Hirdetés

2024. június 5., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#30651) Pulsar válasza radi8tor (#30648) üzenetére


Pulsar
veterán

:DDD ájm szorri :DD

flymi: így már értem

Egyébként szép jó estét mindenkinek :R

(#30652) flymi


flymi
addikt

Mondjárt félidõ!

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

(#30653) Pulsar válasza flymi (#30652) üzenetére


Pulsar
veterán

hála istennek... hülye egy éjszaka van nálunk :)

(#30654) flymi válasza Pulsar (#30653) üzenetére


flymi
addikt

+1
Fejetlenség ezerrel, de most talán már reggelig lesz egy kis nyugi.

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

(#30655) Pulsar válasza flymi (#30654) üzenetére


Pulsar
veterán

nálunk is alakul a buli, reméljük nyugszanak a kedélyek :D

(#30656) demars válasza Pulsar (#30655) üzenetére


demars
addikt

Nálunk a héten volt az éves nagy audit. Hiba nélkül zártuk. Persze reggeles voltam, rohadtul elfáradtam.
Jövő héten éjszaka. Vasárnap pedig indulunk nyaralni, Szarvas mellé. Már várom a pihit, csak legyen jó idő!

Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyikben nincs áram, csak más a fogása!

(#30657) Pulsar válasza demars (#30656) üzenetére


Pulsar
veterán

Oh, gratula, és jó pihenést :)
Mi majd szeptemberbe de még nem döntöttük el hová mennyünk :)

(#30658) radi8tor válasza Pulsar (#30657) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Bahamák? :D

⭐ Stella

(#30659) Pulsar válasza radi8tor (#30658) üzenetére


Pulsar
veterán

Akkor legyen ez a harmadik :DDD

Spanyol vagy görög. De nincs kedvem most maganak szervezni, be szeretnék csattogni egy utazási irodába és ennyi. Csak nem tudom melyik lenne a megfelelő :)

(#30660) demars válasza Pulsar (#30659) üzenetére


demars
addikt

Micsoda problémák... :P
:DDD

Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyikben nincs áram, csak más a fogása!

(#30661) Pulsar válasza demars (#30660) üzenetére


Pulsar
veterán

Hat miszály generálni különben unatkoznánk :D :D :D

(#30662) Pulsar


Pulsar
veterán

Kevés munkát mindenkinek! :R

(#30663) fant0mi válasza Pulsar (#30662) üzenetére


fant0mi
addikt

Ámmen! :)

(#30664) Pulsar válasza fant0mi (#30663) üzenetére


Pulsar
veterán

Lassan vége :)
Holnap este repet

(#30665) flymi


flymi
addikt

Este meló és elromlott a két napja vásárolt ledes szerelő lámpám kapcsolója is 3 kattintás után! Szar Kínai vacak 1200-ért és még az elem sem volt tartozék. De meg kell hagyni, marha erős fénye van/volt...

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

(#30666) demars válasza flymi (#30665) üzenetére


demars
addikt

Ocsot nem szabad venni! Vegyél bernerest, igaz 10 k körül van, de nagyon jó. USB csatis, tölthető.
Vagy ilyet...

Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyikben nincs áram, csak más a fogása!

(#30667) Pulsar válasza flymi (#30665) üzenetére


Pulsar
veterán

Nem bontható? Vagy heggesztett műanyag a ház?
Nekem álltalában szerencsem van a kiciócó kinai cuccokkal. Meglepően jól bírják :)

(#30668) flymi válasza Pulsar (#30667) üzenetére


flymi
addikt

Szerencsére bontható, de én nem nagyon értek az elettrónyikához, majd após kezelésbe veszi.

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

(#30669) Pulsar válasza flymi (#30668) üzenetére


Pulsar
veterán

akkor jó ha van ki megnézze a közelbe :)

Kevés munkát mindenkinek :R

(#30670) flymi


flymi
addikt

Három bekapcs után a szerelõlámpa sokledes része nem akart kikapcsolni, kivettem az elemet, de utána meg már bekapcsolni nem lehetett. Após szétkapta, de nem tudja mit lehet vele kezdeni...
A felsõ részén is van egy 7ledes pilács, az még mũködik, annak is elég erõs a fénye, de akkor sem értem.
Egymás mellett van a két kapcsoló, lehet h véletlen rányomtam,mindkettõre és ez már sok volt neki?
Hosszú lecc az éccaka.

