Hirdetés

2024. június 5., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13451) ittakary válasza JoolsNOS (#13445) üzenetére


ittakary
nagyúr

Az SSD már nem luxus. 25ezerért kapsz 250GBot, amire bőven ráfér az jó pár játék, és a rendszer, illetve az összes program is. Magyarul a filmeken / sorozatokon kivül kb MINDEN :)

Film / sorozattárolásra meg simán jó a jó öreg HDD (4TB powa)

(#13452) djculture válasza ittakary (#13451) üzenetére


djculture
félisten

Mikor 68 giga pl egy bf hardline vagy ez a gta V magába patchek nélkül lesz állitólag 65 giga a 256-os ssd-re ami gyakorlatilag csak 243gigás nem sok játék fog felférni :)

(#13453) CsonkaImo válasza ittakary (#13451) üzenetére


CsonkaImo
addikt

+1. Amikor én vettem a 240-est 60k-ért, akkor sírtak a haverok, mert ők még a 120-ast szerezték be ennyiért. Ma már ennél jóval kedvezőbben hozzá lehet jutni, legalábbis a luxustól messze van.

(#13454) ittakary válasza djculture (#13452) üzenetére


ittakary
nagyúr

Te azt hogy számoltad ki? Egy 256os SSD partició 238GBos üresen ;)

Jó akkor fogalmazzunk úgy, neked nincs pénzed rá. De ettől még nem lesz luxus ;)

[ Szerkesztve ]

(#13455) djculture válasza ittakary (#13451) üzenetére


djculture
félisten

Ez meg jó szöveg mára: [link]

Nekem van ssd-m ugy huszféle csak azt mondom hogy még elég kocajátékosoknak való az árazása. Pár darab felfér ennyi. bf hardline-t én is arról nyomom ott számit, mert multi

[ Szerkesztve ]

(#13456) Televan74 válasza ittakary (#13451) üzenetére


Televan74
nagyúr

Nekem volt 128GB, volt 250GB is,aztán számolgattam hogy az 500GB is kevés lenne.Az 1TB meg pofátlanul drága,ami már-már tökéletes lenne.Amire kényelmesen elférne a GTAV,Witcher3,Skyrim módolva,meg az a 15db egyébként nem kicsi játék.1TB -re még spórolni kell. :)

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#13457) ittakary válasza Televan74 (#13456) üzenetére


ittakary
nagyúr

Lol mi a f...nak 16 jatek telepitve? Max 5-6 ... :U

(#13458) Hauptmann


Hauptmann
addikt

Megérkezett a steam gift, még Tier 2 változatot kaptam, nem Tier 3-ast. Jó lenne már most nyomni vele, motorbaleset miatt épp itthon kínlódom egy ideje.

(#13459) gyimger


gyimger
őstag

Gondoljátok, hogy az SMS íráson kívül lesz más szöveges beszélgetés a játékban?
Ha kell, veszek egy mikrofont (még egy luxuskiadás a játékért :)) ).

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#13460) ittakary válasza Hauptmann (#13458) üzenetére


ittakary
nagyúr

Jó lenne. De nem fogod nyomni még egészen pontosan 10 napig. :B

[ Szerkesztve ]

(#13461) daveoff válasza djculture (#13452) üzenetére


daveoff
veterán

Az a Hardline 68 GB jó lesz 38-nak is.....neked hogy sikerült akkorára duzzasztani?

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#13462) ittakary válasza daveoff (#13461) üzenetére


ittakary
nagyúr

költői túlzás eszközével akart élni, csak nem jött be :D

(#13466) Hauptmann válasza ittakary (#13460) üzenetére


Hauptmann
addikt

Még jó, hogy bokatörésem van, és még odébb van a teljes felépülés. Ha már így jártam, legyen valami jó is benne. ;]

(#13469) Mate


Mate
nagyúr

Lehetőleg mellőzük az április elsejei tréfákat. Így is rengeteg félreinformált fórumozó van, feleslegesen nem kell fokozni a számukat.

Más:

Van még valaki, akinek ipon vagy más cég törölte az előrendelését? Ipon törölte az enyémet, mondván késik a játék....

