Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  EAFC 24

Hozzászólások

(#101) #51532800 válasza miro. (#99) üzenetére


#51532800
törölt tag

(#102) miro. válasza #51532800 (#101) üzenetére


miro.
senior tag

“ Azt nem értem, miért nem lehet kimondani, hogy -mit tudom én- a foci szerintetek nem nőknek való sport, “

Leirtam. A noknek nem valo a ferfi labdarugas. Meg leirtak ezt elotted meg 10-en kb.
Te meg itt szenvedsz,mint malac a jegen.
Ne egesd magad. Menjel tiktokozzal tovabb. Az valo neked.

[ Szerkesztve ]

Red Bull Salzburg - Real Madrid / PS5

(#104) #51532800 válasza miro. (#102) üzenetére


#51532800
törölt tag

(#105) Szigma70 válasza #51532800 (#98) üzenetére


Szigma70
addikt

"Meg vannak videojátékok"

Persze, meg vannak a videójátékoknak, és a sportoknak is szabályai.
Tudtad?
És a labdarúgásban külön ága van a női, és a férfi résznek.
Tudtad?

"De igen, lehet igazatok van és generációs dolog is ez. Lehet egy videojátékot nem úgy készítenek, hogy 50 éves faszik világnézetéhez igazítják."

Ezek az 50 éves faszik (no meg nyanyák ugye ) hozták létre azt, amit ti elbaszhattok
Tudtad?

Cancel culture, Me Too, Gender cuccok, abszurd liberalizmus, LMBTQ, Pride,
azt egy polcot nem bírtok felfúrni, ha nem lenne TikTok rácsodálkoznátok , hogy a tehén nem lila
MOndom, megérett a világ a puszulásra nahhh :DD

Még mindíg nem érted, mi miről is beszélünk

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#106) miro. válasza Szigma70 (#105) üzenetére


miro.
senior tag

Hat en sirok eskuszom. :D :D :D :D
Penzt meg majd keres abbol,hogy macskanak oltozik es nyavog a tiktokon. :DD Aztan itt meg szellel szemben pisal,de nem veszi eszre.

[ Szerkesztve ]

Red Bull Salzburg - Real Madrid / PS5

(#107) bubuska10 válasza #51532800 (#98) üzenetére


bubuska10
senior tag

"Hiába még ha csak barátságos meccseken is, de a történelem során többször fociztak nők férfiakkal, mint halott férfiak élő férfiakkal..."

Ebbe azért nehéz belekötni :D :D :D

Viszont az összes nőnek bronz lapnak kéne lennie egy olyan játékmódban, ahol férfiakkal együtt vannak - lévén minden idők legjobb válogatottja 5-2-re kikapott a méltán híres Dallas FC U15-től. [link] A legjobb csapat valaha, 13-14 éves amcsi kölykök ellen, oszt simán kikaptak. Ehelyett az lesz, h egy 167 centis Samantha Kerr-nek 10-el jobb fizikai statja lesz, mint Zlatannak. :DDD

Ez a téma meg már annyira lerágott csont, jobb lenne lapozni, kérem. :)

(#108) mcwolf79 válasza Szigma70 (#105) üzenetére


mcwolf79
veterán

“ Ezek az 50 éves faszik (no meg nyanyák ugye ) hozták létre azt, amit ti elbaszhattok
Tudtad? “
Ez mekkora , és milyen igaz :K :K És el is baxxák. A sok unatkozó identitás-zavaros kölyök , akik szó szerint azt sem tudja fiú -e vagy lány ?
Ezt a degenerációt látva én is sokszor azt mondom az asszonynak , hogy a világ (pontosabban az emberiség ) megérett a pusztulásra . Már most szépségkirálynő is lehet férfi … Hányinger :U

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#109) #51532800


#51532800
törölt tag

Szó volt két olyan, a valóságtól teljesen elrugaszkodott dologról, amikkel kapcsolatban azt tartom következetesnek egy ilyen videojátékban, ha mindkettő, vagy egyik sem elfogadott.

De mivel speciel nőkről van szó, így ebből nyilván egyenesen következik a Z-generáció, szivárványos mez, csillámpónis tifó, cancel culture (khm), me too és tiktokon nyávogás is. :C

Komoly.
Már csak az a költői kérdés maradt, hogy rátermett, érett emberekként ti megveszitek-e majd ezt a "mai életképtelen fiatalságnak" szóló, elkorcsult, woke szemetet és sírtok-e majd itt minden héten miatta.

