Hirdetés

2024. május 20., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#22351) homerhamm


homerhamm
addikt

Rézör Tákhion, így kell kiejteni az új autót, ha valakit érdekel. :))

[ Szerkesztve ]

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#22352) venom8888


venom8888
őstag

Hello. Most jatszok eloszor forza jatekkal, es ez a 4 es resz. Nagyon meseszep a grafika, az fogott meg igazan. De nem tudom mit kell benne csinalni, azt irja, ha at akarok menni az ősz be, akkor szerezzek 23.000 pontot, de hol mutatja hogy menyi van? Es mi a jatek lenyege?

(#22353) NoMagix válasza venom8888 (#22352) üzenetére


NoMagix
addikt

verseny, verseny, verseny, kb ez a lényege... ;] :DDD
gyűjtheted a crediteket, kocsikat, növelheted a rangodat, stb...
Egy bizonyos szint elérése után az évszakok hetente (csütörtökön du. ) fognak váltakozni!

[ Szerkesztve ]

(#22354) venom8888 válasza NoMagix (#22353) üzenetére


venom8888
őstag

Igazabol csak autozok a map-on ossze vissza, egyenlore anglia a terkep, autok mellett megyek el, amik meg vannak jelolve nevvel, fogalmam nincs mik azok. Az ossz pontomat hol latom? Mert csak azt mutatja hogy kapom a pontokat. Nem hinnem nekem fog valtozni a map csutortokon, mert nekem tort jatek van meg, nem csatlakozik a szerverhez.

(#22355) NoMagix válasza venom8888 (#22354) üzenetére


NoMagix
addikt

Akkor ezt a "beszélgetést" kár is tovább vinni!
Az egyik lényege, hogy online versenyeken is szerepel az ember, persze nem kötelező!
További sok sikert!

(#22356) Kisgépkezelő válasza venom8888 (#22354) üzenetére


Kisgépkezelő
senior tag

A menüben a Horizon Life fülre lapozol és ott vannak a statisztikák, ott szintén a Horizon Life fülre lapozol és ott látod, hogy eddig mennyi pontot gyűjtöttél. De egyébként úgy emlékszem nem kell túl sokat játszani, hogy túljuss a "tutorial" részen.

(#22357) tutuhawer


tutuhawer
őstag

Szevasztok

Segítsetek már, légyszi, hogy állítsam be a Logitech g29-es kormányomat, hogy emberileg normális legyen az irányítás annak, aki vezet autót élőben is.
Linkeljetek képet, vagy pár oldalt, ahol lehet még olvasni is utána, moddolni vagy bármi.

Előre is köszönöm!

NETERROR_TERROR -- TutuHawer híres jelét mindenhol ismerik, ám neki még nevét leírni is nehezére esik -- Logitech G29, Sony Xperia 1, SONY WH-1000XM4, SONY MHC V81; SONY Dualshock 4; Dualsense

(#22358) venom8888 válasza Kisgépkezelő (#22356) üzenetére


venom8888
őstag

koszonom, meg nezem.

(#22359) xenon2 válasza tutuhawer (#22357) üzenetére


xenon2
senior tag


Szia! Nekem G27-nél ezek a beállításaim.

ForzaHorizon1-2-3-4-5 - XENON010101

(#22360) homerhamm


homerhamm
addikt

Kipróbáltam hétvégén az NFS Hot Pursuit Remasteredet, még a Heatnél is gyengébb... Tényleg nincs az Xbox Onera tökéletes autós játék a Forzán kívül. :(

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#22361) rdt89 válasza homerhamm (#22360) üzenetére


rdt89
addikt

Igazából open world autós játékot nézve, egyik platformon sincs még csak a kanyarba se semmi hozzá. Hátha az új Test Drive villant valamit, bár nem hiszem, hogy trónfosztás lesz.

(#22362) homerhamm válasza rdt89 (#22361) üzenetére


homerhamm
addikt

De az nem jön Xbox One-ra, úgy tudom.

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#22363) floatr válasza homerhamm (#22362) üzenetére


floatr
veterán

Túl jól eltalálták a forzát. Főként régebben játszottam több, inkább arcade-jellegűvel, de egyik sem tudta megközelíteni azt, amit összepakoltak

(#22364) parandroid válasza floatr (#22363) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Semmi mást nem csináltak, mint megnézték másnál, hogy mik azok az apróságok, amik beváltak, összegyúrták, és kapott egy jó motort. Nem agysebészet, csak tisztességes iparosmunka megfelelő minőségbiztosítással, és egészséges managementtel. Ott az EA, 30 év tapasztalata van a műfajban, de ebből az utolsó 15-ben amihez nyúltak, szarrá vált. TDU-ban volt potenciál, de ellaposodott, Crew meg nagyra tört, de vagy túl sokat akart, vagy csak a kötelező szaktudás nem volt meg hozzá. Aztán más meg gyakorlatilag tényleg nincs is.

