Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Bestbuy játékok (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-18 12:31:58

LOGOUT.hu

Szabályok:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#37001) ForRedGlory válasza Beniii06 (#36997) üzenetére


ForRedGlory
félisten

FIFA 21 Champions Edition - 23 euro a kóddal.

(#37002) Dreadloord


Dreadloord
senior tag

Sziasztok,

Ubisoft+ -hoz tudtok valami kedvezményt, vagy mindig fixen 15 euró? AC valhalla nagyon csábítana ennyiért, csak 1 hónap valszeg nem lenne elég rá :)

(#37003) l.skywalker válasza Dreadloord (#37002) üzenetére


l.skywalker
félisten

Én mikor jött a Valhalla kerestem, de nuku. Semmi. Azt sem tudom, hogy a pontokat rá lehet-e váltani :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#37004) Maxxy10 válasza Dreadloord (#37002) üzenetére


Maxxy10
addikt

Nem elég, én próbáltam. Durván mindennap kéne tolni de szerintem úgy elveszne a "varázsa".
Most várom, hogy lejebb menjen az ára. Még egyszer nem éri meg számomra az uplay+.

(#37005) Beniii06 válasza Dreadloord (#37002) üzenetére


Beniii06
őstag

Szerintem várj vele és majd DLC-kel együtt fél áron megveszed, akkor hónapokig tudsz vele játszani nyugodtan. Ki van ez találva, nem tudod normálisan végig játszani rövid idő alatt, csak úgy hogy az ubisoft-nak megérje, két hónappal pedig ott vagy, hogy lassan meg is veheted és az csak az alapjáték lesz.

"Got any other secret weapons?"

(#37006) myckey válasza Beniii06 (#37005) üzenetére


myckey
veterán

Én Gold kiadásban vettem meg Origins-t és Odysseyt is, elég jól beakciózva, bő 2 évvel odébb, miden frissítéssel. Nyugodtan pakolhatom bele a 100 órákat.... Red Dead Redemption 2 vel nem tudom mit kezdjek, Epic akció-kupon olyan 29 eur körül jön ki. Ez már jó ár sztm, de idén lemegy ez 20-25 eur -ra is, gondolom... addig meg van bőven game a fiókban. :B

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#37007) Phoen|x válasza myckey (#37006) üzenetére


Phoen|x
őstag

Odyssey-vél én is ugyanígy voltam, tényleg ha van mivel elfoglalbia magát az embernek akkor így érdemes.
Nekem eddig kimaradt a Witcher 3... Asszem elleszek az akcióig. :DD

Go Gunners!

(#37008) TheNewDawn válasza Phoen|x (#37007) üzenetére


TheNewDawn
addikt

2000 Ft jelenleg a WItcher 3 GOTY, ennél olcsóbb nem hiszem hogy lesz.

(#37009) Phoen|x válasza TheNewDawn (#37008) üzenetére


Phoen|x
őstag

Félreérhetően fogalmaztam.
A Witcher 3-at behúztam, mert tényleg jó árban van, meg amúgy is az emberek 90%a szerint kiváló játék és még a könyvek is tetszettek. A Valhalla akcióig tuti elleszek vele.

[ Szerkesztve ]

Go Gunners!

(#37010) Albigator válasza ForRedGlory (#37001) üzenetére


Albigator
őstag

Köszi. :R
Keresgéltem már itt többször hátha lesz rá valami akció.

(#37011) icemad válasza Phoen|x (#37009) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Szvsz a Valhalla a teljes árat is megéri. Witcher 3 meg vagy bejön vagy nem. Én kb 3x futottam neki, összesen van talán 30 órám benne... Szerintem ez így is marad. Mondjuk az nem drága.

[ Szerkesztve ]

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#37012) Dilikutya válasza icemad (#37011) üzenetére


Dilikutya
félisten

30 óra egy olyan játékban, ami nem érdekel, szép teljesítmény. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#37013) F-ECT$ válasza Dilikutya (#37012) üzenetére


F-ECT$
titán

Van hogy én is erőltetek egy játékot, mert kíváncsi vagyok rá az értékelések miatt, de egy idő után ne kell látnom, hogy nem az én világom és abbahagyom.

