére


Vandit.
addikt

Ja, bár nem izgat, hogy nézek ki, mert bejön a gyakszi. Pl. Victor Martinez is csinálja az edzésvideójában, szerintem ő sokkal furábban néz ki, akkora tömeggel a pinalegyezőben. :DDD

[ Szerkesztve ]

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#40854) P00By válasza Vandit. (#40853) üzenetére


P00By
nagyúr

A régi termemben azzal riogatták az embereket, h az a gyakszi elsorvasztja a golyóidat! ;] :P

(#40855) Vandit. válasza P00By (#40854) üzenetére


Vandit.
addikt

Aha. A kreatintól meg megpuhul a bicepszem felső rétege. :DD

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#40856) Bibby válasza P00By (#40854) üzenetére


Bibby
addikt

Ez igaz is. A női gyakorlatok kinyírják a mogyeszt. :K

Ελευθερια η θανατος

(#40857) Vandit. válasza Bibby (#40856) üzenetére


Vandit.
addikt

Már nem azért, de van olyan, hogy női gyakorlat? Ez kb. olyan, hogy a sör a férfias pia és azt nő ne igyon. Én rühellem a sört csak a whiskey-t szeretem. :U :DDD
Ilyen erővel a guggolás is kinyírja a golyót.

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#40858) P00By válasza Vandit. (#40855) üzenetére


P00By
nagyúr

Na, pontosan! :DDD :DD

(#40859) Bibby válasza Vandit. (#40857) üzenetére


Bibby
addikt

Szerintem még most fejezd ezt be... rühelled a sört, pinalegyezőt csinálsz...következő mi lesz, hogy nem szereted a focit? :Y
Nagyon rossz kép kezd kialakulni.
;] :DDD

[ Szerkesztve ]

Ελευθερια η θανατος

(#40860) Vandit. válasza Bibby (#40859) üzenetére


Vandit.
addikt

Na jó. Inkább megyek is edzeni, mert itt csak a komolytalankodás megy. Szánalmas. :U :( :DDD

[ Szerkesztve ]

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#40861) God Vazzeg válasza Bibby (#40859) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Én rühellem a focit, de a sört szeretem :D Nem kell reagálni ;]

(#40862) P00By


P00By
nagyúr

Én inkább nem írok semmit! ;]

(#40863) Bibby válasza God Vazzeg (#40861) üzenetére


Bibby
addikt

Najó, és ezt szereted? Mert akkor nincs semmi gond. :P

Ελευθερια η θανατος

(#40864) marcus.fenix


marcus.fenix
aktív tag

Aztakurva...
... most olvasgattam diéták után, és akkor találtam EZT...
Ezen össze-vissza hugyoztam magam.... képletesen... :DDD :W :Y

Az összes rap-et hallgató kemény csávónak küldöm e dalt: http://www.youtube.com/watch?v=5PsnxDQvQpw - és remélem tudnak angolul, különben azt hinnék kedveskedek...

(#40865) Atomgeszi válasza Boxer001 (#40845) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Az is lesz akkor. Smith gépen mennyire jó? De végülis ha fogok két egykezes súlyzót az is jó sztem. Ezt majd kitapasztalom:)

(#40866) God Vazzeg válasza Bibby (#40863) üzenetére


God Vazzeg
veterán

:K ;]

(#40867) student válasza God Vazzeg (#40866) üzenetére


student
őstag

milyen kenyeret (v)eszel?

#40864) marcus.fenix
ez elég beteg. dehát transexual transgender pipől alapbol beteg dolog, belelőném ezeket a dunába

(#40868) szokeherceg


szokeherceg
tag

85 kiló körüli patesz írja már le mennyiségekkel mit eszik diéta alatt. Mintha megálltam vna a fogyásban, kéne vmit változtatni..

Kétfajta motoros van: aki már esett, és aki esni fog...

(#40869) Vandit.


