Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2501) tomp válasza axlfsi (#2499) üzenetére


tomp
félisten

Tegnap előtt frissült a Simple. Kipróbáltam tegnap reggel van e felugró ablak érintésnél: nincs
Még mindig csak a terminál sípolásából tudom, hogy elvehetem...

eami
Android szegénysége, hogy egy fejlesztő csapat alkalmatlan a munkára?
Simple folyamatosan azt mondogatja, hogy ismert hiba és már készül a javítás.... Szeptember óta? Akkor jeleztem nekik a hibát.

(#2502) st6969 válasza axlfsi (#2499) üzenetére


st6969
őstag

9-es Android alapú Miui 11-es rendszer van rajta (mókolatlan global).

(#2496) tomp
Nem megy a Simple az Android 10-en? :Y Hát ezt jó tudni. Lassan itt a Mi8-ra a 10-es frissítés. Már rendelem is a Curve kártyát, és búcsúzom a Simple-től. Vagyis nem nagyon akarnék búcsúzni, mert parkolni meg kell :(((

(#2495) SirRasor
Egy picit még olvasgasd az apróbetűt, mert egyelőre nem kell fizetni...jelen állás szerint jövő februárig (anno én is majdnem beugrottam) :))
De szerintem átírják 2021 februárra. Ha nem, akkor Curve + Google Pay, és le vannak sajnálva :D

[ Szerkesztve ]

(#2503) tomp válasza st6969 (#2502) üzenetére


tomp
félisten

De megy viszont ha érinted a telefonon nincs semmi visszajelzés! Csak a terminál sípol, hogy oké. Telefon kijelzőjén semmi.

(#2504) eami válasza tomp (#2501) üzenetére


eami
addikt

igen az.... mivel minden főverzió váltásnál majdnem minden appnál ez van. kész röhej.

"De megy viszont ha érinted a telefonon nincs semmi visszajelzés! Csak a terminál sípol, hogy oké. Telefon kijelzőjén semmi."

ezt azért túl lehet élni. engem pl kifejezetten zavar, hogy mindig az előtérbe vágja magát.

(#2505) tomp válasza eami (#2504) üzenetére


tomp
félisten

Nagy zajban honnan tudod, hogy sikeres az érintés? Oké némelyik terminálnál van visszajelző LED. De nem soknál.
A nem kompatibilitás a fejlesztők hibája. Fél évük van rá felkészülni és mégse sikerül.

(#2506) st6969 válasza tomp (#2503) üzenetére


st6969
őstag

Ez nem biztos, hogy az Android 10 hibája. Nálam 9-es van, és nincs visszajelzés az utolsó (vagy utolsó előtti) Simple frissítés óta. Ez engem is zavar. (Bár olyan is volt, hogy zöld pipával visszajelzett, közben meg mégsem volt sikeres a tranzakció)

(#2507) tomp válasza st6969 (#2506) üzenetére


tomp
félisten

Persze mert a zöld pipa nem a sikeret tranzakciót jelzi hanem a sikeres kommunikációt a terminállal.

(#2508) Kbali válasza tomp (#2505) üzenetére


Kbali
nagyúr

Nincs valami olyan beállításod, ami akadályozza a felugrót? Magyarul képernyő fedvény címen szokott futni. Anno Samunál jött ilyen valamelyik fôverzióval és nem natív droidban volt. Vagy nem volt fixen bekapcsolva, hanem a samu tette hozzá. Azt is vegyétek figyelembe, hogy a fejlesztők sem rendelkeznek minden telefontípus minden veeziójával.

(#2509) axlfsi válasza Kbali (#2508) üzenetére


axlfsi
veterán

"Azt is vegyétek figyelembe, hogy a fejlesztők sem rendelkeznek minden telefontípus minden veeziójával."

Ööööö, és?! :F Ezert talan mi, felhasznalok vagyunk a hibasak? En talaljam ki, 14 naponta vegyek online egy keszuleket es addig alljak el a vasarlastol, amig nem talalok egyet, ami kompatibilis egy nyomi alkalmazassal? :U Ertem en, hogy manapsag nem feltetlenul konnyu valamennyi keszuleknek megfelelni, de ezzel nincs is baj - ne legyen mindennel kompatibilis, csak tuntessek fel! ...tehat, feltuntetni az alkalmazas leirasaban, hogy mely keszulekekkel 100%-ig kompatibilis a lefeljesztett alkalmazasuk.. nem? Vicc, hogy lassan mar a csik huzza a repulot.

