Hirdetés

2024. május 23., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#87401) Plata válasza batyuska100 (#87398) üzenetére


Plata
félisten

Mivel csak egy hónapra bannolták és resetelték az accountját,tuti hogy pénz van a dologban,arra harap a (fa)roksztár. :D
Az nem izgatja őket ha valaki hackel amíg pénzt nem csal magának,ha másnak az nem gond,mert az tiszta haszon,kibannolhatnak egy rakás szerencsétlent aki veheti meg újra a játékot. ;)

(#87402) batyuska100 válasza Plata (#87400) üzenetére


batyuska100
senior tag

Megmutattam neki a képeket és el merte mondani hogy ez történt.. :U :DDD

Mindegy, egy hónapot csak kibír, a storyt még tudja folytatni úgyhogy nem nagy gond. Köszi a visszajelzést! :R

(#87403) CactuS válasza batyuska100 (#87402) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Ne lepődjön majd meg, de ez azt is jelenti, hogy minden online elért eredményét törlik, azaz tényleg nulláról kezdi október 1. után.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#87404) Plata válasza CactuS (#87403) üzenetére


Plata
félisten

Ha vannak barátai akkor szerintem simán felhúzhatják pénzügyileg.
Elviszik pár cayo perico-ra és vesz magának saját Kosatka-t onnan már nem olyan nehéz.
Na persze ha van aki segítsen neki.

(#87405) Morphus101 válasza batyuska100 (#87396) üzenetére


Morphus101
tag

Azt hiszem jobb ha a haverod új jelszót készit és elbeszélget az öccsével...

(#87406) hegti


hegti
aktív tag

September 4, 2021 Daily Shipwreck location.

Mikor majd meghalok azt akarom,hogy a sírkövem körül ingyenes legyen a WIFI. Így legalább biztos lenne minden nap valaki aki meglátogat..!:)

(#87407) rasotamas


rasotamas
veterán

Invite onlyból hogy lehet újra spawnolni anélkül hogy átmennék publicba? Azt hittem nem lehetséges, de úgy hagytam 5 percre a 7 éves gyereket egy kontrollerrel a kezében és megcsinálta :DDD

https://tinyurl.com/rasoapro

(#87408) Anulu79 válasza rasotamas (#87407) üzenetére


Anulu79
addikt

Nem lehet úgy lehet, hogy session váltás crew sessionre vagy rájoinolt barátra?

(#87409) Anulu79


Anulu79
addikt

A discord mennyire van hazsnálva? Érdemes becsatlakozni? :) Mármint a PH-s szerverre gondolok.

(#87410) ledgeri


ledgeri
nagyúr

Megcsináltam kétszer a Union Depo-t, az újjat, és egyszer 540-en kaptam, másodszor 675-öt... Egyszer Solo, egyszer 4-fős. pedig nem is hallottam róla, hogy ad extrát 4 főre...

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#87411) hegyipapa


hegyipapa
senior tag

September 5, 2021 Daily Shipwreck locations.


(#87412) SkyLine3000


SkyLine3000
addikt

Ezek a roncsok hogy működnek? A napit csak aznap lehet megtalálni? Vagy az összeset meg lehet találni utólag is, ha lemaradtam róluk?

(#87413) hegyipapa válasza SkyLine3000 (#87412) üzenetére


hegyipapa
senior tag

Napi egy van csak, utólag már nem tudod összeszedni, ha 7db meg van akkor ruhát kapsz (The Frontier" outfit). Amúgy meg 20k és rp jár minden egyes megtalált darabért.

(#87414) SkyLine3000 válasza hegyipapa (#87413) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Ok. Összesen 7 roncs van/lesz, vagy folyamatosan potyogtatják naponta és össze lehet szedni 7-et, ha mondjuk ma nekiállok? :)

(#87415) Plata válasza hegyipapa (#87413) üzenetére


Plata
félisten

Ma voltam fent játszani,autókat adtam el meg kincset kerestem.
Épp leadtam egy autót,amivel a vevő nem volt túlságosan meg elégedve.
Mikor hívtak hogy menjek a Nightclubba mert tele a raktár.
Elmentem és tettem egy technikust másik termékre.
Az asztalomon észrevettem egy fura kis ládát.Azt nem a kincsek miatt kaptuk?
Vagy ott volt eddig is csak nem vettem észre?

