Hirdetés

2024. június 3., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  eBay (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-06-01 16:45:31

LOGOUT.hu

Az eBay használatával kapcsolatos információk.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2051) bebar


bebar
aktív tag

Regiztem, most van még valami más is, amit még tenni kell, vagy lehet már eladni?

(#2052) didros


didros
senior tag

Sziasztok!
Segítsetek légyszíves, nagy problémám van.

A claim-em sikerrel zárult, a paypal history-ban benne is vannak az alábbi sorok:

May 9, 2007 Currency Conversion Completed Details -$53.35 USD
May 9, 2007 Currency Conversion Completed ... 9,451 HUF
May 9, 2007 Credit to Credit Card Completed Details -9,451 HUF

A probléma csak az, hogy a számlámon ez az összeg mégsem jelent meg... :( Mint már korábban írtam, CIB internetkártyám van, amiről csak küldeni lehet pénzt, fogadni nem tud. Most szerintetek kinek írjak ezügyben és mit? Valahol csak megvan ez az összeg, nem tűnhet el a semmiben... Köszi előre is!

(#2053) didros válasza didros (#2052) üzenetére


didros
senior tag

A Paypal szerint ''completed'' tehát ők akkor elküldték a pénzt, igaz?? Ezek szerint a CIB-nél van??

Name:
Credit Card

Total Amount:
-9,451 HUF

Date:
May 9, 2007
Time:
06:54:29 PDT
Status:
Completed

Funding Type:
Credit Card
Funding Source:
MasterCard Card XXXX-XXXX-XXXX-XXXX
This credit card transaction will appear on your bill as ''PAYPAL *EYEWEARUNLI''.

(#2054) Tüzi

Elvileg a paypal-es egyenlegedre töltötték fel. Mármint nem a számlára, hanem a ''Verified'' user vagy, akkor a paypalnél lévő egyenlegedre. A pénzed tuti nem veszett el :)

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#2055) didros válasza Tüzi (#2054) üzenetére


didros
senior tag

verified user vagyok és az a paypales egyenlegem szintén 0.00
de szerintem nem is oda töltötték fel, hanem átutalták a bankszámlámra. Ezért is volt előtte a visszakonverzió. Csak azt nem tudom, hogy ha a számlám nem tudja fogadni, akkor a pénz visszapattan-e a paypalnek vagy mi lesz? paypalnél meg kinek kellene írnom, ha ez a helyzet?? pff, nem egyszerű..

(#2056) dragonfx válasza Tüzi (#2050) üzenetére


dragonfx
veterán

Igen csak ha az eladó nem hajlandó válaszólni immáron 3. levelemre se.
1x írt vissza de azóta elveszett, nem hiszem el hoyg 3 nap kevés lenne átnéznie az emailjeit. :U
Márpedig amíg nem válaszol rá, addig én át nem utalok semmit.
A szállítási kölktséget a józtan ész határain belül több haosnló sellernél haosnló helyekről megnézve be tudod kb lőni.....de mikor majdnem a cucc árához közelít a dolog....... :Y

Nem si tudom mér van egyáltalán ebayen Versandrabatt mikor egy eladó sme hajlandó adni ilyet. :U :F

Ott van hogy x euro +y euro a további termékek és ha rákérdezel pontosításr aakkor meg jön a padlófogás. :U

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#2057) didros válasza didros (#2055) üzenetére


didros
senior tag

Megoldódott a problémám, bocsi mindenkitől... Ma reggelre rávezették a számlámra a pénzt. Egyszerűen csak várni kellett 2 napot míg az átutalás megérkezik. Csak én kicsit bepánikoltam. Viszont jó hír mindenkinek: A CIB Internetkártya korrektül működik visszutalások esetén is! :)

(#2058) Tüzi válasza dragonfx (#2056) üzenetére

Én is rendelnék most hátsó váltót Németből... 14€, amerikából meg 9$-ért jött... Ebben ne keress logikát, van aki ezzel is lehúz még :W

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#2059) jippa


jippa
aktív tag

Sziasztok!