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#2510) erdeidaniii


erdeidaniii
csendes tag

Nekem feldobja, rájöttem akkor nem dobja fel, ha egyszer fizettem vele, de nem nyitottam meg a simple-t a következő fizetésig, mert olyankor bent ragad a sikeres fizetés kép.
Mi 9: Miui 11 Android 10

(#2511) Kbali válasza axlfsi (#2509) üzenetére


Kbali
nagyúr

Kicsit félreértetted a leírtakat.

(#2512) tomp válasza erdeidaniii (#2510) üzenetére


tomp
félisten

Fizetés előtt meg kell nyitni az appot? Nemá:D
Érdekes módon a GPay ablaka bármikor felugrik.

(#2513) st6969 válasza tomp (#2512) üzenetére


st6969
őstag

Próbáljátok ki ezt. (zöld pipa visszajelzés felugrása)
Magyarul

(#2514) tomp válasza st6969 (#2513) üzenetére


tomp
félisten

Ez lenne az?
Felugró értesítések?

(#2515) st6969 válasza tomp (#2514) üzenetére


st6969
őstag

Szerintem nem, én az alkalmazás engedélyeknél találtam meg, azon belül is az egyéb engedélyeknél.

(#2516) tomp válasza st6969 (#2515) üzenetére


tomp
félisten

Android gyári felületén így néz ki!
Ez is az app engedélyeinél van.

(#2517) st6969 válasza tomp (#2516) üzenetére


st6969
őstag

Akkor próba szerencse. Nekem Miui felület van, ezek szerint az ennyire más. Még én sem próbáltam ki, hogy ezt bekapcsolva működik-e.

(#2518) tomp válasza st6969 (#2517) üzenetére


tomp
félisten

Nem nyert! Továbbra sem ad életjelet a Simple ha érintem. Csak a terminál hangjából tudom, hogy oké.
Amúgy így néz ki Android 10-en az app beállításai: [link]

(#2519) st6969 válasza tomp (#2518) üzenetére


st6969
őstag

De az Értesítések menüt választod. Van alatta olyan is, hogy Engedélyek. Ott sincs semmi ezzel kapcsolatos?

(#2520) tomp válasza st6969 (#2519) üzenetére


tomp
félisten

Semmi. Ott csak a fő engedélyeket lehet kezelni.
Vannak megadott engedélyek illetve elutasított engedélyek mivel azokat még 1x sem kérte az app.

(#2521) ACE- válasza st6969 (#2502) üzenetére


ACE-
addikt

[link]
Tökéletesen működik, amit kell, tudja.

Revolut (7000 Ft azonnali) Curve (5font)

(#2522) hhgygy


hhgygy
senior tag

Sziasztok, szuper lammer kérdés, vennék egy nfc-s telefont, de a kis mobilbolt eladója azzal ijesztget, hogy ha maga a bankkártya, amit regisztrálok, nem paypassos, akkor nem fog működni. Hát ez nekem tök hülyeség, hiszen pont ezért venném.

[ Szerkesztve ]

Dell Latitude 5590 i7 8650u 16GB 512 GB NVMe SSD; POCO F3

(#2523) kislaci válasza hhgygy (#2522) üzenetére


kislaci
senior tag

Ha pont ezért vennéd, akkor inkább csereltesd ki kb 1000Ft-ért a kártyádat paypassosra, minthogy ezért vegyél telefont az ezres sokszorosáért, de amúgy szerintem hülyeséget beszél a faszi

(#2524) st6969 válasza hhgygy (#2522) üzenetére


st6969
őstag

Nincs köze egymáshoz a két dolognak. Csak egy példa: Simple-be virtuális kártyát generál a rendszer, azt használva fizetek.

(#2525) hhgygy


hhgygy
senior tag

A simple-t eddig is használtam ezzel a nem paypassos kártyával és azt olvastam, hogy azon át megy az NFC-s fizetés, ezért nem értettem, miről beszél.

