Hirdetés

2024. június 4., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#29551) demars


demars
addikt

Hahó... Utolsó nap... csak nem nekem! :((
Jöhetek vissza délutánra! Nem sok pihi lesz!

Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyikben nincs áram, csak más a fogása!

(#29563) KMan


KMan
őstag

Akkor start!

Csak a balekok alszanak [SAS]

(#29564) Pulsar


Pulsar
veterán

Jó estét :)
de rég jártam erre... :C

(#29565) radi8tor válasza Pulsar (#29564) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Hanyagolod a bandát. :(

Üdv újra!

⭐ Stella

(#29566) Pulsar válasza radi8tor (#29565) üzenetére


Pulsar
veterán

Nem nem :) csak melóhelyemen proxy-s net van, és a szűrésbe benne volt a PH! most valamiért nincs ;)

(#29567) radi8tor válasza Pulsar (#29566) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Legalább kitartóan próbálkoztál. :)
Biztos kellett a rendszergazdának valami infó a fórumból és kivette a tiltólistáról.

⭐ Stella

(#29568) Mikuland


Mikuland
tag

"G" mentes nyugodt éjszakát! :DDD
Újra itt a fűtési szezon, nyomjuk az éjjelt, csak még szerencsére nincs fűtés. :P
Kellemest nektek!

mike...ahogy azt az a bizonyos Winnetou nevű egzotikus kisebbségi regényhős mondaná: UFF! STAR N9000, MIZ Z2, H9503...Opel Zafira 1,6 x16xel 99'

(#29569) Pulsar válasza radi8tor (#29567) üzenetére


Pulsar
veterán

Lehet :D
Minden esetre érdekes, mert hol be kerülnek oldalak, hol ki veszik őket.. pedig nem is helyi, hanem németből jönnek a beállítások... na mindegy, most öröm és bódottá :D

Üdv Mikuland :R

(#29570) demars válasza Mikuland (#29568) üzenetére


demars
addikt

:DD
Én most tettem le a lantot... Nektek kitartás!!!
2 hét múlva ismét éjjel melózok. Csak a kevés melós miatt nem sok időm van felnézni... :(((
Hihetetlen, hogy a "fényes nyugaton" ennyire nincs munkaerő... Sok környékbeli cégnél ugyan ez a helyzet!
Aki jön, pár nap, hét múlva megy is el...

Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyikben nincs áram, csak más a fogása!

(#29571) Pulsar válasza demars (#29570) üzenetére


Pulsar
veterán

Merre melózol? Nyugat-Magyarország?
Onnan sok ilyet hallatni, hogy nincs elég ember.
És miért mennek?

(#29572) demars válasza Pulsar (#29571) üzenetére


demars
addikt

Igen... Csorna mellett...
Sokan panaszkodnak a bér miatt, valóban lehetne több, mert sokan nem hiszik, de erre nagyon drága minden...de ez biztos munkahely!!! Van pótlék, ruha, busz, kaja jegy, prémium... Egy "gond" van, itt nincs fix munka... Ami van azt kell csinálni!!! Néha unalmas, néha fárasztó... Ha megáll egy gép, kézzel kell csomagolni, az sietős... De amúgy nem kell a szalag mellett megrohadni...
Mielőtt kérdeznétek... 780-1200 a bruttó órabér. Ki mire való, mit csinál, stb....

Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyikben nincs áram, csak más a fogása!

(#29573) radi8tor válasza demars (#29572) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

:(

⭐ Stella

(#29574) Pulsar válasza demars (#29572) üzenetére


Pulsar
veterán

Hát annyira azért az nem rossz, itt nálunk átlagba a soron olyan 750-et kapnak, pedig ugye pest... :)
Jah, az meg persze hogy drágább minden, mikor Siófokon laktam ott is több volt a rezsi ára mint itt.

[ Szerkesztve ]

(#29575) albiosz válasza demars (#29572) üzenetére


albiosz
őstag

Azért akinek ott kicsit is menni német, az elmegy mosogatni a sógorokhoz ennek sokszorosáért. Nálunk a családban már 3-an is kint vannak. Keményen kell melózni, de az egyik már főpincér, szóval van miért nyomni az ipart.