(#13470) McNamara


McNamara
Ármester

TS szervert valószínű tudok majd biztosítani multihoz.

(#13471) djculture válasza daveoff (#13461) üzenetére


djculture
félisten

Passz legelőször nekem annyit mutatott, most nem tudom mert ujra felkell tenni. Tegnap kicseréltem a gépem-et teljesen csak a vga maradt

mate3553: Az érdekes , lehet áprilisi tréfa az is :D

[ Szerkesztve ]

(#13472) Dyingsoul válasza Mate (#13469) üzenetére


Dyingsoul
veterán

Hát azért az már tényleg pofátlan április elsejei tréfa lenne. :D

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#13473) djculture válasza Dyingsoul (#13472) üzenetére


djculture
félisten

Nemtudom de most vagy éprilisi tréfa vagy nem de may 17 azt irták több fórumban is ez a dátum lesz a holnapi videóban:)

[ Szerkesztve ]

(#13474) Dyingsoul válasza djculture (#13473) üzenetére


Dyingsoul
veterán

Még lehet, hogy örülnék is neki.... :DDD Addigra összejönne a pénz egy új SSD-re-. :))

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#13475) StarKiller89 válasza djculture (#13473) üzenetére


StarKiller89
senior tag

:U

| Samsung Galaxy S23 |

(#13476) Mate válasza djculture (#13471) üzenetére


Mate
nagyúr

Nem április elsején törölték a rendelést. Valamikor korábban és állítólag a március -->április halasztás miatt...

Érdekes december-->január és január---> márciusnál nem törölték, csak most.

(#13477) CtiveR válasza Mate (#13476) üzenetére


CtiveR
tag

Egy telefont, vagy e-mailt megérne a dolog rákérdezni, hogy is van ez? :K

Aláírás.

(#13478) djculture válasza Mate (#13476) üzenetére


djculture
félisten

Mondjuk nem vesztesz vele sokat ha törölték már én is azt mondom jobban jár mindenki ha kicsengeti valamelyik megbizható emberkének egy gftért az árát. Mert a rockstarnal a dobozos kiadás valami baromság, később ha jón dlc vagy bármi teljes lesz a káosz. Én a max payne3-hoz vettem a GmG-n olyan rockstar passot amit nem tudtam hozzárakni a dobozos max payne 3 hoz az istennek se. A steam-est kellett megvennem. Most van két külön social fiókom két külön max payne3 kiadással.

Mindegy másnak se ajánlom, csak annak aki utána biztos benne hogy semmit se akar majd venni hozzá. Lesz sztori dlc meg minden.

[ Szerkesztve ]

(#13479) Mate válasza CtiveR (#13477) üzenetére


Mate
nagyúr

Emailen írták a dolgot.

(#13478) djculture: Nem is nekem lett volna. Nekem már rég megvan steamen.

(#13480) Scholes9 válasza gyimger (#13448) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Szerintem ez baromi nagy különbség. De kinek mi, nem vagyunk egyformák. Nálam egyértelmű h ssd-ről fog futni a játék.

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#13481) Mate


Mate
nagyúr

Az SSD témakörről már mindenki elmondta a véleményét. További felmerülő kérdések megbeszélésére ott az SSD topic.

(#13482) Scholes9 válasza Mate (#13469) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Az azért lol.
Más: CD Galaxissal mi a helyzet? Valaki erről infót? Bár sztem kacsa lehet a rendelés törlése is, ezek után bármit el tudok képzelni, mivel semmilyen hivatalos Rockstar hír nincs a megjelenés csúszásáról. Ha holnap nem fog semmi különös történni a traileren kívül akkor 14-én itt a játék.

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#13483) ittakary válasza Mate (#13469) üzenetére


ittakary
nagyúr

iPon... lol.

a legviccesebb hogy hiába csapkodsz náluk asztalt leszarják, törölték akkor törölték

(#13484) Televan74 válasza Scholes9 (#13482) üzenetére


Televan74
nagyúr

Én még nem kaptam emailt hogy a rendelésemet törölték volna.Sőt,talán üzletileg meg sem teheti.;]

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#13485) STC Speed válasza Scholes9 (#13482) üzenetére


STC Speed
őstag

Rockstar honlapon ott a 14. Meg fog ez már jelenni.