(#107) bubuska10:

"Viszont az összes nőnek bronz lapnak kéne lennie egy olyan játékmódban, ahol férfiakkal együtt vannak"

Igen, ahogy minden 50-es évekbeli ikonnak is egy olyan játékmódban, ahol mai focistákkal játszanak. Vagy ugyanúgy nem.

Zlatan-os példát meg engedjük már el.
169 centis Kanté-val ugyanez nem gond? Vagy ezzel meg ezzel a palival?
Eleve miért teszünk úgy, mintha nem tudnánk nagyon jól, hogy a 41 éves Zlatannál még a 34-es stamina is ront a PHY staton nem keveset?

(#108) mcwolf79:

A most 17 éves tiktok generációt okolni a világ problémáiért azok helyett, akik felnevelték őket, elég nagy képzavarra vall.

(#110) mcwolf79 válasza #51532800 (#109) üzenetére


mcwolf79
veterán

Az a baj , hogy nem mi tanítjuk őket , hanem a sok selejtagyú influenszer a TikTok -on , FB-on , instán, stb. És mielőtt jön a nagy bölcsesség , hogy nem szabad őket ezek közelébe engedni … Ezt csak az mantrázza , aki életében nem nevelt gyereket . Egyszerűen nem lehet őket eltiltani ezektől . Szűrni lehet valamennyire , de teljesen nem lehet elválasztani őket a sok szennytől , ami a netről ömlik rájuk .

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#111) bangbading


bangbading
csendes újonc

(#112) toxicjew


toxicjew
addikt

Eddig ez a (fél)hivatalos lista.

[ Szerkesztve ]

(#113) Woodslave válasza #51532800 (#109) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Én mondjuk majdnem 50-es faxi na jó,,"csak" 45 vagyok de tetszik ahogy érvelsz :R :K

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#114) taylorp válasza #51532800 (#109) üzenetére


taylorp
senior tag

Áruld már el kérlek, hogy mi a régi accod? Tippem az van. Két hete regisztráltál, de úgy osztod itt az észt, mintha ph nagyúr lennél kb.

Ez kizárt dolog, mer nemtudom. XBOX Gamertag:taylorp79

(#115) miro. válasza taylorp (#114) üzenetére


miro.
senior tag

Woody. Nezd az elozo hszt. :D

Red Bull Salzburg - Real Madrid / PS5

(#116) taylorp válasza miro. (#115) üzenetére


taylorp
senior tag

Itt is van mini acc? :DDD

Ez kizárt dolog, mer nemtudom. XBOX Gamertag:taylorp79

(#117) gjoe válasza taylorp (#116) üzenetére


gjoe
őstag

:C

(#118) |AP|


|AP|
veterán

azt hittem már van valami új infó a játékról, hogy lett hirtelen ennyi hozzászólás...

...de csak a szokásos :)

(#119) #51532800 válasza taylorp (#114) üzenetére


#51532800
törölt tag

Nem titok, hint voltam.
Magam töröltem és regisztráltam később újra.

Ha van esetleg valami építő jellegű gondolatod is, ne tartsd magadban.

(#120) Santana01


Santana01
tag

"De igen, lehet igazatok van és generációs dolog is ez. Lehet egy videojátékot nem úgy készítenek, hogy 50 éves faszik világnézetéhez igazítják."

Mennyire jellemzi az ilyen hozzáállás ezt a generációt.. a többség még lóf@szt nem csinált és apuci meg anyuci csecsén csüng de már azt hiszi ,hogy ő sz@rta a spanyol viaszt.

Röviden tömören nagyon rossz irányba megy a világ is és a FIFA is..
A szomorú ,hogy ezt a női hülyeséget is simán le nyomják a torkunkon mint minden mást mert nincs konkurenciájuk és így megtehetik sajnos.

(#121) #51532800 válasza Santana01 (#120) üzenetére


#51532800
törölt tag

"Mennyire jellemzi az ilyen hozzáállás ezt a generációt.."