Az első ebayes vásárlásomra készülök. Az utolsó 300 hozzászólást olvastam el, bocsi, ha már volt téma, de ha egy power sellernél a combined shippingre kérdezek rá, és mondjuk belemegy a dologba, akkor az technikailag hogyan oldható meg, hogy a price+shipping-be kerülő dolgot buy-it-now áron leütve mégis csak a kialkudott combined shipping árat emeljék le a számlámról. Nem akarnék az ebayt megkerülve bizniszelni, a policy miatt se, meg a biztonság miatt se. Paypallel akarnék fizetni, 5 tételről és néhány ezer forintról van szó.

Köszi előre is a választ, remélem érthető a kérdés :)

(#2060) Tüzi válasza jippa (#2059) üzenetére

Küldess vele ''invoice''-t, abba bele tudja írni a combined shipping árát :)

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#2061) jippa


jippa
aktív tag

Ennek az invoice-os megoldásnak mi a menete? Én úgy képzelem el, hogy nem ütöm le a tételeket, hanem kérek egy ilyen összesítő invoice-t az eladótól. Azt nem értem, hogy a számla alján szereplő végösszeget ugyanúgy le lehet ütni (el lehet fogadni), mint egy hagyományos bid-nél, vagy a paypal-ba valahol be lehet állítani, hogy ennyit és ennyit szeretnék átutalni egy eladónak?

Aki csinált már ilyet, az leírhatná a menetét.

Köszi!

(#2062) Bash válasza jippa (#2061) üzenetére


Bash
őstag

Nem így működik.
Először meg kell beszélned az eladóval, hogy ajánl-e combined shipping-et. Ha megegyeztetek, akkor meg kell venned mind az 5 árut, és az eladó csak ekkor tud küldeni összesített számlát. Számla nélkül nem tudsz fizetni több eBay termékért egyszerre csak egyenként.

http://bashtravel.com/

(#2063) pityulee™


pityulee™
tag

hali! vki kapott már hasonlót az ebaytől?

''The seller, shoookie tells us you have mutually agreed not to complete the transaction (either because you returned or are returning the item for a refund, or because there was a misunderstanding) and has requested a credit for their eBay fees.

Please respond by 20-May-2007 so eBay knows whether you have made this agreement.

Please note: You and the seller will still be able to leave feedback for each other regarding this transaction.''


ha jól értem megerősítést kérnek arról, h megegyeztem az eladóval, h nem jött létre végülis az adás-vétel, és ezután visszakapja az aukcióindítás díját az a mocsok :DDD

a kérdésem, h ha én ezt visszaigazolom az nem-e vet rám vmi rossz fényt, nem szeretném h sérüljön az imidzsem :))

(már így is van egy semlegesem, mert egy semlegessel honoráltam egy eladónak h szemetet küldött nekem. negatívot érdemelt volna, de tudtam h ugynazt kapom vissza, pedig én jól csináltam mindent)

[Szerkesztve]

(#2064) dragonfx


dragonfx
veterán

hi!

Az amerikába szóló ''money order'' fizetési módórl tud valaki bővebb infót mondani??
Mi a lezajlás menete??? :U ...feltételei??

Mennyire számít biztonságosnak gyorsnak? :U

Ahol ott van a paypal alatti kis téglalapban hogy ''AMEX''(american express)(világoskékk hátterű)...akkor ez a money order fizetési formára utal?

