Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  EAFC 24

Hozzászólások

(#501) Woodslave válasza EA's hit (#498) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Ja ;] :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#502) Szigma70


Szigma70
addikt

Azért vannak jó accok, akiknek csak nyitni kell aztán ennyi

Az ilyen, aki még sose látott pxxxát az életben , és lehet nem is fog, cserében ilyeneket nyit. Mindenki döntse el maga........ :DD

[ Szerkesztve ]

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#503) EA's hit válasza Szigma70 (#502) üzenetére


EA's hit
őstag

Hát igen, a nagy esélyegyenlőséget a saját játékosbázisára sajnos sosem szerette kiterjeszteni az EA :)

(#504) gjoe válasza Szigma70 (#502) üzenetére


gjoe
őstag

Ja, szép. Megcsináltam ma az 5 alap sbc-t.
Best playerem: Lemar.
A többi sbc-nek neki sem lehet kezdeni. Minimum 79-es csapat .
Nekem most max 77 jön ki a klubból.

(#505) Jinxb1rd


Jinxb1rd
addikt

A Foundation V-öt újra ki lehet rakni. :C

Nem hiszem, hogy ez szándékos lenne, de nekem ok. :DDD

[ Szerkesztve ]

We are only Stardust...

(#506) Kristof_94


Kristof_94
Topikgazda

Én meg csak a foundation 4-nél tartok, de a második része már nem megy. Egyszerűen nincs hozzá lapom, se zseton. Bár még a játékot sem vettem meg... :DDD

(#507) thebigK válasza Jinxb1rd (#505) üzenetére


thebigK
addikt

Javitottak a masodik szegmenst ami eddig hibat dobott

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#508) Jinxb1rd válasza Kristof_94 (#506) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

ha 50x kilistázol a transferre játékosokat, akkor kapsz 1500 coint.

Ha veszel bronz pakkot, akkor jó szerencsével simán pluszba megy el, plusz átlag 3-4 játékost ad. ha visszajön az ára, megint veszel egyet. Minden órában frissíted a stransfert, akkor pikk pakk megvan.

#507thebigK

Hát de így? Mondjuk ott én random ráhibáztam mi kell oda, a tavalyi évből tanulva.

[ Szerkesztve ]

We are only Stardust...

(#509) bubuska10 válasza mr.dana (#490) üzenetére


bubuska10
senior tag

Ezt inkább úgy érdemes számolni, h hány órányi "szórakozást" ad neked. :) Valaki pl. beletesz 1000 órát a játékba, annak csak 30 valahány Ft / óra. :DDD

(#510) Jinxb1rd


Jinxb1rd
addikt

A companion app-ba, ami már él, már elvileg lehet fifa pontot költeni :Y

We are only Stardust...

(#511) Jinxb1rd


Jinxb1rd
addikt

+infó: a fifa appban megváltoztatva a squadot most már beadja az objektíveket is.

We are only Stardust...

(#512) gjoe


gjoe
őstag

Na ez sem változott. Van 12 silver player a klubban.

Abból kettőt is betalalt. Biztos véletlen.

(#513) |AP|


|AP|
veterán

én ma hagyom a fifát. Nem tudok továbbmenni játék nélkül. SBC-ket nem tudok már kirakni, bronzokkal tradelni meg nincs kedvem

(#514) Gabeszfoci89 válasza Jinxb1rd (#510) üzenetére


Gabeszfoci89
aktív tag

Companion nejem még a 23at hozza be

Mgplayz89

(#515) ThuG4LifE válasza Gabeszfoci89 (#514) üzenetére


ThuG4LifE
senior tag

Storeba frissitsd.

''I'm seein nuttin' but my dreams comin' true while I'm starin' at the world through my rearview ...'' RIP 2Pac

(#516) miro.


miro.
senior tag

Asszem ha jo promo jon ki,aztem jon ki hozza normal pack is,en nyitom a pontokt akkor.
ebbol lofaszt nem lehet. Azert nem fogok 10.000 coinert orakat jatszanj.

Red Bull Salzburg - Real Madrid / PS5

(#517) Jinxb1rd


Jinxb1rd
addikt

Valaki felvilágosítanai erről az evolve rendszerről mert nem világos és nem akarok hülyeséget csinálni. Pl van ez a Pacey protector. Belerakok egy játékost és feltolom maxra. Ezt követően előránthatok egy másik CB-t, akivel megteszem ugyanezt? Majd megint meg megint? Ergo az összes létező CB tuningolhatom, hogy mindenkiből legyen egy tuningolt verzióm?

Welcome to Evolution szintén mindenkire?

Vagy összesen egyetlen egy játékosra tudom eltoltni a Pacey protectort?

Mit jelent a számláló, hogy enrollment 17 nap? Csak annyi, hogy addig tudok valakit kitanítani vagy azt jelenti addig tudok mindenkit kitanítani vagy addig tudok kitanítani és a lejáratát követően tudok másikat ugyanazzal kitanítani?