Vandit.
addikt

Na vettem Jumbo profot. Első benyomás az, hogy qrva jó. Megiszom és úgy érzem, hogy szinte már meg is emésztettem annyira könnyed az egész. Akár egyből is tudnék rá enni nem úgy, mint egyes tömegnövelőknél és az ára sem vészes. Aki teheti próbálja ki szerintem. :K

Szerk: Természetesen a focit és szeretem én is, de a sör felejtős. :N

[ Szerkesztve ]

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#40870) Boxer001 válasza Vandit. (#40869) üzenetére


Boxer001
veterán

Na vettem... Ki hitte volna... :DDD Mennyiért eladó a klisé? :DD Pofám leszakad. :Y

(#40871) Vandit. válasza Boxer001 (#40870) üzenetére


Vandit.
addikt

:( :P :DDD

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#40872) God Vazzeg válasza student (#40867) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Sima fehér kenyér, vagy félbarna :U

Más: ráz a hideg mint az állat, beteg leszek holnapra, faxom kivan :O H1N1 lesz tuti, gondoltam elbúcsúzom :K :D

(#40873) Boxer001 válasza God Vazzeg (#40872) üzenetére


Boxer001
veterán

Csak nem az...nem minden röfi kapja el. :N :D Jobbulást! :)

(#40874) God Vazzeg válasza Boxer001 (#40873) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Remélem hétfőre rendbe jövök, mert el akarom kezdeni a cumót :(

(#40875) Boxer001 válasza God Vazzeg (#40874) üzenetére


Boxer001
veterán

Az még messze van, sima ügy. ;) (De azért viszlát ;])

(#40876) LOTR válasza nobika1 (#40828) üzenetére


LOTR
addikt

ez jó? :D
ez olyan mint a sóder, ennyi pénzért inkább attack, csak abból meg 1,5 adagokat kell enni, tehát legyet gyorsan elfogy
vagy aminostar mono, ez legalább olcsóbb és oldódik is

One Ring to rule them all

(#40877) Atomgeszi válasza Vandit. (#40869) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Én most ezen gondolkodom. Mindjárt elfogy az up your mass, és jövőhéten muszáj lesz venni valamit. Bár sportikán elég olcsó így akcióba, ha két doboz mhp-t veszek(-6k), szal eléggé gondolkodom. :)

(#40878) God Vazzeg válasza Boxer001 (#40875) üzenetére


God Vazzeg
veterán

ADKA ;]

(#40879) Vandit. válasza Atomgeszi (#40877) üzenetére


Vandit.
addikt

Nekem az up your mass nem jött be annyira, sokkal jobban eltömített, mint a jumbo. Egyedül az íze volt jobb. :)

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#40880) DeadMeat


DeadMeat
veterán

Valaki ismeri a strength nutrion márkajelzésű táplálékkiegészítőket? :B

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#40881) Atomgeszi válasza Vandit. (#40879) üzenetére


Atomgeszi
veterán

A hatás számomra fontosabb mint az íz. :) De ugye Jumbóról még nincs annyi tapasztalat! :F

(#40882) DeadMeat válasza Atomgeszi (#40881) üzenetére


DeadMeat
veterán

A jumbo ize (csokis) kritikán aluli szerintem... baromi édes,telít.Viszont jól oldódik még nagy adagban is :K

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#40883) Vandit. válasza Atomgeszi (#40881) üzenetére


Vandit.
addikt

A régiből benyomtam már vagy 8 kilót :DDD Híztam tőle "derekasan". Ha gyors az anyagcseréd, akkor simán jó lesz neked a sima is. :K

[ Szerkesztve ]

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#40884) Atomgeszi válasza Vandit. (#40883) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Nem olyan gyors. Ezért favorizálom jobban azokat a tömegnövelőket amik nem cukrosak_annyira_(vm35 prof, up your mass). De talán egy kipróbálást megér a Jumbo Prof!

