Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Fülhallgatós OFF topik

Hozzászólások

(#351) raven12 válasza #16820480 (#350) üzenetére


raven12
senior tag

Kivéve, hogy szerintem naiv vagy, nem kell félteni ezt a Thomas gyereket, valszeg nem arról van szó, hogy olyan sok tervezői munka van azokban a modellekben, hogy az 5k-s(mert amúgy 5k az a resonance) árba ne férne bele egy normális ragasztás, HA nem lenne OLYAN profitorientált.

(#352) #16820480 válasza raven12 (#351) üzenetére


#16820480
törölt tag

Lehet... Amikor par eve belefutottam a markaba, akkor meg egesz elfogadhato minoseguek voltak, igaz akkor meg inkabb 10 ezer korul mentek.

(#353) bucsher válasza kemcso (#346) üzenetére


bucsher
őstag

Én gyári haranggal használom és szeretem.
Arról nem szól az oldal, hogy most az MKII ezüst kábelei megmaradtak vagy mi változott?
De jó tudni hogy még létezik a típus.

In the pipe - five by five!

(#354) kemcso válasza bucsher (#353) üzenetére


kemcso
Ármester

Nekem nyomják a fülemet, a Sony hybrid viszont tök kényelmes. A VSD1-el is ugyanez volt a bajom, az is nyomott a gyárival.
A képek alapján ugyanaz a kábel van, de ezt jó lenne tudni... Viszont máshol még nem láttam, csak a lendme-n.

Xears: vajon a hangja milyen ennek a most 3e-ért árult "csodának"?

(#355) szipak


szipak
tag

talán még az offtopikba is off, de szerintetek hova írjam le kutakodásaim eredményét a "csúcs" lejátszók/dac-ok ügyében?

jöhet ide, írjak logout-ra belőle, vagy van erre megfelelő hely? mert ha logout-ra írok, akkor már abból sorozat lesz, csodálatosan gyakori (2 havonta talán :DDD) megjelenő új okosságokkal

(#356) Zoli133 válasza szipak (#355) üzenetére


Zoli133
őstag

Ha 15 sornál hosszabb menjen logoutra, sokszor átugrom a hosszú hsz-eket, ezt meg nem biztos, hogy kihagynám. :D

"It's a fez. I wear a fez now. Fezzes are cool."

(#357) kemcso válasza szipak (#355) üzenetére


kemcso
Ármester

Bárhova, csak mihamarabb, mert kíváncsivá tettél :)

(#358) Bodz válasza szipak (#355) üzenetére


Bodz
nagyúr

Mit kutattal?

(#340) kemcso: Most buntudatot akarsz bennem kelteni? :D

[ Szerkesztve ]

(#359) #16820480 válasza szipak (#355) üzenetére


#16820480
törölt tag

Szerintem amit a logoutra kiteszel, azt kiteheted máshova is, nem akadályoz meg. Akár saját blogra is, bár én is díjazom a logoutot, mert a többi blog oldallal ellenben nincs letiltva itt. :)

(#360) Zoli133 válasza #16820480 (#359) üzenetére


Zoli133
őstag

Képzeld el milyen lenne, ott az életed, ha az egész PH! lapcsalád tiltva lenne. :(

"It's a fez. I wear a fez now. Fezzes are cool."

(#361) kemcso válasza Bodz (#358) üzenetére


kemcso
Ármester

Feltétlen! :D Ha tetszett volna az M5, akkor nem kezdtem volna keresgélni tovább :P

(#359) sheratan torrent és társai tiltva vannak?

(#362) szipak


szipak
tag

rendben, akkor logout lesz, majd igyekszem könnyen olvashatóvá formázni.

témakör meg a high-end -nek kikáltott eszközök hangtechnikában és a köréjük teremtett mitológia. ami lényeges, hogy mint minden rendes értekezésnél itt is fel lesznek tüntetve a források, magyarázatok.

első rész a "csoda" usb káblekről és egyéb csodatevő kiegészítőkről fog szólni. meg hogy mi is ezekkel a baj.