Amúgy én pont azon gondolkoztam most a héten grindelés közben, hogy mekkorát szólna egy Forza Rally Motorsport fizikával, valós(hoz közeli) versenymenettel, szakaszokkal, időfutamokkal, lehetne showcase-nek beletenni felfutókat, meg mehetne bele egy zárt körpályás játékmód kisteljesítményű autókkal (akár roncsderbi).

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#22365) NoMagix válasza parandroid (#22364) üzenetére


NoMagix
addikt

Ezen a rally dolgon már én is elmélkedtem, hiszen az FH1- ben volt is rally rész!

(#22366) parandroid válasza NoMagix (#22365) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

De az csak olyan horizonos rally volt, valami kicsit komolyabbra gondoltam. Bár nekem az sajna kimaradt, pont akkoriban tartottam a konzolos játékkal szünetet, utána meg már nem volt beszerezhető. :W

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#22367) floatr válasza parandroid (#22364) üzenetére


floatr
veterán

Mert kiegyensúlyozott. Nem egy egybites arcade, de nem is egy elborult szimulátor. Jópofa benne a szabad kóborlás, meg az események is. Van benne egy kis szerencsjáték is, rajzolgatás, babrálás... Felnőtt fejjel ott tartok, hogy matchboxozok :D és a spotin is a zenéit hallgatom.

NoMagix
Megnéztem a dizájnjaidat, brutál jó mindegyik :)

(#22368) homerhamm válasza parandroid (#22364) üzenetére


homerhamm
addikt

Roncsderbi manapság is van, online versenynek hívják. ;]

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#22369) NoMagix válasza floatr (#22367) üzenetére


NoMagix
addikt

Wow, köszönöm szépen! :R :R
A kényszerpihenőm (egy hét ban) elött volt több olyan amit 6-7 ezren is letöltöttek!
Utána már megcsappant a lendületem!
Szerencsémre a rajzaimat nem törölték csak az eredményeiket, viszont nem tudtam őket simán visszarakni csak ha "újra" rajzoltam egyesével mindegyiket, valójában egy pixellel eltoltam őket és vissza, majd új mentés után lehetett megint megosztani!
A matricákkal ugyan ez volt a helyzet!
Sokat meg sem osztottam vagy töröltem!

peterkeT: nekem bejött az egyszerűsége és persze a forzás irányíthatósága!

[ Szerkesztve ]

(#22370) parandroid válasza NoMagix (#22369) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Én is mindig neki akartam állni egy saját festésnek, valahogy marvint, az avataromat akartam egy sablonnak megcsinálni, amit aztán majd rá lehet pakolni a használt autókra, de öreg vagyok én már ehhez. Anno CorelDraw-ztam, Photoshopoztam, Illustratoroztam, PageMakereztem, de ez mindegyiknél nagyobb szívás, pedig anno a 2000-es évek elején ezek sem kimondottan user-friendly szoftverek voltak.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#22371) rdt89 válasza homerhamm (#22362) üzenetére


rdt89
addikt

Akkor csak az új generácra érkezik egyből? Az jó hír lenne, mert akkor biztos, hogy a látvány oda lenne téve, bár a fejlesztők eddigi munkái alapján kicsit kételkedek, hogy így lenne. Esetleg annyira biztosak a játékukban, hogy a régi generációra ki se kell adni, merttuti nyereséges lesz így is? Érdekes, mindenesetre.

#22364 peterkeT:
Az azért sokat számít, hogy milyen fejlesztőkből verbuválódott össze a Playgrounds. A régi Black Box-os srácok /NFS Underground/ fejlesztői is a csapat tagjai és már nem találom a cikket, de rengeteg nagy klasszikus játék kivált veteránjai egyengetik a Forza útját. :)

(#22372) homerhamm válasza rdt89 (#22371) üzenetére


homerhamm
addikt

Még hírcsincs sok róla, nemhogy konkrét dátum. Xbox Onera meg ne is álmodozzunk semmilyen arcade autós játékról, rali meg F1 biztos jön, de más nem.

