Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) MikeWazowski


MikeWazowski
addikt

Tudom, belépő szint, de azok a kávák... :D

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#2) janeszgol


janeszgol
félisten

Oké, hogy ezeket más cég szereli össze bérgyártásban, de minden szar telefon 6.5, mg 6.6 colos. Tegnap fogdostam az S23-at. Jó a mérete, de még egy kicsit lehetne kisebb. 5.6-58 inches megfelelne nekem. Mondjuk kb 138-140 mm-es hosszal és kb 66-67 mm-es szélességgel.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#3) bollokcs80


bollokcs80
Korrektor

Az M55-nél a Snapi SoC, a 45W és az 5000 milis akksi tetszik, ezeket lehetne mifelénk is erőltetni... :))

B.Cs.

(#4) MikeWazowski válasza bollokcs80 (#3) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Szerintem a köv. széria már lesz nálunk is. Céges telefonnak a nagy akksi miatt simán el tudom képzelni.

[ Szerkesztve ]

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#5) bollokcs80 válasza MikeWazowski (#4) üzenetére


bollokcs80
Korrektor

Arra gondoltam, hogy ezeket belerakhatná a Samsung az itteni szériákba is. Jó lenne ha 2024-ben a 45 wattos töltés nem a félmillás toptelefonok extra tudása lenne. :((

[ Szerkesztve ]

B.Cs.

(#6) janeszgol válasza bollokcs80 (#5) üzenetére


janeszgol
félisten

A 45 wattos szupergyors hipertöltés? Valamivel el kell adni a 600 ezres telókat. :D
Bár hozzáteszem, hogy a Samsungok jól tartják az akku minőségét. Értem ez alatt, hogy nála tényleg 2-3 év alatt (ami megfelel 500-1000 töltésnek) csak 20% körüli a degradáció.
Oké ez az alapból gyenge üzem idejű telókon nem segített (S9, S10), de ezek a tények.

[ Szerkesztve ]

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#7) bollokcs80 válasza janeszgol (#6) üzenetére


bollokcs80
Korrektor

De ennél szerintem találnak jobb feature-öket is (toll, kijelző, mittudomén). Egyébként az S21FE akkuja nálam is 94 százalékos két év után, szóval tényleg jól bírja, bár az üzemidő (és a készenléti fogyasztás) elég csapnivaló. Amúgy nem vágyom a kínaiak százezer wattos hipertöltéseire, de ez már mégiscsak röhej ennyi évvel a Note7 után.... :F

[ Szerkesztve ]

B.Cs.

(#8) gusthy válasza janeszgol (#2) üzenetére


gusthy
veterán

Hát, szerintem az S23-nál érdemben kisebbet már nem nagyon csinál senki...

(#9) Chiller válasza MikeWazowski (#1) üzenetére


Chiller
őstag

Rohadt nagy szégyen már ez az egész.

Nem a fejlesztés már a lényeg, hanem hogy melyik kategóriában mit kell elb@szni, hogy különbözzön.

Környezetvédelem? Az kit érdekel, majd a papírszívószál, meg startstop motor.... :(((

(#10) vence


vence
junior tag

Samu 4 GB RAM-mal ?! :F
Mindegy mennyibe kerül ...
egyszerűen Nogo!

Akkor inkább egy Moto 2 GB-tal ...
A múltkor - várakozás közben - nyomkodtam kicsit egyet a T-nél,
a menüben, ill. amit néztem, pl. a kamera indítása, egész normálisan működött.
Nem tudom Android Go volt-e rajta???

Mondjuk elég szégyen, h ilyen speckós készüléket már rég nem szórtak ki ... ráadásul nem is olcsó szerződéssel kínálják, még beugró is van, ha jól rémlik.
Amúgy ebből is van/lenne 8 - 128 GB-os verzió is, még itthon is csak ~42 eFt jónevű webshopokból ... :D

Szerk !
Igen, egy ismert speckós oldal szerint, a Moto e13 -ból van
"Go Edition".

[ Szerkesztve ]

(#11) vence


vence
junior tag

Az M55 azért ilyen árakon és specifikációval nagyon nem versenyképes.
500+ Euróért ilyen gyenge kamera kínálat?! :(

A 200 Eurós moto G54 Power-ben pl. jobb (AF!) macro-lehetőség van.

és ez az AMO kijelző sem az árszintnek megfelelő ...
egyébként - más források szerint - "under display" a scanner !

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.