Dive ever, work never.

(#37014) Dilikutya válasza F-ECT$ (#37013) üzenetére


Dilikutya
félisten

Jó, de 30 óra... :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#37015) #65537792 válasza Dilikutya (#37014) üzenetére


#65537792
törölt tag

2015 óta az olyan sok?

(#37016) Dilikutya válasza #65537792 (#37015) üzenetére


Dilikutya
félisten

Egy érdektelen játékban igen. :)
De lehet csak én próbálom okosan kihasználni a szabadidőmet, és ami a már nekem extrém 4-5 óra alatt sem kezd el tetszeni, azt nem erőltetem.
És pláne nem veszek megjelenés környékén olyan áron olyat, amiről nem tudom, fog-e tetszeni. És nem, erre nem megoldás streamereket nézni, annyi erővel magam is játszhatnék. A demó már közelít, de az sem 100%, mert lehet, hogy annyi idő alatt még tetszik, de hosszabb távon beleunok. Shadow Warrior-ral így voltam, tetszett a vérgőzös demó, de maga a játék olyan monoton, egysíkú, hogy félbemaradt pár éve. Szerencse, hogy nem került sokba.

De ne offoljunk, mert jön valaki, a beszélgetés felét kitörli, a maradéknak meg semmi értelme nem lesz, és persze nem lesz mire áthivatkozni az offtopikból, hogy mit folytatnánk ott. :)

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#37017) icemad válasza Dilikutya (#37012) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Talán 30 óra. Lehet, hogy csak 15. Havonta olvasom valahol, hogy milyen jó játék, többször nekifutottam. Most is ott van a gépen, hogy talán majd egyszer...

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#37018) TheNewDawn válasza icemad (#37017) üzenetére


TheNewDawn
addikt

Konkrétan a teljes előző generáció ( PS 4) messze legjobb és kiemelkedő játéka, all time gaming history során is top 5 vitán felül.
Persze ha valaki semmit se tud a világáról, meg se az 1 et, se a 2 őt nem játszotta, vagy legalább könyvek vagy valami, meg elején haladás helyett így elveszik Velenben a 15526 mellékküldetésben, akkor előfordulhat hogy nem tetszik .

(#37019) beef válasza TheNewDawn (#37018) üzenetére


beef
őstag

Azért tegyük hozzá, hogy a 15526-ik mellékküldetés is kidolgozottabb, mint legtöbb jatek főszála :)

(#37020) sto1911 válasza TheNewDawn (#37018) üzenetére


sto1911
veterán

Vagy ha rettentő unalmas az a rengeteg duma benne, mert pl. a főhős mindig ugyanúgy motyog benne; ha az a nyamvadt ló nem akadna be minden szarba; ha nem lenne ennyire fosch a harcrendszer, a tök felesleges kardkenegetések meg hasonlók; az elsőre vicces, de többszörre már szánalmas, időhúzó küldetések.
Aláírom, amíg játszottam vele, valóban volt benne néhány egészen nagyszerű küldetés, de közel sem ellensúlyozta a hibáit, úgyhogy refundoltam, mint a huzat.
De biztos a kaki is jó, hisz annyi légy nem tévedhet :D

(#37021) wjbhbdux válasza sto1911 (#37020) üzenetére


wjbhbdux
veterán

> fosch a harcrendszer, a tök felesleges kardkenegetések

próbáltad a legnehezebb fokozaton is játszani vagy csak a konzolos kanapéban fetrengő gombokon zongorázó ízimódon?

/s

(#37022) kwzatz válasza wjbhbdux (#37021) üzenetére


kwzatz
őstag

Én Death Marchon toltam végig, az első pár órát leszámítva veszettül könnyű, és a Witcher 3 leggyengébb része a harc. A kiegekben már igyekeztek kicsit, főleg a boss fightokat nehezebbé tenni, ott már jobb volt a helyzet. Mondom ezt úgy, hogy imádom a teljes trilógiát.

[ Szerkesztve ]

(#37023) run4fun


run4fun
tag

Menjetek az off-ba légyszi. Köszi!