[Szerkesztve]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#2065) jippa válasza Bash (#2062) üzenetére


jippa
aktív tag

Köszönöm a választ Bash! Kezdem kapizsgálni a dolgot :R

(#2066) Bash válasza pityulee™ (#2063) üzenetére


Bash
őstag

Ebből semmi károd nem származik, ez csak eBay felé egy megerősítés, hogy az eladó nem bliccre kéri vissza a Final Value Fee-t.

dragonfx!
Az AmEx logó a PayPal alatt azt jelenti, hogy American Express hitelkártyával is lehet fizetni PayPal-on keresztül. Ők is egy nagy kártyakibocsátó cég, mint pl. a VISA meg a MasterCard...
A money order legelterjedtebb és mindenhol elfogadott fajtája a postai money order, értelemszeren postahivatalokban lehet beszerezni. A vásárláskor állítják ki az igényelt értékre, alacsony kezelési költsége van. Rengeteg más helyen is lehet money order-t venni, különféle pénzintézetekben (Western Union, Amscot...), benzinkutakon illetve kisebb-nagyobb áruházakban egyaránt.
A személyes csekktől biztonságosabb, mert a money order-t kiállító pénzintézet fedezetet vállal rá, viszont vigyázni kell a hamisítványokkal. Egyre divatosabb a pénzmosók köreiben annak ellenére, hogy a postai money order az egyik legnehezebben hamisítható pénzügyi dokumentum.

http://bashtravel.com/

(#2067) dragonfx válasza Bash (#2066) üzenetére


dragonfx
veterán

aha köszi.
Vagyis nem kell hozzá semmi, csak bemegyek bankba, kérek egy ilyen csekket, kitöltöm és kész is???..de ez hogy jut el egy amerikai eladóhoz?

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#2068) Bash válasza dragonfx (#2067) üzenetére


Bash
őstag

Nagyon nem tartom valószínűnek, hogy Magyarországon van money order. Esetleg Western Union-t érdemes megkérdezni, de nem fűznék hozzá sok reményt. Ha mégis sikerül szerezned, akkor levélben elküldöd az eladónak.

http://bashtravel.com/

(#2069) juliabrilke válasza dragonfx (#2067) üzenetére


juliabrilke
addikt

Western Union talán működhet. De elég drága dolog.
Szerintem inkább csinálj paypal regisztrációt. Én ezt használok szinte mindenhez és jól működik.

(#2070) juliabrilke


juliabrilke
addikt

Ilyen vámlevelet vagy mifenét töltöttetek már ki? Közölték, hogy érkezik a csomag, de előtte töltsem ki a nyomtatványt. Felre azt sem értem, hogy mit kell ráírni. :D :D
A neve újmegbízás általános.doc Töltöttetek más ki ilyet?

(#2071) GSZG


GSZG
csendes tag

Sziasztok!

Nagyon újonc vagyok eBay ügyben, egy kis segítségre lenne szükségem. Előre is elnézést kérek, ha már volt arról szó, amit kérdezek, de jelenleg nincs időm minden hsz-t végigolvasni.

Nos vettem az amerikai eBay-en egy iPodot, kifizettem PayPallal, korrekt módon lerendeztük az eladóval, szóval eddig minden oké.

Ma kaptam a Postától egy levelet, hogy EMS Gyorspostával jött egy cucc a nevemre (99.99% hogy az eBayes cucc), és a vámkezeltetés miatt ballagjak már be Bp-re az Orczy térre, és a vámkezeléshez számlát kérnek.

1. határmenti kisvárosban élek, a munkám miatt kétséges, hogy a megadott 30 napon belül eljutok Pestre. nincs rá lehetőség, hogy levélben,faxon, vagy bármilyen olyan módon ezt le lehessen rendezni, hogy nekem ne kelljen személyesen odamennem?

2. honnan szedjek számlát? egyáltalán milyen számláról van szó? magánszemélytől vettem, nem bolttól, nem is igen hiszem, hogy tudna nekem számlát produkálni.

3. körülbelül mit takar ez a vámkezelés, mire számítsak?

előre is kösz a segítő szándékért
szép estét
Gergely

(#2072) dragonfx


dragonfx
veterán

Megjött első ebayes cuccom. :B
Hol tudok véleményt adni?? :U

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#2073) tusi74 válasza dragonfx (#2072) üzenetére


tusi74
őstag

Bemész a My Ebay-be, ott megkeresed a megynertek között a cuccost, és ott van, hogy leave feedback.