(#363) Ati1979 válasza szipak (#362) üzenetére


Ati1979
veterán

Szerintem a logout-ra írd! :)

Előre is köszi, várjuk! :R

[ Szerkesztve ]

(#364) Bodz válasza kemcso (#361) üzenetére


Bodz
nagyúr

Jol van na. Mindjuk en tovabbra sem tartom egy rossz fulesnek. Tudom, kb. egyedul vagyok a velemenyemmel. :D

szipak: Jaj neeee, ezt neee!!! Troll topik lesz mindbol, proba es sajat tapasztalat nelkuli frocsoges, az osszes fasza gyerek megjelenik majd, tudomanyos es altudomanyos ervek, stb. Soha nem vezetett meg jora a tema, soha.

[ Szerkesztve ]

(#365) kemcso válasza szipak (#362) üzenetére


kemcso
Ármester

Kiru, várom! :)

(#364) Bodz akkor miért adtad el? Nekem kb ugyanúgy nem tetszik, mint az X3, hasonló okok miatt.

[ Szerkesztve ]

(#366) #16820480 válasza Zoli133 (#360) üzenetére


#16820480
törölt tag

Majdnem egy évig volt is, de ez nem a kínaiak hibájából, illetve nem itt volt letiltve a tűzfalon, hanem sok DDoS jött a PH! szerverre Kínából, ezért letiltották az egész tartományt ahogy van (sőt, Koreát és Japánt is azt hiszem, mert ottani VPN-nel sem ment). De most pár hete az új szerverre költözés megoldotta.

kemcso: Nem igazán, de az itteniek nem is nagyon torrenteznek, van egy hasonló jellegű, de belterjes hálózatuk, ami szintén ilyen magnet linkekre épül, Xunlei, azzal tölt itt mindenki.

(#367) szipak válasza Bodz (#364) üzenetére


szipak
tag

ezzel tisztában vagyok, elég komoly disclaimert fogok az elejére kipakolni, aki ennek ellenére sem hajlandó értelmesen hozzáállni a dologhoz, az önmagát minősíti. ;)

(#368) Bodz válasza kemcso (#365) üzenetére


Bodz
nagyúr

Nem azt mondtam, hogy imadtam... :) Csak annyira szerintem nem veszes, mint amit errefele irnak rola.

szipak: Ismered mindket oldalt, szoval ki is probaltad ezeket a csoda dolgokat? Ugy lenne az igazi. :)

[ Szerkesztve ]

(#369) kemcso válasza Bodz (#368) üzenetére


kemcso
Ármester

Biztos van olyan fül, akinek tetszik a hangja (és van, mert akinek továbbadtam, az oda van érte, bár 1/2 év után meghallgatta a GR07-et és egy "Hát igen, ez sokkal jobb"-al minősítette).

Nézd meg az E10-M5 viszonyt. E10 sztem vállalható, több benne a mély mint kéne, meg nem elég részletes, stb. Az M5-ben nekem sértő a magas és kevés a mély, nem szívesen hallgatnám. Neked meg fordítva :)

[ Szerkesztve ]

(#370) szipak válasza Bodz (#368) üzenetére


szipak
tag

majd nyilván ellövöm a puskaporomat itt a fórumon belül :P
várd ki, olvasd el

(#371) Ati1979 válasza kemcso (#369) üzenetére


Ati1979
veterán

Igen sajnos tényleg az a baj vele, hogy sértő a magasa. Igazából szerintem a magasat a legkönnyebb elcseszni.
Itt ez elég jól sikerült. ;]

(#372) Bodz válasza kemcso (#369) üzenetére


Bodz
nagyúr

Mondjuk én dupla haranggal használtam, ezt mindig elfelejtem hozzátenni.

(#370) szipak: Na, csak nem megszületik az első korrekt, a témát minden (mindkét) oldalról körüljáró, elfogulatlan, világmegváltó, igazságosztó kijelentésektől mentes írása a témáról? :)

[ Szerkesztve ]

(#373) szipak válasza Bodz (#372) üzenetére


szipak
tag

igyekszem majd megfelelő alapossággal nekiesni a dolognak, valamint olyan kijelentések lesznek benne, amik bárki által visszakereshető tényekkel alátámasztottak.

ellenben nem ma fogom megírni, munka az munka, ez meg csak szórakozás. amint elkészül, jelezni fogom.

(#374) bucsher válasza szipak (#373) üzenetére


bucsher
őstag

várjuk! :R

In the pipe - five by five!

(#375) kemcso


kemcso
Ármester

Brainwavz R1-et hallota valaki? Ha igen milyen?