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#22373) floatr válasza parandroid (#22370) üzenetére


floatr
veterán

Kinek mi a szórakozás :) Ő szeret ezzel bíbelődni

(#22374) parandroid válasza floatr (#22373) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Ne érts félre, tisztelem, és irigylem érte, de nekem ehhez nincs idegem. :(

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#22375) floatr válasza parandroid (#22374) üzenetére


floatr
veterán

Nem értettem félre :)
Ügyes nagyon, és el sem tudom képzelni, hogy ebbe mennyi időt tolt bele

(#22376) Kisgépkezelő válasza parandroid (#22370) üzenetére


Kisgépkezelő
senior tag

PC-n van egy glass2k nevű kis progi amivel áttetszővé lehet tenni a játékot és úgy csak annyi a dolgom, hogy kirakjam a hátteret mindenféle formákból mint egy mozaikot. Azért így is elpöcsöltem vagy fél órát mire kiraktam a Fegyver- és Gázkészülékgyár egy korábbi logóját.

Amikor valaki összedobja az RDR2 lemezborítóját vagy Elvist esetleg Jodát Palpatinet és Dart Vadert fényszablyával a halálcsillaggal a háttérben egy Subaru oldalára, az mondjuk egy másfajta eltökéltséget igényel.

homerhamm: Én azt imádtam akkora amikor kijött még az eredeti. Ha összehoznék egy listát a legjobb vezetési modellel rendelkező autós játékokból, nálam bőven top10-es lenne. Szerintem nem baj, ha fullba nyomják az arcade-ot, feltéve ha jól csinálják és szerintem a Criterion jó munkát végzett a HP2010-el.

(#22377) xenon2


xenon2
senior tag

Az FH4-ben mentett,megosztott fotóim el tudom érni játékon kívül valahol?

ForzaHorizon1-2-3-4-5 - XENON010101

(#22378) homerhamm válasza xenon2 (#22377) üzenetére


homerhamm
addikt

forzamotorsport.net

[ Szerkesztve ]

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#22379) homerhamm válasza homerhamm (#22378) üzenetére


homerhamm
addikt

Az FH2-es képeket hol tudom megnézni? Mert nekem csak FH4-et mutat.

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#22380) Qkackca válasza homerhamm (#22379) üzenetére


Qkackca
őstag

https://forums.forzamotorsport.net/turn10_postst139294_Can-t-View-Previous-Forza-Horizon-Shared-Photos.aspx
-------------------------------------------------------
Summa:
https://forzamotorsport.net/en-US/gallery/<a felhasználó neved>?title=FH2

Érvényes variációk: FM3, FM4, FM5, FM6, FM6A, FM7, FH1, FH2, FF7, FH3, FH4
--------------------------------------------------------
Például az én fh3-as galériám
https://forzamotorsport.net/en-US/gallery/Qkackca?title=FH3
fh4-es
https://forzamotorsport.net/en-US/gallery/Qkackca?title=FH4

;)

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#22381) homerhamm válasza Qkackca (#22380) üzenetére


homerhamm
addikt

Visszadob a forzamotorsport oldalra, meg a te linkjeidről is. :K

Sikerült. :) Mi az a FM6A??

[ Szerkesztve ]

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#22382) btf válasza homerhamm (#22381) üzenetére


btf
aktív tag

Forza Motorsport 6: Apex

Röviden: Egy lebutított FM6 PC-re. (kevesebb autó, pálya)

“Keep away from people who try to belittle your ambitions. Small people always do that, but the really great make you feel that you, too, can become great.” - Mark Twain | "PS4 Pro = PS4 Professional" - Alex Battaglia (Digital Foundry - 2021)

(#22383) IntelKiller7 válasza btf (#22382) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Kis ízelítő.
Bár milyen fura. Teljes motorsport 6 helyett csináltak egy kibővítettebb demo-t. :DDD

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#22384) btf válasza IntelKiller7 (#22383) üzenetére


btf
aktív tag

Tényleg, +elfelejtettem hogy az Apex ingyenes volt, később vehettél hozzá néhány autót+pályát.