(#2074) juliabrilke válasza GSZG (#2071) üzenetére


juliabrilke
addikt

1. Fel kell menni a cuccért? Szerintem kiküldik azt neked. Én mondjuk UPS-el kapom és ők küldtek egy papírt, amit vissza kellett küldenem. Kedden vámkezelik a cuccot és arajta lévő címre kihozzák.
2. Hívd fel az EMS-t, de a legjobb lenne, ha a vámügynél hívnál valakit. Számla meg csak akkor kell, ha áfamentesen akarnád kérni a cuccot.De ezt is lehet faxal igazolni.
3.Vámkezelés? +20% :U (jó mi? :D )

De minél gyorsabban csináld, mert egy idő után (UPS-nél 6 napot írtak talán) felszámolnak díjjat, hogy a cuccod ott van náluk. 4000Ft + naponta 1000Ft. De ez lehet, hogy az EMS-nél máshogyan van.

Kb. ennyit tudtam segíteni.

(#2075) GSZG válasza juliabrilke (#2074) üzenetére


GSZG
csendes tag

köszönöm
megadtak itt egy számot, ahol elvileg készséggel segítenek, no azt ma megcsörrentem, aztán remélem Európa közelebb van a fejekben, mint a térképben :D
még egyszer köszi
minden jót

(#2076) Gabcsika válasza GSZG (#2075) üzenetére


Gabcsika
tag

Ha felhívtad őket, számolj itt be arról, hogyan ment a dolog!
Köszi!

Freedom, Nature, Love & Music

(#2077) dragonfx válasza tusi74 (#2073) üzenetére


dragonfx
veterán

megjött a 2. csomag is :B

Mind az 5 cucc rendben, akkor elég ha 1nél odaírom hogy köszi az összeset vagy írjak mindegyikre külön külön ''fényezést''? :U :B

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#2078) Oliverda válasza dragonfx (#2077) üzenetére


Oliverda
félisten

Külön külön.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#2079) juliabrilke válasza dragonfx (#2077) üzenetére


juliabrilke
addikt

Jobban örülnek enki, ha külön-külön írod.

Fényezd egy kicsit az eladót! :DD

Nekem most vámolják az alaplapomat! :C :C :C

(#2080) Atom Maki


Atom Maki
tag

Üdv!
Tudom, nem jól hangzik, de kezdő vagyok a témában. :)

Ezért lenne két eccerű kérdésem:

1. USÁnka államokból vásárlásra melyik rendszer ajánlott inkább? A BidPay vagy a PayPal? Olyan eladónál természetesen, aki mindkettőt elfogadja.

2. OTP webkártyám van. Mindkét helyen (bidpay és paypal) már verified. Ebben az esetben már használható fizetésre ez a fajta kártya?

THX!

Mit hallott a Terminátor utoljára? Dik'má szinesfém!

(#2081) Gabcsika válasza Atom Maki (#2080) üzenetére


Gabcsika
tag

1. PayPal
2. Igen

Freedom, Nature, Love & Music

(#2082) GSZG válasza Gabcsika (#2076) üzenetére


GSZG
csendes tag

hát felhívtam
egy kedves férfihang tájékoztatott, hogy be ne menjek, isten őrizz (nem vicc, ezekkel a szavakkal), bőven elég, ha rávésem a levelükre, hogy vállalom a vámkezeléssel járó költségeket és azt elfaxolom nekik
ja igen, meg el kellett faxolnom nekik az eBay honlapról a cucc árát igazoló részt
nos én ezt megtettem, most várok

(#2083) dragonfx válasza Oliverda (#2078) üzenetére


dragonfx
veterán

megtörtént.