:DDD Miről beszélsz egész pontosan?
Egyrészt nem én hoztam fel a generációs dolgot, másrészt pont hogy helyeseltem az ő felvetését; valószínűleg tényleg nem azt a demográfiai csoportot célozzák elsősorban, amibe ők tartoznak.
Mi ezzel konkrétan a probléma, melyik részével nem értesz egyet?

Hozzáteszem, én sem az elsődleges célcsoportba tartozom, én sem Z-generációs vagyok ugyanis...
Csak nekem még belefér a világnézetembe az, hogy az Ultimate Team-ben nőkkel is fogunk tudni játszani és ebből egyesek szerint valamiért az következik, hogy tiktokozó, woke 20 éves vagyok. :C

(#122) Szigma70


Szigma70
addikt

Sztem tök mindegy, hogy Z, X , Y, K, V, vagy faxomtudja milyen generáció, a világnézet az világnézet.
Egy felnőtt, heteró, családos, tehát lehetőleg nős, dolgozó, gyermekes, felnőtt férfinak ez nem fér bele.
Egy új focis játékban, ami most jelenne meg, ott elfogadnám, mert ez ilyen. de itt ezt ilyenné teszik, És mi erről beszélünk.
Arról, hogy ami egyébként sem jó, azt miért kell még ilyenekkel is xarabbá tenni

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#123) toxicjew


toxicjew
addikt

Fejezzétek már be... :U

(#124) #51532800 válasza Szigma70 (#122) üzenetére


#51532800
törölt tag

"a világnézet az világnézet.
Egy felnőtt, heteró, családos, tehát lehetőleg nős, dolgozó, gyermekes, felnőtt férfinak ez nem fér bele."

Most akkor világnézet, vagy demográfia kérdése?
Ha gyerekem nincs, de "egy polcot fel tudok szerelni", akkor nekem beleférhet még, vagy minimum buzinak is kéne lenni hozzá?

"ami egyébként sem jó, azt miért kell még ilyenekkel is xarabbá tenni"

Aki így látja, annak legalább könnyebb lesz leszokni róla, nem? Én nagyon drukkolok!

[ Szerkesztve ]

(#125) miro.


miro.
senior tag

Nincs ebbe a sztoriba ennyi. Le kell szarni.
Mit tudunk csinalni? Ignoralni aztan ennyi.
Nekem nem lesz a csapatomba no az fix.
Ha eladhato,repul,ha nem,megy sbcbe.
Olyan jatekosok lesznek a csapatba,akik szimpatikusak voltak/vagy most azok.
Ha meg elvezhetetlen lesz ez miatt,ugyse jatszom tovabb.

Red Bull Salzburg - Real Madrid / PS5

(#126) Szigma70 válasza toxicjew (#123) üzenetére


Szigma70
addikt

Igazad van, bocsi mindenkitől a spamért. Nincs ebben ennyi

:R

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#127) bubuska10


bubuska10
senior tag

Lehet gondolkozni egy Szaudis vonalon... beszarás mi megy ott.

(#128) Szigma70


Szigma70
addikt

Az idei chem rendszer az Ikonoknál sztem szar volt, de a 24-ben meg már a ló másik felére átrepülés nem?
3 normálisabb nemzetű ikonnal meg is van a csapat chem fullon. Így túlképp egy akármilyen csapatot is összerakhatunk, sztem ez sem jó. Azért kellene valami gát, hogy ne lehessen már bárkit, bárkivel összerakni. Nem?

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#129) |AP| válasza Szigma70 (#128) üzenetére


|AP|
veterán

én valahol az egész chem rendszert hülyeségnek tartom. Szerintem bőven elég lenne annyi, hogy nagyjából mindenkit a posztján kellene játszatni (bár ott is megengedőbb lennék: egy védő nyugodtan játszhatna pl. középpályán és fordítva, stb.), de nem kötném klubokhoz, nemzetiséghez a chemet. Sokkal.jobb lenne, ha szabadon olyan csapatot építhetne mindenki amilyet akar.
Akkor nem kellene kényszerből betenni olyanokat akiket egyébként nem szeretnél és talán kevesebb lenne a sablon csapat is

(#130) miro. válasza Szigma70 (#128) üzenetére


miro.
senior tag

Dehogy kell.
A chem rendszer miatt nezki minden csapat kb ugyanugy.
Legalabb igybazt csinalhatsz amit akarsz. Nem kell egy ligat vagy max kettot valasztani. Sokkal faszabb.

