Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Fibernet / Invitel kábelnet (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Grafiqs


Grafiqs
őstag

Az előző megtelt itt a folytatás.

Előzmény:

Archívum I.: [link]

És még mindig nem fogja, vagy nem akarja felfogni. Hihetetlen. A Föld tényleg a Naprendszer elmegyógyintézete lenne?! by Bon3ss

(#2) Jégkokó


Jégkokó
veterán

Hát ez elég hamar betelt, bár erre nem kéne büszkének lennünk, hogy ennyi probléma lett felsorolva az előzőbe.

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#3) Fercsa


Fercsa
senior tag

hogy az elejen legyen:)
[link]

[WEB]:[www.fercsa.com] - [FTP]:[fercsa.myftp.org:21] - [TV]:[sorozatguru.info] - [CM]:[cablemodemhack.tk] - [BiT]:[server-seed.com]

(#4) GCR


GCR
csendes tag

C^^ : Battlefield 2 BF:V, 1M-ás kettő az egyben
Torry :4939

(#5) Zsadi


Zsadi
őstag

Tegnap kint voltak a szerelők.
Majd 50 percig tesztelték, így végre bebizonyosodott, a hiba télleg nem nálam van.
(össze vissza ugráló ping/sávszél)
A terheléses hibát szerintük el kell felejteni, mert az az év vége óta megszünt...... (Igaz hogy idén januárban volt a bővítés, és december mondták, hogy a terhelés miatt vacak mind1.)
Nem tudja mi a hiba oka, de valószínűleg hálózati hiba lesz.
Jövő héten hívnak. Kíváncsi leszek, mi lesz ennek a vége.

(#6) C^^ válasza Zsadi (#5) üzenetére


C^^
őstag

Majd plz számolj be.

GCR: és elfogadható minőség? Tényleg stabil ?, ÉN cs-sourcezok, és valszeg 512-m lesz, remélem elég, bár elégnek kell lennie.

(#7) C^^ válasza Jégkokó (#2) üzenetére


C^^
őstag

Hát de most mit csináljunk ? :/

(#8) GCR válasza C^^ (#6) üzenetére


GCR
csendes tag

Serintem ez önmagáért beszél , péntek este 7: :)

bix.hu [193.239.149.1] pingelése 32 bájt méretű adatokkal:

Válasz 193.239.149.1: bájt=32 idő=15 ms TTL=60
Válasz 193.239.149.1: bájt=32 idő=17 ms TTL=60
Válasz 193.239.149.1: bájt=32 idő=17 ms TTL=60
Válasz 193.239.149.1: bájt=32 idő=15 ms TTL=60
Válasz 193.239.149.1: bájt=32 idő=16 ms TTL=60
Válasz 193.239.149.1: bájt=32 idő=16 ms TTL=60
Válasz 193.239.149.1: bájt=32 idő=16 ms TTL=60
Válasz 193.239.149.1: bájt=32 idő=17 ms TTL=60
Válasz 193.239.149.1: bájt=32 idő=17 ms TTL=60
Válasz 193.239.149.1: bájt=32 idő=15 ms TTL=60
Válasz 193.239.149.1: bájt=32 idő=16 ms TTL=60
Válasz 193.239.149.1: bájt=32 idő=16 ms TTL=60
Válasz 193.239.149.1: bájt=32 idő=17 ms TTL=60
Válasz 193.239.149.1: bájt=32 idő=15 ms TTL=60
Válasz 193.239.149.1: bájt=32 idő=16 ms TTL=60
Válasz 193.239.149.1: bájt=32 idő=17 ms TTL=60
Válasz 193.239.149.1: bájt=32 idő=17 ms TTL=60
Válasz 193.239.149.1: bájt=32 idő=16 ms TTL=60
Válasz 193.239.149.1: bájt=32 idő=17 ms TTL=60
Válasz 193.239.149.1: bájt=32 idő=15 ms TTL=60

193.239.149.1 ping-statisztikája:
Csomagok: küldött = 20, fogadott = 20, elveszett = 0 (0% veszteség),
Oda-vissza út ideje közelítőlegesen, milliszekundumban:
minimum = 15ms, maximum = 17ms, átlag = 16ms

(#9) attiLANte


attiLANte
tag

Üdv! Másnál is kimaradozott a net a környéken(Bp. XXII.) tegnap 12:55-től(valameddig), meg ma délelőtt, ill. este 7-1/2 9 között, vagy csak engem tiszteltek meg?
Modem folyamatosan keres, villog, mint a veszett fene... Aztán egyszer csak jó. Minden esetben új IP-t kapok (tavaly egész évben volt összesen kettő), és másik az alapértelmezett átjáró is. Sajna minden egyéb változatlan :(((

(#10) skyone


skyone
csendes tag

A IX. kerületben is kimaradás volt tegnap. A support-os csávó azt mondta újraindítás volt a XXII. kerületi fejálomáson is többször. Meg hogy ő nem tud csinálni semmit majd visszaáll a net meg a modem magától. Szerencsére ez így is történt, estére már jó volt.
IP címem maradt ugyanaz!

