Hirdetés

2024. május 23., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13901) CsonkaImo válasza #81556480 (#13899) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Szar a törésmodell.

(#13902) Đusty válasza #81556480 (#13899) üzenetére


Đusty
addikt

Az online karakter kinézetét lehet menet közben változtatni vagy amit megalkotsz elsőre az marad végig?

(#13903) htc07 válasza #81556480 (#13899) üzenetére


htc07
addikt

kicsit megkarcoltad a festést ;] pay'n' spray nem hozza rendbe 100 dodóért? :DDD

(#13904) ImpersonatoR válasza Dyingsoul (#13896) üzenetére

Nekem is steam -es és mutat mindent pedig semmit nem állítottam pluszban.

Szóval biztos nem a steam lesz a gond

Illetve mutatja a XO/PS4/x360- as dolgokat/acsikat is ugyanúgy ahogy kell.
Mikor adtad hozza lehet idő amíg frissíti az SC?

(#13905) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Kijavította az új konzolokon fellépett grafikai hibákat a Rockstar

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#13906) #81556480 válasza CsonkaImo (#13901) üzenetére


#81556480
törölt tag

irónia or what ? :D

(#13907) Dyingsoul válasza ImpersonatoR (#13904) üzenetére


Dyingsoul
veterán

Az a fura, hogy a pipa nekem nincs ott mellettük de mikor az achikat nézem ott mutatja hogy miket csináltam meg eddig... :F A GFWL-t ma este adtam hozzá, az nem volt hozzákapcsolva még. Majd ránézek holnap csak azt nem értem, hogy honnan kéne tudnia a SC-nek, hogy milyen játékokat vettem meg? Tehát abból hogy a GFLW-t kapcsolom hozzá vagy onnan hogy játszom a játékkal aminek első lépése értelem szerűen az, hogy az SC-be belépek. Mert ha az első, akkor el tudom képzelni, hogy idő kell neki.

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#13908) CsonkaImo válasza #81556480 (#13906) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Irónia csak. :DDD Rendesen össze lehet gyűrni az autókat a képed alapján.

(#13909) Evome válasza Đusty (#13902) üzenetére


Evome
aktív tag

Na az engem is érdekel :D Mert a ruhákat váltogatom jólvan, de ha pl megbánom hogy a karakterem színe nem elég világos vagy akármi más akkor az bús lenne.

Illetve még az is érdekel hogy a JP pontok micsodák az online felületen o.O ?!

[ Szerkesztve ]

Humans Killing Humans Since birth of Humans

(#13910) ferensz válasza Evome (#13909) üzenetére


ferensz
senior tag

Nem lehet karakterkinézetet változtatni, illetve technikailag megvalósítható lenne, mert karácsonykor át lehetett szabni a meglévőt egy alkalommal, de egyébként normal körülmények között nem lehet. A másik kérdésre pedig itt van ez.

"jah, mert a többi nyelvben a for nem for, hanem kapswagenschmetterling"

(#13911) Evome válasza ferensz (#13910) üzenetére


Evome
aktív tag

Szóval olyan nagy értékük nincsen ahogy értelmeztem

Humans Killing Humans Since birth of Humans

(#13912) andris26


andris26
újonc

Gyerekek, én még mindíg nem dolgoztam fel, hogy lassan 1 hét és itt a játék. :DDD Olyan hihetetlennek tűnik. A lényeg a lényeg, hogy olyan maratoni rendőr üldözősdit csinálok majd benne amilyet még egyetlen GTA ban sem. És ha megunom, akkor kiegészítem modokkal és folytatom tovább. :D xbox 360-on (amit 2 hónapppal a játék megjelenése után eladtam) kétszer végigvittem a főszálat, de persze Pc-n is végigviszem majd.
Aztán remélhetőleg lesznek LCPDFR féle-fajta modok/küldetések is a későbbiekben, plusz izomautók csodálatosan kidolgozott belső térrel.És mehet az élmény autókázás FPS-ben, sötétben, sandy shores környékén hangulatos zenével a háttérben.

[ Szerkesztve ]

(#13913) addamka


addamka
őstag

SC crew lesz külön ph-s PC, vagy marad a régi?

Jobb keveset érteni, mint sokat félreérteni.