(#37024) TheProb válasza icemad (#37017) üzenetére


TheProb
veterán

Szintén többször ugrottam neki, hogy nem igazán tudok lekötni. A sok buzi olajtól én is befontam a szemöldököm, stb.

Személy szerint én sem értem, hogy miért van mindenki elájulva a W3-tól. Azt meg hatványozottan nem értem, hogy a W3 - számomra érthetetlen - magaslatokba emelése miatt hogy tud egy fejlesztő cég ekkora hype-ot kapni. Nem értem, attól, hogy véletlen sikerült harmadjára betalálni, (mert azért valljuk be, a W1-2 igen csak középszerű alkotás. Bár engem a 2. rész jobban lekötött, mint a 3.) mitől lesz egy cég akkora piedesztára emelve, ami után aztán egy mégnagyobb hype generálódik a CP77 személyében. Amiből aztán az almúlt jó pár év legnagyobb pofára esése kerekedett.

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#37025) gyimger


gyimger
őstag

Én marha már azt hittem, záporoznak az akciók. :U

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#37026) ldave


ldave
félisten

Mindenkit, aki két kézzel örömmel szórja a pénzt játékokra és talán még játszik is azokkal, szívesen látunk az idei New Game Blitz-ben.

[ Szerkesztve ]

A Slime draws near! Command?

(#37027) TheNewDawn válasza kwzatz (#37022) üzenetére


TheNewDawn
addikt

Ez így van, csakhogy 100% os dolog NINCS, legyen szó játékról, filmről, zenéről, emberről, vagy bármilyen fizikai, szellemi vagy akármilyen létező/nem létező dologról/személyről.

(#37028) pepe091


pepe091
MODERÁTOR

A továbbiakban az OFF topikban folytassátok ha nem akcióról folyik a diskurzus!

(#37029) TheNewDawn


TheNewDawn
addikt

Jesszus, ez az év stealje is lehet... Akinek még nincs meg, ennyiért kihagyhatatlan szerintem, még akinek nem is a zsánere...Nyilván HL meg hasonlók.
DIRT RALLY 2.0 GOTY -90% 4.4€

(#37030) Segal válasza TheNewDawn (#37029) üzenetére


Segal
veterán

Meg kell hagyni nagyon jó ár érte.
Én már a multkori akcciónál megvettem amikor 3 játékot lehetett választani 10.27 euroért.
Tényleg vegye akinek nincs meg mert eszméletlen jó játék.
Még a végén idén bejelentik a 3. részt hogy ennyire akciózzák? Nem elképzelhetetlen...

[ Szerkesztve ]

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#37031) myckey válasza TheNewDawn (#37029) üzenetére


myckey
veterán

Régen, Colin idején...nagy rajongója voltam az egésznek, utána lekoptam.
Köszönöm a jelzést, talán feltelepítem, ha ennyire magasztaljátok. :) igen, behúztam.

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#37032) Komplikato válasza TheNewDawn (#37029) üzenetére


Komplikato
veterán

Még 43 óra van az akcióból, DE ... elfogyott. ;]

"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide)

(#37033) Jofi81 válasza TheNewDawn (#37029) üzenetére


Jofi81
őstag

Sajnos elfogyott... :(

Sold out - Sorry, this product is temporarily unavailable.

(#37034) Marci79 válasza TheNewDawn (#37029) üzenetére


Marci79
aktív tag

Már elfogyott!

(#37035) TheNewDawn válasza Komplikato (#37032) üzenetére


TheNewDawn
addikt

Milyen "meglepő" :) Viszont szerintem holnapra jó eséllyel azért töltenek kulcsot vissza. Ja, ezt elfelejtettem betenni, de ma utoljára 2800FT a SUNNAUTICA BELOW ZERO.
[link]
Holnaptól duplájára emelkedik az ára, és nemsokára megjelenik.