[Szerkesztve]

(#11) C^^ válasza GCR (#8) üzenetére


C^^
őstag

Ja bocs. Én kérek elnézést :C :Y :R :R :D

(#12) attiLANte válasza skyone (#10) üzenetére


attiLANte
tag

Kösz!
Nem volt időm(meg idegzetem) helpdesket hívogatni... Már kezdek kiakadni, hogy mindig akkor hegesztik a rendszert, amikor éppen fontos lenne a net...
Ebből adsl lesz hamarosan, ha így folytatják - bár a fatávot is annyira rühellem, mint a fibert... :(

(#13) ropi21 válasza skyone (#10) üzenetére


ropi21
tag

''újraindítás volt a XXII. kerületi fejálomáson is többször''

wehehe még jó,hogy nálam nem volt semmi.. .még jó,hogy mi is ezen a fejen vagyunk wehehe

(#14) Disque


Disque
aktív tag

Nállam is jó volt, egész nap CoD-oztam, egyszer-kétszer volt game connection interupted kb 2 mp-re de ez sajnos már fel sem tünik. Viszont kaptam mailt, hogy 20.án fejállomás bővítés lesz Battán, Ercsiben és Tárnokon 10-12 óra között. Mi nem másik fejállomáson vagyuk ezek szerint? Bár szerintem ezzel a bővítéssel csak azt érik el, hogy még sz@rabb lesz a net, mert ha hozzányúlnak valamihez akkor tuti, hogy csak rontanak rajta.

(#15) ropi21 válasza Disque (#14) üzenetére


ropi21
tag

''Mi nem másik fejállomáson vagyuk ezek szerint?''
én is úg yhalottam mindenhonnan,hogy 22ker(vagymelyik) nah szal ott vagyunk,de úgylátszik van itt egy kisebb fejállomás is :)

(#16) webshark


webshark
csendes tag

Most jön nekik a nagy szopás!!
DIGI TV letöri az árakat, eddig emelgettek most kénytelenek lesznek szuperkedvezményekkel az elpártolni szándékozó ügyfeleket visszaédesgetni!!

A netnél meg ugyanez a helyzet! Be fognak előbb-utóbb nektek nyalni! árcsökkentés és minősgéjavulás

webshark-=a net cápája=-

(#17) villamos


villamos
őstag

Ismételten egy buta kérdés, ismételten tőlem. Az a problémám, hogy a az utóbbi napokban egyáltalán nem jön a viva tv, viszont a többi csatorna rendben van. A kérdésem az lenne, hogy tapasztalt -e valaki hasonlót? (XXII ker.)

[Szerkesztve]

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#18) C^^ válasza webshark (#16) üzenetére


C^^
őstag

Csak nyugodtan, tudod, próbálkozni lehet.
Engem(minket) nem fognak meghatni semmivel.

(#19) attiLANte válasza villamos (#17) üzenetére


attiLANte
tag

Nálam (XXII., Nagytétény) - pillanatnyilag - van VIVA .
Talán az össznépi anyázás megtette a hatását: ajánlom mindenki figyelmébe a március 1-től árvényes ÁSZF 2. sz. függelékét.
Igen keményen átvariálják a csomagokat(legalábbis felénk), lesznek új csatornák, megváltoznak a kiosztások. Ez lehet jó, de az új árszabást még nem találtam meg.
Viszont az RTL Klub és a TV2 átkerülnek(?!) a 2. csomagba, ráadásul olyan frekvenciákon lesznek foghatók - a 2-es jónéhány, a 3-as csomag összes csatornájával együtt -, amit a régebbi, nem kábeltuneres TV-k nem tudnak. Emiatt lehet, hogy sokaknak le kell cserélniük régi TV-iket.
A freki elmegy egész 855MHz-ig - kíváncsi leszek, milyen minőségben fog átjönni a kábelen :F
Mindezek mellett örülök, hogy van végre valami elmozdulás. Csak azért szorítok, hogy rosszabb ne legyen...

