Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  EAFC 24

Hozzászólások

(#401) miro. válasza Clapaucius (#400) üzenetére


miro.
senior tag

Ezt mindenki tudta,hogy kontraproduktiv lesz,es nevetsegesse teszi a noi futballt.
Szoval annak mond aki ezt kitalalta,hogy legyen. :)

Red Bull Salzburg - Real Madrid / PS5

(#402) Woodslave


Woodslave
nagyúr

belenéztem pár early streambe tegnap, Castro nyitogatott az annyira nem érdekelt, Borasnál néztem egy rivalst, hát túl nagy különbség nem volt ránézésre.

Ez az evolution vagy mi érdekes lesz, de gondolom annyira az aktuális power curve alá fognak esni, hogy semmi értelme nem lesz egy idő után. Meg bronz lappal ki a tököm fog szerencsétlenkedni. Ennek akkor lenne értelme, ha nem lenne minden héte új 15 promó lap. De persze lehet tök jó lesz, de ezek mindent elbaxtak eddig ami újítás volt szinte kizárt hogy ezt úgy megcsinálják hogy a játékosoknak (legalábbis ahogy ti vagy mi nyomjuk) jó legyen

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#403) EA's hit válasza Woodslave (#402) üzenetére


EA's hit
őstag

Mi is lesz pontosan ez az evolution?

(#404) Woodslave válasza EA's hit (#403) üzenetére


Woodslave
nagyúr

amennyit levágtam belőle bizonyos feltételeknek megfelelő játékost objektív feladatok útján fejleszeni tudsz. Werner 81 talán és abból tudsz csinálni 84-es első körben ha játszol vel 5 meccset meg rúgsz 10 gólt (csak példa nem tudom de ilyesmik voltak)

Vagy cb-nek lehet + pace meg def. Ilyesmi. Kérdés megéri-e majd a "kínlódást" vagy mire sikerül fejleszteni már nyitsz 10 jobb lapot

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#405) EA's hit válasza Woodslave (#404) üzenetére


EA's hit
őstag

Köszi. Igen, az alapötlet jól hangzik, hasonlót hiányoltam már az elmúlt években is, de sanszosan el fogják baszni ezt is. Igazából ilyesmi volt a level up promo is, de a lapok nagy részét ott is csak azért húzta ki mindenki, hogy aztán egy nagyobb foddert kapjon sbc-be. Nyilván egy 84-es Werner jobb fodder mint egy 81-es, de ha csak ezért fogjuk egész évben grindolni ezeket a fejlődős lapokat, abban 2 hónap alatt totál ki fog égni mindenki :D Nyilván más mondjuk egy evolution Mbappé akit felhúzhatsz 91-ről 94-re mondjuk, de hát mezei játékosnak még egy sima gold Bampé is csak álom kategória kb. áprilisig, nemhogy egy fejlődős változata :D

Meg hát igen, a lapok 80%-át szerintem nem használja az ember 50 meccsnél többet egy játék során, aztán mire felnyomsz mondjuk +2 upot egy Varane-nak, lehet hogy kijön 3 jobb és olcsóbb promo CB, amiből kettő sbc. De majd meglátjuk, mindenesetre nem kell ettől sem sokat várni és akkor nem fogunk csalódni sem :C

[ Szerkesztve ]

(#406) Woodslave válasza EA's hit (#405) üzenetére


Woodslave
nagyúr

pláne, hogy Mbappet biztos nem lehet majd mert vannak egyéb kritériumok. Pl. max 81-es pace meg ilyesmi. Nyugodtak lehetünk ezzel a komolyabb j(értve ez alatt akik tényleg grindolják a játékot) játékosok biztos nem jutnak előrébb - de persze ez csak eddigi tapasztalatokon alapuló rosszindulatú feltételezés, lehet jó lesz ;]

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#407) EA's hit válasza Woodslave (#406) üzenetére


EA's hit
őstag

Ja hát akkor meg máris húzhatjuk le a wc-n az egészet. Nagyon jó, hogy a 61 pace-es Laporte-ból csinálhatsz 64 pace-eset, mikor kb. 84-től lenne használható :D

(#408) Woodslave válasza EA's hit (#407) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ja meg a 61-es bronzot felhúzod 80-ra 1000 fifa pontos fizetős evolutionnal mert lesz olyan is :D (lehet nem 1000 csak 100 :C )

De tényleg nem mentem nagyon bele, van pár videó fenn róla, de egyelőre ez nem érdekelt még ennyire :N

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#409) EA's hit


EA's hit
őstag

Elvileg már welcome pack-ok sem lesznek az új részben, hogy ne lehessen velük már a web appon tradelni. Van még valami, amit nem basztak el a korábbi évekhez képest? :D Illetve akkor vajon mi értelme lesz belépni mától péntekig a web appba, ha packot nyitni, és így nyilván játékost adni/venni, kezdő csapatot építgetni sem lehet? :D

Amúgy hánytól lesz ma elérhető a web app? 7?