[ Szerkesztve ]

(#87416) Remedyke válasza Anulu79 (#87409) üzenetére


Remedyke
csendes tag

Sajnos semennyire, mert az emberek itt a múltban ragadtak, és 20 éves fórumra írnak interaktív discord helyett, mindenféle mondvacsinált okok miatt. (pl nem tudnak beszélni, de ennek ugye semmi köze ahhoz, hogy oda írni is lehet....)
Szóval gyere csak, és vegyél rá mindenkit, hogy jöjjön! :D

(#87417) #81556480 válasza Anulu79 (#87409) üzenetére


#81556480
törölt tag

nincs ph szerver, sabeenak van egy szervere amit ph szervernek hív

#87407 rasotamas:
Nem teljesen értem. Sima újra spawnolás alatt mire gondolsz? interaction menüben kill yourself és respawnolsz. vagy új invite only szervert csinálni ? Vagy sztori módból lehet választani hogy publicra vagy invite onlyra akarsz csatlakozni

(#87418) Plata válasza Remedyke (#87416) üzenetére


Plata
félisten

Hála istennek,nem mindenki olyan díszpinty hogy a díszkordon díszelegjen. :DDD
Szerintem a cset is tök elég.
Általában minden játékban kilövöm a voice chetet és egyebet,mert a falra tudok mászni a sok hülye vérpistikétől,ha ilyen visítozást akarnék halgatni akkor elmennék rusnya magdi koncertre,vagy a macska farkára tennék egy téglát. :DDD
Hatás kb ugyanaz.
Mikor indult RDR online elfelejtettem kikapcsolni,majdnem szívbajt kaptam a sok nyüszítő baromtól mire megtaláltam hol kell le lőni. :B

[ Szerkesztve ]

(#87419) ledgeri


ledgeri
nagyúr

Elkapták a csapatot... nem lesz verseny a héten....

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#87420) homerhamm válasza ledgeri (#87419) üzenetére


homerhamm
addikt

Ez hun van?

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#87421) Plata válasza homerhamm (#87420) üzenetére


Plata
félisten

Karakter választó,gondolom.

(#87422) hegyipapa válasza SkyLine3000 (#87414) üzenetére


hegyipapa
senior tag

Kezd el nyugodtan, most folyamosan van.

(#87423) ledgeri válasza homerhamm (#87420) üzenetére


ledgeri
nagyúr

P/ESC, online, choose character

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#87424) Morphus101 válasza Plata (#87418) üzenetére


Morphus101
tag

Na ezen most felröhögtem 😆....

(#87425) Kiskokó válasza Anulu79 (#87409) üzenetére


Kiskokó
veterán

Gyere gyere, nem sokan de vagyunk ott. Én se értem miért nem képesek használni ha már adott a lehetőség. Egy fokkal talán gyorsabban lehetne ott tervezni/szervezni

Laci nyugodjá bele bármennyira is húzod a kicsi szád rajta, ez a "hivatalos" PH discord.
Tudod miért? Mert a Hivatalos PH discordon nincs annyi tag (se aktív se összes) mint abban a PH Discordban ami az "enyém" ;]
Ezzel csak azt akartam mondani, hogy rettentő lényeges volt a mondandód a discorddal kapcsolatban....

[ Szerkesztve ]

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#87426) #81556480 válasza Kiskokó (#87425) üzenetére


#81556480
törölt tag

én csak egy egyszerű tény megállapítást tettem

(#87427) rasotamas válasza #81556480 (#87417) üzenetére


rasotamas
veterán

Itthagytam a gyereket 5 percre, egy kontrollerrel, Shotaro-val motorozott Alamo Sea-ben Invite only sessionben. Mikor visszajöttem épp a felhőben volt, majd lespawnolt és bent volt az autószerelő műhelyben a néger néni mellett, és nem tudta megmondani hogy került oda, továbbra is az Invite only-ban.
Billentyűzethez nemigen nyúlt, a kontrolleren nyomkodhatott el valamit.

https://tinyurl.com/rasoapro

(#87428) SkyLine3000 válasza hegyipapa (#87422) üzenetére


SkyLine3000
addikt

:R

(#87429) homerhamm válasza rasotamas (#87427) üzenetére


homerhamm
addikt

Nem lehet, hogy véletlen belépett egy jobnak a lobbyjába és miutan visszalépett, visszatette őt a invite onlyba?