(#20) attiLANte válasza attiLANte (#19) üzenetére


attiLANte
tag

mod.:Bocsánat... Lehet, hogy sokaknál már az új kiosztás van, és csak a XIX. és a XXII. kerületieket érinti a dolog. Ugyanis itt szerepel a mellékletben egy régi (jelenleg ez van nálunk) és egy új kiosztás, persze mindkettő 2006. jan. 1-től. Akkor most mi van?!

(#21) Jégkokó


Jégkokó
veterán

Egyébbként nekem a másik tv n kicsit rosszabb a kép mint a másiknak.Mert az rtl klub folyamatosan elugrál, vagyis ha bekapcsolom a tv t akkor sisteregve jön csak be, és ha visszaállítom és beprogramozom , akkor is elmászik.Pedig régen ilyen nem volt.Szóval ezt nem nagyon értem :F

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#22) attiLANte


attiLANte
tag

Eddig tartott a bizakodásom :(( Most leltem rá a március 1-től érvényes díjakra. Bp. XIX. és XXII. kerület:
Információs csomag: 1.499.- (figyelem! kevesebb csatorna, azonos díj!!!)
Alap csomag: 3.999.- suxx :((( (most a családi ennyi!!!)
Családi csomag: 4.999.- no comment...

Hogy az a jó ß$

(#23) villamos


villamos
őstag

A viva még mindig nem jó. Érdekes, hogy kép az van, de hang meg nincs hozzá. Azabaj, hogy ez egy tetvedék thomson TV (soha, de soha többé nem veszek mégegyszer) és ha nincs hang, akkor csak annyit képes kírni gyönyörűen, hogy signal 0 pedig amikor hangolom, akkor jól látszik a kép. Ki érti ezt? Csak pár pillanatra villan be a kép, és a hang. :O

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#24) C^^ válasza attiLANte (#22) üzenetére


C^^
őstag

LOL?
Az értekezleten nem arról volt szó, hogy 2 heten belül kötelesek csökkenteni ?

(#25) attiLANte válasza C^^ (#24) üzenetére


attiLANte
tag

Mármint a Nyergesújfalun tartott értekezleten?! Szerintem ott nem is jelent meg a Fibernet... Csak eljuttatják hozzájuk a megjelent polgármesterek által megfogalmazott kéréseket, de hadd ne mondjam ki, mennyire fogja érdekelni őket. A két hetes ultimátumon meg majd jót röhögnek...
Úgyhogy egy hónap múlva már a mostani családi csomag áráért nézhetek majd 49 helyett 31 adót...

(#26) attiLANte válasza villamos (#23) üzenetére


attiLANte
tag

Lehet, hogy a TV-d nem szereti az A2 sztereó adókat. Vagy csak a VIVA-nál csinálja? Igaz nálam is elég furcsán szól (sztereóban) a többihez képest. Mintha vmi virtuális térhangzás lenne bekapcsolva, de nincs...
Hangnormát nem tudsz állítani?

(#27) villamos válasza attiLANte (#26) üzenetére


villamos
őstag

Igen, csakis a viva -nál csinálja, a többi adó jó! És ráadásul csak egy hete csinálja ezt, eddig minden rendben volt. Öröm az ürömben, hogy nemigen nézem... :P

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#28) webshark válasza attiLANte (#22) üzenetére


webshark
csendes tag

Ez a cég a létező legnagyob rabló a kábeltévés világban, kedvem lenne most azonnal felhívi hogy nem kérünk belőle!! :( :( :(((
Mi lenne ha összeállítanánk egy listát, hogy kinél milyen csomagban mi van benne és főleg mennyiért--ja és jól összehangoltan kéne egy ellenakciót csinálni-- jó sok fax e-mail formájában ...meg telefon hívások ezrei.
Azt kéne még lenyomozni, mennyit kérnek a csatornák hogy kábelra kerülhesseenek.... ill ezek változásai ...

Nem kéne a Feuer telefonszámát megszerezni és naponta hívogatni?
Hátha kikészül lelkileg és föladják?

webshark-=a net cápája=-

(#29) poci76 válasza attiLANte (#22) üzenetére


poci76
aktív tag

Güdüllőn már régóta ennyi.

(#30) yanid


yanid
csendes tag

Terayon modemmel álldott meg a fiberszar, kb 4 hete csak 5 perc után vált át folyamatos világitásra a cable led . Addig nincs net, járt vki igy ?s mi van ilyenkor mert megnézni azt szarnak.