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

(#30671) demars válasza flymi (#30670) üzenetére


demars
addikt

Kuka... Nem éri meg a kínlódást. Lehet, hogy nem a kapcsoló, hanem az elektronika, panel ment gatyára.
Hosszú lesz bizony, ma kezdek én is.

Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyikben nincs áram, csak más a fogása!

(#30672) Pulsar


Pulsar
veterán

elég hosszú. Nekem az utolsó éjszakám. Jövő hét péntekig fényben járás....

Nem hiszem hogy agyonra lenne bonyolítva elektronikával néhány ledes lámpa. Tény, hogy nem túl gazdaságos javítani, de én is szivesen elbütykölgetek ilyenekkel, így néha kifizetődő :)

(#30673) flymi válasza Pulsar (#30672) üzenetére


flymi
addikt

Azért ez akkor is szánalmas, hogy harmadik kapcsolás után megdöglik. A boltban kipróbáltattam, bezzeg ott még mũködött.
Vagy csak én vagyok túl nagy elvárással az olcsó termékek iránt?

Besötétedetţ. Meglássuk mit bír a 7 led. De gyanítom harmad annyit, min a 21. :D
Nekem már a kilenc is páros.

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

(#30674) fant0mi válasza flymi (#30673) üzenetére


fant0mi
addikt

Kifutottal a 3 napbol vasarlas utan? En visszavinnem, ha meg nem volt szetszerelve.

(#30675) Pulsar válasza flymi (#30673) üzenetére


Pulsar
veterán

Ja, hogy ezt boltba vetted? Akkor miért nem viszed vissza, hogy próbáljanak fényt csiholni a ...... feldugva? :D

(#30676) flymi válasza fant0mi (#30674) üzenetére


flymi
addikt

Jah, ma futott ki a 3 napból.

Pulsar: Persze h boltban, hol másutt? De már megbánţam. Hirţelen felindulásból vettem. Mondjuk most már mindegy. Ennyivel tartoztam az ördögnek... :)

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

(#30677) Pulsar válasza flymi (#30676) üzenetére


Pulsar
veterán

hát azt hittem ebay vagy bangood vagy hasonló :)
Mivel 1000 forint feletti műszaki termékról van szó, így nincs 3 nap. 1 év kötelező garanciát kell hogy adjanak rá.

(#30678) flymi válasza Pulsar (#30677) üzenetére


flymi
addikt

Hát, ha megtalálom a blokkot, akkor viszem is vissza. Egy büdös szót sem szóltak róla, h garanciás.
Bezzeg helyben vettem 1490-ért ledes e14-es 4w-os izzót, bele is pöcsételték a bolt nevét, a vásárlás dátumát és h 12hó gari van rá. Mindjárţ vettem is kettõt belöle. Szép meleg fehér színe van, asszonypajtás külön kívánsága volt, éjjeli lámpákba.
Ebay-el kapcsolatban eddig két negatív tapasztalatom volt. Egyszer vettem egy ŕetro vga-t, csak a tag elfelejtette megemlíteni, h puposak a kondik, mondjuk én is hibáztam, mert nem kérţem róla külõn képet, ilyen neţrõl szedettet tett tett csak fel.
Másik meg egý órával kapcsolatos. Az elmúlt egy héten 3X írtam rá a tagra, h uggyan mondja máŕ meg mekkora az óra tokjának mérete/átmérõje, de bacik visszaírni. Így meg nem veszem meg hiába csak 2k free shipping-gel.
Viszont rendeltem egy tucat nyakkendõt gombokért. Eszemben sincs 6-7 rongyoţ fizetni itthon darabjáért.
Lehet jó cuccokat kifogni, de sajnos sok van ami tengeren túli és vám meg adó miatt már meggondolandó.