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#87430) rasotamas válasza homerhamm (#87429) üzenetére


rasotamas
veterán

Nem tud ilyeneket, hogy belép meg kilép, nem tud angolul olvasni, magyarul is lassan, most kezdi a másodikat.

https://tinyurl.com/rasoapro

(#87431) homerhamm válasza rasotamas (#87430) üzenetére


homerhamm
addikt

De a nagy nyomkodásban bármit csinálhat, amiről nem tud. Legközelebb figyeld ki.

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#87432) Remedyke válasza Plata (#87418) üzenetére


Remedyke
csendes tag

Szóval te a ph-s társaidat hívod vérpistikéknek? Nem egészen értem, mi a beírásod lényege... Hiába van chat játékon belül, ha pl van aki nincs a játékban, akkor hogy beszélsz vele? Lehet, hogy szívesen felugrana játszani, ha lenne társ - na erre (is) jó a discord, és ezt játékon belül nem tudod megbeszélni senkivel, aki nincs belépve.

(#87433) Kiskokó válasza Remedyke (#87432) üzenetére


Kiskokó
veterán

Hagyd, az alapjait nem érti a dolgoknak.
Szerintem ő a Voice Chatre gondol a játékon belül. Vagy franc se tudja.

Az a baj nekem kell "papolni", hogy gyerünk már minél többen discordra, de én pont, hogy minimálisan játszok már csak, és kb 3 játékot. De pl kocsikázni is tök jó lenne ha 3.-4.nek valaki jönne velünk Assetto-ban vagy FH4-ben. De ugye azt csak ott lehetne megbeszélni.
(szerk : vagy RP!!!!!!! az de király lenne 5-6 an össze tudna egy fix csapat verődni)
Olyan mintha a Discord tagok, "ismerősök" lennének, lehet látni ki van fent, írni, tervezni stb... nem arra várni mikor jut eszébe ránézni a fórumra....
Na mindegy nekem, a lehetőség adott.
NEM, nekem tesztek szívességet ezzel, vagy én nem is tudom mit gondolhat bárki :U :U Mindig az a vége, hogy az enyém a szerver ... meg nem hivatalos...ja és senki se mondta amúgy :D

[ Szerkesztve ]

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#87434) Plata válasza Remedyke (#87432) üzenetére


Plata
félisten

Ha elolvastad amit írtam akkor láttad hogy voice chat. ;)
Meg azt hogy sosem díszkordoztam,vagyis akkor hogy a ragyás mariska vasporos hátsófertályába hallottam vóna a hangjukat?
Amikor csináltuk a CM-et akkor használtunk valamit,de már nem emlékszem mit,volt vagy 5 éve.De mivel elsőre lement az is,többé azt sem használtam.

(#87435) Remedyke válasza Plata (#87434) üzenetére


Remedyke
csendes tag

Valszeg teamspeakre gondolsz, a discord nem ilyen, ott szöveges kommunikációra is van lehetőség, rendezett formában.

(#87436) Anulu79 válasza #81556480 (#87417) üzenetére


Anulu79
addikt

Akkor már csak egy linkre lenne szükségem. :)

(#87437) CactuS válasza Kiskokó (#87433) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Igazából itt még sokan úgy gondolják, hogy ez anno olyan, mont a TS/mumble/ventrilo korszakban, hogy saját hardver vagy bérelt szerver kell a használatához és ezt általában ki is domborította a tulaj. Itt igazából teljesen mindegy, hogy kié, sőt, ha valaki nem akar sehova becsatlakozni, akkor lehet konferencia hívással is csevegni, csak hát, akarni kell. Talán majd a GTA6/FH5nél. :)

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#87438) simon105 válasza Anulu79 (#87436) üzenetére


simon105
tag

[link]
Túl nagy aktivitásra azért ne számíts (egyelőre).

(#87439) Plata válasza CactuS (#87437) üzenetére


Plata
félisten

Ne izéjj má a GTA 6-al.
Én szeretem az ötöt. :B
Rémisztgeted itt az embereket. :D

[ Szerkesztve ]

(#87440) hegyipapa


hegyipapa
senior tag

September 6, 2021 Daily Shipwreck location.