(#410) #51532800 válasza miro. (#401) üzenetére


#51532800
törölt tag

Ami a futbinen megy, az nem a női focit teszi nevetségessé, hanem a játékos közösséget.

Inkább az a kontraproduktív, hogy minden "nem vagyok szexista, de..." kezdetű, valamiféle logikát használni próbáló kommentre jut 10db nettó gyűlölködés vagy nyáladzás, attól függően, hogy mennyire dekoratív hölgyről van szó.

(#411) Stylerr válasza EA's hit (#409) üzenetére


Stylerr
addikt

Advanced SBC-k elvileg tradeble packot adnak, kivéve a group rewardok.

(#412) EA's hit válasza #51532800 (#410) üzenetére


EA's hit
őstag

Én tényleg nem vagyok szexista, és semmi bajom a női focival. De ezt, amit kitaláltak, hogy vegyes csapatok legyenek, ezt nettó baromságnak tartom. A valóságban hol látsz ilyet? Max. 1-2 gálameccsen, de még ott sem nagyon. Persze, értem én, hogy Pelé sem focizik együtt a valóságban Messivel, de azért az, hogy a férfi labdarúgás korábbi legendáival lehet játszani a mostani nagyok mellett, az egy abszolút érthető és védhető dolog. De az, hogy keverjük a nemeket... ennyi erővel más sportokkal is keverhetnénk, az FC25-ben már Verstappen lesz majd az RB-m, Nagy Laci a CM-em, Kobe Bryant meg a csatárom. Vagy akkor már miért ne hozzunk be filmszereplőket, mesehősöket, kitalált karaktereket, és akkor szaladgáljon a pályán Harry Potter Szauron és Garfield mellett. Mondom, semmi gondom a női focival, sőt, több női focista ismerősöm, barátom is van. De igenis fel fog baszni engem is, amikor a 160 centis női CB inasba rakja majd a Haalandomat, vagy nevetségesnek tartom azt, hogy pl. az elmúlt 15 év egyik legjobb középpályása, De Bruyne rosszabb statokat kap, mint Putellas, aki oké hogy Aranylabdás, nagyszerű játékos, de azért megnézném, hogyan boldogulna a valóságban mondjuk a De Bruyne-féle City ellen... Túlzásba viszi ezt is a cég, és pont ezzel vívják ki a haragot és gyűlöletet sokakból a női focival szemben is. Összességében ez a húzása az EA-nek sokkal többet fog ártani a női foci megítélésének, mintsem használni.

(#413) EA's hit válasza Stylerr (#411) üzenetére


EA's hit
őstag

Na, ez viszont pozitív, nagy patkányság volt tavaly untrade-dé tenni őket. Az első évemben egy 400k-s Salah, a 2.-ban meg egy 1,9 millás CR érkezett az advanced sbc-kből, remélem most is vár majd rám valami hasonló :C

(#414) Woodslave válasza EA's hit (#412) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Bateson csinált egy draftot több női játékos van mint férfi. Messi és Benzema helyett Diani nevű hölgy csatárt rakta be. Jó nyilván főleg chem miatt de akkor is :D

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#415) Stylerr válasza EA's hit (#413) üzenetére


Stylerr
addikt

Viszont épp most látom Instagramon, hogy vissza lett rakva az összes advanced sbc untradeblere. Kár.

(#416) EA's hit válasza Woodslave (#414) üzenetére


EA's hit
őstag

Az is vicc hogy bekerül idén összesen 8 új ikon, abból 5 nő... Ráadásul csóri Ribéry kap egy 88-as lapot, a nők közül meg, akikről sosem hallottam, a leggyengébb is 89-es lesz. Meg van köztük egy 90-es francia CM, milyen jó lesz majd nyitni az ikon packot, látni hogy francia, CM, Viei... ja nem, Abily :C

Stylerr: akkor semmi meglepő, szomorodjanak meg :N

[ Szerkesztve ]

(#417) #51532800 válasza EA's hit (#412) üzenetére


#51532800
törölt tag

"Persze, értem én, hogy Pelé sem focizik együtt a valóságban Messivel"

Ez csak 1 példa a számtalan többi közül, ami nem realisztikus, de a játékban mégis elfogadott. Ezerszer megfutottuk már ezeket a köröket, nem kezdem újra sorolni.

