Hirdetés

2024. május 19., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Bestbuy játékok (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-18 12:31:58

LOGOUT.hu

Szabályok:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#37151) eddieke666 válasza SityiSXT (#37150) üzenetére


eddieke666
tag

Mivel ott kapod meg,gondoltam alap.

(#37152) Mr.Csizmás válasza eddieke666 (#37151) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

sőt, nem kell epic a futtatáshoz, aka ubisoft cuccot veszel epicen, az átdob a salátás kliensbe, és ott lesz hozzáadva a könyvtárhoz + ha epicből indítanád az ilyeneket, elindítja a kiadóhoz tartozót klienst.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#37153) SityiSXT válasza Mr.Csizmás (#37152) üzenetére


SityiSXT
őstag

Origin + Epic kombónál ez nem így van, kell mindkét kliens a futtatáshoz. Bármelyikből indítod, első dolga a másikat is indítani.

[ Szerkesztve ]

(#37154) DJGABI válasza SityiSXT (#37153) üzenetére


DJGABI
addikt

origin accounthoz hozzáadja, látszik webről is. egyelőre csak letöltésnél tartok, azt engedte epic nélkül is folytatni

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#37155) eddieke666 válasza DJGABI (#37154) üzenetére


eddieke666
tag

Nekem Origin-ben nem is látszik,csak Epic-en.Ahogy indítom Epicen,már indítja is az Origint ,és úgy indítja a játékot.

(#37156) Zebu


Zebu
addikt

nekem meg nem megy az online, account restricted...... BF1 hibátlan.....

(#37157) Peetey91 válasza Zebu (#37156) üzenetére


Peetey91
senior tag

Sokan ugrottak rá szerintem, nekem is ugyanazt a hibát írja ki.

(#37158) esezmiez válasza Zebu (#37156) üzenetére


esezmiez
tag

Én kiléptem meg visszaléptem az originbe, utána tudtam csatlakozni.

(#37159) Komplikato válasza eddieke666 (#37155) üzenetére


Komplikato
veterán

Nekem látszik, de onnan nem lehet elindítani.
Engem meglepett mennyire simán ment a telepítés, nem roskadt össze a szerver. A letöltő szerver.
Na de a game szerverek! :D
Gyakorlatilag folyamatosan leszakadt nem csak a játék, de az Origin még ki is írta, hogy nincs internet kapcsolat (spoiler: de volt!), mindeközben az Apex EU szerverei eltűntek, a maradék három meg minden meccs végén (vagy közben) dobott valamilyen szerver hibakódot. :C

"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide)

(#37160) Ezekiel.


Ezekiel.
tag

Valaki még karácsony előtt beküldött egy ingyen overwatch-ot adó kérdőívet, nem nagyon hittem benne de most nézem az e-maileket és látom, hogy vasárnap elküldték a kódot és jó is lett.

Köszi annak aki beküldte még anno :D

(#37161) KaiotEch válasza Ezekiel. (#37160) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Én is kételkedtem, jött is a mail, már el akartam küldeni melegebb éghajlatra, hogy mit szórakozik :D Erre tényleg valós volt, bár néztem a linkeket, amire átvezet...

(#37162) DJGABI válasza SityiSXT (#37153) üzenetére


DJGABI
addikt

hmm. indítani próbáltam, valóban, origin nem elég neki, epicet is visszanyitja

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#37163) ZsZso


ZsZso
Közösségépítő

Új ingyen Big Fish játék kupon: FREEGAME990999

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#37164) maross válasza ZsZso (#37163) üzenetére


maross
veterán

koszi, még egy és meglesz a komplett drawn trilogia :P

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#37165) TheNewDawn


TheNewDawn
addikt

Gondolom nem a legjobb WARHAMMER játék, de kb ingyen van, kevesebb mint 900 FT, ennyiért megérheti esélyt adni neki:
WARHAMMER NAVAL BATTLES 3$ -90%

(#37166) ayo válasza ZsZso (#37163) üzenetére


ayo
Topikgazda

Köszi, már csak 2 játék kell ingyen és akkor meg van a 6 pecsét, ami után újabb ingyen játékot lehet venni :D

http://jateknaplo.blog.hu

(#37167) ZsZso válasza ayo (#37166) üzenetére


ZsZso
Közösségépítő

Ahhoz asszem kell az előfizu is (ugyan elég hozzá a trial is), szóval annyira ne éld bele magad :).

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#37168) SenorGrande válasza ZsZso (#37163) üzenetére


SenorGrande
senior tag

Tudom ajánlani a Blackwell játékokat is a p&c kedvelőknek:

Legacy
Convergence
Unbound

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (Kérjük ennél a vonalnál levágni!)

(#37169) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Van aktív Choice-om, most van Winter Sale a Humble Bundle oldalon. Nézegetem, hogy van-e valami jó áron lévő cucc. Valaki látott valamit?

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#37170) ZsZso válasza l.skywalker (#37169) üzenetére


ZsZso
Közösségépítő

Én egy-egy oldal széljének indulásánál általában a gg.dealsadott szélhez tartozó oldalát ütöm fel és azt nyálazom végig. Többé-kevésbé segít eligazodni, hogy van -e valamilyen kihagyhatatlan ajánlat. Itt picit ugye módosít a végösszegen a choice kedvezmény, de azért támpontnak csak jó lehet.

