Hirdetés

2024. június 5., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13701) v!ct0y válasza -secret- (#13700) üzenetére


v!ct0y
veterán

Olvastad is a cikket vagy csak megnézted a címét? :U

(#13702) Zedz válasza -secret- (#13700) üzenetére


Zedz
addikt

Az április elsejei hírre gondolsz? :) Mert az csak vicc volt, bár már ugrik mindenki az ilyen fajta hírekre. :D

(#13703) Edem05 válasza -secret- (#13700) üzenetére


Edem05
őstag

Nem.

(#13704) gyimger


gyimger
őstag

Mik vannak az orosz Rockstar Youtube oldalán? Nem PC-s Heist trailer? De.

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#13705) -secret- válasza v!ct0y (#13701) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Cím meg fejléc. :)

(#13706) Dyingsoul válasza Cthulhu Dawn (#13696) üzenetére


Dyingsoul
veterán

Köszönjük a spoilert én konkrétan nem is láttam még ezt a részt... Elég genyó húzás ez a részedről. :(((

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#13707) Dyingsoul válasza gyimger (#13704) üzenetére


Dyingsoul
veterán

Privát videó... :(

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#13708) CsonkaImo válasza gyimger (#13704) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Én meg tudtam nézni. A videót még nem láttam, szóval biztos új. Oroszul se tudok de elég gyakran van benne a PC a szövegben.

Szerk.: Feltöltés: 2015. ápr. 2. szóval új! :K

[ Szerkesztve ]

(#13709) Rexcor


Rexcor
őstag

Ha besétálok majd április 14-én pl. egy 576-ba és megveszem dobozosan a játékot akkor lesz valami hátrányom az előrendelőkkel szemben a bónusz pénzt leszámítva?

(#13710) #81556480 válasza Rexcor (#13709) üzenetére


#81556480
törölt tag

Nemhinném. Miért lenne ?

(#13711) djculture válasza Rexcor (#13709) üzenetére


djculture
félisten

Maximum nemkapsz posztert, de szerintem érdemes menni minél hamarabb mert elfog fogyni az összes. A nagyon hypolt játékoknál(jogosan vagy nem az más kérdés) elég gyxorsan elfogy a retail első kiadás. Crewnél ugyanez volt.

[ Szerkesztve ]

(#13712) Rexcor


Rexcor
őstag

LaciCRM, djculture: Köszi a gyors választ, mivel manapság nagyon a digitális verziókat erőltetik ezért gondoltam, hogy esetleg valami más bónusszal is arra terelik a népet.

Egyébként a dobozos verzió steam-es lesz?

(#13713) -secret- válasza Rexcor (#13712) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Nem valószínű, hogy steames lesz. Amúgy miért nem rendeled elő? Ingyen szállítják. :)

(#13714) #81556480 válasza Rexcor (#13712) üzenetére


#81556480
törölt tag

Elő kell rendelni személyes átvételle, aztán ha nem kell max nem veszed át. nem vagy köteles

(#13715) djculture válasza Rexcor (#13712) üzenetére


djculture
félisten

Nem lesz steam-es csak social clubbos lesz.. Ha steam-es lenne én se bohóckodtam volna azzal hogy megbizható embert keressek egy giftre.

[ Szerkesztve ]

(#13716) CtiveR


CtiveR
tag

GTA V PC Heist trailer ;)

[ Szerkesztve ]

Aláírás.

(#13717) CsigaGyilkos válasza djculture (#13715) üzenetére


CsigaGyilkos
aktív tag

Most már kezdem kapiskálni miért vették meg sokan steamen keresztül. Tehát aki a bolti dobozos verziót veszi nem tud steam-re csatlakozni és azon keresztül invelni társakat? Mint pl.: a PH-s csoport. Akkor énis steamen veszem meg inkább!

Visca el Barcelona!

(#13718) kigyi_23 válasza CsigaGyilkos (#13717) üzenetére


kigyi_23
addikt

Valószínűleg az SC miatt semmi előny vagy hátrány nem fog származni a steam-es rendszerből, mert az SC kezeli majd külön a barátokat... Ha igazak a pletykák, de erre még a megjelenés napjáig várnunk kell.

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#13719) Daffchy


Daffchy
őstag

Sziasztok!

Gondolkodom a dobozos előrendelés visszamondásán és lehet steam-en szerezném be.

Előnyök-hátrányok egyik és másik döntés esetén?

Steam-en mi a különbség - van Steam fiókom pár játékkal amiket olcsón tudtam beszerezni, ettől függetlenül nem igazán vágom a Steam-et - a rendes játék vásárlása és a gift között?