(#29576) Pulsar válasza albiosz (#29575) üzenetére


Pulsar
veterán

hát meg nem mindegy mennyiért... én mindig azt mondom, hogy én sz*rt is lapátolok ha megfizetik :)

(#29577) albiosz válasza Pulsar (#29576) üzenetére


albiosz
őstag

Persze, egyetértünk. Viszont Pestről család mellett nem szívesen mennék el messzire. De GYMS megyéből akár simán lehet ingázni is Ausztriába, szóval érthető, hogy nincs munkaerő hazai munkákra.

[ Szerkesztve ]

(#29578) demars válasza albiosz (#29575) üzenetére


demars
addikt

Nem úgy van az...
Nincs már ott sem munka... Egy nagyon kedves ismerősöm épp most keres munkát. Perfekt német tudással. 2 évet melózott németországban... Nem talál...
Sokan járnak ki a mezőgazdaságba... De ott szó szerint kutyába se veszik az embert... Iszonyat, hogy mi megy ott...
Üvöltöznek veled... a semmi miatt... Sokat hallok ilyet
Ritkán én is megyek ki, többnyire fuvarozok. Reggel 6:30 tól este 23:00 ig nyomják... Kis étterem, mindent csinálnak.... Szóval ők kőkeményen megdolgoznak azért a pénzért... És megalázkodnak...

albiosz: lehet ingázni, igaz... De azért nem mindegy, hogy 12 vagy 14 ledolgozott óra után mennyit vezetsz haza... Ha nem a határ mellett laksz, vagy nem ott a közelben van a munkahely, elmegy minimum 1 de inkább 2 óra az útra (csak oda)... Lehet gondolkodni...

[ Szerkesztve ]

Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyikben nincs áram, csak más a fogása!

(#29579) albiosz válasza demars (#29578) üzenetére


albiosz
őstag

Nálunk a 3 említett figuránál pont nem ez a tapasztalat. Nagyon jól elvannak, megfizetik őket, a társaság jó. Persze k.sokat kell dolgozni, az tény. Néha heti 1 szabadnap meg hasonló okosságok, de van értelme!

Nyilván nem biztos, hogy mindenhol ilyen jó a helyzet, én 3 ember véleményét ismerem. Simán lehet, hogy nem ez az átlagos. Amit tudok, hogy rajtuk keresztül sokan jutottak már ki és sokaknak bejött a számításuk. Salzburg környékéről van szó egyébként, az azért nem a határ másik oldala. Lehet, hogy ez is árnyalja a képet.

[ Szerkesztve ]

(#29580) demars válasza albiosz (#29579) üzenetére


demars
addikt

Pontosan!!! Itt a közelben ez van... Minél beljebb mész annál jobb a helyzet.. Viszont így az ingázás kilőve!!!
Nehéz dolog ez, és nem a sok munka a lényeg... Hanem mennyire éri meg... Mert ha a szállásra kifizetsz egy csomó pénzt, már nem is biztos, hogy jó buli...
Ingázáshoz meg kell kocsi...
De amúgy igazad van, ha jó a társaság, könnyebben el lehet viselni a megpróbáltatásokat...

Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyikben nincs áram, csak más a fogása!

(#29581) Pulsar válasza albiosz (#29579) üzenetére


Pulsar
veterán

Hát ez a nem mindegy.. itthon Te hülyére dolgozhatod magad (sokan teszik) és mégsem jut 1-ről a kettőre, ez a szomorú...
Itt vannak nálunk is. 4 műszak napi 12h. Ha jön túlórázni mondjuk hármat akkor kap 140 ezret, de akkor már 228 órát volt bent a hónapban... Nevetséges

(#29582) darál0w válasza Pulsar (#29564) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

jo rég jártál erre....hát még én :D

egy ideje már nincs és egy ideig nem is lesz éjszakás....ez nem az a melo ;]

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#29583) Pulsar válasza darál0w (#29582) üzenetére


Pulsar
veterán

jóestét...
utólag is boldog szülinapot :D
Mi a helyzet magával? :)

(#29584) darál0w válasza Pulsar (#29583) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

kössz :D

az elmult 1 évben elég sok dolog történt....uj lakás, uj auto, "uj" gyerek ;]

melo az meg legozás....csak nagyban ;]

nyilván este nem dolgozunk, így kilőve az éjszakás műszak....bár már volt példa rá....az eddigi másfél évem alatt itt 1x....szoval elég ritka :K

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#29585) Pulsar válasza darál0w (#29584) üzenetére


Pulsar
veterán

"uj" gyerek :DDD :DDD :DDD

jaja, ezt vágom, ott voltatok nálunk is a LIDL-nél az Üllőinél ;)

Bár már azóta én is elköltöztem, már Monoron lakom.

