Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-09-11 01:06:09

LOGOUT.hu

Microsoft Flight Simulator (MSFS vagy FS) és Prepar3D (vagyP3D) összefoglaló:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16798) lo_jo válasza RubbishBin (#16796) üzenetére


lo_jo
senior tag

Egyébként nem lenne ezzel semmi baj. A flight sim közösségnek is jó, ha csak 100 casualból 1 lesz olyan érdeklődő, hogy beleássa magát a témába és elkezdi komolyabban venni a dolgot, még ha nem is lesz hardcore sim játékos, ahogy magam sem tartom annak. Viszont ahhoz kéne egy kis türelem és magunkba tekintés, hogy ha valami a sim közösség majdnem egyhangú véleménye szerint jó (nem tökéletes, bőven vannak hibái és nem csak a bugok), de nekünk nem megy, akkor nem valószínű, hogy a játékban és sokezer másik véleményben van a hiba. Az viszont tény, hogy pl. az FSX kicsit jobban szájbarágós volt egy kezdő vagy casual számára, mint itt a 8 leckés flight school. Elmagyaráz dolgokat, de nagyon pongyolán, én is sokat magyaráztam pl. a trimelésről, autopilot használatról az érdeklődő, de egyébként casual ismerősöknek. Ők viszont nagyon nyitottan állnak a dologhoz, hetente jó, ha 1-2 órára előveszik majd, míg én jelenleg szinte minden hobbi időmben repülök, de az az 1-2 óra minőségi és szórakoztató élmény lesz számukra, ahogy most megcsináltuk a saját TFFJ kihívásunkat, lesz még it Paro és Lukla, London City, Grand Canyon és hasonló érdekességek, amik tudom, hogy nekik is kihívás lesz, de segítségekkel bőven teljesíthető kontrollerrel is.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.