Úgy fest, hogy olyan hűdehejdehajde ajánlat nem nagyon van, de hátha a többiek bedobnak valami hidden gemet! :)

(#37168) SenorGrande:
Oh, nem is tudtam, hogy ilyen jó játékok is vannak a Big Fishen. Maximálisan ajánlottak, egyik kedvenc játék-sorozatom.

[ Szerkesztve ]

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#37171) l.skywalker válasza ZsZso (#37170) üzenetére


l.skywalker
félisten

Igen, én is innen indultam ki, de így, hogy a choice kedvezmény hozzáadódik, azt láttam, hogy van olyan deal amit másik store-ra mutat legolcsóbbnak, de a chocie-al már HB-n lenne olcsóbb. De akkor majd még nézegetem manuálisan :D

Btw. ha valakinek kimaradt volna, jön Xbox Game Pass for PC-be a Control is:
https://twitter.com/XboxGamePassPC/status/1350880572999041024

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#37172) DJGABI válasza ayo (#37166) üzenetére


DJGABI
addikt

nem tudom tényleg lesz-e ingyen gam, de azt írja a collector's edition játékoknál 3 matrica is jár. [Dark City: Budapest Collector's Edition] húztam is befele :DDD

szerk: ja, fent írja kell hozzá az előfizu "Join Game Club before your 6th punch to get your free game!" :(

[ Szerkesztve ]

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#37173) SenorGrande válasza ZsZso (#37170) üzenetére


SenorGrande
senior tag

Vannak, igen.

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (Kérjük ennél a vonalnál levágni!)

(#37174) vorosmarti válasza DJGABI (#37172) üzenetére


vorosmarti
senior tag

Köszönet a tippért. A ZsZso által írt kuponkód: FREEGAME990999 még működik, így be is húztam. Ezért is köszönet :R

(#37175) Mosqu!to


Mosqu!to
addikt

Segítsetek! :) Kaptam egy kódot 2 hét ingyen xbox game pass-ra (elvileg csak xboxos sajnos) majd erre aktiváltam a game pass ultimatet, amire azt írta, hogy 1+2 hónap 300 Ft. Most a számlázásnál továbbra is azt írja, hogy febr 1-jén lejár. Valami összeakadt és valójában akkor 3 hónapom lesz, vagy tényleg febr 1-jén lejár a 2 hetes game pass előzőleges aktiválása miatt?
Esetleg elrontottam és előbb kellett volna a gold-ot megvenni 3 évre és utána aktiválni a 300 Ft-os kedvezményt, vagy tudom ezt majd új előfizura is alkalmazni?

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#37176) FehérHolló válasza Mosqu!to (#37175) üzenetére


FehérHolló
veterán

Ebben tipikusan a microsoft support tud segíteni neked.

Skynet is real. It's called Google.

(#37177) Mosqu!to válasza FehérHolló (#37176) üzenetére


Mosqu!to
addikt

Volt az ultimate előfizuval kapcsolatban itt párszor beszélgetés, de eltértem a general approachtól. A microsoft biztos a hivatalos útvonalat javasolja, abban bízom, hogy van itt olyan, aki ismeri a rendszer legálisan kihasználható kiskapuit :)

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#37178) wjbhbdux válasza Mosqu!to (#37177) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Előbb kell a gold hónapokat betölteni és azt átváltani, ha ultimate után aktiválsz gold kódokat akkor 1 év helyett negyed évet kapsz csak. Úgyhogy most kapcsold ki a számlázást, várd meg amíg lejár, aztán már nem lesz 300Ftos akció de egy rendes hónap ultimate áráért átváltja majd a goldodat teljes hosszában. (ezek pár hónapos infók nem biztos hogy még mindig működik)

/s

(#37179) ZsZso


ZsZso
Közösségépítő

Big Fish kupon: FREEGAME907223

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#37180) icemad válasza wjbhbdux (#37178) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Működik. Karácsony körül akció is volt, egy hónap helyett hármat adtak 300 forintért. Akinek nem volt előfizetése, az jól járt. Egy év goldból csinált 16 hónap gput.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#37181) sing1ep1ayer válasza ZsZso (#37179) üzenetére


sing1ep1ayer
őstag

És hová kell tenni? A Sparban elfogadják?

(#37182) cskamacska válasza TheNewDawn (#37165) üzenetére


cskamacska
addikt

IndieGala - Man O' War: Corsair - Warhammer Naval Battles 3 dollár - 138 maradék kulcsnál tartanak így órák alatt elfogy
alapjáték + 2 előrendelői DLC egyben
új fejlemény hogy elúsznak a licensz jogok így eltűnik a játék Steamről, azaz nem lehet majd megvenni sehol később. Lehet hogy még lesz egy hasonló kiárusítás Steamen is, lehet hogy nem.

