Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#22001) CactuS válasza iwu (#21998) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Este belépek, aztán megnézem, még sose osztottam meg. Első autóim egyike colt, már nem tudom, hogy honnan lestem a beállításokat, de kezes kis gép lett.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#22002) CactuS válasza CactuS (#22001) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Remélem jól csináltam, ha minden igaz, akkor ez az: 788 829 657 (MT900S). Nekem ezzel a tuninggal jobban bejön, mint az 599 XX Evo.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#22003) homerhamm válasza CactuS (#22002) üzenetére


homerhamm
addikt

Amúgy ez az autó gyorsabb a játékba mint a 599XX Evo?

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#22004) PeL válasza homerhamm (#22003) üzenetére


PeL
addikt

Nekem egyébként nem akarnak az autók tovább gyorsulni 440km/h-nál... A tuningolt Koenigsegg Agera R-em pl. még simán tudna, de ahogy eléri a 440-et, mintha hirtelen elfogyna az autó ereje. Ugyanez van az 599XX Evo-nál, még olyan tuninggal is ahol olyan nagy sebességeket írtak. Nem lehet hogy limitálva lett mostanság a maximálisan elérhető sebesség a játékban? Vagy én csinálok valamit rosszul?

[ Szerkesztve ]

(#22005) zotyi8


zotyi8
tag

A klasszikus versenyautós nagamutogatást milyen autóval csináltátok?
Már megcsináltam 4 klasszikussal de nem akarja beadni.

(#22006) Bib válasza zotyi8 (#22005) üzenetére


Bib
őstag

A klasszikus versenyautó kategóriából 2 van, sajnos biztos a rossz fordítás.Másikból válassz!

(#22007) El Diabl0


El Diabl0
junior tag

Istenem, még mindig mennyire szép ez a játék! :D A mai napig csak ámulok és bámulok rajta! :C

(#22008) NoMagix válasza zotyi8 (#22005) üzenetére


NoMagix
addikt

auto union

(#22009) H3XHUN


H3XHUN
csendes tag

Azért ha már steamre is feltolták ezt [sérő jelző] játékot a 2018-as vagy megjelenési árával. Legalább a retkes szerverekre költhetnének... ha már ennyire szeretik berakni a leghosszabb mapot trialba. "Csatlakozási hiba próbáld újra" Menjenek az anyjukba. 40 perc játék idő kuka...

(#22010) iwu válasza H3XHUN (#22009) üzenetére


iwu
addikt

True!
Btw a lotus teamot meg kellene nyerni a szakértők ellen? Mert azt nem írja, de nem adta be. Hihetetlen adok kapok megy. Egy futamot megnyertem közüle. A másik kettőnél meg kilöktek, mint a szahart....utána meg már esélytelen

ajándék ló nem látja a fától a szódás a lovát...

(#22011) iwu válasza CactuS (#22002) üzenetére


iwu
addikt

Thx, megvan. Tesztelem majd, ha odaférek a gép elé!:)))

ajándék ló nem látja a fától a szódás a lovát...

(#22012) drachoHUN válasza iwu (#22010) üzenetére


drachoHUN
senior tag

A csapatnak kell megnyerni, nem neked feltétlenül. Két versenyen több pontot szerezni, mint az AI.

[ Szerkesztve ]

Forza JUVE!!!

(#22013) iwu válasza drachoHUN (#22012) üzenetére


iwu
addikt

Persze, azt vágom. De nem írja, hogy meg kell nyerni. Btw lehet én vagyok fogalmatlan, de az kb a lehetetlen kategória. Még nem sikerült úgy mennem, hogy a csapat fele ne lépne ki...
Viszont valszeg ez is vmi bug lesz, mert a képen látható lotust megkaptuk. Illetve a fotó kihívás is visszaváltozott normálra.

ajándék ló nem látja a fától a szódás a lovát...

(#22014) _stick_


_stick_
őstag

Sziasztok!
Töltenék (és telepítenék) le egy újabb tuningolt egy autóhoz, de nem engedi a játék. Azt írja, hogy túl sok ilyen mentésem van és töröljük néhányat a fájlkezelőből. Ezt hogy tudom megtenni?

(#22015) CJ4567 válasza _stick_ (#22014) üzenetére


CJ4567
veterán

Végig kell menni az autóidon, és kézzel törölni a tuningokat.

No Sana No Life

(#22016) Kisgépkezelő válasza homerhamm (#22003) üzenetére


Kisgépkezelő
senior tag

A végsebessége egyiknek nem akkora, de amúgy kanyarban sokkal gyorsabb az Evonál a Mosler és a Königsegg CCGT is, úgyhogy a legtöbb sebességzónára jobbak. A Moslernek inkább a leszorítóereje nagyobb, a CCGT-nek meg a gumijai jobbak, úgyhogy a Mosler inkább ott verhetetlen ahol stabilan magas tempóval kell menni, a CCGT meg ott ahol esetleg egy-két gyorsítás˛lassítás is van a zónában. Ha még lassabb és kanyargósabb arra meg ott a VillanyVW.

