Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7) judek


judek
tag

Sziasztok!

Tegnap sikerült szert tennem egy ilyen telóra. Saját vélemény:
Első benyomás ránézésre szép, de mégis valahogy egy nagy, kissé otromba és bazi nehéz teló. Szerintem ha megtámadnak és csak ez van nálad akkor nyugodtan odacsaphatsz vele, mert az ürge biztosan fekszik utána :).
Előre bocsájtom, hogy előtte egy Motorola Defy-ről váltottam most erre. Meló miatt választottam anno a Defyt és most ezt is. Esetleg víz vagy por állóság miatt, illetve bírja az "-ütést-vágást) persze ésszerű kereteken belül.
Csomagolásban az van amit az előttem szóló kolléga leírt.
- teló
- usb kábel
- töltő adapter
- fülhallgató
- leírás (ami tulajdonképpen semmit nem ér)
Illetve nekem volt hozzá egy képernyővédő fólia és egy 16GB-os Class6 Doogee márkájú MicroSD-t.
A "kígyóbőr vagy krokibőr" mintás hátlapot simán körömmel aláfeszítve le lehet venni - pattogtatni. A hátlap borítása szerintem műanyag de egyébként tapintásra nagyon élethű, komolyan.
Az akksi egy szokásos kivehető akksi (4000mAh papíron), tehát nem beépített.
A telefon nagyon gyors, jól reagál, talán az érintőképernyő néha pontatlannak tűnik. Hátrány hogy nem megvilágított az alsó szokásos három gomb. Kamera nem egy nagy durranás. Magyar nyelv van, de sok helyen butyután fordítva a menü, kb mint a google fordító :).
Kijelző nekem rendben van. Betekintési szögek jók, szinek, kontraszt, ilyesmi nekem jó.
Pl az időkép alkalmazást egyszerűen nem tudom kirakni. Ha van másnak is majd írjon ha sikerült. :)
Sima Androidos rendszer ami szerintem nem valami jól formálható saját szájízre, mondom ezt az asszony Redmi 1S-éhez képest. Akkumulátor, hogy mennyit bír még nem tudom. Relatíve sokáig tölti azt igen...:)
Közel 1 nap használat után ennyi tudok, remélem segítettem valamit aki ilyet akar venni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.