(#13486) JoolsNOS válasza STC Speed (#13485) üzenetére


JoolsNOS
veterán

Én is így gondolom, de ha holnap a trailer végén ott a dátum akkor lesz 100%

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, GTX1060 6GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

(#13487) m0h0senator válasza STC Speed (#13485) üzenetére


m0h0senator
őstag

Legyen így. A gép felkészítve holnap megnézzük a videót jól, alszunk párat aztán a cityben találkozunk. :B :C

[ Szerkesztve ]

An odyssey through the realm of consciousness.

(#13488) StarKiller89


StarKiller89
senior tag

az ipon az elejétől fogva szerencsétlenkedk a játékkal... hol elérhető az oldalukon, hol nem... franc se rendelne onnan

| Samsung Galaxy S23 |

(#13489) STC Speed válasza m0h0senator (#13487) üzenetére


STC Speed
őstag

Ámen, sőt nemsokára lesz MAGYARÍTÁS is!
[link]

(#13490) Puma K válasza privacy99 (#13321) üzenetére


Puma K
veterán

Kapásból van 2 ember rajtam kívül 2015-ben, akik konkrét példákat, régi és új tapasztalatokat tudnak megosztani: (#13322) HERR Z , (#13324) rup1u5 .

Írtam volna egy szép hosszú választ, de inkább visszatöröltem, és letettem róla.
Az én és mások valós tapasztalatai, játékra szánt gépnél (ezt akartam kifejteni bővebben) mást mutatnak a IV esetében, régen és most is.

Válaszoltam volna előbb is, de eddig mobilról voltam csak fent.

Egy a lényeg.
Vannak játékok amik megkövetelnek egy bizonyos hardverszintet, ami ha nincs meg akkor problémákba ütközöl.

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#13491) ittakary válasza Puma K (#13490) üzenetére


ittakary
nagyúr

Full kamu ez a "nincs gép amin szépen megy" meg hogy "i7en sem megy jól". Egy négymagos intel és egy közepes nV kártya már több éve is szépen vitte :) Én még GTX 650-nel is játszottam vele mediumon 40FPS-sel, ami 15ezer forint volt újonnan :)

Viszont Rup1usnak igaza van: 4 mag szigorúan kell ennek a játéknak.

(#13492) Scholes9 válasza StarKiller89 (#13488) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Egyetértek. Ha dobozos akkor Cd Galaxis, ha digitális akkor Steam 😊

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#13493) Gyula84 válasza Mate (#13469) üzenetére


Gyula84
veterán

nekem idáig semmit sem írtak :)

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#13494) ittakary


ittakary
nagyúr

Amit várok az a PH-s multi marhulások :C iszonyat jó lesz :K

(#13495) rup1u5 válasza ittakary (#13494) üzenetére


rup1u5
nagyúr

De szerettem azokat IV-ben. :) Mikor felmotoroztunk a lépcsőházban és leugrattunk a liftaknába. :DDD

[ Szerkesztve ]

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#13496) Max_218


Max_218
tag

Sziasztok ,ki hogy fogja megvárásolni ? érdemes csak kulcsot venni ? vagy a dobozos aktiválható lesz ,steamen ? lassan megkellene vennem valahogy. Csak sajna a 4 az dobozos amit nemtudtam aktiválni steamen,a dlc-k meg steamesek és igy elég hülyén néz ki.

(#13497) Bjørgersson válasza Max_218 (#13496) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Dobozos nem aktivalhato Steamen.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#13498) rup1u5 válasza Max_218 (#13496) üzenetére


rup1u5
nagyúr

Miért néz ki hülyén?
A IV nekem is lemezes, EFLC meg steames. Sosem éreztem, hogy ez probléma lett volna. Gyakorlatilag két külön játék.

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#13499) Mate válasza Max_218 (#13496) üzenetére


Mate
nagyúr

4000x le lett írva és meg lett beszélve. Steam-es csak steam-en vásárolható meg. Így se dvd, se kulcs nem játszik. Csak steam gift.

(#13500) BigBlue69 válasza djculture (#13455) üzenetére


BigBlue69
őstag

Lopták az ötletem. :U

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.