Hirdetés

2024. június 9., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-05-22 12:52:35

LOGOUT.hu

Üdv a Fűnyíró topikban!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2335) inf3rno válasza Tetv88 (#2331) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Hát ha újan vette az illető, akkor elvileg hibás teljesítésnek minősül, ha fél nap alatt tönkremegy, és megfelelően használja. Szóval ki kellene cserélniük egy újra. A valóságban azért gondolom nem ilyen egyszerű a dolog.

Nem hiszem, hogy létezik olyan, ami 50%, hogy tönkremegy nagyon hamar. Eleve senki nem venné meg akkor. Talán max 15-20% lehet, amivel még el lehet adni egy terméket. Van egy McCulloch trimmac a családban. Az a lefulladós, amit említettem az egyik előző hozzászólásban. Persze nem magas fűre találták ki, hanem szegélynyírásra. Érzetre nekem az MTD (a másik 1LE-s, ami van) százszor jobb. Ennél a McCulloch-nál érzem, ahogy csavarodik a nyelében a műanyag, mert annyira vékony, meg ahogy nyírok vele magától elkezd lecsavarodni a nyele. Gondolom szétszedhető. Nem igazán jött be, hiába van ráírva, hogy Husqvarna alkatrészek vannak rajta. Persze ebből is gondolom van erősebb drágábban, ami már nem kelt ilyen olcsó benyomást. Nem tudom pontosan mennyiért vették, talán 40 körül. Ami eddig lejött fűkaszákkal kapcsolatban, hogy nagyon noname ne legyen, meg hogy az a jó, ha egyenes a nyele, mert akkor nehezebben törik a tengely, illetve erre a célra nem elég 1 lóerő, és ilyen árban kellően erőset csak 2 üteműt találok. Nem vagyok annyival sokkal előrébb. Egyébként a Hecht mitől jobb márka, mint mondjuk egy MTD?

[ Szerkesztve ]

Buliban hasznos! =]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.