Asszem viszont a 3.at be fogom bukni, nem is tudom mér foglalkozok ilyen eladóval aki nem olvas mail 3-4 napig :( :O
Már megvettem egyet tőle nem akartam visszatáncolni, de ilyenért nem adhatnak ebayen ugye negativot, mert én vagy 4 mailt írtam neki, mire 1re válaszolt. :U ....a pénzem már rég ott kéne legyne azt egy mailt nem írt hogy igen megkapta xy-kor feladja itt és itt tuom nyomonkövetni...stb stb.....
Tényleg igaz hogy csak powersellertől :(


vagy ne legyek ennyire türelmetlen? :D

[Szerkesztve]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#2084) juliabrilke válasza Atom Maki (#2080) üzenetére


juliabrilke
addikt

1. Jobb a paypal. Haverok és sok ismerős is ezt használja és semmi gond nincs vele.
2. Igen, lehet már fizetni vele, ha verifiedolva lett a kártya.

(#2085) juliabrilke válasza GSZG (#2082) üzenetére


juliabrilke
addikt

Látod, mondta, hogy kiküldik a csomagot. Egy űrlapot kell majd kitölteni (amit esetemben elkültedek emailben a szállítólevéllel együtt).

(#2086) juliabrilke válasza dragonfx (#2083) üzenetére


juliabrilke
addikt

Ezért jó pl. a UPS, mert ott nem tud kamuzni a srác, hogy már feladta... Szám alapján rá tudsz keresnia csomagra és kiírja, hogy pontosan hol tart. De szerintem más cégnél is megtalálható ez a szolgáltatás.

Egyébként legyél türelmes, olvasd el pontoasn, hogy hány napod van, ami után jelezhetsz az ebaynek (esetleg negatívot adsz neki) Az is lehet, hogy a vételárat kevesli... ;]

(#2087) dragonfx válasza juliabrilke (#2086) üzenetére


dragonfx
veterán

az vicces lenne ugyanis előtte azt írta vissza válaszban hogy mennyi lenne és én annyit küldtem.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#2088) juliabrilke


juliabrilke
addikt

Nekem szerencsére miután megnyertem a cuccok, utána egyből felvették velem a kapcsolatot az eladók. (az más kérdés, hogy az a alaplapomat visszaküldték az eladónak, mert valamit elcseszett. :((( )

A pénzt már elküldted neki?

(#2089) dragonfx válasza juliabrilke (#2088) üzenetére


dragonfx
veterán

el, és ma küldőtt egy mélt megkapta.magától.
Nem értem előtte mér nem válaszolt? :U
Mind1 érjen ide és ámmen, megkapja a kommunikáción kívül a amx. pozitivot és pápá. :R

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#2090) juliabrilke válasza dragonfx (#2089) üzenetére


juliabrilke
addikt

Lehet, hogy lassan ért oda a pénz... :F Paypalival gyorsabb, de a procikat most banki átutalással fizettem pénteken. Csütörtökön kapta csak meg az eladó Németországban. A csomagja gyorsabban ért ide... :D Mondjuk elgondolkoztató, hogy németből annyi idő alatt ér ide egy csomag, mint Nádudvarról. :D

(#2091) dragonfx válasza juliabrilke (#2090) üzenetére


dragonfx
veterán

Nekem 3-5 nap átutalási időt mondtak...még én is cska néztem mikor másna írt az első eladóm hogy megkapta és már fel is adta :Y :C
Azóta a 3. is írt megkapta és elméletben tegnap feladta. :R ....Hétfő>>Szerda ne tűnik olyna rossznak Németországba.

u.i.:én a németeknél nem találtam procit meg vga-t meg lapot cska komplett gépeket, pedig nézegettem hátha olcsóbb lenne, de csak komplett gépek...hogy keresel rá? :B

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#2092) Tüzi válasza GSZG (#2071) üzenetére

Nem tudom végigolvasni a HSZ-eket erre, de:

Fogod, bemész paypal-be, kinyomtadod a tranzakcióról a weblapot (hülye megfogalmazás, de érteni fogod), és amit az ajánlott levélben kaptál fax-számot, arra felfax-olod/faxltatod. Mellé faxold a levelet is amit kaptál.
Ezután küldik a csomagot, mellette lesz egy papír, amit a postásnak kifizetve átveheted a csomagot.