Igazából az utolsó mondatom lenne a kérdésem. :DDD

We are only Stardust...

(#518) eM'82 válasza Szigma70 (#502) üzenetére


eM'82
addikt

szar lehet :D
az biztos, hogy pár napig fel se nézek a fórumra, mert nincs kedvem azzal találkozni, hogy "csak ezt nyitottam ma: ... Messi/Neymar/IF Salah" :DDD
hamarosan indul a grind PS-en is. Fincsi lesz.

(#519) Izéjose


Izéjose
tag

Én meg a Founder evolutiont nem értem a tiktokon meg youtubon 3 szintet írnak a fejlődésben de a játékban csak mintha egy lenne, én személy szerint szimpátia alapján Julian Alvarezt fogom fejleszteni (borzasztóan alulértékelt csatártehetség szerintem) és hát link Messi és a PL között.

(#520) Kristof_94


Kristof_94
Topikgazda

Ha megrendelem mondjuk Eneba-n az ultit, akkor azt holnap már lehet is tolni, ugye?
Bosszantó, mert a service fee több, mint 2k-t rárak pluszban.

(#521) miro.


miro.
senior tag

Fifa pont mikor jon? Kene lenni kb 8000nek de helyette egy kurva nagy nulla van ott. :DDD

Red Bull Salzburg - Real Madrid / PS5

(#522) toxicjew válasza miro. (#521) üzenetére


toxicjew
addikt

Konzolon be kell lépned a játékba, hogy át tudd venni. Legalább is ezt olvastam róla.

(#523) miro. válasza toxicjew (#522) üzenetére


miro.
senior tag

Koszontem! :R

Red Bull Salzburg - Real Madrid / PS5

(#524) Gabeszfoci89


Gabeszfoci89
aktív tag

Elvileg éjfélkor lehet az ultimate editionnal belépni ugye?csak most értem haza fürdök stb lehet akkor ránézek kicsit

Mgplayz89

(#525) Atla válasza Kristof_94 (#520) üzenetére


Atla
senior tag

Én is ott akartam,de a szervíz dijjal már ugyanannyiba került kb,mint EA App-on a loyaliti ultimate verzio 89.99Euró atszámolva kb 34 826Huf. Szerintem ezt vedd,mert Steamen nekem 29.ét irt az ultira,itt pedig unlocks 6h23min múlva.
Persze mindez PC-szóval,ha konzolra veszed tárgytalan.

Gabeszfoci89
Reggel 6-tól PC-n.

[ Szerkesztve ]

(#526) Gabeszfoci89 válasza Atla (#525) üzenetére


Gabeszfoci89
aktív tag

Xboxon vok :) mindegy kívárom mostmár ezt a 12 percet megnézem hogy engedi e indítani 0:00kor

Mgplayz89

(#527) Kristof_94


Kristof_94
Topikgazda

Eneba-n vettem végül, de egyelőre semmi, nem kaptam még meg.

(#528) toxicjew válasza Gabeszfoci89 (#524) üzenetére


toxicjew
addikt

Már engedi tölteni a trialt PSen.

(#529) Jinxb1rd


Jinxb1rd
addikt

Na akkor idén is ikon csatárral kezdek ;]

[ Szerkesztve ]

We are only Stardust...

(#530) Gabeszfoci89


Gabeszfoci89
aktív tag

Furcsa a gameplay lehet megkell szokni de nekem inkább eddig visszafejlődés az előzőhöz képest.Mozgások érdekesek flipper foci ment utolsó meccsemen rivalsban 10-5re nyertem.Adni kell neki időt de eddig nekem inkább csalódás jobbra számítottam.De nem szabad másfél óra game után ítélkezni.Nyitni semmit nem tudtam egy calhanoglu jött meg pár olasz serie a

Mgplayz89

(#531) Jakesz válasza Gabeszfoci89 (#530) üzenetére


Jakesz
őstag

Én 2 meccset meló előtt lenyomtam, hát nekem a gameplay egy az egyben FIFA 23. Flipperfocira abban is lehetőség volt, szóval ez nem újdonság.

(#532) D.Bergkamp


D.Bergkamp
csendes tag

Elindítottam az evolutionsban a pacey protectort, valamint a golden glow up-ot, de egyszerre nem fut a kettő!!! 17 nap múlva lejár az egyik, akkor indul a másik 24 nap fejlesztési idővel... Persze kivenni már nem lehet a játékost. A sorrendet lehet módosítani.

(#533) EA's hit válasza D.Bergkamp (#532) üzenetére


EA's hit
őstag

Az nekem továbbra sem tiszta, hogy ilyen fejleszthető lapokat honnan lehet szerezni? Nyitni lehet, vagy majd sbc/obj lesz belőlük? Vagy bármelyik lapot lehet így fejleszteni, ami elég alacsony rating, és megfelel a kritériumoknak?