(#31) TheReMiXeR


TheReMiXeR
senior tag

8 körül a dánload leesett 20-50K-ra...

(#32) _calogero válasza attiLANte (#22) üzenetére


_calogero
tag

csigavéééér!!
A régi a régen kiépített területeket, pl városközpont, míg az új, a kb fél éve, újonnan kiépített területeket jelenti, ahol több csatorna fogható!
Nincs semmilyen áremelés!
Ettől függetlenül, én márciustól már DigiTV-s ügyfél leszek! :C
Sőt, ha megnézed az akciók, játékok fül alatt az aktuális akciókat, láthatod, hogy levitték az árakat, és még Story magazint is adnak:

Akciós csatlakozási díjaink és ajánlatunk (1)

Programcsomag
Akciós csatlakozási díj
Ajándék

Családi csomag
2 999 Ft
1 éves Story Magazin előfizetés

Alap csomag
4 999 Ft
½ éves Story Magazin előfizetés

Információs csomag
5 999 Ft
-

Soros hálózaton
4 999 Ft
½ éves Story Magazin előfizetés

Az árak az áfát tartalmazzák.
Részvételi feltételek:
(1) Az akciós csatlakozási díjra vonatkozó ajánlataink 2006. február 13. és március 31. között választott csomagtól és hozzáférhetőségtől függően, 2007. március 31-ig tartó hűségnyilatkozat aláírása mellett érvényesek, új előfizetők részére, kivéve azokat, akiknek az akcióban érintett szolgáltatásuk 2006. február 10. után szűnt meg vagy díjtartozásuk van. A kedvezmény az akció ideje alatt csak egyszer vehető igénybe. További feltétel, hogy a szolgáltatás címe a FiberNet azon hálózattal kiépített területein legyen, ahol kiegészítő beruházás nélkül elérhető a szolgáltatás. Kedvezményes csatlakozási díj ajánlatunk a csatlakozási díj fix díjrészére vonatkozik. A fix díjrész ellenében a Szolgáltató az Előfizető ingatlanához, a telekhatárig eljuttatja a jelet, míg a változó nagyságú díjrész a szolgáltatás-hozzáférési pont Előfizető által igényelt helyétől, és az egyéb előfizetői igényektől függ. Az ajánlat elfogadásával és az előfizetés igénylésével Ön hozzájárul ahhoz, hogy újságkiadó Partnerünk, a Sanoma Budapest Kiadói Rt., megadott személyes adatait az ingyenes újság-előfizetés teljesítéséhez felhasználhassa.
(2) A kábeltelevízió szolgáltatásunk helyi csatornakiosztásai és havidíjai a hatályos kábeltelevíziós Általános Szerződési Feltételeinkben foglaltakkal egyezőek.

[Szerkesztve]

(#33) Jégkokó válasza TheReMiXeR (#31) üzenetére


Jégkokó
veterán

Kb negyed óráva ezelött nálam még 230-240 k volt a sebességem, és nem tapasztaltam még semmi lasulást.De nem tudom, hogy mikor fogok szakadni a karbantartásuk miatt :F

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#34) mackócsabi


mackócsabi
csendes tag

Sziasztok! Ha nem lennétek megelégedve a mostani szolgáltatóval nézzétek meg az ajánlatot. Remélem megfelel majd.

(#35) Jégkokó válasza mackócsabi (#34) üzenetére


Jégkokó
veterán

Milyen ajánlat ezt nem nagyon tudom, hogy mennyire vág ide.Ha az aláírásodban szereplő cégre gondolsz, hát nem tudom, de annyira nem tűnt számomra olcsónak.Mert annyi ott az 1 megás net mint itt a 2 megás

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#36) _calogero válasza mackócsabi (#34) üzenetére


_calogero
tag

Kb 60 000 HUF-ért egy ettől mérföldekkel jobb, helyesírási hibáktól mentes oldalt kaphatnátok!
Ez így inkább előfizető riogató, mint csalogató!
Ha van Tó, Tenger, akkor miért nem Óceán a harmadik, és miért Oceane??
Ez azért egy kicsit húzós: Tó-net 512/64 kbit/s 2 év 6 587 Ft
64k up?

Utánna kellett volna nézni, hogyan csinálják a nagyok indítás előtt!

Ha bemegy hozzátok egy szakadt alkesz és egy jólszituált magabiztos fiatal, Ti melyiket választanátok munkaerőnek?

bocs az OFFért!