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

(#30679) Pulsar válasza flymi (#30678) üzenetére


Pulsar
veterán

én szerintem túl vagyok már az 1000 rendelésen, ebay, banggod, és társai. 99%-ban mindig megjött, még a több 10e forintos cucc is. Ami meg nem, és meghaladta az ingerküszöböm (1000-1500 forint) azt vissza is kaptam.
Úgy 7 éve volt, hogy szaladgáltam bent melóba, és jött egy sms, hogy vásároltam valamit. Ha jól emlékszem 8k körül volt. De mivel épp futkosásba voltam, így nem foglalkoztam vele. 1-2 óra múlva mire le ültem az asztalomhoz, láttam, hogy jött egy levél a paypal-tól, hogy sajnálják, úgy tűnik, hogy valaki feltörte a fiókom, és nagyon elnézést, és hamarosan vissza kapom a pénzt. Szerintem 2 napon belül vissza is jött a pénz, majd kb 10 mindenféle kérdőívet kellett kitöltenem, hogy mennyire vagyok elégedett az ügyintézéssel, stb. Ekkor csak jót mosolyogtam, hogy ez ilyen önmarketing, és hasonlók, ám a következő rendeléskor jött a döbbenet, amikor is felhívtak belgiumbol (Paypal EU központ) hogy látják, hogy vásároltam, és csak ellenőrzik, hogy biztos én voltam, és hogy minden rendben, és köszönjük a bizalmat, és sajnáljuk, és stb. Ezt kb a következő 5 rendelésnél mindig. Akkor azért úgy meghajoltam képzeletbe előttük, hogy talán még is érdekli a halandó ember is őket :)

A vám áfa ügy annyira nem érdekelne, mert bele számolom. Sokkal jobban zavar az, hogy kicsi kínai postás gyalog elhozza a zsebében a csomagot a föld másik feléről kicsiny kis országunkba, majd kicsiny országunk királyi postájának a vámügyintézés és kiszállítás kb 3 hét.

(#30680) flymi válasza Pulsar (#30679) üzenetére


flymi
addikt

Nálam csak ebay, mert paypallal fizetek. Hallottam pár rossz visszajelzést pölö aliról.
Friss reges vagyok ebayen, talán fél éves, nem túl sok rendeléssel.
Nekem nem sürgõsek ezek a vásárlások, csak sértetlenül érkezzenek.
Konkrét példákat mellõzve, ha a Júeszéjben lennénk, basszus gombokért vehetnénk olyan drága vagy ritka cuccokat, amikrõl sokan itthon csak álmodunk.
Ebbõl a balkáni fizetésbõl meg azért kétszer is meggondolja az ember, h rendel-e bármit is és h honnan.
Épp tegnap értekeztem egy amcsi taggal, aki egy elég ritka hardvert árul, h nem-e tudná csökkenteni valahogy a postaköltséget.
Azt írta, a termék így is túl jó áron van licit alatt, ami igaz is, csak a szállítás nyomná meg annyira, hogy áfa és vám nélkül is már a hazai piaci árat súrolja és nem alulról...
Müszaki cikkekre amúgy is jobban odafigyelnek a vámon szvsz.
Rendeltünk kínából esküvõi meghívókat, csak megfeledkeztem a vámhatárról. Egy Mátyással lett több a rendelés, de szerencsére ideért plusz költség nélkül, nem fogták meg.

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

(#30681) flymi


flymi
addikt

Na, szépjóreggelt és kellemes pihit kívánok az éccakásoknak!
Mindjárt itt a váltás! :)

[ Szerkesztve ]

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

(#30682) demars


demars
addikt

Hahó!
El sem hiszem, hogy tudok éjjel írni ide. :o
Mostanában őrültek háza van nálunk. Remélem lassan minden normalizálódik.

Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyikben nincs áram, csak más a fogása!

(#30683) demars


demars
addikt

Jó estét!
Semmi mozgás??? :F
Siettem a papírmunkával, nyugis a termelés ma, nincs hiányzóm, szóval múlik az idő... :K

Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyikben nincs áram, csak más a fogása!