(#534) D.Bergkamp válasza EA's hit (#533) üzenetére


D.Bergkamp
csendes tag

Vannak kritériumok, hogy kiket rakhatsz be, de nem bonyolult, mert rámész a játékos hozzáadására, rákeresel a játékosokra és jelzi, hogy melyiket rakhatod be.

(#535) mr.dana válasza EA's hit (#533) üzenetére


mr.dana
aktív tag

Ez mi a tökömért kellett ?? :F Nyugodtan elfelejthetnék az ilyen hülyeségeket .. De a női playerek belekeverése is rohadt idegesítő....

meg még amit rohadtul utálok a fifában vagy miben , hogy van pár játékos aki valamilyért mindig extra ..
most nem Mbappe re stb gondolok , ha nem pl egy ilyen Danjuma gyerekre .. 81 es lap - azt ilyen 12K v több körül megy - az életben meg egy zéró játékos -- Tavaly is volt vmi SBC lapja még az elején - boldog boldogtalan azzal jött szembe ..

(#536) Woodslave válasza D.Bergkamp (#532) üzenetére


Woodslave
nagyúr

de nem lehet úgy hogy az egyikkel kész vagy utána csinálod a másikat? Egy adott idősávban csak egy evo mehet? Akkor is ha kész?

Na mondjuk mindegy csak érdekel. Lehet megvárom a 29-et amikor több nyomorult veszi meg és nem pro playerek ellen kell div 10-ben játszani és csak akkor próbálom ki milyen.

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#537) gjoe


gjoe
őstag

És hol van a beigert négy perces sb?
Vagy csak én nem találom?

(#538) Nandinagy válasza gjoe (#537) üzenetére


Nandinagy
addikt

Hát az sbben. Sokkal gyorsabb egy meccs mint tavaly. :D
Az evo játékosoknál meg írják a neten, hogy egyszerre 1 lehet aktív.

(#539) D.Bergkamp válasza Woodslave (#536) üzenetére


D.Bergkamp
csendes tag

Igen, ha az első kész, akkor mehet a második, a gond csak az, hogy ez 17 nap múlva lesz. Egyszerre csak egy mehet, de tudsz köztük választani, hogy melyik legyen éppen aktív.

(#540) Woodslave válasza D.Bergkamp (#539) üzenetére


Woodslave
nagyúr

mármint a második szint? Tehát az első szintet megcsinálhatod bármennyi játékossal a második szintre meg várni kell 17 napot?

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#541) miro.


miro.
senior tag

A squad battles ugyanugy 6perces

Red Bull Salzburg - Real Madrid / PS5

(#542) miro.


miro.
senior tag

84+bol nyitottam ket 84est :DDD

Red Bull Salzburg - Real Madrid / PS5

(#543) Woodslave válasza Woodslave (#540) üzenetére


Woodslave
nagyúr

na mindegy nem értem. Nick videója szerint Wernert felhúzta két szinttel. Evo kész. Csinálja a következő játékost.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#544) Woodslave


Woodslave
nagyúr

[link] :C jó lesz ez a rész már látom :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#545) Nandinagy válasza miro. (#541) üzenetére


Nandinagy
addikt

Kizárt. 25 gólt alig bírok lőni beginneren olyan gyorsan megy az idő. Tavaly meg 50-t rugdostam.
Azért van időkorlát az evo játékosra mert lejárhat maga az evo slot meg a játékos upgrade lehetősége is. Ha fullozod csinálhatsz másikat.

(#546) TrueGooner


TrueGooner
aktív tag

Anélkül, hogy bármit mondanék a játékról: Ti hogy bírtok ezzel játszani?! Ez egyszerűen szörnyű… :(

(#547) Woodslave válasza TrueGooner (#546) üzenetére


Woodslave
nagyúr

azért mondjál valamit :K

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#548) Clapaucius


Clapaucius
tag

Oooookéééé :U :C

Első hybrid league rare players pack.
Mellette jött még egy Werner és egy Bruno Guimarães :R
Erre az évre el is durrantottam a puskaport.

....

(#549) Nandinagy válasza TrueGooner (#546) üzenetére


Nandinagy
addikt

A fifás topicból gyakran járnak át az efoci topic-ba szidni az efocit? :D

(#550) |AP| válasza TrueGooner (#546) üzenetére


|AP|
veterán

hát nem tudom... egyelőre csak SB-ket játszottam, hogy gyűjtsem a coint meg az XP-ket.
Nem tűnik elsőre vészesnek. Kellemesen lassú :)
A kapusok továbbra is teljesen esetlegesek, sok mást még nem tudok mondani, mert csak 4 meccsre volt reggel idő.
A pontokból ellőttem az 5db promó pakkot, azokból jött egy IF, így most van 10k coin, kezdetnek ez nem rossz.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  EAFC 24
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.