Női focisták kerülnek bele a játékba, nem mesehősök... Nem gondolom, hogy ennek azt kéne jelentenie, hogy innentől bármi mehet.

Az, hogy nem mindenki ugyanott húzza meg a határvonalat és ez már nem fér bele neki, az abszolút érthető.
De az már nem, hogy akkor panaszkodás helyett miért nem szavaz a pénztárcájával.

Ha elegen nem vennék meg a játékot emiatt, akkor fogadni mernék, hogy még év közben belekerülne egy olyan matchmaking opció, hogy akarsz-e kevert csapatok ellen játszani...
De nem, inkább picsog meg gyűlölködik mindenki, miközben rendeli elő a játékot meg várja reszketve a web app startot. :C

"Összességében ez a húzása az EA-nek sokkal többet fog ártani a női foci megítélésének, mintsem használni."

Ezzel abszolút nem értek egyet. A játékkal kapcsolatos fórumokon meg twitter oldalakon eleinte sok idióta fog gyűlölködni, de ezeket egyrészt el lehet kerülni, másrészt aki évek múlva sem szokja meg ezt a játékban, az remélhetőleg ki fog kopni úgyis előbb-utóbb.
Hosszabb távon egész biztosan inkább előnyös lesz, hogy ennyi új emberrel ismertetik meg őket.

[ Szerkesztve ]

(#418) EA's hit válasza #51532800 (#417) üzenetére


EA's hit
őstag

"Ha elegen nem vennék meg a játékot emiatt" - inkább ez az, amit milliószor lefutottunk már. Miért vesszük meg? Mert nincs értelmes alternatíva, és pont. Ha lenne akár csak egyetlen másik komolyan vehető, élvezhető focis játék a piacon, akkor eszébe sem jutna ez a szennyhalom a legtöbb embernek. De most ez van, és bár zavar ez a hülyeség, hogy kevert nemű csapatok lesznek, de annyira nem, hogy csak ezért mindenféle focis játékról lemondjak. Valószínűleg úgyis ez lesz az utolsó Fifám, legalábbis FUT szinte biztosan, akkor meg már el tudom viselni majd a nőket benne, bármennyire baromság is ez ebben a formában.

(#419) Kristof_94


Kristof_94
Topikgazda

Boxon az ultimate verziót 37k alatt hol lehetne megvenni?

(#420) toxicjew válasza Kristof_94 (#419) üzenetére


toxicjew
addikt

Hát Kinguinon ki tudod hozni kuponkoddal 34500ra, de sztem ez a max.

(#421) Jakesz válasza EA's hit (#418) üzenetére


Jakesz
őstag

Akkor közelítsük meg úgy, hogy minek megvenni az új részt azoknak, akiknek megvan a 23. A tegnapi gameplayek alapján a játékmenet full ugyanilyan, mint a 23-é, és abban nem is keverednek a férfi és női játekosok.

(#422) Woodslave válasza Jakesz (#421) üzenetére


Woodslave
nagyúr

van pár oka azért.

1. a fifa végjáték teljesen értelmetlen, nem motiváló unalmas sbt. Persze ha csak 1-2 meccset akarsz játszani a fullos csapatoddal, és kivárod míg talál ellenfelet akkor oks.

2. az egyik legjobb része a játéknak a csapatépítés a folyamatos fejlődés. A legjobb a legelején.

3. a gameplay meg senkit nem érdekel ;] :D vagy mindenki (többség) utálja

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#423) miro. válasza Jakesz (#421) üzenetére


miro.
senior tag

Plusz semmi sbc objektive nem jon a 23-ba.
Ki van hetelve a jatek onnantol.

Red Bull Salzburg - Real Madrid / PS5

(#424) EA's hit válasza Jakesz (#421) üzenetére


EA's hit
őstag

Mert az emberek 95%-a szinte csak a FUT-tal játszik (én is, 99%-ban), és a FUT abban a pillanatban meghal végleg, ahogy megjelenik az új játék.

(#425) #51532800 válasza EA's hit (#418) üzenetére


#51532800
törölt tag

"bár zavar ez a hülyeség, hogy kevert nemű csapatok lesznek, de annyira nem, hogy csak ezért mindenféle focis játékról lemondjak. Valószínűleg úgyis ez lesz az utolsó Fifám, legalábbis FUT szinte biztosan"

Világos.

:D

(#426) Jinxb1rd válasza Clapaucius (#400) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

Dede, abszolút jók. Inkább nézegetem ezeketet, mint a nők kajás fotóit instán. :DDD

Tegnap próbáltam egy férfi-női vegyes teamet összeállítani 83-as rate-ig, de kiütközik, mi a probléma a női oldalon a nagy ratek ellenére is és igazából teljesen jogos és reális.