(#376) Zoli133 válasza kemcso (#375) üzenetére


Zoli133
őstag

Ez nem egy szakmai kérdés? :B

"It's a fez. I wear a fez now. Fezzes are cool."

(#377) MPeter87 válasza Zoli133 (#376) üzenetére


MPeter87
őstag

Te mindig ilyen kotekedos vagy? :DDD

(#378) kemcso válasza Zoli133 (#376) üzenetére


kemcso
Ármester

Az, kötekedős :P
De, szakmai, viszont diszkriminatív lett volna ott úgy kérdezni hogy: "Brainwavz R1-et hallota valaki olyan, akit ismerek/törzstag a fórumon? Ha igen milyen?" :DDD

Azt is megmondom miért kérdem: MP4Nationon akciós, és van egy kis rewardom is, így olcsón kijönne. Bár igazán nem kell :DD

Szerk: Kérdezhettem volna azt is, hogy a T-Peos H-200-at ki hallotta, de arra senki se válaszolna... Pedig az még jó is lehet (2BA+DD)

[ Szerkesztve ]

(#379) Zoli133 válasza MPeter87 (#377) üzenetére


Zoli133
őstag

Én? Sohasem, a feltételezés is sértő. ;]

kemcso: Én ilyenkor szimplán ignorálom a többi keletkező hsz-t. :D

Egyébként egy időben ajánlott volt basszus kedvelőknek, többet nem tudok róla...

"It's a fez. I wear a fez now. Fezzes are cool."

(#380) Bodz válasza kemcso (#378) üzenetére


Bodz
nagyúr

Ha kísérletező kedvedben vagy, akkor erre vetődj rá! :D Videó, ár.

[ Szerkesztve ]

(#381) Ati1979 válasza MPeter87 (#377) üzenetére


Ati1979
veterán

Ő a felelős ezért a topicért! :)

Hogy ne szabaduljon el a pokol! :D

(#378) kemcso

Na kell X3-om? ;] :P

(#382) kemcso válasza Bodz (#380) üzenetére


kemcso
Ármester

Lányt is küldik hozzá, mert akkor már rendelem is. Ez nem derült ki :D
"Free shipping" vs. $ 9.58 to Hungary Via Standard Postal viccesek :)
Kinézetre nem rossz amúgy a cucc, kár hogy semmit se tudni róla, és X3: nomen est omen...

(#379) Zoli133 igen, ennyire jutottam én is, a 20$-os ár gondolkodtatott el...

[ Szerkesztve ]

(#383) Bodz válasza kemcso (#382) üzenetére


Bodz
nagyúr

(#384) bucsher válasza kemcso (#382) üzenetére


bucsher
őstag

Nekem egyáltalán nem jön be ... a csaj :))
És tényleg hülye neve van, kizárt, hogy ezzel jelenjek meg fülestalin.

In the pipe - five by five!

(#385) kemcso válasza bucsher (#384) üzenetére


kemcso
Ármester

Sztem az ár-as linken lévő tökjó :)

(#386) bucsher válasza kemcso (#385) üzenetére


bucsher
őstag

Ja? Csodálkoztam, mert az erre-s linket néztem csak :)

In the pipe - five by five!

(#387) kemcso válasza bucsher (#386) üzenetére


kemcso
Ármester

Nem voltam elég egyértelmű akkor :))

(#388) Bodz


Bodz
nagyúr

Vsonic, Soundmagic, Brainwavz, unalmas... Majd a Moxpad... :D

Megérkezett ma a VC02 is az országba, remélem gyorsan letudják a vámosok!

[ Szerkesztve ]

(#389) kemcso válasza Bodz (#388) üzenetére


kemcso
Ármester

Vannak bátor emberek :R (és mázlisták, ha a csjt is küldik :DDD )

Remélhetőleg egy fülessel nem szőröznek...