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#37183) ZsZso válasza sing1ep1ayer (#37181) üzenetére


ZsZso
Közösségépítő

Szégyelld magad, hogy ahelyett, hogy rákerestél volna vagy szépen tisztelettel megkérdezted volna, gúnyolódsz velem. Csak segíteni szerettem volna. Veled ellentétben rendszeresen osztok meg közösségnek akciókat és ugyan köszönetet nem várok érte, de azt igen, hogy legalább ne legyek falhoz állítva miatta. A fenti kuponból új heti rendszerességgel kerül elő, továbbá mostanában az OFFban is sokat beszéltünk róla. Siettem és csak ennyit írtam, mert úgy gondoltam elég lesz. A többiek örülni szoktak, hálásak érte, ha valakinek nem lesz elég az infó, akkor majd részletezem, ha lesz pici időm. Felhasználási módját itt találod.

Igazad volt, slendrián voltam, de a stílust kikérem magamnak. Elnézést az OFFért srácok. Annyi haszna volt az egésznek, hogy ráeszméltem annyira siettem, hogy felhasználás helyett csak megosztottam. Gyors lekérek magamnak egy játékot vele én is. :B

[ Szerkesztve ]

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#37184) Bluerainbow válasza ZsZso (#37183) üzenetére


Bluerainbow
Közösségépítő

Számomra nagyon hasznos , hogy megosztod ezeket a Bigfish kódokat.Párszor használtam már őket - utólag is köszönet érte !

[ Szerkesztve ]

Tájak fotók emlékek - https://www.facebook.com/2barangolo

(#37185) Balazs_


Balazs_
aktív tag

Star Wars Battlefront II - utolsó lehetőség kiszedni ingyen Epic-en; délután 5-kor rotál az akció.

(#37186) Golden9


Golden9
addikt

#Akció

Galactic Civilizations 3 -100% 11,040.00HUF 0,00HUF HL Epic Store

[ Szeretkezve ]

(#37187) sing1ep1ayer válasza ZsZso (#37183) üzenetére


sing1ep1ayer
őstag

Bocs, nem akartalak megsérteni, csak lemaradt a nevetős emotikon a végéről. De egyébként tényleg nemvolt fogalmam semróla, mihezkezdjek vele; nem olvasom olyan rendszerességgel a topikot.

Köszönöm, hogy elmagyaráztad! :R

(#37188) myckey válasza ZsZso (#37183) üzenetére


myckey
veterán

Jó a felhasználási mód magyarázat......közöm nincs ehhez, de az frankó, hogy szorgalmasan adagolod őket, ha már egy embernek hasznos, már megérte ! :K

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#37189) Maxxy10


Maxxy10
addikt

Egy hónap EA play 0.80£ : [link]

Offer only for new subscribers

[ Szerkesztve ]

(#37190) TheNewDawn válasza Maxxy10 (#37189) üzenetére


TheNewDawn
addikt

Megelőztél :) Sőt, euróban is annyi, és nem csak 1 hónapra, hanem egészen március 9 ig, azért ez elég jó deal. Mondjuk pont addig van napra pontosan gamepassem is szóval most választhatok a Desperados 3+ Wasteland 3 vagy a Jedi Fallen Order és a C&C remake között.

(#37191) Segal válasza Maxxy10 (#37189) üzenetére


Segal
veterán

Ez remekül hangzik köszi.
Viszont a kérdés mert még nem használtam a szolgáltatásukat. Ha letellik akkor egyszerűen csak vége a mókának vagy automatikusan vonni próbálná a következő hónapot?
Mondjuk steamen nem hiszem hogy vonná, de azért inkább biztosra megyek és kérnék egy megerősítést hogy jól gondolom hogy csak vége.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#37192) wjbhbdux válasza Segal (#37191) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Ez egy előfizetés.

/s

(#37193) Szoszo94 válasza TheNewDawn (#37190) üzenetére


Szoszo94
őstag

Én úgy értelmezem, hogy márciusig él az ajánlat, miszerint az első hónap 0,8€. Tehát 1 hónapra annyi, csak van időd még aktiválni :K
Úgyhogy majd ha lejárt a gamepass-ed, mehetsz EA-zni még egy hónapot, csak addig ne aktiváld az ajánlatot és ne felejtsd el kilencedike előtt aktiválni :D

[ Szerkesztve ]

Lexus IS250 Sport Mark Levinson // Renault Mégane II PH2 Grandtour 2.0dCi

(#37194) twollah1976 válasza Segal (#37191) üzenetére


twollah1976
őstag

Elofizeted es azonnal mesz ide es lemondod az elofizetest.

Az elofizetest lemondtad, de az egy honap amit kifizettel megmarad.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#37195) TheProb válasza TheNewDawn (#37190) üzenetére


TheProb
veterán

"március 9-ig az új tagok nagyot spórolhatnak az első hónapon!"

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#37196) #65537792


#65537792
törölt tag

Mostani HB-ból cserélném Deadly Days, Memories of Mars vagy Mad Max-et -> Life is Feudal: Your Own-ra.

(#37197) TheNewDawn válasza TheProb (#37195) üzenetére


TheNewDawn
addikt

Jogos, én néztem be. Mind1 :)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Bestbuy játékok (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.