“Keep away from people who try to belittle your ambitions. Small people always do that, but the really great make you feel that you, too, can become great.” - Mark Twain | "PS4 Pro = PS4 Professional" - Alex Battaglia (Digital Foundry - 2021)

(#22385) Kisgépkezelő válasza IntelKiller7 (#22383) üzenetére


Kisgépkezelő
senior tag

PC-re az volt az első. Hét pálya többféle vonalvezetéssel, meg pár tucat kocsi volt ingyen, azon túl pedig, mikrotranzakciós rendszerben lehetett hozzá új tartalmat venni, hasonlóan mint a RaceRoom-ban meg az iRacing-ben. Sajnos ezeket már nem árulják jó ideje, úgyhogy aki nem szedte össze benne a pontokat, az már nem is fogja de az alapjáték még játszható. Azért a pontok háromnegyedét (752/1000) így is meg tudtam szerezni. A multit meg úgy ahogy van, kihagyták belőle.

(#22386) IntelKiller7 válasza Kisgépkezelő (#22385) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Ismerem, nem kell bemutatni. :)

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#22387) xenon2


xenon2
senior tag

Ilyen kormánnyal menni. Terepen annyira pontatlan tud lenni,amennyire pontos aszfalton/legalalábbis nekem :D /.

ForzaHorizon1-2-3-4-5 - XENON010101

(#22388) homerhamm válasza Kisgépkezelő (#22385) üzenetére


homerhamm
addikt

Gondolom a mikrotranzakciókból nagy botrány volt ott is. :D Az FM7-ből is kivették.

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#22389) Kisgépkezelő válasza homerhamm (#22388) üzenetére


Kisgépkezelő
senior tag

Nem. Egyáltalán nem volt belőle botrány, sőt átfutva az akkori a teszteket meg egy-két fórumot inkább úgy tűnik, hogy egyöntetűen pozitív volt a fogadtatása a dolognak. Én is örültem neki, bár sokat akkoriban nem játszottam vele, mert botrány inkább a mikrolagokból volt. A legerősebb gépeken sem futott igazán stabilan megjelenéskor az enyém meg nagyon messze volt attól amit akkoriban erősnek lehetett nevezni.

(#22390) IntelKiller7 válasza homerhamm (#22388) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Nem olyan mikrotranzakcióra kell gondolni mint amit az EA csinált.
Itt 6000Ft-ért kaptál 14 új autót meg a 1 páylát(Nürburgring) és csókolom.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#22391) stillmatic


stillmatic
aktív tag

Állítólag megint két autó lesz a következő szezonban, egy újabb Emory és '68 Firebird.

(#22392) evitiguF


evitiguF
senior tag

Szokott lenni youtube-on, egy-két nappal a váltás előtt "leleplező" videó, de most nem találok az aktuális soron következőre vonatkozóan. :((

(#22393) homerhamm válasza evitiguF (#22392) üzenetére


homerhamm
addikt

Szerintem hétfőn lesz. Általában minden tavasz hétfőjén van Forza Monthly este 7-kor vagy 8-kor.

[ Szerkesztve ]

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#22394) CJ4567 válasza homerhamm (#22393) üzenetére


CJ4567
veterán

(#22395) AsakuraDave


AsakuraDave
őstag

Tud valaki jelenlegi META listet? Sok kocsiból van 2-3db így 1-et beépítenék metára ha trihardolni lenne kedvem multiba :DDD :DD

There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

(#22396) rdt89


rdt89
addikt

Ez komoly, hogy 10 autó várható a 34-es frissítésbe? :Y
Update(27 march 2021)– 10 New cars are expected to come in Forza Horizon 4. The list of the cars coming in the newest edition of Forza Horizon can be found below
Koenigsegg Gamera
Mercedes-Maybach GLS 600
Toyota Supra MK5
Lamborghini Aventador SVJ
Lamborghini Aventador S
Audi RS7 2020
BMW M8 competition
Porsche 911 Turbo S
Bentley Continental GT 2021
McLaren 765LT

(#22397) IntelKiller7 válasza rdt89 (#22396) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Ez inkabb valami aprilis 1 szivatas. :)

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#22398) rdt89 válasza IntelKiller7 (#22397) üzenetére


rdt89
addikt

Kár, pedig ezek közül bármelyik 4 jó lenne :C
Akkor a Pontiac Firebird '68 lesz csak? Mert ma 1930-tól volt állítólag előadás, hogy mik jönnek

(#22399) stillmatic válasza rdt89 (#22398) üzenetére


stillmatic
aktív tag

Meg a '60 Emory Porsche 956 RSR.

(#22400) rdt89 válasza stillmatic (#22399) üzenetére


rdt89
addikt

Tényleg. :) Valami nagy frissítés jön megint, ha már havi 2 kocsira csökkent a frissítés. Biztos fizetős kiegészítőn dolgoznak. :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.