Hirdetés

2024. május 23., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#29180) fery02


fery02
addikt

Sziasztok!

Valakinek van valami tapasztalata erről a féle szemcseppről?

Éjszakás műszakban este 6-tól reggel 6-ig olykor jól jönne valami legális csodaszer, ami felpörgetné az embert valamennyire és egyik kollégám ugyan használ ilyet néha, de én nem igazán bízom benne és magyar oldalakat sem találok, ahol lenne erről szó.

(#29182) demars válasza fery02 (#29180) üzenetére


demars
addikt

Hát barátom... én tuti nem cseppenteném bele a szemembe...
Ki tudja, hogy mi van benne...?? Lehet, hogy odab@sz a szívednek...
Vannak itthon is kapható, szemnyugtató cseppek olyan műkönnyek.. Na azok jók, segít a fáradt szemen, kíméli...

Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyikben nincs áram, csak más a fogása!

(#29183) fery02 válasza demars (#29182) üzenetére


fery02
addikt

Műkönnyekről már én is hallottam, majd akkor inkább annak olvasok utána részletesebben, ezt az eBay-es valamit meg hagyom a fenébe, mert tényleg nem érdemes kockáztatni.
Köszi a helyreigazítást! :)

(#29197) demars válasza fery02 (#29183) üzenetére


demars
addikt

Nincs mit! :))
Patikában tuti ajánlanak valamit... TV nyomja a Visine nevű cseppet, én azt próbáltam, teljesen OK.
Egy kontakt lencsés cimborám mondta, hogy amiben tárolja a lencséket az is egy mű könny -szerű folyadék. Nagy kiszerelésben veszi.. Abból szokott cseppenteni a szemébe. Az is teljesen jó!

Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyikben nincs áram, csak más a fogása!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.