[ Szerkesztve ]

(#40885) Bibby válasza DeadMeat (#40880) üzenetére


Bibby
addikt

Ugye nem arról a tescoban kapható hulladékról beszélsz ugye? :U
Mégis mit gondolsz milyen minőségű termékek ezek? :N

Ελευθερια η θανατος

(#40886) student válasza Bibby (#40885) üzenetére


student
őstag

meg tudja valaki erősiteni hogy vannak/lesznek tecsoba biotech cuccok?

(#40887) DeadMeat válasza Bibby (#40885) üzenetére


DeadMeat
veterán

De,azért kérdem.hogy ne is vegyek olyanokat,mert gyanusan olcsóak voltak.

[ Szerkesztve ]

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#40888) Tom5 válasza Bibby (#40885) üzenetére


Tom5
addikt

Kiszarni jólesz. (mint az összes többit ;] )
mod - barackpálesz táplálékkiegnek számít, vagy az már szteroid?
Estére való tekintettel... :U ;]

[ Szerkesztve ]

(#40889) P00By válasza Tom5 (#40888) üzenetére


P00By
nagyúr

kox... :( ;]

(#40890) Tom5 válasza P00By (#40889) üzenetére


Tom5
addikt

:( ;]

(#40891) Atomgeszi válasza Vandit. (#40883) üzenetére


Atomgeszi
veterán

6kilós VM35 prof 22k. 60 adag. 4,6kiló(2x2,27kg) MHP 18k 34 adag. Majdnem ugyanaz a kettő. 529ft-ra jön ki egy adag a mhp-ből és 366ft-ra pedig a vm35-ből. Hatásba nem kételkedek egyik felől sem. Csak itt már ugye az íz(vm valami írtó szar!) és az adag ára dönt. :)

(#40892) Vandit. válasza Atomgeszi (#40891) üzenetére


Vandit.
addikt

Én még mindig a Jumbo prof-ra szavaznék. :K

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#40893) Bibby válasza Atomgeszi (#40891) üzenetére


Bibby
addikt

Ez a számolás azért nem jó mert az mhp-ból is 100g-t kellene számolni, ugyanannyi a fehérje bennük, 45 adagra jön ki, 400ft/adag. Így már valóban nincs nagy árkülönbség.

Ελευθερια η θανατος

(#40894) Atomgeszi válasza Bibby (#40893) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Ja igazad van. :B
Csak ebből a szempontból végülis mind1 mert ha megveszed akk mindenképp úgy eszed ahogy az adagolás megadja. Ha meg kiszámolom akkor 6,6kilo jumbo prof 23,4k akkor egy adag 354ft. Akkor ez a legolcsóbb. Viszont ha mindegyikből egy adagot eszel( jumbo 162gr(590kalória), vm 100gr(350kalória), mhp 132gr(510kalória) akkor egyértelműen jumbo. De ha nem akk meg VM mert ott kisebb egy adag de nincs is benne annyi cumó. Na meg ott van a Jumbónál , hogy eléggé cukros. De talán ha mindig edzés után eszem iszom akkor csak nem zsírosit. Áhh nemtom. :(

(#40895) Vandit. válasza Atomgeszi (#40894) üzenetére


Vandit.
addikt

Már nem azért, de a jumbonak a legminőségibb a ch tartalma a 3 közül szvsz. Szerintem ez a legkomplexebb, én ezt venném a helyedben, de majd te kitalálod. :)

[ Szerkesztve ]

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#40896) God Vazzeg válasza Vandit. (#40895) üzenetére


God Vazzeg
veterán

(#40897) Vandit. válasza God Vazzeg (#40896) üzenetére


Vandit.
addikt

Ezt most mire? :F

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#40898) P00By válasza Vandit. (#40897) üzenetére


P00By
nagyúr

Az ára? :F

(#40899) God Vazzeg válasza Vandit. (#40897) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Jó az ára, szerintem ;)

(#40900) Vandit. válasza God Vazzeg (#40899) üzenetére


Vandit.
addikt

Jaa, értem. Ez eddig is nyilvánvaló volt. Mondjuk én most a profról beszéltem, de annak is jó. :K

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVI. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.