Előre is köszönöm! :R

(#13720) CsigaGyilkos válasza kigyi_23 (#13718) üzenetére


CsigaGyilkos
aktív tag

Értem, de akik steam keresztül invelik össze egymást, azokat az SC tagok nem fogják látni és ez gondolom fordítva is így lesz. Mivel két külön rendszer ez így érdekes lesz a játék szempontjából :F Vagy a steam -től függetlenül mindenkinek kötelező lesz fent lenni SC-n?
Azért kérdezem, mert ha nem látják egymást, két külön csoport lesz, akkor inkább steames-t veszem meg mint a bolti dobozost.

(#13719) Daffchy: Nekem is ez a nagy kérdésem :F

[ Szerkesztve ]

Visca el Barcelona!

(#13721) Zedz válasza Daffchy (#13719) üzenetére


Zedz
addikt

Én inkább a dobozost vettem meg. Poszter, doboz, és olcsóbb volt még amikor én vettem. Ha nem vesszük az innen-onnan való beszerzéseket még mindig olcsóbb, de amúgy ezeken kívül szerintem semmi. :D

(#13722) CtiveR válasza Daffchy (#13719) üzenetére


CtiveR
tag

Helló! :)

Én szerény véleményem szerint a steames megoldás kényelmesebb (ha megtudod olcsóbban szerezni akkor főleg, egyébként drágább kicsit steamen). Akkor jobb választás steamen, ha vannak ismerősök akiknek szint úgy megvan így nem kell babrálni vele. Mindig kapod a frissítéseket előre, lesz előtöltés pár nappal megjelenés előtt, így április 14.én éjféltől már játszhatsz is. Igen van a Rockstarnak a Social Club amihez kell a regisztráció így is úgy is (dobozosan vagy steamen).
Steam hátránya: ha játékgyűjtő vagy mármint szereted a fizikai dobozokat nézegetni a polcon. :) Nem kapsz posztert.

Dobozos előnye: Olcsóbb mint a steames változat, ajándék poszter és a szép doboza.
Dobozos hátránya: Maga a doboz ha elveszik vagy megsérül akkor kaputt. (Erre nem tudom lesz e megoldás a Social Club-ba, hogy ha fiókodhoz adod a játékot akkor majd bármikor újra töltheted-e. Ezzel szemben a steamen mindig napra kész lesz, akár mikor kedved támad bármelyik gépre csak rámész, hogy letöltés, nem kell keresgetni hova tetted. :K

Én steamen szereztem meg egész pofás áron. :D (4ezer Ft-ot adtam ki úgy hogy meglett a GTA és a H1z1 és kb 20€ steamen :DDD )
Ha még valami eszembe jut írom :K

Aláírás.

(#13723) kigyi_23 válasza CsigaGyilkos (#13720) üzenetére


kigyi_23
addikt

Nem akkor félreértesz. Teljes SC uralom lesz.... Tehát az kezeli a barátokat és mindent a játékkal kapcsolatban a Steam-es verziónál csak a Steam-en töltheted le és onnan indítod lesz az előny. Viszont minden mást az SC csinál. Ez volt a tervük így aztán senki sem tudja mennyire engedik a Steam-es integrációt szabadjára. Az eredeti terv szerint semennyire, vagyis a barátok invelésére sem vonatkozna. Mint írtam ezt viszont azóta sem erősítették meg és semmi sem cáfolja egyik verziót sem. Ráadásul az is csak találgatás, hogy a dobozos verziót nem engedi majd regisztrálni a rendszer Steam-re. Ugyanis ezt semmi sem zárja ki szerintem simán engedni fogja.

[ Szerkesztve ]

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#13724) CsigaGyilkos válasza kigyi_23 (#13723) üzenetére


CsigaGyilkos
aktív tag

Értem. Igen, akkor úgy lenne értelme, hogy a kettő nem zárná ki egymást. Ha már steam-en keresztül is meglehet vásárolni a játékot és onnan is lehet elindítani, akkor aki dobozosan vette meg az is betudja tenni steam-be a játékot. Vagy a steam -nek legyen kötelező használnia az SC-t is.

Köszönöm a részletes leírást! :R

[ Szerkesztve ]

Visca el Barcelona!

(#13725) Daffchy


Daffchy
őstag

Köszönöm a véleményeket.

Annyi a gond, hogy a gépemben nincs olvasó, sosem volt, BF4 volt az egyetlen játék amit dobozosan vettem, de Originről tölthető nem kell használni a lemezeket.

Itt viszont más a helyzet, még olvasóm sincs... :D

A Steam-es kérdésben tudtok segíteni, mármint abban, hogy mi a különbség a Rendes vásárolt játék és a Gift között????? Van hátránya?