NEM (!) kell Orczy térre felmenni... NEM kell semmit csinálni. Megkérdeztem ott a fő vámos, azt mondta felesleges felmenni, megkérdeztem a főpostás nénit, és azt mondta, hogy sokszor még a megyei nagypostákon sem tudják mit kell csinálni az ilyen csomagokkal. AZ Orczy téri Vámhivatalnak ORSZÁGOS a jogköre, ezt nyogodtan mondhatod a postánál, ha szórakozni akarnak veled. Ez tapasztalat, nyugodtan hangoskodj.

Fenti írás minden olyan csomagra vonatkozik, aki nem csomagot kapott, hanem ilyen levelet.

Szóval: levél+paypal nyomtatva fax, és jön a csomag. :)

(mod: akkor már lemondták neked is mit kell csinálni. Sebaj, inkább leírtam, nehogy megszop@ssanak valakit megint, mint engem :W )

[Szerkesztve]

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#2093) juliabrilke válasza dragonfx (#2091) üzenetére


juliabrilke
addikt

Sajnos nem olcsó a német ebay. Pontosabban vannak dolgok, amiket ki lehet fogni, de alapjába véve nem a legolcsóbb.Nekem egyszerre jött meg németből és Amerikából a 2 cucc...Pedig az amerikai elrontotta a feladást és vissza is adták neki a csomagot.
3-5 nap? Akkor az tutira 5 lesz.. : )

(#2094) gbacsi


gbacsi
csendes tag

Hali,

Nektek meg nem volt olyan, hogy az elado bepanikolt volna a PayPal-miatt? En mar tobb mint 20x vasaroltam USA-bol es soha nem volt gondom, most meg az elado visszautalta penzt, mert azt irta neki a PayPal, hogy a ''sellers protection: NONE''. Utannajartam es kiderult, hogy ha nem USA, UK vagy Canada mind az elado es a vevo, akkor az elado nincs biztositva arrol, hogy en nem hivhatom vissza a zsetonjat kesobb. Nem hajlando elfogadni a PayPal-t en meg nem tudok itthon csekket szerezni neki. KP-t meg nem akarok kuldeni, viszont nagyon kene a cucc amit megnyertem. Honapok ota vadaszom ra.

(#2095) dragonfx válasza juliabrilke (#2093) üzenetére


dragonfx
veterán

szerinted az árú(k) árának hány %át érdemes szállításra szánni??mi számít reálisnak??? :U

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#2096) koxx válasza gbacsi (#2094) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Pont erről beszéltünk a #1910-1911-es hsz-ben [link]

(#2097) gbacsi válasza dragonfx (#2095) üzenetére


gbacsi
csendes tag

Szerintem nem az a lenyeg, hogy hany % a postakoltseg hanem az, hogy amit veszel az a postakoltseggel egyutt megeri-e. Nekem az az altalanos tapasztalatom, hogy az eladok sokkal nagyobb postakoltseget szamolnak fel mint amennyibe tenyleg kerul. A nemetek plane nagyon dragan kuldenek.

(#2098) gbacsi válasza koxx (#2096) üzenetére


gbacsi
csendes tag

Koszi, en is nagyjabol eddig jutottam. Ezek szerint le kell mondanom a cumorol.

(#2099) dragonfx válasza gbacsi (#2097) üzenetére


dragonfx
veterán

Na persze ha így veszem csak azt rendelem ami megéri, száll.+. kts.sel együtt kevesebb mint idehaza ha egyáltalán kapható.
Amugy eddig azt vettem észre 20% alatt nem lehet megúszni.
Hát azért biztósítás nem olcsó pláne nagy cuccra. :U

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#2100) koxx válasza gbacsi (#2097) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Eddigi tapasztalataim alapján nem szeretek németekkel üzletelni, nagyon sok eladónál nincs egyáltalán paypal fizetési lehetőség, ha meg van akkor nem postáz No-on kívűl vmint a csomagok is baromi lassan érnek ide. Az angol és az amerikai eladók gyorsak és a pk is elfogadható.

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  eBay (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.