(#30684) fant0mi válasza demars (#30683) üzenetére


fant0mi
addikt

'Reggelt! Én már várom a leváltóm! Igaz, hogy már 23 órája várom... :D

(#30685) WOT-H-A-C


WOT-H-A-C
veterán

Jó reggelt és jó pihenést az uraknak! Holnap már én is kezdem az éccakásakat.

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#30686) demars válasza fant0mi (#30684) üzenetére


demars
addikt

Új külső?? Jópofa! :K

Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyikben nincs áram, csak más a fogása!

(#30687) MrZidi válasza fant0mi (#30684) üzenetére


MrZidi
tag

23 órája? Csak nem őr vagy te is ? ;)

ZTE Grand X In --> Sony Xperia SP --> Nokia Lumia 735/Microsoft Lumia 535

(#30688) fant0mi válasza MrZidi (#30687) üzenetére


fant0mi
addikt

Nem, egészen más irányvonal, de készenlétinek minősítették a munkakört és így már lehet.

demars: igen, köszi! :)

(#30689) flymi


flymi
addikt

Szépjóestét!
Szolgálatra jelentkezem. :)

Ebay-re visszatérve, ma belefutottam egy olyanba, hogy nem engedett fizetni...
Mondom miva'?
Utánakérdezõsködtem, kiderült, h bár csak 7k értékben rendeltem, viszont az utolsó már azt hiszem a 11. lett volna és a bank nem engedte. Ezt is jó tudni.
Majd holnap folytatom, 1-2 rendelés kéne már csak.
Remélem a héten befutnak a nyakkendõk is.
5k értékben vettem 3 szettet (nyakkendõ+mandzsettagomb+díszzsepi) és 3 mezei nyakkendõt. Ezen kívül nyertem még egy licitet is, az lesz a 6. nyakbavaló, 700 pénz volt. :D

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

(#30690) flymi


flymi
addikt

Na, úgy látszik megen csak egy legény van talpon a vidéken... :)

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

(#30691) flymi


flymi
addikt

Hú gyerekek, ez így nagyon hosszú volt és még egy óra a váltásig...

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

(#30692) demars


demars
addikt

Üdv mindenkinek!
Nem vagyok mostanában aktív itt, "golyóáztatás" van minden nap... :P
Lehetne jobb az idő, sajnos sokszor esik az eső és hideg széllel jön. Viszont van itt Békésszentandráson sörfőzde, nagyon finom a portékájuk. Meggyes, szilvás, fekete stb.. 10 félét felsorolt a csajszi.
A szállás nagyon jó, minden van felár nélkül (vizi bicikli, csónak, jacuzzi, sauna, medence, grill, tüzelő, faszén, nyárs, edények, tányérok... szóval szó szerint minden).
Szóval a héten lazulás van. Pénteken indulunk haza.

Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyikben nincs áram, csak más a fogása!

(#30693) flymi válasza demars (#30692) üzenetére


flymi
addikt

Jó pihenést, kellemes időtöltést!

[ Szerkesztve ]

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

(#30694) Pulsar válasza demars (#30692) üzenetére


Pulsar
veterán

Jó pihenest :R
Ma már jön a jóidő

Utolsó nappalosom, holnap már éjszaka. :)

(#30695) radi8tor válasza Pulsar (#30694) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Jó pihit!

Jövő héten jövök én is.

⭐ Stella

(#30696) Peter.70 válasza demars (#30692) üzenetére


Peter.70
őstag

Ennek a szállásnak mi a neve?

(#30697) demars válasza Peter.70 (#30696) üzenetére


demars
addikt

Mi itt vagyunk!
Nagyon jó! :K

Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyikben nincs áram, csak más a fogása!

(#30698) radi8tor


radi8tor
MODERÁTOR

Ha zargat 3-kor, 5-kor a macska az éjszakai műszaknak számít? :)

⭐ Stella

(#30699) fant0mi válasza radi8tor (#30698) üzenetére


fant0mi
addikt

Ha epp nincs is muszakod?
Aha! Muszakpotlek es rendkivuli munkavegzes. Dupla peeeenz! :D

(#30700) radi8tor válasza fant0mi (#30699) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Ő persze átalussza a napot. :D
Na majd hétfő reggel visszaadom neki. :P

⭐ Stella

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.