Hirdetés

2024. június 11., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 14

Hozzászólások

(#1467) MdewC válasza losi73 (#1465) üzenetére


MdewC
nagyúr

:)
Remélem jól értelmeztem. :D
Ebben az esetben arra próbálok figyelni, hogy a szélső védőm mellett ne tudjanak elszaladni, tehát vagy futkok vele vissza, vagy párhuzamosan a szélső labdás felfutó mellett próbálok maradni és zárom a szöget. Ebből elég gyakran az jön ki, hogy mikor felér a beadáshoz gyorsan visszafordul, én továbblépve ritmust vesztek, bead és helyzet. Ezért mikor futok fel fele, ha lehetséges, akkor megpróbálok egy csapattársat is bevonni, aki picit lemaradva zárhatja a szöget a visszapassznál vagy beadásnál. Ha sikerül úgy feltolódnia, hogy több passz lehetősége van visszafelé, akkor a szélsővédővel aki lekövette a támadást, megpróbálok középre a 16-osra beérni, a csapattárs pedig fentmaradhat területet szűkíteni. Ilyenkor már a védők rég visszaértek szerencsés esteben, mindenféleképpen a csapattárssal mozgok a labdás felé, akit pedig én irányítok megpróbálok a várhatóan elkerülhetetlenbbeadás környékére érni, ahol ha jól jön ki akkor fel lehet szabadítani.
A pontatlanságért elnézést, de ezt szerencsésebb látni, vagy megmutatni, mint leírni és olvasni. A jó hír, hogy sok a variáció! :D

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 14
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.