Red Bull Salzburg - Real Madrid / PS5

(#131) #51532800 válasza |AP| (#129) üzenetére


#51532800
törölt tag

"Szerintem bőven elég lenne annyi, hogy nagyjából mindenkit a posztján kellene játszatni (bár ott is megengedőbb lennék: egy védő nyugodtan játszhatna pl. középpályán és fordítva, stb.)"

+1
Én úgy csinálnám, hogy amely poszton elég nagy in-game rating-et kap, oda beteheted büntetés nélkül.

Pl ez az Insigne CAM poszton kapja a legnagyobb értéket. Lehessen már akkor ott játszatni őt és ne arról szóljon a csapatépítés, hogy milyen formációban kell kezdeni és kit kivel kell majd felcserélni a játék első percében...

(#132) Szigma70


Szigma70
addikt

És vajon véletlen lett pont most megengedőbb a chem rendszer? Pont most, hogy a szaudi+ MLS liga OP lett?

Nehogy egy fillér is kiessen a kasszából

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#133) #51532800 válasza Szigma70 (#132) üzenetére


#51532800
törölt tag

Mitől lenne OP az MLS meg a szaudi liga? Túlnyomórészt 35-40 éves sztárok igazoltak oda levezetni meg ilyen Ruben Neves-ek, az év nagy részében nem őket fogod használni (hanem Putellas-t ;] ).
Ha meg az a céljuk, hogy azzal a néhány használható promó lappal fifa pontot adjanak majd el, azt el tudnák érni azzal is, hogy prémium chem-et adnak nekik, ahogy teszik most is (top5 ligás lapokkal is btw).

Már a Fifa 23-ban is jóval megengedőbb lett a rendszer azzal, hogy nem kell egymás mellé tenned őket és az alap statok 0 chem-en is megmaradnak. Most csak a korábban lebutított ikonok kapják vissza azt a tulajdonságukat, hogy liga chem-et adnak mindenkinek.

Régen is meg tudtad csinálni 5 bármilyen nemzetiségű ikonnal, hogy a másik 6 helyre akárkit be tudj tenni. Megfelelő nemzetiségűekkel meg akár 3-4-gyel is.

(#134) miro. válasza #51532800 (#133) üzenetére


miro.
senior tag

Fix rengeteg jo lap jon ki. Kante ronaldo mane firmino stb.
Ezek alapbol nem lesznek jok,de omleni fog a promokbol.

Red Bull Salzburg - Real Madrid / PS5

(#135) gjoe válasza #51532800 (#133) üzenetére


gjoe
őstag

Fogadni mernék, hogy majd az ellenfelek nagy részénél a fél csapat szaudi ligas lesz. Sorra mennek ki a pénz miatt a nagy nevek.

(#136) Szigma70 válasza #51532800 (#133) üzenetére


Szigma70
addikt

Na mitől is

Üdvözöllek a Fifa UT világában

[ Szerkesztve ]

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#137) #51532800 válasza Szigma70 (#136) üzenetére


#51532800
törölt tag

Nem ugyanazt értjük OP liga alatt ezek szerint. De ja, néhány hónap és valószínűleg lesz pár játékos onnan is, aki akár alternatíva lehet egy full meta csapatba.

Viszont azt még mindig nem értem, az új icon chem-nek mi köze ehhez.
Fifa 23 előtt elég lett volna 2 icon, hogy egy szaudi ligás Kanté-t ÉS egy MLS Messi-t be tudj tenni bármilyen csapatba.
Most meg ha jól értem, legjobb esetben is kelleni fog ehhez minimum 4, ha a csapat többi részében nincs linkelhető nemzetiségű játékos.

(#138) toxicjew


toxicjew
addikt

Az első perctől kezdve kételyeim voltak az új chem rendszerrel kapcsolatban, amik később be is igazolodtak. Van jó oldala, de a prognosztizált "fú de változatos csapatok lesznek" gecire nem jött be. Az iconokat megoltek, az áhított színes csapatokat csak most sikerült létrehozni ezekkel a prémium lapokkal, amik meg hát olyan szakaszban jottek, amikor már olyan mind1. Plusz olyan opk, hogy ott feszitenek mindenkinél. Úgyhogy nice try, de nem jött be annyira. A jövőbeli iconokon legalább orvosolnak, meglatjuk az mit hoz majd. De igen, eddig 2 bármilyen icon elég volt ahhoz, hogy beepits akár egy indiai játékost.