Új autó? Tán egy új opel? :DD

(#29586) darál0w válasza Pulsar (#29585) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

nem uj, és nem opel ;]

koreai csodát vettem a multhéten...megnézem mit tud az i30...

gyerek miatt muszáj volt beruházni egy nagyobb autoba, szoval kombi ;]

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#29587) Pulsar válasza darál0w (#29586) üzenetére


Pulsar
veterán

használt? :D A gyerek is? :D :D :D :D

na erre kíváncsi leszek, mert jól néznek ki az új hundájok ;)

(#29588) darál0w válasza Pulsar (#29587) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

használt hát, merthát én 9 honaposan kaptam meg :DDD

a kocsi meg....az ujak jobban tetszenek, de most azért 5M beruházás sok lett volna...elég a fele is :K

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#29589) Pulsar válasza darál0w (#29588) üzenetére


Pulsar
veterán

grat... a kocsihoz... a gyerek meg... ah... csóri gyerek... :DDD :DDD :DDD :DDD :DDD :DD
Hozzá is grat, és jó egészséget neki, nektek ;)

Bíróskodást nyomod még?

(#29590) darál0w válasza Pulsar (#29589) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

kössz :R

dehogy....se időm, se kedvem már hozzá...iskolás évek alatt jo volt, szerettem is...dehát jo volt, szép volt, elég volt...

nemhogy vezetni, focizni se nagyon van időm

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#29591) radi8tor


radi8tor
MODERÁTOR

Induljon az éjszakai műszak a bányában.

⭐ Stella

(#29592) demars válasza radi8tor (#29591) üzenetére


demars
addikt

:DD
Én most indulok... Alig látok... Majd jövő héten leszek éjjeles! :K
Nektek már csak egy óra...

Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyikben nincs áram, csak más a fogása!

(#29593) radi8tor válasza demars (#29592) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Jó pihenést! ;)

⭐ Stella

(#29594) demars válasza radi8tor (#29593) üzenetére


demars
addikt

Köszi... Gondolom kicsit félre értettél... :DDD
Úgy értettem, hogy most indulok dolgozni... az az reggel mentem... és alig láttam ki a fejemből... :P

Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyikben nincs áram, csak más a fogása!

(#29595) radi8tor válasza demars (#29594) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Ja félre. Ma én is zombi leszek, mert 4 óra alvás után a szomszéd lakásfelújítása miatt nem tudtam még füldugóval sem aludni. :(((

⭐ Stella

(#29596) demars válasza radi8tor (#29595) üzenetére


demars
addikt

Az kellemetlen...
Én falun élek... Itt dög unalom van... Ha elmegy egy kocsi a ház előtt, már felébredek... Biztos nehezen szoknám meg a közeli szomszédokat...
Anno Pesten a villamosok miatt nem tudtam aludni hetekig...

Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyikben nincs áram, csak más a fogása!

(#29597) radi8tor válasza demars (#29596) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Ott is tud hangos lenni a traktor. :)
Na igen, egyre élhetetlenebb a főváros.

De van még pár ember, aki imádja és nincs igénye nyugalomra.

⭐ Stella

(#29598) Mate válasza radi8tor (#29595) üzenetére


Mate
nagyúr

3 hete rosszul alszom. Ma is kb. 5 óra jött össze részletekben. Szóval átérzem a helyzeted :D

(#29599) radi8tor válasza Mate (#29598) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Öröm az ürömben, hogy volt időm nappal intézni a dolgokat. Még időben is ebédeltem. :D

⭐ Stella

(#29600) Mate válasza radi8tor (#29599) üzenetére


Mate
nagyúr

Na ez igaz. Én is elintéztem pár dolgot, bár szívesebben aludtam volna :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.