Jórészt a focisták nagy része medium work rate-tel rendelkezik, alacsonyak (CB-k, GK-k kiesnek így és a cm-ek is inkább így), vagy alacsony a tesztoszteron szintjük és nem olyan aggresszívek. Azt is gondolnám hogy jobban össze lehetne mosni chembe kétspanyol ligát, de nem igazán könnyű.

Viszont mindegyikük gyorsabban fut az átlag focistáknál, szal széldőbe vagy camnak esetleg jók lehetnek. Jó ST-t nem találtam. De ezt csak 83-ig nézve.

És ami nagyobb baj, hogy a nem szép nőket valahogy nincs kedvem a csapatba pakolni :D

[ Szerkesztve ]

We are only Stardust...

(#427) Gabeszfoci89 válasza Jinxb1rd (#426) üzenetére


Gabeszfoci89
aktív tag

Na én ezektől égek ki csak...Ezek a bohóc Marcell kártyák mellé még ezeket a másik bohóc lapokat is kerülgetni....Érdekes lesz az esélyt megadom neki nekemis ez lesz az utolsó fifam szerintem a next gentől hányingert kapok old genre meg nemfog több kijönni elvileg meg egyre inkább olyan irányt vesz a történet ami nem tetszik.Megpróbálom adok neki egy esélyt de ez az első rész amit nem azzal az izgalommal várok hanem inkább csak megnézem mit tud és kb sajnálom megvenni látva ezeket a totw meg ikon predictionokat.Elkeserítő hogy ilyen irányt vett a fifa is..Plusz erre még rájön a fifa 23 pay2win módszere hogy hiába vagy elit ha a sok nyomi pénzes gyerek szétvásárolja magát és minden sbct kitud rakni.
Még mindig nem rendeltem meg ennyire agyalok rajta eddig ilyenkor már levolt töltve

Mgplayz89

(#428) Jinxb1rd


Jinxb1rd
addikt

Ez az evolution dolog azért érdekes lesz. Vegyük pl őt:
https://www.futbin.com/24/player/12288/muzepper-mirahmetjan

Ha átviszi az ember két evolutionon, kap egy 84-es CM-et, aki jelenleg egyik legerősebb cm lesz a játékban. 2395 ingame statponttal. 100k-ért :Y

ráraksz egy shadowot és így fog kinézni:
82 - 83 - 83 - 82 - 86 - 88 :DDD

[ Szerkesztve ]

We are only Stardust...

(#429) |AP|


|AP|
veterán

ti rámentek a webappos kezdésre?
Tavaly így kezdtem, de nem emlékszem, hogy túl nagy előnyt jelentett volna.
Lehet inkább megvárom a játékot és abban kezdem el

(#430) miro. válasza |AP| (#429) üzenetére


miro.
senior tag

Kinyitom a packokat elkezdem ugy kbra de a pontokt majd pentek vagy szombat csattintom el.

Red Bull Salzburg - Real Madrid / PS5

(#431) ThuG4LifE


ThuG4LifE
senior tag

Hogy szerezzek coint? :F :D

[ Szerkesztve ]

''I'm seein nuttin' but my dreams comin' true while I'm starin' at the world through my rearview ...'' RIP 2Pac

(#432) toxicjew válasza |AP| (#429) üzenetére


toxicjew
addikt

Nekem nem látja a PS accomat a web app, szóval most nem is tudok semmit kezdeni vele :U A PCset vágja. Lehet majd csak ha elkezdem a trialt és belépek a játékba, akkor ismeri fel...

Thuglife:
:))

[ Szerkesztve ]

(#433) gjoe válasza ThuG4LifE (#431) üzenetére


gjoe
őstag

Az companion?
Nem csak a web app megy mától?
Vagy van új app?

(#434) toxicjew válasza gjoe (#433) üzenetére


toxicjew
addikt

Mobilon nyitotta meg a web appot.

(#435) ThuG4LifE válasza toxicjew (#432) üzenetére


ThuG4LifE
senior tag

Nem akarok tobb penzt erre kolteni! :W :D
Viszont lehet muszaj lesz. Mikor irjak jova a 4600 pointot?
Lehet mar amugy venni?