(#13914) Puma K válasza Dyingsoul (#13896) üzenetére


Puma K
veterán

"Ballad of Buzi Tony"

Ez qrva jó így leírva :D

Amúgy itt nem látszódik SC-n belül?

Most nézem amúgy, hogy anno mikor regisztráltam a IV miatt SC-re:

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#13915) Cthulhu Dawn válasza Puma K (#13914) üzenetére


Cthulhu Dawn
őstag

Nekem 2009 január 15 pedig a IV-et már december 3-án megvettem :DDD . Mondjuk aranyos, GTA IV-et 2x is kitoltam 100%-ra, és SC-on nulla achi van meg.

[ Szerkesztve ]

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#13916) Cthulhu Dawn


Cthulhu Dawn
őstag

GTA V PS3 vs PS4 vs PC graphics comparison

Ja, "alig" van különbség ;] .

Előző hozzászólásomhoz hozzátenném, hogy GFWL-on ott vannak az achik, sc meg üres :DDD .

[ Szerkesztve ]

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#13917) Max_218


Max_218
tag

Tudnátok ,nekem eladót ajánlani a játék ügyében(steames kellene)? olyat akinél tudnék bankkártyával fizetni ,és viszonylag olcsó?

(#13918) gF válasza gali777 (#13800) üzenetére


gF
senior tag

GTA 5 preload begins April 7: [link]

(#13919) Honzi válasza Cthulhu Dawn (#13916) üzenetére


Honzi
senior tag

A képek amik itt vannak azok már 2-3 hetesek.
Itt van még pár illetve ugyan ezek.

Ryzen 3600 & GTX 1080

(#13920) rup1u5 válasza addamka (#13913) üzenetére


rup1u5
nagyúr

Ez jó kérdés. Lehet inkább ezt kéne favorizálni és nem a steames csoportot. Ebben már eleve vannak 35-en és SC-je mindenkinek lesz akár lemezes, akár letölthetős példányt vesz. Kértem invite-ot. :)

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#13921) Dyingsoul válasza Puma K (#13914) üzenetére


Dyingsoul
veterán

Igen ott SEM mutatja és a profilon sem. De ha pl az általad mutatott helyen rámegyek a GTA IV-re és átállítom az achikat GFLW-re, mutatja, hogy mik azok amik készen vannak és ott a dátum is helyesen, hogy mikor teljesültek.

A játékokat decemberben vettem karácsonyi steam akció keretében.

[ Szerkesztve ]

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#13922) ImpersonatoR válasza Puma K (#13914) üzenetére

Latom te előbb megvetted. :)

Emlékszem mennyi szívás volt vele. SC + GFWL nélkül el sem indult, hala istennek később azt kivettek belőle (steam es verzióból elsőnek asszem)
Első x360 kontrollerem is akkor vettem pont ehhez a játékhoz. Kocsikázni sokkal jobb volt vele

Jó kis húzott Q6600 al csapattam mindenki sírt, hogy akad de nekem fullon is jol ment vele.
Aztán jött egy halom patch ra egy hónap alatt :)
Egyébként akkor megnéztem x360 on milyen es sokkal rondább volt meg cserebe össze vissza droppolt az fps is szóval a PC-seknek egy szavuk nem lehetett, mert kellett alá vas de legalább jól nézett ki es egy jo 4 magos procival nem ment 40 fps alá. Boxon meg örültél ha 25 megvolt.
Sot a mai napig jól néz ki.

PHHU crew val fogjatok tolni vagy csináltok külön PC -st ?

(#13923) Puma K válasza Dyingsoul (#13921) üzenetére


Puma K
veterán

Ez a rész neked hogy néz ki?

(#13915) Cthulhu Dawn :

Már előbb meg volt, lehet megjelenés napján (már nem emlékszem), de az SC regisztrációval szórakozni kellett...
Valami szívatás volt a GFWL esetében... a multi nem ment talán ha nem olyan országból regisztráltál ami támogatott volt GFWL szempontjából. Emiatt raktam újra gépemet és trükköztem mintha amerikai lennék... így regisztrálni live.com-os e-mail címet amivel már tudtam regisztrálni simán GFWL-re, és tudtam multizni is... ez valami 1-2 napos szarakodás volt mire 2x újra raktam a gépet és mehetett a móka.