(#13726) CsigaGyilkos válasza Daffchy (#13725) üzenetére


CsigaGyilkos
aktív tag

Nem értem mi ez a nagy felhajtás a steam és SC között... Miért nem lehet úgy megcsinálni mint a Blizzard-nál, fogod felteszed, ott van külön friend list ahol látsz mindenkit. Ennyi... Miértt bonyolítják az életünket? :B

"A Steam-es kérdésben tudtok segíteni, mármint abban, hogy mi a különbség a Rendes vásárolt játék és a Gift között????? Van hátránya?"
Egy kicsit olvass már vissza légy szíves! Erről beszélgettünk kigyi_23 kollégával közvetlen a hozzászólásod fölött...

Visca el Barcelona!

(#13727) Daffchy válasza CsigaGyilkos (#13726) üzenetére


Daffchy
őstag

Majd ha hazaértem visszaolvasgatok, telefonról vagyok jelenleg és dolgozom is, nem igazán van lehetőségem olvasgatni, ezért kértem segítséget! :R

(#13728) CsigaGyilkos válasza Daffchy (#13727) üzenetére


CsigaGyilkos
aktív tag

Értem. Csak azért írtam, mert pont 2 hsz-sal fölötted és 2-vel alattad beszéltünk ugyanerről. De a válasz az, hogy még mi sem tudjuk. Nem látjuk a rendszert, hogy pontosan hogy fog kinézni. A logikus az lenne, hogy akárhogy veszed meg úgyis tudjon mindenki kommunikálni a másikkal. Tehát feltételezhetően nem lesz semmilyen hátrány-előny abból, hogy másképpen veszed meg a játékot. Erre tippelünk...

[ Szerkesztve ]

Visca el Barcelona!

(#13729) Daffchy válasza CsigaGyilkos (#13728) üzenetére


Daffchy
őstag

Remélhetőleg ez így lesz...

Furcsa lenne, ha nem lehetne regelni sehol sem a dobozost, mármint sem R* oldalán sem Steam-en.

Meglátjuk. :))

Köszönöm az eddigieket! :R

(#13730) gali777 válasza Daffchy (#13729) üzenetére


gali777
őstag

Social clubban biztos tudod majd regisztrálni, mivel kellesz majd a játékhoz. Steamre meg már a 4-et se engedte...

(#13731) ViiiiktorOC


ViiiiktorOC
senior tag

Igaz lett az orosz video:

"Watch the GTA Online Heists video, shot entirely on the PC version of Grand Theft Auto V. Coming April 14, GTAV on PC includes Heists and all the GTA Online updates released to date. Pre-order now: http://rsg.ms/a9f715e"

LamboLVR - CSR2 Lambo T. Hungary

(#13732) Daffchy válasza gali777 (#13730) üzenetére


Daffchy
őstag

Na, de jó...

Akkor dobozosnál biztos használni is kell a lemezeket. :(

(#13733) djculture válasza ViiiiktorOC (#13731) üzenetére


djculture
félisten

Ennyi szopatás után ideje hogy adnak valami pluszot is, nem csak a kókány konzolokból áll a világ ideje felismerni.. Szerintem pc-s verziót legalább annyian megfogjuk venni

[ Szerkesztve ]

(#13734) djculture válasza CsigaGyilkos (#13717) üzenetére


djculture
félisten

Steam-est a letöltés miatt érdemes venni, meg a későbbi dlc-k miatt. Gyakorlatilag minden más az rockstar social nyavaján keresztül történik. De a későbbi dlc-k vagy seasson pass miatt én nem ajánlom a retail verziót. Vegyetek giftet, hansonló áron megkapjátok mint a dobozost persze legalább egy 10-15 megás internet kapcsolat ajánlott hozzá. Akinek gyenge a nete továbbra is a dobozos termékkel jár jól. Minden másból én is a dobozost veszem amugy ha steam-es az is, de ebböl nem.

[ Szerkesztve ]

(#13735) gyimger


gyimger
őstag

Itt az 1080p-s link a Heist videóhoz:
http://videos.rockstargames.com/v2/V-heists_tv-en_us-1080p.mp4

"Captured on PC"
Tehát nyilván létezik van olyan gép, ami elbírja :D

[ Szerkesztve ]

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#13736) daveoff


daveoff
veterán

YT videó is van, a rockstar oldal be van halva..
[link]

Ez lehet jobb lesz, mint a hárdlány....:DDD

[ Szerkesztve ]

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#13737) CsigaGyilkos válasza djculture (#13734) üzenetére


CsigaGyilkos
aktív tag

A későbbi dlc-k olcsóbbak lesznek steam -en keresztül?