[ Szerkesztve ]

''I'm seein nuttin' but my dreams comin' true while I'm starin' at the world through my rearview ...'' RIP 2Pac

(#436) toxicjew válasza ThuG4LifE (#435) üzenetére


toxicjew
addikt

Sztem nem is lehet pontból nyitni, legalábbis ezt írja a web app ha ramesz a storera. Szegény Lautaro ott marad a csomagban ;]

(#437) ThuG4LifE válasza toxicjew (#436) üzenetére


ThuG4LifE
senior tag

Hat ha ez most ott marad, akkor en be is fejeztem a 24-et! :DDD :DDD

''I'm seein nuttin' but my dreams comin' true while I'm starin' at the world through my rearview ...'' RIP 2Pac

(#438) toxicjew válasza ThuG4LifE (#437) üzenetére


toxicjew
addikt

Azért tragédia nem történik :D Most gondolj bele, ennek a tulaja mit érezhet :D

(#439) gjoe válasza toxicjew (#434) üzenetére


gjoe
őstag

Na megnyitottam, de semmi értelme.
nincs welcome pakk. pontokat nem használhatod. Coin nulla.
Minden alap sbc bronz pakkot ad ami untrade.
Ez így a nagy semmi .

(#440) ThuG4LifE válasza toxicjew (#438) üzenetére


ThuG4LifE
senior tag

:YMaris jobban vagyok. :DD

[ Szerkesztve ]

''I'm seein nuttin' but my dreams comin' true while I'm starin' at the world through my rearview ...'' RIP 2Pac

(#441) ThuG4LifE


ThuG4LifE
senior tag

Most mennxi penztol esik el az EA, nem is ertem. Pont ok nem arulnak pontokat az elejen? :U :D

''I'm seein nuttin' but my dreams comin' true while I'm starin' at the world through my rearview ...'' RIP 2Pac

(#442) |AP| válasza gjoe (#439) üzenetére


|AP|
veterán

hát sok mindent nem lehet csinálni... bronz pakkokért lehet szenvedni. Szerintem én is hagyom mára

(#443) toxicjew


toxicjew
addikt


Mibe lehet aki ezt nyitotta... :DD

(#444) thebigK válasza toxicjew (#443) üzenetére


thebigK
addikt

Mondjuk itt tuti egesz este menne a trade a szaros kis bronzokkal, laponként 50coin haszonért hogy meglegyen a pakk ára :DDD

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#445) |AP|


|AP|
veterán

1158 coint sikerült összeszednem a kezdő badge és a mezek quicksellezéséből.
Ez a legtöbb, amit ma ebből ki tudtam hozni :)

(#446) EA's hit válasza |AP| (#445) üzenetére


EA's hit
őstag

Igazabol fogalmam sincs, mibol szokott osszejonni az elso, ugy ahogy mar hasznalhato gold csapat :D Mert moat se coin, se packok, semmi nincs. Ha elkezdesz jatszani a bronz lapjaiddal, csak untrade packokat kapsz, amik vszeg nem adnak semmit. 5. eve jatszok, de fogalmam sincs, mibol lesz itt csapat :DD

Mondjuk aminek orulok, hogy az alap gol-golpassz objectivek most nem 500-500-nal adjak a nagy packokat, hanem 250 golnal es 400 golpassznal, ha jol lattam. 2 eve az egyik ilyenbol jott base Yashin az 5. napon, most lehwtne mondjuk Pelé benne ;]

[ Szerkesztve ]

(#447) eM'82 válasza EA's hit (#446) üzenetére


eM'82
addikt

Founder cuccok után (mez+pontok) lehet grindolni a gólokat/passzokat SBben.
Pl.: founder Home mezt aktiválni, full ezüst 1st owner játékossal. Egyszerre több küldetést ki lehet majd farmolni.

Egyet nem tudok, hogy mivel PS-en péntek hajnaltól érhető el, így maradjak fent hajnalozni, vagy reggel kezdjek bele szabim alatt?... lehet is-is lesz belőle :DDD

(#448) Gabeszfoci89


Gabeszfoci89
aktív tag

Web appot hol lehet megnyitni?

Mgplayz89

(#449) eM'82 válasza Gabeszfoci89 (#448) üzenetére


eM'82
addikt

A weben. Szívesen :DDD

Katt [link]

(#450) |AP| válasza EA's hit (#446) üzenetére


|AP|
veterán

"fogalmam sincs, mibol lesz itt csapat :DD"

Most én is így vagyok vele :)
51 játékos van a klubban, egy csomó lapot beleszórtam a foundations SBC-kbe, amikből persze semmi értelmes nem jött
A IV-V-be bele sem kezdek szerintem, megvárom most már a játékot, addig feleslegesnek tűnik ezt nagyon komolyan tolni.

Persze vehetnék egy bronz packot és elkezdhetném minimális haszonnal eladni a lapokat, de kinek van ehhez kedve :)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  EAFC 24
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.