(#13922) FragStaR :

Jaja, plusz míg időm lett, hogy utánajárjak a GFWL-es témának (fentebb írtam mit mért) és meg csináltam játszhatóra az egészet...

Így van volt anno vasad, futott a játék.
Az meg már megint egy nem hanyagolandó téma, hogy én már akkor 2 vinyóval rendelkeztem ami úgy nézett ki, hogy egyiken az OS másikon a játékok és minden más.

Ha játszottam akkor nem futott semmi felesleges progi-szolgáltatás a háttérben. A Windows is rendben volt tartva, nem volt teleszemetelve és akkor még Windows Vista SP1 volt (igaz nekem azzal sem volt bajom, megint csak volt vasad nem volt gondod :D )

[ Szerkesztve ]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#13924) Evome válasza Max_218 (#13917) üzenetére


Evome
aktív tag

Mire gondolsz h viszonylag olcsó ? Mert pl 13k ért tudok. Steam-re és egy ezressel olcsóbb mint boltban.
Én mondjuk 11k ból hoztam ki :C De az már nem kivitelezhető

Humans Killing Humans Since birth of Humans

(#13925) Max_218 válasza Evome (#13924) üzenetére


Max_218
tag

az ,még bőven jó dobozoshoz viszonyítva ,gondoltam az olcsóságra :D ,mert 18-at azért ,nemszívesen adnék ki rá.

(#13926) Evome válasza Max_218 (#13925) üzenetére


Evome
aktív tag

Pedig van aki nem hülyéskedik ezzel nem bízik senkiben és inkább úgy van vele hogy kiad érte 55 Eurót. :C
Én lennék a legboldogabb ha megtehetném hogy kiadok rá ennyi pénzt :D de sajnos nem :N

Humans Killing Humans Since birth of Humans

(#13927) v!ct0y válasza Evome (#13924) üzenetére


v!ct0y
veterán

Hol tudsz annyiért ?

(#13928) laceszgamer válasza Evome (#13926) üzenetére


laceszgamer
addikt

Ez oylan dolog, hogy ha a Steamtól származik közvetlen, akkor a legminimálisabb az esélye, hogy bármi gond is legyen vele.

MOndjuk én csak egy Darkness 2-vel szívtam emg egyszer szerencsére ott csak annyi volt, hogy eltűnt egyik napról a másikra a játékaim közül, de aztán support vissza is adta, de ettől függetlenül is jobb a tuti.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#13929) Evome válasza v!ct0y (#13927) üzenetére


Evome
aktív tag

A tipikus kulcsot veszel HUF-ba egy tradertől, és eladod darabját 2.2 ért :R
Én 30.-án még így vettem meg Steam balance-ról a játékot összesen 11750 forintért, de mostani áron már csak 13k ból lehet kihozni.
Egyszerű és nagyszerű :D

(#13928) laceszgamer : Igen, a nagyobb értékű és számomra "fontosabb" játékokkal nem is szeretek szórakozni hogy nem balance ról veszem meg hanem tradertől közvetlen kulcsért és akkor még spórolok vele 30% ot... Hamár amúgy is bespórolok 3250 forintot akkor megelégszek annyival, de akkor steam adjon nekem számlát és ne pedig egy trader :D

Humans Killing Humans Since birth of Humans

(#13930) Daffchy


Daffchy
őstag

A G2A-s kulcsot vett valaki vagy van bármi hátránya ha onnan szerzem be? :F
Ott a global 15 alatt van kicsivel.

(#13931) hszilard666 válasza Daffchy (#13930) üzenetére


hszilard666
veterán

Mármint 15 ezer alatt? :D Olcsóbb dobozosan.