PeL: Még mindig lehet, de valami elég spéci tuning beállítások kellenek hozzá. Legegyszerűbb, ha letöltesz hozzá valami tuningot, de ha magad akarod csinálni, biztos találsz valahol a neten arról egy leírást/videót, hogy mit mennyire kell állítani.

iwu: Ha kilép a csapat fele, az többnyire inkább jó, mint rossz. A pontszámítás rendszere olyan, hogy az esélyeid nem csökkenek a győzelemre, viszont minél kevesebb a csapattárs annál kevesebb az esélye, hogy kilöknek.

Ezt az új 207-et meg jól elcseszték. Van az egyedi versenymotorja, meg a szintén ritka spec. versenygumija, de tuningnál nincs olyan lehetséges kombinácó, hogy A-ra vagy S1-re tuningolva ne kelljen legalább az egyiket lecserélni.

[ Szerkesztve ]

(#22017) NoMagix válasza Kisgépkezelő (#22016) üzenetére


NoMagix
addikt

Viszont ez a kis peugeot nagyon jól tapad azokon a BF gumikon!
Nem túl hosszú egyenesekkel teli városi vagy utcai futamokra ideális lehet!
A800 kicsit macerásan, de kihozható!

(#22018) Boti80


Boti80
lelkes újonc

Sziasztok, kormánnyal ügyesebben lehet irányítani , vagy csak az élmény más ?

(#22019) homerhamm


homerhamm
addikt

Itt mit kéne csinálni?

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#22020) _stick_ válasza CJ4567 (#22015) üzenetére


_stick_
őstag

Köszi a választ. Ennek egyébként mi a legegyszerűbb módja? :B

(#22021) Qkackca válasza _stick_ (#22020) üzenetére


Qkackca
őstag

Gyorsan jár a kezed ;]

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#22022) _stick_ válasza Qkackca (#22021) üzenetére


_stick_
őstag

Ok....
Azt honnan tudom, hogy melyik automon van mentett tuning? Nehogy azt mond, hogy gyorsan végéig megyek mind a 600+ón és kitörlöm... :F

(#22023) parandroid válasza _stick_ (#22022) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

De, kb ez az egyetlen megoldás. :D

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#22024) NoMagix


NoMagix
addikt

A fiam első Super 7-es pályája 554 864 287, egyszerű rövid egyperces kis futam! :C
Ha, esetleg valaki nagy késztetés érezne rá, kérem ne fogja vissza magát! :K
Köszönjük! :R

(#22025) Kisgépkezelő válasza Boti80 (#22018) üzenetére


Kisgépkezelő
senior tag

Sokkal ügyetlenebbül, főleg a gyorsabb erősebb kocsikat. Az ilyen köznapibb kocsikat 3-400 lóerőig egész szépen lehet kormánnyal is terelgetni, de afölött a kontroller, vagy akár a billentyűzet egyértelműen gyorsabb. Cserében az élmény más. Vannak itt a fórumon olyanok akik inkább a gurulgatás meg a tájnézés élményéért játszanak, ők inkább kormánnyal játszanak.

NoMagix: Ha jól nézem, legfeljebb úgy, ha hátsókerekesre cserélem, de az meg megint egy olyan kompromisszum amitől a pont lényege veszik el az autónak.

(#22026) Qkackca válasza _stick_ (#22022) üzenetére


Qkackca
őstag

Ő, de, csak akkor te még szerencsés vagy ha csak 600 kocsid van...
(Nekem kb 2x 2-3 óra volt míg megnéztem az enyémeket év elején :)) )
De ha talán rájössz egy gyorsabb módszerre, nem haragszom meg ha megosztod velünk is ;)

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#22027) NoMagix válasza Kisgépkezelő (#22025) üzenetére


NoMagix
addikt

De bizony megy az AWD A800 is ! :K

(#22028) Kisgépkezelő válasza NoMagix (#22027) üzenetére


Kisgépkezelő
senior tag

De nem gyári gumival.

(#22029) Qkackca válasza _stick_ (#22022) üzenetére


Qkackca
őstag

A kreatív központban viszont meg tudod nézni a megosztott tuningjaid, azok egy helyen vannak ott.

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#22030) xenon2 válasza Boti80 (#22018) üzenetére


xenon2
senior tag

Kormánnyal az aszfaltos futamok jobbak,a rally ösvények irányíthatóak,de a terepversenyek erősen szenvedősek.