Dell Latitude 5590 i7 8650u 16GB 512 GB NVMe SSD; POCO F3

(#2526) Sinu válasza hhgygy (#2525) üzenetére


Sinu
senior tag

Google Pay alatt van egy Revolut virtuális kártyám, köszöni szépen működik. A srác baromságot mond

No Future

(#2527) fecus


fecus
őstag

Transferwise kártya és NFC-s GPay megy együtt? Egy LG V30-at használnék.
Ha igen, küldene valaki egy leírást vagy linket, hogyan kell feléleszteni.

Jó magánban is. Köszönöm.

"Szörnyek léteznek, de túl kevesen vannak ahhoz, hogy igazán veszélyesek legyenek. Sokkal veszélyesebbek az átlagemberek, a funkcionáriusok, akik készek hinni és cselekedni anélkül, hogy kérdéseket tennének fel." (fordította DeepL ) - Primo Levi

(#2528) tomp


tomp
félisten

Tudom nem fizetés de részben az és mobil!
BKK Mobiljegy a Simple appban! :C

(#2529) ACE- válasza tomp (#2528) üzenetére


ACE-
addikt

Érdekes nálam nem jelenik meg... és ez mennyivel jobb mint a Nemzeti Mobilfizetés app-ja? Szerintem annyival, hogy van tranzakciós költség...

Revolut (7000 Ft azonnali) Curve (5font)

(#2530) tomp válasza ACE- (#2529) üzenetére


tomp
félisten

Simple bétában jelent meg. Nincs semmi extra díj. Amennyi a jegy/bérlet ára annyit fizetsz.
Próbaként vettem 100E-re jegyet. 900Ft volt. Semmi plusz díja nem volt.

(#2531) Kbali


Kbali
nagyúr

Applepay a kh-nál

(#2532) slice14


slice14
veterán

Tegnap megjött a Curve kártyám, és ma már használtam is a Google Pay-el. Meglepődve tapasztaltam hogy nem is kellet olyan közel tartanom a terminálhoz, mint a Gránit Pay esetében. Ráadásul alig hogy odatartottam, már jelzet is hogy a tranzakció megtörtént. Valamint hogy 5e felett nem kért pinkódot a terminál. Gondolom úgy müxik mint a Simple, hogy ujjlenyomattal azonosítom magam.

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#2533) tomp válasza slice14 (#2532) üzenetére


tomp
félisten

Google Pay app szimplán más szolgáltatást használ(banki appok "Wallet", GPay app "Pay") az NFC-re. Ezért nagyobb prioritást kap és nagyobb erőforrást.
Neked a Google Pay alkalmazás listázza Curve fizetéseket? Nekem valami miatt nem(csak a Revolut tranzakciókat) mutatja. Pedig a tranzakciók végbe mennek.
Igen ujjlenyomattal azonosítod magad! Viszont 5ezer alatt elég ha csak bekapcsolod a kijelzőt. Nem kell feloldani! Nekem ment bekapcsolt kijelzővel az 5ezer alatti fizetés.

(#2534) slice14 válasza tomp (#2533) üzenetére


slice14
veterán

"Neked a Google Pay alkalmazás listázza Curve fizetéseket? Nekem valami miatt nem(csak a Revolut tranzakciókat) mutatja. Pedig a tranzakciók végbe mennek."

A Pay-vel fizettem, a Curve kártyám hozzáadása után. A pay-en is megjelenik a terhelés és a Curve appban is Kép

Más: Viszont így fizetve nem számít PIN kódos vásárlásnak, így az 5GBP-t nem fogom megkapni. Ez csak fizikai kártyás fizetés esetén fogom tudni becsekkolni?

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#2535) tomp válasza slice14 (#2534) üzenetére


tomp
félisten

Használd 1x a kártyát és annyi. Habár én GPay fizetéssel is megkaptam.

(#2536) qltsar válasza tomp (#2520) üzenetére


qltsar
addikt

Én is "szenvedek" most, droid 10 - Xiaomi, megtaláltam a lentebb linkelt megoldást, kíváncsi leszek, hogy működik e legközelebb (Erste kártyára is beállítottam - ez lenne a fő szempont, nem a Simple sajnos).

A videódban 0:24-nél esetleg?

(#2537) ot93


ot93
senior tag

Én azt találtam ki erre a nem megjelenő sikeres kommunikációra (simple), hogy ha hangos környezetben fizetek, akkor widget-ről megnyitom a kártyát és akkor úgy zöld pipával jelzi ha sikeres volt a kommunikáció...