(#37) attiLANte válasza _calogero (#32) üzenetére


attiLANte
tag

Akkor én kérek elnézéstet!!! :B Csak eléggé félreérthetően van az új ászf mellékletében. Igazán kiírhatták volna, hogy régi hálózat és új hálózat Azt hittem, mindenkire vonatkozni fog. Story magazin meg kell a ráknak.
Paranoia rullz - kösz a megnyugtatást... Nem nagy kedvem lett volna most új szolgáltatót keresni. Azért majd beszámolsz DigiTV ügyben?

(#38) _calogero válasza attiLANte (#37) üzenetére


_calogero
tag

Ácsi bika! :DDD
Nem neked kell elnézést kérned, hanem a Fibernetnek kéne!
Én sem a kisujjamból szoptam ki az infót, hanem akkor mondták, mikor január közepén bementem, hogy mikor lesznek foghatók az új csomagban beígért csatornák!

Aztán még nekem kellett szarul áreznem magam, hogy emiatt a magától értetődő dolog miatt zavartam őket!
Pedig csak annyit kellene odabiggyeszteniük, hogy területek!

kieg.:
Persze, hogy beszámolok!
Elvileg a hét végéig kapnak készüléket és be is kötik!
Az első 200 készülék 1 nap alatt elfogyott annál a cégnél, akik elvileg hozzám is jönnek!

[Szerkesztve]

(#39) PEPE85 válasza _calogero (#38) üzenetére


PEPE85
senior tag

Nekem is a héten hozzák elvileg, majd értekezünk, hogy kinél mi a helyzet. ;)

[Szerkesztve]

Watch 4k movies with Netflix :)

(#40) _calogero válasza PEPE85 (#39) üzenetére


_calogero
tag

okkké főnök! :D

(#41) EmThor


EmThor
addikt

megint nem volt ez a szar... ááááááááááááááá :((

Gaming is staying up until 3am to earn a trophy that isn't real....but is!

(#42) Jégkokó válasza EmThor (#41) üzenetére


Jégkokó
veterán

De ma legalább előrre bejelentették a leállást, nem ugy mint ahogy a múltkor.Bár nálam olyan 1 felé ment el és fél 3 körül jött vissza a net, éás ez kb tényleg 2 óra volt, ahogy eredetileg is ígérték

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#43) Makkok válasza Jégkokó (#42) üzenetére


Makkok
tag

Csak az a baj hogy Gödöllő és Budafok nem volt a listában..... :(

God save the Screen!

(#44) EmThor válasza Makkok (#43) üzenetére


EmThor
addikt

így van! azzal törölhetem, ami hetek óta kinn áll, azon a szégyentelen oldalon, hogy bocsi néha leállhat a rendszer, sorry. b+ néha meg nem fizetek, sorry. :O

Gaming is staying up until 3am to earn a trophy that isn't real....but is!

(#45) 5teve


5teve
senior tag

na ilyen se volt még. 14,00-től mostanáig Szhbattán nem volt net.

tel: 7o-373-oo29 *** NO SMS!!! *** brit tudósok szerint 10 fogorvosból 8 az 2.

(#46) C^^ válasza 5teve (#45) üzenetére


C^^
őstag

Jó hogy neked eddig nem volt még ilyen.
Az elötted szólóval meg egyetértek. Egy szerződés 2 oldalú, te fizetsz, ő szolgáltat.
Ergó ha bármelyik fél nem teljesíti a ráeső részét, a másiknak sem Kéne.
Ugyanis ha te nem fizeted a számlát akkor ők nyilván visszavonják a szolgáltatást.
Te pedig nem kapsz szolgáltatást, helyette kapsz számlát...
Számoljuk már ki, Ebben az évben (2 hónap telt el dúrván) ha mindent összevetünk a 2ből fél hónapig volt használható. Na most ha innentől minden oké, ez már akkoris túl van a 99%os rendelkezésreálláson.

(#47) ropi21 válasza 5teve (#45) üzenetére


ropi21
tag

monnyuk ma hivatalosan is bütyköltek.. nem voltam itthon,de logok alapján elég sokat szereltek,de 3körül már bőven volt.. legalábbis itt füreden :)

(#48) Jégkokó


Jégkokó
veterán

Valakinél történt valami változás a tegnapi net hegesztés eredményeként?

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#49) Jégkokó


Jégkokó
veterán

Egyébbként jó pár hónap után először megváltozott az ip címem, másnál is volt ilyen ?

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#50) C^^ válasza Jégkokó (#48) üzenetére


C^^
őstag

Igen történt, a nagy büdös semmi. :(((

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Fibernet / Invitel kábelnet (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.