ForzaHorizon1-2-3-4-5 - XENON010101

(#22031) Boti80 válasza xenon2 (#22030) üzenetére


Boti80
lelkes újonc

Értem,és Terepen miért ennyire nehéz irányítani ?

(#22032) xenon2 válasza Boti80 (#22031) üzenetére


xenon2
senior tag

Nehezebb összeszedni,ha 1-1 ugrató után keresztbe áll . Az érzet kárpótol,autót kormánnyal.

[ Szerkesztve ]

ForzaHorizon1-2-3-4-5 - XENON010101

(#22033) Boti80 válasza xenon2 (#22032) üzenetére


Boti80
lelkes újonc

számít az is milyen minőségű esetleg a kormány , mennyire lehet precízen irányítani, nem ? Te használsz?

(#22034) xenon2 válasza Boti80 (#22033) üzenetére


xenon2
senior tag

G27-et. A the crew 2-ben is a terep versenyek nehezek kormánnyal. Aszfalton pontosan lehet kanyarodni kormánnyal mindkét játékban.

ForzaHorizon1-2-3-4-5 - XENON010101

(#22035) ClydeBeka2


ClydeBeka2
őstag

Én nem tudom elképzelni, hogy valaki gyorsabb legyen billel/karral, mint kormánnyal. Egyszerűen a gázadás/fék sokkal jobban szabályozható. De lehet csak nekem nem áll rá a kontrollerre a kezem. :U

LoL IGN: ClydeBeka3 / Xbox Series X: ClydeBeka / BrawlStars: PH! | ClydeBeka

(#22036) iwu válasza homerhamm (#22019) üzenetére


iwu
addikt

Ne is mond. Ugye a gyerekeim... Driftelni nem tudok, és a legolandban csak a drift küldik hiányoznak....
Tedd ki kejelzőre a küldit (pin) és kiírja, hogy egy percen belül melyik 2 driftzónában kell a 3 csillag

Más: az bug, hogy visszafelé számolja a %ot a nyári küldiben?:))) Lenyomtam a szigeten 2 szakértő versenyt, és lejjebb ment a %

[ Szerkesztve ]

ajándék ló nem látja a fától a szódás a lovát...

(#22037) Boti80 válasza xenon2 (#22034) üzenetére


Boti80
lelkes újonc

És mennyire vagy megelégedve vele? Logitech elég népszerű ahogy néztem .

(#22038) homerhamm válasza iwu (#22036) üzenetére


homerhamm
addikt

Akkor nem csinálom meg. Drift antitálentum vagyok. :D

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#22039) iwu válasza Boti80 (#22037) üzenetére


iwu
addikt

Nekem g27 volt jó pár évig, én nagyon szerettem. Jött némi bónusz a szülinapom előtt, így upgradeltem fanatecre. Na az teljesen más kávéház érzetre. Nem vagyok pro szimes, csak szeretek játszani, de így is nagyon megérte a befektetés nekem.
Teljesen jól el lehet crúzolni. Kontrollerrel egyszerűen nem tudok játszani, de amikor nem itthon tolom, akkor billentyű:) valahogy driftelni a billentyűről nekem jobban megy - úgy legalább van egy csillagosom:)))

ajándék ló nem látja a fától a szódás a lovát...

(#22040) iwu válasza homerhamm (#22038) üzenetére


iwu
addikt

Dettó 😝😝😝

ajándék ló nem látja a fától a szódás a lovát...

(#22041) AsakuraDave válasza iwu (#22039) üzenetére


AsakuraDave
őstag

Érdekes, igaz én csak egy ezer éves Logi MOMO -val próbáltam de nagyon nem adja ez a játék kormány+pedállal. A kontroller finomhangolva meg persze egy kis gyakorlással elég ügyesen lehet adagolni a gázt,fék, kormányzást kontrollerrel is. JimmyB youtubeos ilyen mindenes vezetős játkokkal játszik meg komolyabb simekkel is. Van vagy egy 5millát érő szim gear-je és kontrollerrel amivel kb sose játszik meg nem is állítgatta 1sec-cel futott rosszabb köridőt mint a szimes kormány cuccával Asetto Corsa-ban. Az élmény persze szim cuccal a legjobb nah meg persze ha van VR támogatás meg VR cuccod. Szerintem egy ilyen arcade-sim keverékhez kontroller tökéletes, persze lehet egy G27+ kormánnyal megváltozna a véleményem :D De lehet el kezdek kacsingatni ilyen Asetto simekre így beszerzek egy komolyabb kormányt és én is ezeket a Fanatec-eket olvasom meg látom hogy mondják, hogy a legjobbak ha direct drive-os cuccra nincs pénze az embernek.

ui.: Pl itt FH4-ben nekem a kontroller rezgése elég jól vissza adja, hogy mikor csúszik és mennyire az autó(a rezgés gyengébb, erősebb, "szaggatottab", folyamatos stb) A joy-al való kormányzást kellett megszokni 0deadzone-nal nagyon finoman használva szépen belehet venni kanyarokat nagy sebességnél is.