(#139) eM'82 válasza toxicjew (#138) üzenetére


eM'82
addikt

Én is nagyon bíztam a 23as chem-rendszerében, aztán szimplán csak elbaxtàk.
Törölni kellene ezt is, mint a Team Fitness lapokat anno. De a contract is ugyanilyen hülyeség.

A női lapoknál is az lesz a vicc, hogy külön ligában játszanak mint a férfi klubbos társaik. Nem lehet majd egyszerűen beépíteni őket. Nem mintha akarnék akár egyet is :DDD

(#140) Szigma70 válasza #51532800 (#137) üzenetére


Szigma70
addikt

A régi chem rendszernél hiába volt 2 ikon CB-d, azzal sose raktál be egy pld. CR-t a német csapatba, csak akkor , ha körbevették, vagy ha a nemzet stimmelt, de akkor se fullon.
A mostani meg sztem, el lett baszva, mert van, hogy hiába van egy jó Ikonod, csak ront a chemen, nemhogy segítene.
A 24-es rendszer meg sztem már túl sokat fog segíteni, hisz 3 jó nemzetü ikonnal elegendő lesz max 2 játékos ligánként.
Tudom, sokan örülnek ennek, de sztem nem gond, ha vannak korlátok is a FUT csapatépítésben, mert ha semmi se lenne, akkor a lóvésabb játékosok, vagy a piszkosul mindent is kinyitók összerakhatnak egy minden poszton csak meta játékosokból álló teamet, amit egy optimalizált chemrendszer mellett sose tehetnének meg.
Most mindenki döntse el mi a jobb. Viszonylag szabadon, jó csapatokat építeni némi korlátok között, vagy egy csapatba lehessen szabadon Abraham, CR, Messi, KDB, VVD, Vini, Hernandez stb.
Én nem örülök az utóbbinak és ennyi

[ Szerkesztve ]

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#141) miro. válasza Szigma70 (#140) üzenetére


miro.
senior tag

Barmelyik top ligabol ki tudsz rakni egy op csapatot. Ez a fifa,igy lett megcsinalva. Mindenbol van valasztek.

Plusz a 3 jo nemzetisegu,JO ikon,az nem olyan kurva egyszeru osszerakni.
A jatekosok nagyresze ezt nem kapja meg januarig,de aki utana sem szerencses az februarban sem.
Kinek mikor volt elsonek 3 jo ikonja ebben az evben?

Red Bull Salzburg - Real Madrid / PS5

(#142) #51532800 válasza Szigma70 (#140) üzenetére


#51532800
törölt tag

"A régi chem rendszernél hiába volt 2 ikon CB-d, azzal sose raktál be egy pld. CR-t a német csapatba"

Nem, ellenben 1db Eusebio-bal igen (vagy ha valaki kevésbé szerencsés, Figo-val), és mindegy volt az edző. Vagy 2 bármelyik CDM/CM/CAM/CF/ST-vel, vagy szélsőkkel.
Sőt, tovább megyek: a 8 chem is bőven használható volt még (jobb, mint idén a 2), ahhoz pedig 1db soft link + edző is elég volt.

Most meg vagy szintén kelleni fog ehhez egy használható portugál ikon (ami ahogy miro is mondja, azért nem olyan egyszerű), vagy 3 bármilyen más nemzetiségű + szaudi ligás portugál edző.

Szerinted sem volt jó az ikon chem a 23-ban. Attól kevesebbet, hogy egy alap liga linket is adni fognak újra, nem tudom mit tudtak volna rajtuk boostolni.

[ Szerkesztve ]

(#143) Szigma70 válasza #51532800 (#142) üzenetére


Szigma70
addikt

Jobb lesz mint idén, de sztem túl könnyű lesz így

Mind1, nincs mindenkinek jó megoldás.

