Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  eFootball

Hozzászólások

(#541) BaJaZo válasza TrueGooner (#540) üzenetére


BaJaZo
tag

Csak fogom a fejem azóta amit a frissitésről irtál. Tovább gyorsultak a játékosok és a passzsebesség??? Éppenhogy lassitani kellett volna, már előtte is inkább hasonlitott jéghokira, mint futballra... Gyakorlatilag csak egyérintőzve lehetett játszani, mint már régebben is irtam.
Na, mindegy, én ezt már hetekkel ezelőtt elengedtem, 2649-ig fejlesztettem a csapatom, aztán egyszer csak eluntam az egészet. Ez egy idegesitő, unalmas játék, nem véletlenül olyan a megitélése a Steam-en amilyen. Ami alapjaiban el van rontva, azt már nem lehet toldozgatással,foltozgatással helyrehozni.
Én azt nem értem, hogyan termel ez rengeteg pénzt a Konaminak? Ahogy már Te is irtad régebben, könnyedén, pár hét alatt nagyon erős csapatot lehet épiteni pénz nélkül is.
Szóval meguntam, most jobb hijján, SP Football Life 2023-at tolom, igaz ez is sok sebtől vérzik, de még mindig sokkal jobb a játékmenete, mint az eFootballnak. Ebben is sokat csal a program, sokat egyértelműen a PES-ből exportálták az eFootballba.
Értem én a programozók inditékát, a cél az lehet, hogy senki ne válhasson verhetetlen játákossá. Ugyanakkor a valós futballban sem verhetetlen egyik csapat sem, pedig a labdát nem valamiféle algoritmus vezérli, eFootballban is pattoghatna össze-vissza a fizika törvénye szerint, attól még nem lenne senki verhetetlen, sőt, éppen a labda kiszámithatatlansága a futball varázsa. Biztos vagyok benne, hogy meg tudnák csinálni, mégsem teszik...
Azzal is tisztában vagyok, hogy a többségnek a csapatépités, a kártyázás a lényeg, a valósághű fizika kevésbé. Nekem meg ez a legfontosabb...
Összességében, hosszabb távon nem hiszem, hogy a Konami megtalálja a számitását ezzel az elsősorban mobilra (grafika!) fejlesztett játékkal, úgyhogy arra számitok, előbb-utóbb elfogják engedni az egészet.
Friss hir: az EA csak a Premier League jogokért 500 millió dollárt fizet a következő hat évre.
Óriási pénzekről van itt szó, amit még az EA se tud kitermelni, ezért is szakitottak a FIFA-val.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  eFootball
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.