[ Szerkesztve ]

There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

(#22042) Boti80 válasza iwu (#22039) üzenetére


Boti80
lelkes újonc

Ez melyik típus pontosan? Hát igen ,kormánnyal mégis csak valósághűbb/életszerű azért .

(#22043) xenon2 válasza ClydeBeka2 (#22035) üzenetére


xenon2
senior tag

Pedig aki gyakorlott kontrolleres,az durván megy. Én 2 hét alatt játszom annyit,mint más naponta,sosem leszek gyakorlott. Sokszor azt is elfelejtem,melyik autó volt jó és a verseny előtti választással is megszenvedek. :D

Boti80-Én szeretem a G27-et. Volt már 25 meg 29 is,a 3 közül ez a legjobb nekem. Fanatecből csak pedálom volt ,clubsport V2. A logitech pedálhoz képest egy műszer volt,de akkoriban nem játszottam,eladtam.

[ Szerkesztve ]

ForzaHorizon1-2-3-4-5 - XENON010101

(#22044) CJ4567 válasza ClydeBeka2 (#22035) üzenetére


CJ4567
veterán

FM7-ről nem tudok nyilatkozni, viszont FH4-ben a kontroller gyorsabb, mint a kormány, a gyorsabb játékosok mind kontrollerrel játszanak, mert nagyon nehéz belőni a kormányt normálisra, és elvileg még akkor se az igazi, és sokkal nehezebb a kontrolleres tempót elérned. Sajnos nincs kormányom, pedig szívesen kipróbálnám, hogy tényleg olyan rossz-e, mint amit mindenki állít.

FH4-ben kb. felsorolható az összes gyors kormányos játékos, ráadásul ebből kettőről Xenon biztos hallott. :DDD (GoProIMAX, hu4yra, Zetraline, HumphreyUA(ő terepversenyeket csinál kormánnyal. :DDD)

No Sana No Life

(#22045) floatr válasza homerhamm (#22038) üzenetére


floatr
veterán

Megnyugtató. Eddig azt gondoltam, hogy csak én vagyok ennyire balfék :)

(#22046) xenon2 válasza CJ4567 (#22044) üzenetére


xenon2
senior tag

Igen,ők a the crew 1-2-ből. Ott is elől mennek,mentek. :D Kormánnyal a terepversenyhez nagyon jól beállított autók kellenének. Ha egy kicsit rossz az egyensúly,már veszett ügy. Aszfalton szeretem a kormányt,nagyon jól érezhető a tapadás határ a kormány felkeményedésével.

ForzaHorizon1-2-3-4-5 - XENON010101

(#22047) szami777


szami777
addikt

Hello,
Tegnap végigmentem megint a trafikon, hogy jobb eredményeket érjek el.
Két kérdésem van.
1. Ferrari 599 xxx e az alany, rengeteg x999 tuningot kiprobaltam, de 470 fölé nem tudtam sehol menni, trafinál pláne. Hogy csinálnak az emberek 550 +-os km/h eredményeket? Volt olyan tuningom, ahol szikrázott az alja is. :D
2. Az ok, hogy a profik az 599xel simán lenyomnak trafiknál, de megnéztem a globális eredmenyeket. A800 land rover 450el pl vagy s900 nissan gtr szintén ennyivel. Waaat?
Ez valami cheat amugy? Mert ezek még zuhanni sem zuhannak ennyivel. :DDD
Sebességzónáknál ugyanez. Föld úton 400 km feletti átlagsebesség. Hogy a viharba?

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#22048) Boti80 válasza xenon2 (#22043) üzenetére


Boti80
lelkes újonc

Fanatecből van szett is? Mi a pontos neve ?

(#22049) homerhamm válasza szami777 (#22047) üzenetére


homerhamm
addikt

Akik 550-el mennek azok csaltak, lehet azóta bannolva is lettek. Ezzel csak 470 körül lehet menni.

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#22050) El Diabl0 válasza floatr (#22045) üzenetére


El Diabl0
junior tag

Én is csatlakoznék a "balfék" teamhez. Egyszerűen nem megy. 2 csillag volt a rekordom, a 3 csillagot egyik driftnél sem tudtam még csak megközelíteni sem. Valaki lehetne a Mesterünk és tarthatna drift órát! :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.