ÜBER AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER: tinyurl.com/yh5zwxf2

(#13932) wjbhbdux válasza Daffchy (#13930) üzenetére


wjbhbdux
veterán

pl nem fogod tudni letölteni a játékot sehonnan, hanem valami warez változatot kell keresned

/s

(#13933) Mr.Csizmás válasza Daffchy (#13930) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

G2A az online játékpiac ecserije.... :U

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#13934) hszilard666 válasza Mr.Csizmás (#13933) üzenetére


hszilard666
veterán

Mi baj az ecserivel? ott vettem a nájhki érmeksz cipőmet! ;]

Annyira várom már a játékot, hogy elkezdtem gameplayeket nézni róla :O

[ Szerkesztve ]

ÜBER AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER: tinyurl.com/yh5zwxf2

(#13935) laceszgamer válasza hszilard666 (#13934) üzenetére


laceszgamer
addikt

Ne tedd lelövöd a poénokat. :D Én amit tudok róla az kb. annyi amit egy vagy két tesztet elolvastam mikor kijött konzolra először. Onnantól kezdve a fő info amit néztem az a emgjelenési dátumok és egyéb hasonló részletek de semmi több. Legyen csak minden ujdonság. :D

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#13936) Dyingsoul válasza Puma K (#13923) üzenetére


Dyingsoul
veterán

Na lefényképeztem az összes ide kapcsolódó részt:

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#13937) CsonkaImo válasza laceszgamer (#13935) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Így vagyok vele én is. Addig megy a GTA IV, ezzel se játszottam már jó ideje, szóval most ez is szórakoztat. Azt a 9 napot már kibírom. :)

(#13938) Mr.Csizmás válasza Dyingsoul (#13936) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

én is hozzácsatoltam a gflw-met, anno vagy 3-4 fiókot csináltam a régiós b*ziskodás miatt, ebből az egyiken van rajta az összes :DD szal össze is raktam az RGSC-vel

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#13939) hszilard666 válasza laceszgamer (#13935) üzenetére


hszilard666
veterán

Mondhatod hogy hülye vagyok de az biztos hogy egy dolog nem vagyok, mégpedig hülye! :D
Dehogy nézek mission videókat, csak funny montage eket, és stunt videókat :D

ÜBER AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER: tinyurl.com/yh5zwxf2

(#13940) Evome válasza Daffchy (#13930) üzenetére


Evome
aktív tag

Egy steam "ismerősöm" rámírt 1 hete hogy orosz kulcsot kapott, és nem tud ezzel mit csinálni mert vissza se veszik...
Én nem bízok ebben az oldalban mert nagyon sokszor hallottam már hogy ráfáztak emberek..

Humans Killing Humans Since birth of Humans

(#13941) Dyingsoul válasza Mr.Csizmás (#13938) üzenetére


Dyingsoul
veterán

De most azon túl, hogy linkelem a GFWL accomat az SC-be nem tudom mit kéne még elkövetnem, hogy látszódjon az SC-ben isa három játékom.

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#13942) #81556480


#81556480
törölt tag

(#13943) htc07 válasza #81556480 (#13942) üzenetére


htc07
addikt

mekkora buli volt ezt megtalálni jó 10 éve :DDD

(#13944) #81556480


#81556480
törölt tag

Hogy lehet ide bejutni ? ez a repülőtéri irányítótorony ?

Vagy lehet hogy csak a flight school videóból van kivágva a kép ?

(#13945) addamka válasza #81556480 (#13944) üzenetére


addamka
őstag

Van egy ilyen videó youtube-on, szerintem ez az a hely.
Bár fura a képen az a homályosítás az embertől jobbra.

Ha tippelhetek ezt már javították, mint a többi épületbe bemászós bugot. Bár nem értem miért nem engedik, ha ki van dolgozva belül, el lehetne ökörködni az épületekben is.

[ Szerkesztve ]

Jobb keveset érteni, mint sokat félreérteni.

(#13946) #81556480 válasza addamka (#13945) üzenetére


#81556480
törölt tag

Azért van a homályosítás mert ez egy rendőr crew, és azt akarták hogy csak a police-os csávó látszódjon

(#13947) Saccco válasza Puma K (#13914) üzenetére


Saccco
nagyúr

Ditto, de kicsit gyorsabb voltam. :DDD

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#13948) wolf13 válasza Saccco (#13947) üzenetére


wolf13
őstag

:D

(#13949) htc07 válasza Saccco (#13947) üzenetére


htc07
addikt

:P

(#13948) wolf13 oh. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#13950) Saccco válasza wolf13 (#13948) üzenetére


Saccco
nagyúr

&&htc07:
:P

(#13945) addamka:
Így jöhet rá egy DLC... :DDD ;]

[ Szerkesztve ]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.