(#390) Ear001 válasza Bodz (#372) üzenetére


Ear001
addikt

(#391) #16820480 válasza kemcso (#382) üzenetére


#16820480
törölt tag

Ez általában így van: free world-wide shipping, de Magyarország nem a világ része. Ebből következik, hogy mi magyarok egy földönkívüli civilizáció leszármazottai vagyunk, az apró elrejtett jelekből rá lehet jönni. Kellene írni egy könyvet belőle, tuti siker lenne :D

Amúgy ha nagyon kísérletezni akarsz, akkor szerintem inkább valami Phonak, vagy Noble fülest vegyél, azok jobban érdekelnek, mint az R1 :D
De ez az egész szerintem úgyis ott fog véget érni, hogy ha nem rendelsz valamit a fejes találkozóig, akkor utána már nem fog keleni füles :))

(#392) kemcso válasza #16820480 (#391) üzenetére


kemcso
Ármester

Eddig ezt nem tapasztaltam, hogy mi ilyen "kiváltságosak" vagyunk :DDD De majd figyelek erre a földönkívüliségre ;)

Na jah, csak az R1 és a Phonak/Noble között van egy nagyságrendű árdifferencia...
Igen, ettől tartok én is :D De azt a problémát nem oldja meg, hogy hordozni a fejest nem túl szerencsés...

(#393) kemcso válasza kemcso (#392) üzenetére


kemcso
Ármester

Noble 4-ről találtatok már review-t? Az universalról, nem a CIEM-ről.

(#394) #16820480 válasza kemcso (#392) üzenetére


#16820480
törölt tag

Nem te akartál jobb minőségű fülest venni? Abban biztos vagyok, hogy az R1 nem lenne jobb a GR07-nél, és szerintem az is erősen esélyes, hogy a hangképe sem jönne be. Mondjuk engem nem annyira győztek meg eddig a Bw fülesek, talán a B2 kivételével.

Amúgy lehet fejest is hordozni, csak akkor zártat kell venni mindenképpen. Nézd csak meg mennyien keresnek utcára fejest. Mondjuk más kérdés, hogy legtöbben ilyen 10-15 ezres kategóriában keresnek, ahol szerintem még jobban járnának egy IEM-mel, főleg ha hordozni szeretnék.

(#395) kemcso válasza #16820480 (#394) üzenetére


kemcso
Ármester

Az R1 nem a GR07 helyett lenne, csak mivel olcsóért hozzá jutottam volna, így elgondolkoztam rajta (20$), hogy milyen lehet, de mivel senki olyan nem hallotta, aki tud viszonyítani az általam ismert fülesekhez így csak kósza 5let volt.

De nekem a hordozás nem abból áll, hogy a fejemen viszem (vezetés közben igen hülyén néznék ki egy fejesben :D ), hanem hogy otthon-munkahely viszonylatban hozni-vinni :) Tudom, vegyek egy zárható szekrényt :P

(#396) Zoli133


Zoli133
őstag

Eléggé határmezsgyén vagyunk a témával.

De hogy valami teljesen off is legyen: Szombaton voltam koncerten/inni, hihetetlen, hogy nem votlam másnapos de teljesen hasznavehetetlen voltam. Nem is olyan rég ez több napig egyhuzamban nem ártott meg.. :(

"It's a fez. I wear a fez now. Fezzes are cool."

(#397) #16820480 válasza kemcso (#395) üzenetére


#16820480
törölt tag

Igen, ezt már javasoltam, hogy egy zárható szekrény esetleg nem ártana az irodába :P Amúgy meg ha kocsival vagy, akkor nem olyan nagy cucc egy fejes sem szerintem, vannak egész könnyen hurcolhatók. Mondjuk egy A900X-et simán hajthatsz AK-ról is.

(#398) kemcso válasza #16820480 (#397) üzenetére


kemcso
Ármester

Kocsival, de van, hogy messze tudok csak parkolni és akkor cipelni kell sokat :D
Lehet egy szekrény+fejes olcsóbb lenne, mint egy Noble 4 :)) (hangzásban meg biztos jobb...)

(#396) Zoli133 el kell, hogy keserítselek: ez idővel egyre rosszabb lesz :P

(#399) #16820480 válasza kemcso (#398) üzenetére


#16820480
törölt tag

Így is van, csak ne gurulós szekrényt vegyél, mert még a végén valaki kitolja az irodából :))

Amúgy tényleg az a 250g, amit egy fejes képvisel, nem igazán súly...

(#400) kemcso válasza #16820480 (#399) üzenetére


kemcso
Ármester

Rögtön vegyek egy páncélszekrényt, biztos ami biztos alapon? :DD

Na jó, de nem vágsz be egy fejest csak úgy a hátizsákba... Tokkal-vonóval már több, mint 250g :P

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Fülhallgatós OFF topik
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.