Eladó: Sony HDR-AS20 akciókamera - 10k

(#2538) st6969 válasza qltsar (#2536) üzenetére


st6969
őstag

(#2539) tomp válasza qltsar (#2536) üzenetére


tomp
félisten

Ez max MIUI rendszeren jó mivel ott van ilyen opció. De az eredeti android 10-en ilyen nincs...

(#2540) tomp válasza slice14 (#2534) üzenetére


tomp
félisten

Nálam a GPay fizetési előzmények listája full üres pedig folyamatosan ezzel fizetek:
kép vs. kép
Nem értem mi lehet a gondja...

(#2541) slice14 válasza tomp (#2540) üzenetére


slice14
veterán

Nem tudom mitől lehet. Esetleg próbáld meg törölni a Curve kártyát a GPay-ből és csinálj a GPay app-nál egy Adattörlést. Majd ad hozzá a Curve-t újra. Hátha megoldja.

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#2542) tomp válasza slice14 (#2541) üzenetére


tomp
félisten

Hozzáadtam többször már,.adattörlés is volt. Semmi változás. Ha átállítom Revolut kártyára a GPay appot ott mutatja a fizetéseket. Írtam a Google-nek is de még nincs válasz.

(#2543) slice14 válasza tomp (#2542) üzenetére


slice14
veterán

Pedig kéne listázza a tranzakciókat, amit GPay-el fizetsz.

Revolut: Neked még a régebbi fizikai kártyád van, vagy virtuális megoldással van bent a GPay-ben a kártyád? A virtuális megoldás menyire veszélyezteti a Revolut account törlését? Mert azt olvastam hogy a cím átírásával létrehozott vkártya, majd újra cím visszaírása a valódira, az fiók vesztéssel járhat. Ez menyire valós?

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#2544) qltsar válasza tomp (#2539) üzenetére


qltsar
addikt

Most probaltam en is, MIUI alatt sem jo. Minden engedelyt megkapnak az NFCs alkalmazasok, megsem ugrik fel az ablak fizeteskor.

Valakinek felulettol fuggetlenul mukodik OTP / Erste normalisan Android 10 alatt?

(#2545) patrik1993


patrik1993
csendes tag

Sziasztok,

Hátha valakinek volt ilyen és talált rá megoldást.

Még nyáron sikerült felvennem a Revolutos virtuális Visa kártyát GPay-be. Ment minden rendesen tudtam vele NFC-vel fizetni, aztán most novemberben frissítettem Android 10-re azóta nem tudom felvenni, azt a hibaüzentet kapom vissza, hogy a bank nem támogatja ezen a kártyán ezt a funkciót.

"The quieter you become, the more you're able to hear."

(#2546) tomp válasza patrik1993 (#2545) üzenetére


tomp
félisten

Revolutban át kell írni a lakcímedet angolra majd úgy aktiválni a Google Pay-ben az NFC fizetést. Ha megvagy, visszaírhatod a címet! De ha minden igaz ez tiltott, mármint nem megengedett átírni a címet!

(#2547) tomp válasza ACE- (#2529) üzenetére


tomp
félisten

Közlekedési mobiljegy próbaidőszak a Simple alkalmazásban
Kipróbáltam a reptéri busszal is tökéletesen ment. Ha lejár a Mobiljegy appban a bérletem szerintem átállok Simple-re.

(#2548) ACE- válasza tomp (#2547) üzenetére


ACE-
addikt

És mivel jobb a Simple?

[ Szerkesztve ]

Revolut (7000 Ft azonnali) Curve (5font)

(#2549) tomp válasza ACE- (#2548) üzenetére


tomp
félisten

Mobiljegy vonalon?
pl nem kell külön app, esetleg nem lesz a jövőben olyan súlyos bug ami miatt kénytelen voltam megvenni újra a bérletet múlt hónapban. Oké teljesen korrekten kezelték a hibámat és folyamatosan tájékoztattak az ügy helyzetéről de akkor is...

(#2550) ACE- válasza tomp (#2549) üzenetére


ACE-
addikt

Amíg nincs kényelmi díj, addig ok, de a kényelmi díj miatt parkolásra is a Mobilfizetéses app-ot használom. A telón elfér, és minimális a tranzakciós díj.

Revolut (7000 Ft azonnali) Curve (5font)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.