P:S Azt hittem ezen a Steam vásáron semmit se veszek, végül a GTA 4 et mégis behúztam 6€ért, az egyetlen, ami valahogy mindig kimaradt eddig :)

[ Szerkesztve ]

(#37036) myckey válasza Komplikato (#37032) üzenetére


myckey
veterán

Mikor megvásároltam, akkor voltak az utolsó kulcsok, írta is nekem, láttam a grafikonon. csak nem szóltam, sorry :D

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#37037) Zebu


Zebu
addikt

Fallen Order 71.190 HUF: [link] 😂😂😂

[ Szerkesztve ]

(#37038) Šolaire válasza Zebu (#37037) üzenetére


Šolaire
veterán

Jó ár, gondolom maga Darth Vader adja át az erő segítségével. :B

“Praise The Sun” \[T]/

(#37039) rasotamas válasza TheNewDawn (#37035) üzenetére


rasotamas
veterán

A gta 4 rockstar launcherben is annyi volt, én is megvettem.

https://tinyurl.com/rasoapro

(#37040) MaddeNNNN


MaddeNNNN
őstag

Ubisoft Connect-en winter sale van, + a WELCOME2021 kuponnal további 20% lejön mindenből

Splinter Cell Blacklist Deluxe így 6 euro.

To protect the sheep you gotta catch the wolf. And it takes a wolf to catch a wolf.

(#37041) DJGABI válasza TheNewDawn (#37035) üzenetére


DJGABI
addikt

holnap van, de még mindig akciós, aki esetleg hozzám hasonlóan azt hinné lemaradt róla.

gondolom 5-kor lesz a váltás, ha lesz. én mondjuk nem látom hol írja h emelkedni fog az ára

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#37042) sowi válasza MaddeNNNN (#37040) üzenetére


sowi
őstag

össze lehet vonni a 100 pontos 20% kedvezménnyel? bár gondolom nem...

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

(#37043) SenorGrande válasza DJGABI (#37041) üzenetére


SenorGrande
senior tag

Itt.

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (Kérjük ennél a vonalnál levágni!)

(#37044) Pcgamers válasza sowi (#37042) üzenetére


Pcgamers
tag

Nem, csak egy kupont lehet egyszerre felhasználni.

(#37045) kwzatz válasza TheNewDawn (#37029) üzenetére


kwzatz
őstag

Gyorsan elfogyott. Bár az eddigi Codemasters menetrend alapján lesz ez 1-2€ is néhány hónapon belül, vagy valami Fanatical Bundle-ben 3-5€, 6-10 másik játékkal együtt. Gondolkoztam rajta, hogy kell-e ez nekem, de az első is ott van az accomon és még ki sem próbáltam.

(#37046) eboostr


eboostr
aktív tag

Shadwen 1€ HL
[Fanatical]

(#37047) MaddeNNNN


MaddeNNNN
őstag

az epices 3000-res kuponnal melyik érné meg inkább azt a kb. 2000 Ft-ot, Mafia 3 vagy Far Cry New Dawn? Holnap lejár aztán nem tudok dönteni

To protect the sheep you gotta catch the wolf. And it takes a wolf to catch a wolf.

(#37048) l.skywalker válasza MaddeNNNN (#37047) üzenetére


l.skywalker
félisten

Mind a kettő. Ha elhasználod a kupont kapsz helyette azonnal másikat.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#37049) Hokunda válasza MaddeNNNN (#37047) üzenetére


Hokunda
aktív tag

Nálam inkább New Dawn. A Mafia 3 nem túl szép, de legalább repetitív, mint az állat. A főszálon kívül az összes mellékküldetés ugyanaz, a Sign of the Times dlc sztorija mondjuk jó, ha az egész játékot ezen a szinten hozzák, akkor a középszerűség helyett egy jó játékot kaptunk volna.

A New Dawn se egy hú de nagy was ist das, de van kapcsolódási pont az 5höz, a grafika is a Mafia 3 fölött van, persze a repetitívsége ennek is megvan.

(#37050) DJGABI válasza TheNewDawn (#37035) üzenetére


DJGABI
addikt

epicen még mindig nem frissült be az ára :DDD

(#37046) eboostr lentebb írja, benne van a new year bundliban is [link], még 4-et mellé választva már csak 0.6 EUR

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Bestbuy játékok (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.