(#87441) Kiskokó válasza CactuS (#87437) üzenetére


Kiskokó
veterán

FH5 FH5, támogatom :D Bár mi csak kocsikázni járunk fel nem Racselni :)
De ja lehet úgy van ahogy mondod.
Mind1 végül is nekem. Én tudok hova menni ha beszélni akarok. Amióta elköltöztem ugye kevésbé probléma, hogy tudják beszélni esténként.

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#87442) Anulu79 válasza simon105 (#87438) üzenetére


Anulu79
addikt

Köszi! :)

(#87443) Kiskokó válasza Anulu79 (#87442) üzenetére


Kiskokó
veterán

Adok rangot ha hazaértem melóból, utána már hangra is tudsz jönni :)

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#87444) Ace owner válasza Kiskokó (#87433) üzenetére


Ace owner
addikt

Én mennék szívesen rp-zni de egyrészt nincs időm, amikor van az is este és már alszik mindenki így voice kilőve, másrészről pedig fél éve nézem aktívan mi történik No Pixelen és biztosan csalódás lenne utána a sok magyar 12éves nyávogása meg a klasszik gagyi gang, maffia, cops and robbers rp.

Galaxy Fold 4

(#87445) MikeWazowski


MikeWazowski
addikt

Üdv!

Olyan gondom van, hogy amikor mozgatom az egeret akkor pixeles lesz a grafika. De csak akkor, ha mozgásban van az egér. Ha alapból csak nézek, tűéles minden. Ez mitől van? Nagyon idegesítő...

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#87446) mrzed


mrzed
senior tag

Balga módon vettem egy Deluxo-t, de hamar rájöttem, hogy még nem tudom felfegyverezni. Ha most veszek egy mobil parancsnoki központot, akkor azt később el tudom adni, hogy lecserélhessem bosszúállóra?

(#87447) Plata válasza mrzed (#87446) üzenetére


Plata
félisten

Nem.Nem eladható sajnos.
Avenger miliószor jobb és a Deluxo abban is módosítható.
Sőt Avenger és Deluxo páros eszement dolgokra képes eggyütt.

[ Szerkesztve ]

(#87448) Plata válasza mrzed (#87446) üzenetére


Plata
félisten

Na mostmár tudok írni és nem kell szutyok mobilról pötyögni.
Az Avenger ugyanazt tudja mint a MOC,csak amíg a MOC egy kalap szar és bánom hogy megvettem,addig az Avenger-t imádom.
Először is repülő és helikopter is amiben még autópilota is van.
Jah és ha lezuhansz max szarrá törsz egy fél városnegyedet de túléled. ;]
Mondjuk én túl szoktam élni a le zuhanást amúgy is,mert profi vagyok zuhanásból,csak a többiek nem élik túl. :DDD
De az Avenger egy nagyon jó játékszer.
Bele teszed a Deluxo-t,tankot,anyám kínját,majd felszállsz vele magasra autopilota-ra kapcsolsz be mész a hátuljába és kiugrasz a Deluxoval meg egyébbel.
Én például tankokkal bombáztam Szabi yachtját,de bénán célzok. :D
Ha ügyes vagy Deluxo-val később vissza is mehetsz Avenger-be.
Tankkal nem mert az lezúg a vérbe. :DDD
Avenger rakterébe 30 játékos fér.
Amivel jókat lehet marháskodni.
Nekem az egyik kedvenc szórakozásom hogy kicseszett magasról kiugrok avengerből egy tengeralattjáróval. ;)
Egyébként vicces de ha felszálsz full magasságra és kiugrasz belőle egy Insurgent-el akkor karcolás nélkül megússza,kivéve ha valamire ráesel,kocsira vagy mittomén.Akkor megkarcolódik.
Kuruma-val ne ugorj ki,az még egy gumikacsától is eldurran. ;]

[ Szerkesztve ]

(#87449) mrzed válasza Plata (#87448) üzenetére


mrzed
senior tag

Köszi a részletes választ.
Még jó, hogy utánaolvastam és kérdeztem.
Így viszont úgy néz ki, hogy egyelőre csak furikázni fogok a deluxo-val. Egyelőre nincs kedvem újabb fél tucat cayo perico-t letolni.

(#87450) Plata válasza mrzed (#87449) üzenetére


Plata
félisten

Van is pár régi képem,Avenger-el autopilota be,tankba be majd csobbanás a tengerbe. :D


Találtam még régebbi-t.
Itt épp Szabit bombázom. :D

Majd újra próbálom elkapni. :DDD

Többi képem a másik gépen van.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.