"a későbbi dlc-k vagy seasson pass miatt én nem ajánlom a retail verziót."
Miért?

A nettel nem lesz gond, 10 megás netem (van amikor kicsit gyorsabb is).
Látom a Pc-s verzióba betették a bankrablást? Konzolom gondolom az nincs. Tudtam, hogy lesz bankrablós mission. :))

Ja még valami! Van esély rá, hogy Pc-n keresztül fogunk tudni multizni az X-box one változatú GTA V tulajokkal?

Visca el Barcelona!

(#13738) Scholes9 válasza CsigaGyilkos (#13717) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Legjobb és legolcsóbb a Steam Gift.

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#13739) djculture válasza CsigaGyilkos (#13737) üzenetére


djculture
félisten

Azért nem ajánlom mert a dobozos retailhoz csak a rockstar boltján keresztül tudsz dlc-t venni azt meg ők sose akciózzák. (Már szóvan róla hogy a san andreas főszereplője jönni fog egy grandiózus dlc-ben) Tehát amit most megspórolsz később triplán fizeted meg. Max payne 3-nál ugyanez volt.
13k egy tier 2 gift felesleges szopatnia magát az embernek

Másik kérdésre meg annyi hogy nagyon ritka az olyan game ahol a platformok között átjárás van multiba. Itt biztos hogy nem lesz ilyen, nem is lenne szerintem fer.
Heist meg van konzolon is

[ Szerkesztve ]

(#13740) Scholes9 válasza daveoff (#13736) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Év játéka lesz PC-n (is).
Csiga: konzolra nemrég jelent meg, PC-n alapból benne lesz (nagyon helyesen).

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#13741) 2thletme2day válasza Scholes9 (#13738) üzenetére


2thletme2day
őstag

A dobozos verzió 13990 Ft, Steamen 60€ ami kb 18000 Ft. Mi indokolja ezt a 4000 Ft különbséget?

(#13742) daveoff válasza 2thletme2day (#13741) üzenetére


daveoff
veterán

Aprón nézz steam giftet, én is 12500-ért vettem, a steam áruházban valóban drága.

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#13743) djculture válasza 2thletme2day (#13741) üzenetére


djculture
félisten

A gyenge forint indokolja plusz még az hogy minket a steam valami burzsuj nemzetnek sorol be... Engem is idegesít ez jó lenne ha már körülnéznének itt kelet eu-ban miféle fizetések vannak és nem német meg svájci árakat nyomatnának nekünk. Esetleg többen is vennének hivatalos helyröl igy játékot, de ennyi eszük nincsen..

[ Szerkesztve ]

(#13744) Rexcor válasza daveoff (#13742) üzenetére


Rexcor
őstag

Az a baj, hogy nincs már aprón, legalábbis én nem találok, pedig én sem akarom 18k-ért megvenni mikor 14k a dobozos verzió.

[ Szerkesztve ]

(#13745) 2thletme2day válasza djculture (#13743) üzenetére


2thletme2day
őstag

Előrendeltem már a dobozos verziót, de a topikot olvasgatva kicsit elbizonytalanodtam, hogy nekem tényleg az kell-e.

(#13746) djculture válasza Rexcor (#13744) üzenetére


djculture
félisten

Van itt a fórumon aki tuti tud ha megis van rá a kess, nekem is 1 nap alatt sikerült szereznem paypalon átnyomtam a pénzt 13k+ a paypal 530-at levesz (ezek is már egyre nagyobb jutalékokkal dolgoznak).
Dobozost vettem volna én is ha nem szivatna a rockstar ilyen baromságokkal

[ Szerkesztve ]

(#13747) Rexcor válasza djculture (#13746) üzenetére


Rexcor
őstag

Meg tudnád mondani, hogy ki lenne az?

daveoff: köszi, megpróbálom

[ Szerkesztve ]

(#13748) daveoff válasza Rexcor (#13744) üzenetére


daveoff
veterán

Érdemes rákérdezni a jegelt hirdetésekre is, én is olyan eladótól vettem tegnap. Priviben megadom, ha kell.

[ Szerkesztve ]

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#13749) Zedz válasza 2thletme2day (#13745) üzenetére


Zedz
addikt

Ha van ODD a gépedben akkor szerintem teljesen mindegy. :)

(#13750) hegti válasza gyimger (#13735) üzenetére


hegti
aktív tag

Talán ez [link] :))

Mikor majd meghalok azt akarom,hogy a sírkövem körül ingyenes legyen a WIFI. Így legalább biztos lenne minden nap valaki aki meglátogat..!:)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.