Hirdetés

2024. június 5., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#29206) fery02 válasza demars (#29197) üzenetére


fery02
addikt

Visine-ről "jövök", azt felejtős kategóriába helyeztem magamnak.

Igazából az arra van szerintem csak, hogy az irritáció okozta szem vörösséget szünteti meg.
Legalábbis én frissítő hatását nem éreztem (meg másoktól is hallottam ugyanezt).

Nem beszélve arról, hogy bontás után papírja szerint csak 1 hónapig használható.
Na, nekem 1 hónap alatt egytizede sem fogyott kb, szóval rettentő gazdaságtalan az árát nézve.

(#29231) demars válasza fery02 (#29206) üzenetére


demars
addikt

Ha ragaszkodsz valami turbosito szerhez miért nem iszol energia italt...?? ;]
De amúgy komolyan... Kérdezz rá egy patikában, hogy létezik e ilyen szemcsepp, ha már csepegtetni szeretnél... Bár tablettás cuccot előbb találsz, illetve én inkább azt választanám, mert ha véletlenül sz@rt kapsz, max megy a hasad de nem vakulsz meg!!!!!
Ilyesmit made in csájnából én nem vennék! :(

Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyikben nincs áram, csak más a fogása!

(#29239) qisqaqas válasza demars (#29231) üzenetére


qisqaqas
senior tag

Vagy energiaital szemcsepp. :)

Mindig hordok magamnál egy levél koffeintablettát. Energiaital a standard, KVt nem iszom mert nem várt mértékben gyorsítja meg az anyagcserémet. Ha lehet akkor kerülöm mindegyiket. Előbb csepegtetnék zöld teát a szemembe mint bármiféle ismeretlen eredetű löttyöt. (Bár előbbit sem szívesen. Ha kifolyik a szemed elég nehezen tudsz egy világ túlfelén lévő cégen kártérítést bevasalni.

CMstorm QF TK eladó || Nem jó a keyboardod? Építs -> http://prohardver.hu/tema/igy_epitsd_a_billentyuzeted/ || Jolla!

(#29240) Mister_X válasza qisqaqas (#29239) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Jó hogy mondod, kifogyott a zöld teám. Na majd holnap veszek.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#29247) fery02 válasza demars (#29231) üzenetére


fery02
addikt

Energiaital sem túl gazdaságos számomra, meg nem is egészséges ugye (akkor már inkább kávé), cukros lötty.
Igazából én úgy veszem észre magamon, hogy se a kávé, se az energiaitalok nem igazán hatnak rám.

Haverom említett még a témára sörélesztőt is. Majd annak még utánaolvasok, de felületesen utánanézve azt sem nagyon olyan féle célra írják, mint amire nekem kéne.

(#29248) Mate válasza fery02 (#29247) üzenetére


Mate
nagyúr

Rám se nagyon hat a kávé. Ezért iszok sokat belőle :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.