Nekem a klassic 22 ig meglévő jött be a legjobban, szabad posztokkal és a hősökkel az ideális lehetne

[ Szerkesztve ]

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#144) miro. válasza Szigma70 (#143) üzenetére


miro.
senior tag

Nem jobb ha nyitsz egy pl rashfordot,daviest,neymart es van egy pl rudigered. Aztan ezeket nem kell kihagyogatnod,meg nezned,ahogy nem tudod valamelyiket kihasznalni,hanem siman betudod dobni es tudod elvezni azt amit nyitottal?
Aki akar az csinalhat all time brazil valogatottat,vagy all time realt,barcat stb. De aki nem az meg tudja hasznalni a jatekosait anelkul hogy kompromisszumot kosson.

Red Bull Salzburg - Real Madrid / PS5

(#145) miro.


miro.
senior tag

Amugy a video alapjan ingame az eg vilagon semmi kulonbseget nem latok. Szerintem a mozgasok,a labda sebessege stb stb egy az egybe ugyanaz.

Red Bull Salzburg - Real Madrid / PS5

(#146) Szigma70 válasza miro. (#144) üzenetére


Szigma70
addikt

Ahha, de ,jobb lenne. :DDD
1 probléma van, hogy én a 16 óta nyomom a FUT-ot, de a 19 ben kb novemberben nyitott, akkor 700K ért elment Baggio-n kívül még július elött sose nyitottam semmit.
De szó szerint semmi érdemlegeset. Pedig ugyan annyi pakkor nyitok mint mindenki más.
Volt, hogy a liga SBC-ket 3x pörgettem át, volt, hogy a gyerekkel fél napig nyitottuk a pakkokat mert összegyűjtöttem valami 160-at, de semmi. Eladhatatlanba volt, hogy jó lap jött, de az se a full meta, vagy elit lap, csak örültem neki, főleg, ha használható is volt.
A kereskedésből tettem össze a csapatot mindíg, de mostanában a sok eladhatatlan pakk miatt már szinte az is halott.

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#147) bangbading


bangbading
csendes újonc

Napoli visszatér a 24-es játékra?
A hivatalos hazai mezük EA logóval lesz ellátva, de bejelentést még nem láttam sehol.

(#148) TrueGooner


TrueGooner
aktív tag

Itt egy hivatalos videó a játékmenetről, pontosabban inkább a Menedzser Mód kamera beállításait mutogatják, de van benne játékmenet is. [link]
Maradjunk annyiban, hogy ki kell majd próbálni a Trialt… De ez pontosan ugyan olyan gagyinak tűnik. :(

(#149) LendvaiFeri1


LendvaiFeri1
Topikgazda

EASPORTS FC | MINDEN AMIT EDDIG TUDUNK..

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#150) K.J


K.J
senior tag

Sziasztok,

Már látok néhány problémát ezzel a vegyes válogatottal kapcsolatban.
Megdöbbentem rajta én is, hülyeségnek is tartom, h tényleg nem azzal foglalkoznak, amivel kellene.
Aki viszont itt, vagy bárhol ezt támogatja:
Belegondoltatok abba, hogyan vannak lemodellezve ezek a playerek? Majd akkor kaptok agyverzést, ha mondjuk egy gólhelyzetet elb*tok, mert Kerr nem úgy húzza el a labdát, mint Rashford. :) Vicces lesz.. És igen, én is nagyon jól ismerem a fifát, tudom, h helyzetet akárkivel elbaltázhatok, csak azt várom, h mikor fogják majd erre. :) Vagy mindez nem lesz észrevehető? Akkor miért ez a női vonal? Sutba dobják az erre fordított fejlesztést?
A másik, hogy ha akarsz, ha nem, úgyis rákenyszerítenek majd, mert objectivekben tuti lesz olyan XP szerzési lehetőség, h játszass a csapatodban min. 3 női playert, rúgj/fejelj gólt velük, adj gólpasszt ect..
Nem vagyok konzervatív, de tényleg fasza lenne minimálisan a realitás talaján maradni!

Nálam a fifa 22 teljesen kimaradt, a 23-ra néztem be kb 1 hónapja, de meg kell mondjam, sokat nem változott.
Valszeg beszerzek egy PS5-öt és csak akkor próbálom ki ezt az új címet. :)

Jó újra olvasni Titeket :D

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  EAFC 24
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.